GoDaddy Zarządzane recenzje WordPress Maj 2020 – Zdobądź czerpak!

GoDaddy Managed WordPress Hosting: Idealny do taniego hostingu WordPress?

GoDaddy był śmiechem dla prawdziwych właścicieli witryn – to kiepska firma z głupimi reklamami Super Bowl.


Nigdy więcej.

GoDaddy przyspieszyło swoją grę – DUŻY CZAS. Jest w pełni zaangażowany w WordPress, a nawet zaczął przyciągać mniejsze firmy usługowe WordPress.

To dobra wiadomość dla Ciebie, jeśli korzystasz z WordPress. I jeśli nie jesteś doświadczonym programistą, jeśli masz witrynę WordPress, chcesz hosting WordPress. Zaufaj nam.

Czy powinieneś wybrać GoDaddy Managed WordPress Hosting zamiast innych doskonałych dostawców hostingu WordPress, takich jak SiteGround lub A2 Hosting? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy GoDaddy jest twoim idealnym dopasowaniem, czy trudnym podaniem.

Uwaga: od 2019 r. Można uzyskać GoDaddy Managed WordPress Hosting za jedyne 1 USD / miesiąc za pomocą tego linku (specjalny kupon GoDaddy Managed WordPress Hosting). To jest POKAZ SCREAMINGU i nie powinien trwać bardzo długo.

GoDaddy Managed WordPress Recenzje 3.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (3) głosów) Plusy

 1. Oferują niskie ceny
 2. Oferuj nieograniczoną przepustowość
 3. Doskonałe funkcje bezpieczeństwa
 4. Świetna obsługa klienta

Cons

 1. Problem z niestandardowym panelem hostingowym
 2. Poparli ograniczenia internetowe
 3. Ograniczenia opcji planów
 4. Ograniczenia danych

Podsumowanie Odkąd GoDaddy zostało założone w 1997 roku przez Boba Parsonsa, GoDaddy miał ciekawe możliwości reklamy. Od skąpo odzianych i eleganckich kobiet, byli rzecznikami GoDaddy. Chociaż ich reklamy wzbudzały wiele kontrowersji, jednym z największych problemów dla ludzi był brak panelu sterowania cPanel. Zainstalowali taką opcję, ale ta zmiana nastąpiła dopiero w 2013 r. Zmiana ta nastąpiła po sprzedaniu 65% udziałów w firmie KKR, Silver Lake Partners i Technology Crossover Ventures… w 2011 r..
W ostatnich latach GoDaddy stał się popularnym wyborem dla osób poszukujących strony internetowej dla swojej małej firmy, aw tym obszarze GoDaddy przoduje. Małe firmy zyskują większą widoczność dzięki swojej obecności online, a usługi i produkty oferowane przez GoDaddy są odpowiednie dla większości osób pracujących z ograniczonym budżetem. Oferują usługi, które współpracują z systemem Linux lub Windows, umożliwiając klientom wybór odpowiedniej dla nich. W ostatnich latach zrobili postępy, aby być bardziej przyjaznym dla klientów i dać swoim klientom to, co chcą, aby pomóc im osiągnąć cele. Dla tych, którzy szukają zarządzanego hostingu WordPress, GoDaddy jest doskonałym wyborem. Bez względu na to, czy chcesz założyć blog, czy dodać stronę internetową dla firmy, idealnie jest użyć zarządzanej witryny hostingowej WordPress. W tym obszarze GoDaddy przoduje. Automatycznie aktualizują informacje, abyś nie musiał, i zapewniał bezpieczeństwo Twojej witrynie. Ich plany zaczynają się w konkurencyjnej cenie, a aktualizacja może odblokować różne funkcje, które pomogą ci w twoich potrzebach. Chociaż GoDaddy ma problemy ze swoimi klientami, którzy chcą kontrolować własne strony internetowe, GoDaddy poczynił ogromne postępy od czasu zmiany warty. Ich nowy dyrektor generalny, Blake Irving, pomógł stworzyć lepszą firmę dla osób szukających zarządzanej witryny hostingowej WordPress. Obsługa3.5Speed3.5Features3.5Value4Transparency3.5

Nasza oficjalna recenzja GoDaddy Managed WordPress Hosting Review

GoDaddy Managed WordPress to duża zmiana dla GoDaddy.

Próbują przejąć trochę bardziej ukierunkowanych usług hostingowych WordPress – takich jak WP Engine, SiteGround i Pagely.

Oczywiście GoDaddy jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych firm hostingowych.

Popularność ich reklam przyciągnęła wielu klientów z czystego brandingu. Twój przeciętny przedsiębiorca zna tylko jedną domenę i firmę hostingową, a to GoDaddy.

Ale wielu profesjonalistów było sfrustrowanych GoDaddy, i to z dobrych powodów, o których poniżej.

Ale rzućmy okiem na ich opcje hostingu WordPress:

godaddy zarządzał zrzutem ekranu z hostingu

Pierwsze wrażenie: łał.

Gdzie jeszcze można uzyskać hosting WordPress za 1 USD miesięcznie (ze zniżką)? Nigdzie.

Ale czy to jest warte swojej ceny? Może być.

To jest ta rzecz. Jeśli chcesz utrzymać koszty na bardzo niskim poziomie, ale chcesz też nieco ułatwić zarządzanie WordPress, jest to dobra opcja.

Uwaga: od 2019 r. Można uzyskać GoDaddy Managed WordPress Hosting za jedyne 1 USD / miesiąc za pomocą tego linku (specjalny kupon GoDaddy Managed WordPress Hosting). To jest POKAZ SCREAMINGU i nie powinien trwać bardzo długo.

GoDaddy Managed WordPress Hosting Pro

1) Bardzo tani zarządzany hosting WordPress

Jest to prawdopodobnie najtańszy hosting WordPress na rynku z tą specjalną ofertą.

Ale musisz wiedzieć, że istnieją różne typy hostingu WordPress.

Co oznacza zarządzany hosting WordPress? To zależy, to jest szary obszar.

Niektórzy gospodarze posuwają się dość daleko, na przykład WP Engine, gdzie mają najlepsze na świecie technologie wsparcia WordPress. Inne, takie jak SiteGround, oferują również niesamowite wsparcie w dobrej cenie.

W przypadku GoDaddy tutaj oferują hosting WordPress, który różni się od hostingu dzielonego i jest specyficzny dla WordPress.

Ale nie oczekuj doskonałego wsparcia. Pewnie, że możesz uzyskać GoDaddy przez telefon i są one pomocne, ale nie są oparte na WordPressie, jak niektóre inne firmy hostingowe.

Biorąc to pod uwagę, jeśli już kupujesz swoje domeny od GoDaddy i chcesz pozostać w ekosystemie, ten hosting WordPress od nich jest znacznie lepszy niż hosting dzielony. Jeśli korzystasz z WordPress i jesteś miłośnikiem GoDaddy, jest to najlepsza opcja dla Ciebie.

2) Nieograniczona przepustowość

Przepustowość to mniej więcej ilość ruchu i osób odwiedzających witrynę. Niektórzy gospodarze, tacy jak WP Engine, ograniczają cię do 25 000 odwiedzin miesięcznie w swoim planie startowym, co moim zdaniem jest zbyt niskie.

Na szczęście GoDaddy nie ogranicza przepustowości, co jest świetne.

Teraz mogą zastosować dławienie lub inną taktykę, którą zastosują, jeśli nagle dostaniesz milion odwiedzin, ponieważ pojawiłeś się w Shark Tank, ale na razie nie musisz się o to martwić.

3) Łatwa instalacja hostingu

Kiedyś instalacja i zarządzanie hostingiem wymagało działu IT i wielu rozliczanych godzin.

Nigdy więcej. Firmy hostingowe już to zrobiły i bardzo ułatwiły użytkownikom samodzielne skonfigurowanie hostingu. GoDaddy ma sekwencję instruktażową i procedurę dołączania, dzięki której możesz samodzielnie skonfigurować urządzenie bez konieczności korzystania z technicznych dodatków. Oferują również wsparcie telefoniczne 24/7, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, co jest prawdopodobnie najsilniejszą częścią oferty hostingu GoDaddy.

4) Łatwy w użyciu panel sterowania

Niektórzy ludzie są przyzwyczajeni do cPanel – przepraszam, nie dostaniesz tego tutaj.

Zamiast tego otrzymujesz dość łatwy w obsłudze panel sterowania, stworzony przez GoDaddy dla Twojej przyjemności z hostingu:

W rzeczywistości jest dość prosty i ma dobrą obsługę, nie mam nic przeciwko.

Oto zestawienie tego, czego nauczyłem się w ciągu kilku minut korzystania z panelu:

Najważniejsze z góry:

 • Podoba mi się, że dostajesz bezpośredni link do panelu administracyjnego WP Twojej witryny jest to zawsze łatwe i pozwala zaoszczędzić kilka sekund (zwłaszcza jeśli zarządzasz tutaj wieloma witrynami)
 • Aktualizacje wtyczek i motywów jednym kliknięciem – to jest bardzo przydatne. W tym panelu administracyjnym możesz automatycznie aktualizować wszystko. Szczerze mówiąc, może nie być to odpowiednie rozwiązanie dla zaawansowanych użytkowników, ale dla początkujących z prostą instalacją jest to właściwa droga.
 • Łatwy kopie zapasowe są świetne, nigdy nie wiesz, kiedy ich potrzebujesz
 • Inny ustawienia są dość proste, nie będziesz ich używać tak często
 • Certyfikaty SSL  – właściwie to zachowamy na później ��

Kopiąc głębiej w Aktualizacje Wydajność strony internetowej powierzchnia:

Oto co znalazłem:

 • Zdolność do zaktualizuj motyw jednym kliknięciem z tego panelu administracyjnego jest epickie!
 • The narzędzie wydajności strony internetowej jest naprawdę fajny, daje naprawdę szybki raport, który jest bardzo pomocny. Jeśli będziesz ciekawy, możesz kopać w więcej obszarów. Zapewnienie, że moja strona internetowa jest świetnie sobie radzi z wynikiem 96 daje mi trochę nastroju na cały dzień
 • The doświadczenie użytkownika jest ogólnie dość elegancki i łatwy w użyciu

5) Świetna obsługa klienta

 • Chociaż hosting stron internetowych może wydawać się archaiczny, aby zapewnić dobrą obsługę klienta, GoDaddy zapewnia wysoką jakość obsługi klienta. Są dostępne 24/7, czego wiele firm nie zapewnia swoim klientom. Są one dostępne przez telefon, co pomaga klientom czuć się komfortowo w firmie. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mogą nie przestrzegać ścisłego harmonogramu. Dodatkowo, jeśli występują jakiekolwiek problemy, uzyskanie pomocy jest tylko kwestią odebrania telefonu. Możesz porozmawiać z prawdziwą osobą, aby udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Twojej witryny. Jest idealny dla tych, którzy wolą osobisty charakter.
 • Ich obsługa klienta jest nie tylko doskonała, ale zapewnia również 99,9 procent czasu nieprzerwanego działania usług hostingowych. Dla tych, którzy potrzebują swojej witryny przez cały czas, jest to idealna droga. Nie musisz się martwić, że usługi hostingowe będą niedostępne, z wyjątkiem zaplanowanej konserwacji. Koncentrują się na obsłudze klienta i dostarczaniu wysokiej jakości produktów ze względu na zmianę prezesa, który stara się zadowolić. Jest idealny dla tych, którzy potrzebują usługi hostingowej, na której mogą polegać, a ich obsługa klienta dowodzi, że nie jest to decyzja tymczasowa.

6) Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli zarejestrujesz się w GoDaddy Managed WordPress, otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli okaże się, że ich usługi nie są tym, czego potrzebujesz. Ich gwarancja zwrotu pieniędzy jest idealna dla tych, którzy chcą szukać czegoś innego. Otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz swój plan w ciągu 30 dni od rejestracji.

7) Tanie plany bezpieczeństwa witryny

Ok, ten jest zarówno profesjonalistą, jak i oszustem. Jest to profesjonalista, ponieważ jest to całkiem dobra cena za usuwanie złośliwego oprogramowania, które może zniszczyć Twoją witrynę:

To jest duże oszustwo, ponieważ ceny nie sumują się. Ale po dalszym dochodzeniu (przechodząc do kasy nie natychmiastowej kasy) znalazłem prawidłową cenę:

Tak jest lepiej, ale nadal – pozostawia nieprzyjemny smak w ustach.

O co tyle szumu? Po prostu nie podoba mi się, że próbowali wślizgnąć się na mnie w ciągu 24 miesięcy – na pewno ciemny wzór.

W każdym razie – to dobra okazja i prawdopodobnie wykorzystują do tego Sucuri.net po przejęciu firmy. Prawdopodobnie kupię to później.

Po ciemnej stronie…

GoDaddy Managed WordPress Hosting Cons

1) Niestandardowy panel hostingowy

 • Zarządzanie witryną może zająć dużo czasu, a im więcej na nią wydasz, tym więcej chcesz zrobić. Panel hostingowy to miejsce, w którym odbywa się większość zmian, a GoDaddy ma własny panel niestandardowy, który zapewniają swoim klientom. Podczas gdy cPanel i Fantastico są jednymi z najpopularniejszych, niestandardowy panel GoDaddy jest bardziej intensywny. Może być potrzebny przewodnik do obsługi panelu sterowania, który może zająć więcej czasu i energii. Nie jest to zbyt skomplikowane, aby to rozgryźć, ale może być uciążliwe.
 • Podczas gdy ich niestandardowy panel został zlikwidowany w 2012 roku, od tego czasu zmienili standard na cPanel. Jednak jedną z największych wad korzystania z cPanel w GoDaddy jest to, że płacisz dodatkowo jednego dolara miesięcznie. Chociaż nie jest to ogromny wydatek, możesz znaleźć inną witrynę hostingu, która zawiera cPanel bez dodatkowych opłat. Powinieneś ustalić, czy naprawdę potrzebujesz cPanel, ale jeśli możesz żyć bez niego i chcesz polegać na GoDaddy, aby pracował dla ciebie na swojej stronie internetowej, nie jest to zły interes. Dostępnych jest wiele opcji, a dla doświadczonych użytkowników mogą potępić dodatkową opłatę za standard branżowy.

2) Poparli ograniczenia internetowe

 • W styczniu 2011 r. Wprowadzono rachunki SOPA i PIPA w celu ograniczenia dostępu do Internetu. Ten argument zyskał większą uwagę w ostatnich latach, a neutralność sieci staje się ogromnym problemem. Niestety GoDaddy był jednym z niewielu, którzy poparli te rachunki. Doprowadziło to do wzburzenia ludzi, którzy potępili rachunki jako nielegalne i postawili GoDaddy na miejscu. Stracili wiele szacunku ze strony tych, którzy uważają, że Internet jest miejscem, w którym pomysły są bezpłatne, i należy ich unikać z powodu zbyt wielu ograniczeń.
 • Chociaż GoDaddy odwołało swoją decyzję o wycofaniu rachunków, negatywna uwaga, jaką zwrócono na nie, spowodowała pewne problemy z zaufaniem. Dopiero tysiące klientów zdecydowało się opuścić GoDaddy i przenieść nazwy domen. Choć większość negatywnych uwag wygasła, nadal wykazują działania sprzeczne z etyką i prywatnością, co nie jest dobre dla żadnej firmy internetowej. Podjęli starania, aby zachować prywatność i pracować nad właściwą etyką, ale pozostaje pytanie, czy uda im się odzyskać zaufanie, które straciły dzięki tysiącom klientów.
 • Okaże się, czy zmienili swoje drogi, ale istnieją przesłanki, że mogą się nie zmienić. Ich reklamy są seksistowskie, ale rozmawiali o tym, aby ich reklamy były mniej kontrowersyjne. Po najnowszej reklamie Super Bowl, która była „kulą słyszaną na całym świecie”, mogą mieć jeszcze więcej do zrobienia.

3) Ograniczenia planów

 • Chociaż nie jest tajemnicą, że witryny hostingowe nakładają ograniczenia na witryny, GoDaddy jest znane z ich ograniczeń. WordPress potrzebuje tylko jednej bazy danych dla blogów i stron internetowych, co może ograniczyć Cię do 25 wszystkich stron internetowych. Chociaż nie jest to kompletne przestępstwo, fakt, że ukrywają te informacje podczas rejestracji, może być przestępstwem. Sprawiają, że wygląda na to, że dostajesz wszystko bez ograniczeń, ale to nieprawda. Ważne jest, aby przeczytać drobny druk, ale jeśli drobny druk nie jest łatwo dostępny, jak możesz go przeczytać?
 • Jedynym sposobem, w jaki możesz uzyskać wszystko bez ograniczeń, jest skorzystanie z planu Ultimate. Ostateczny plan sprawia, że ​​wszystko jest nieograniczone, ale nadal trudno jest płacić dodatkowo za rzeczy, które już powinieneś otrzymać. Udoskonalili swój plan Deluxe, dając swoim klientom nieograniczone miejsce na dysku. Ważne jest, aby zrozumieć, co otrzymujesz i czy jest to warte ceny, którą płacisz. Jeśli dopiero zaczynasz, nie chcesz płacić za dużo, aby uzyskać wszystko, czego potrzebujesz, aby prowadzić swoją witrynę tak dobrze, jak to możliwe.

5) Ograniczenia danych

 • Ograniczenia są ważne dla bezpieczeństwa, ale GoDaddy idzie nieco wyżej, jeśli chodzi o ograniczenia danych. Powinieneś spodziewać się przeskoczyć przez wiele obręczy i zrobić mnóstwo kroków, jeśli chcesz coś zmienić. Automatyczne generowanie treści i korzystanie z formularzy internetowych to zwykle proste zadania, ale GoDaddy wymaga tak dużo informacji, aby to zrobić. Lepiej skorzystaj z innej witryny hostingowej, jeśli nie jesteś przygotowany do wypełnienia wielu dokumentów. Podczas gdy bezpieczeństwo w GoDaddy jest na miejscu, może nie być warte kłopotów z próbą zmiany rzeczy na swojej stronie.
 • Jedną z najbardziej frustrujących funkcji GoDaddy jest ich szybki, bezpieczny formularz kontaktowy. Chociaż jest łatwy do wypełnienia, najtrudniejszą częścią jest wysłanie go do GoDaddy. Ze względu na ograniczenia bezpieczeństwa formularz jest zwykle składany jako spam. Istnieją samouczki na temat tego, jak prawidłowo go zgłosić, ale jeśli nie masz czasu ani skłonności, być może nie warto. Zawsze dobrze jest mieć doskonałe bezpieczeństwo, ale kiedy walczysz z witryną hostingową o podanie swoich informacji, lepiej być z kimś innym.

6) Nie tak pomocny jak inne zarządzane hosty WordPress

 • Chociaż GodDaddy szybko pomaga ci przez telefon, nie są tak świetne, jak korzystanie z innych hostów, takich jak SiteGround, do obsługi klienta
 • Jeśli wystąpi jakiś problem, prawdopodobnie niewiele dla ciebie zrobią
 • Miałem problem z migracją mojej witryny do GoDaddy przy użyciu ich narzędzia – i powiedzieli, że ich narzędzie jest aplikacją „dołożenia wszelkich starań”, a jeśli to nie zadziała, ode mnie to zależy.
 • Więc nie były pomocne

7) Nie oferują bezpłatnego certyfikatu SSL

Ok, to jest duże. W 2018 roku potrzebujesz certyfikatu SSL. To pozwala to mieć https: // w twojej domenie zamiast http: //.

Potrzebujesz tego, ponieważ zapewnia ono dodatkowe bezpieczeństwo odwiedzającym. ORAZ jest pozytywnym sygnałem rankingowym w wyszukiwarce Google (choć niewielkim).

Dlatego większość hostów oferuje obecnie bezpłatne certyfikaty SSL Encrypt. Nie GoDaddy.

Tutaj wykorzystują cię:

To nie jest fajne. Certyfikaty SSL są obecnie standardem i są bezpłatne przez Let’s Encrypt. Nie powinieneś płacić 75 $ rocznie za jeden. W ten sposób GoDaddy zwraca pieniądze na hosting za 1 USD.

8) Utrudniają wyjazd

 • Podczas gdy każda korporacja głosi zatrzymywanie klientów, GoDaddy dokłada wszelkich starań, abyś był z nimi. GoDaddy nie udziela żadnej pomocy, jeśli zdecydujesz się zostawić je innej firmie. Chociaż stało się łatwiejsze dzięki cPanel, fakt, że nie robią nic, aby pomóc, jest wadą. Dlatego ważne jest, aby znaleźć witrynę hostingową, która działa dobrze i nie sprawia, że ​​jest to zbyt trudne. Nawet gdy próbujesz odejść, nadal będą sprzedawać ci produkty i tworzyć przeszkody, aby spróbować cię zatrzymać.
 • Jeśli spędzasz dużo czasu na tworzeniu witryny, a witryna hostingowa nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz wyjść. Nie jest dla nich grzechem, że nie mogą ci pomóc, ale utrudniają poruszanie się, gdy nadejdzie czas odejścia. Nawet przeniesienie nazwy domeny może być ogromnym bólem, który może nie być wart problemów. O ile nie musisz naprawdę iść do przodu i nie angażujesz się w proces uzyskiwania nowej witryny hostingowej lub warto, nie powinieneś oczekiwać pomocy od GoDaddy.

Dolna linia:

Chociaż GoDaddy ma jedne z najlepszych zabezpieczeń i zapewnia szeroki zakres produktów i usług, nie jest to najłatwiejsza strona hostingu do pracy. Sprawiają, że niektóre zadania są o wiele trudniejsze niż jest to konieczne i nie pozwalają na łatwe odejście. Sprawiają, że stają się trudne, kiedy chcą, a ich ograniczenia mogą być frustrujące. Jeśli jesteś doświadczonym użytkownikiem, może się okazać, że GoDaddy działa dobrze dla Ciebie, ale jeśli próbujesz uruchomić witrynę internetową jako starter, możesz pójść w innym kierunku.

GoDaddy nie jest dla wszystkich, ale ze względu na ich niskie ceny i wspaniałą obsługę klienta możesz zrobić coś gorszego. Oferują wiele produktów i usług, których inne witryny hostingowe nie mogą, w konkurencyjnej cenie. Jeśli planujesz znaleźć długoterminowe rozwiązanie dla swoich potrzeb hostingowych, GoDaddy może być odpowiednią firmą. Jeśli możesz spojrzeć na przeszłość i mieć nadzieję, że planują zmienić się na lepsze w przyszłości, GoDaddy może być właśnie dla Ciebie. Wszystko sprowadza się do preferencji i tego, z czym jesteś gotów sobie poradzić. Jeśli zdecydujesz się pójść z nimi, ale zdasz sobie sprawę, że nie są dla ciebie odpowiednie, po prostu przygotuj się na wiele barier, nawet jeśli planujesz po prostu przenieść nazwę swojej domeny.

Inne zarządzane hosty WordPress do sprawdzenia:

 • SiteGround
 • WP Engine
 • Pagely
 • Bluehost WordPress Cloud

Uwaga: od 2019 r. Można uzyskać GoDaddy Managed WordPress Hosting za jedyne 1 USD / miesiąc za pomocą tego linku (specjalny kupon GoDaddy Managed WordPress Hosting). To jest POKAZ SCREAMINGU i nie powinien trwać bardzo długo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map