ביקורות על WordPress מנוהלות על ידי GoDaddy מאי 2020 – קבלו את הסקופ!

GoDaddy מנוהל אירוח וורדפרס: נהדר עבור אירוח וורדפרס זול?

גודדי היה בעבר המניה הצוחקת של בעלי אתרים אמיתיים – זו הייתה חברה גבינה עם פרסומות סופרבול מטופשות.


לא עוד.

GoDaddy הגדיל את המשחק – BIG TIME. היא מחויבת לחלוטין לוורדפרס, ואף החלה לצמצם חברות שירות וורדפרס קטנות יותר.

אלה חדשות טובות עבורך אם אתה נמצא ב- WordPress. אלא אם כן אתה מתכנת מנוסה, אם אתה הבעלים של אתר וורדפרס, אתה רוצה לארח וורדפרס. סמוך עלינו.

האם עליך לבחור אירוח וורדפרס מנוהל ב- GoDaddy על פני ספקי אירוח וורדפרס מעולים אחרים כמו SiteGround או A2 Hosting? המשך לקרוא כדי לגלות אם GoDaddy הוא השידוך המושלם שלך או מעבר קשה.

הערה: החל משנת 2019 תוכלו להשיג אירוח וורדפרס מנוהל ב- GoDaddy תמורת $ 1 לחודש בלבד באמצעות קישור זה (קופון מיוחד של GoDaddy Managed WordPress Hosting). זו פעולה SCREAMING ולא צפויה להימשך זמן רב.

ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy 3.6 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (3 הצבעות) יתרונות

 1. הם מציעים מחירים נמוכים
 2. הצע רוחב פס ללא הגבלה
 3. מאפייני אבטחה מעולים
 4. שירות לקוחות מעולה

חסרונות

 1. נושא פאנל אירוח מותאם אישית
 2. הם גיבו הגבלות אינטרנטיות
 3. מגבלות על אפשרויות תכניות
 4. הגבלות על נתונים

סיכום מאז GoDaddy הוקמה בשנת 1997 על ידי בוב פרסונס, ל- GoDaddy היו אפשרויות פרסום מעניינות. מנשים לבושות ומלאי קלאסה כאחד, הן היו הדוברות של GoDaddy. אמנם היו הרבה מחלוקות מהמודעות שלהם, אחד הנושאים הגדולים ביותר עבור אנשים היה היעדר לוח בקרה cPanel. הם אכן התקנו אופציה למענה, אך השינוי הזה לא יגיע עד 2013. שינוי זה התרחש לאחר שהחזקה של 65 אחוז בחברה נמכרה ל- KKR, Silver Lake Partners ו- Technology Crossover Ventures … בשנת 2011.
בשנים האחרונות, GoDaddy הפכה לבחירה פופולרית עבור אלה המחפשים אתר אירוח אתרים לעסק הקטן שלהם, ובאזור זה, GoDaddy מצטיינת. עסקים קטנים זוכים לחשיפה רבה יותר לנוכחותם המקוונת, והשירותים והמוצרים שמציעה GoDaddy מתאימים לרוב האנשים העובדים על תקציב. הם מציעים שירותים שעובדים עם לינוקס או חלונות, ומאפשרים ללקוחותיהם לבחור נכון עבורם. הם עשו צעדים בשנים האחרונות להיות ידידותיים יותר ללקוח, ולתת ללקוחות שלהם את מה שהם רוצים לעזור להם להשיג את מטרותיהם להצליח. למי שמחפש אירוח וורדפרס מנוהל, GoDaddy הוא בחירה מצוינת. לא משנה אם ברצונך להקים בלוג או להוסיף אתר לעסק, זה אידיאלי להשתמש באתר אירוח וורדפרס מנוהל. באזור זה, GoDaddy מצטיין. הם מעדכנים את המידע שלך באופן אוטומטי כך שלא תצטרך, ומספקים אבטחה לאתר שלך. התוכניות שלהם מתחילות במחיר תחרותי, ושדרוג יכול לפתוח תכונות שונות שיסייעו לכם בצרכים שלכם. בעוד של- GoDaddy היו בעיות עם הלקוחות שלהם שרוצים לשלוט באתרי האינטרנט שלהם, GoDaddy עשה צעדים עצומים מאז החלפת המשמר. המנכ”ל החדש שלהם, בלייק אירווינג, סייע ביצירת חברה טובה יותר למי שמחפש אתר אירוח מנוהל בוורדפרס. תמיכה3.5 מהירות3.5 תכונות3.5 ערך 4 שקיפות3.5

סקירת האירוח המנוהלת ב- WordPress הרשמית של GoDaddy

וורדפרס מנוהל על ידי GoDaddy הוא שינוי גדול עבור GoDaddy.

הם מנסים להשתלט על שטח כלשהו של כמה משירותי אירוח הוורדפרס הממוקדים יותר – כמו WP Engine, SiteGround ו- Pagely.

כמובן, GoDaddy היא אחת מחברות האירוח הפופולריות והידועות ביותר.

הפופולריות של הפרסומות שלהם הביאה הרבה לקוחות ממיתוג טהור. היזם הממוצע שלך מכיר רק תחום אחד וחברת אירוח וזה GoDaddy.

אבל הרבה מקצוענים היו מתוסכלים מה- GoDaddy, ומסיבות טובות, שנגיע להלן.

אבל בואו נסתכל במהירות על אפשרויות האירוח של וורדפרס שלהם:

גודאדי הצליח לאירוח צילום מסך

רושם ראשוני: וואו.

איפה עוד תוכלו להשיג אירוח וורדפרס במחיר של $ 1 לחודש (בהנחה)? בשום מקום.

אבל האם זה שווה את המחיר? זה יכול להיות.

הנה העניין. אם אתם מחפשים לשמור על עלויות נמוכות מאוד, אך אתם רוצים גם להקל מעט על ניהול וורדפרס, זו אפשרות טובה.

הערה: החל משנת 2019 תוכלו להשיג אירוח וורדפרס מנוהל ב- GoDaddy תמורת $ 1 לחודש בלבד באמצעות קישור זה (קופון מיוחד של GoDaddy Managed WordPress Hosting). זו פעולה SCREAMING ולא צפויה להימשך זמן רב.

מקדמי אירוח וורדפרס מנוהלים על ידי GoDaddy

1) אירוח וורדפרס מנוהל מאוד בזול

זה אולי אירוח הוורדפרס הזול ביותר בשוק כרגע עם המיוחד הזה.

אבל צריך לדעת שיש סוגים שונים של אירוח וורדפרס.

מה המשמעות של אירוח וורדפרס מנוהל? זה תלוי, זה אזור אפור.

חלק מהמארחים לוקחים את זה די רחוק, כמו WP Engine, שם יש להם את הטכנאים התומכים הטובים ביותר בוורדפרס בעולם. אחרים, כמו SiteGround מעניקים לך תמיכה מדהימה גם במחיר טוב.

במקרה של GoDaddy כאן הם מציעים אירוח וורדפרס השונה מאירוח משותף, וספציפי לוורדפרס.

אבל אל תצפו לתמיכה מושלמת. בטוח שתוכלו להשיג את GoDaddy בטלפון, והם מועילים, אבל הם לא בנויים סביב וורדפרס כמו שחברות אירוח אחרות הן.

עם זאת, אם אתה כבר קונה את הדומיינים שלך מ- GoDaddy ואתה מעוניין להישאר במערכת האקולוגית, וורדפרס אירוח זה מהם הוא התאמה טובה בהרבה מאשר אירוח משותף. אם אתה משתמש בוורדפרס ואתה חובב GoDaddy, זו האפשרות הטובה ביותר עבורך.

2) רוחב פס בלתי מוגבל

רוחב הפס הוא פחות או יותר כמות התנועה והמבקרים באתר שלך. חלק מארחים כמו WP Engine מגבילים אותך ל 25,000 ביקורים בחודש בתכנית המתנע שלהם, שלדעתי היא נמוכה מדי.

למרבה המזל GoDaddy לא מגביל את רוחב הפס, וזה נהדר.

עכשיו, יתכן ויהיה להם כמה מצבים או טקטיקות אחרות שהם מפעילים אם פתאום תקבל מיליון ביקורים מכיוון שהיית בהשתתפות בכריש טנק, אך לעת עתה לא תצטרך לדאוג בקשר לזה.

3) התקנה קלה של אירוח

בעבר התקנה וניהול אירוח דרשו מחלקת IT והרבה שעות לחיוב.

לא עוד. חברות אירוח אתרים החליטו והפכו את המשתמשים קל מאוד להתקין אירוח בעצמם. ל- GoDaddy יש רצף פורץ דרך ומערכות אינספורדציה בכדי לגרום לכם להתקין בעצמכם, מבלי להזדקק לקצוצים הטכניים. הם מציעים גם תמיכה טלפונית 24/7, אם נתקלת בבעיות כלשהן, וזה כנראה החלק החזק ביותר בהצעות האירוח של GoDaddy.

4) לוח בקרה קל לשימוש

יש אנשים שרגילים ל- cPanel – סליחה, לא תקבלו את זה כאן.

במקום זאת, אתה מקבל לוח בקרה קל למדי לשימוש, שנבנה בהתאמה אישית על ידי GoDaddy להנאת האירוח שלך:

זה למעשה די פשוט ויש לו חווית משתמש טובה, לא אכפת לי בכלל.

להלן פירוט של הדברים שלמדתי תוך מספר דקות בלבד של השימוש בפאנל:

הבהרה מלמעלה:

 • אני אוהב שתקבל קישור ישיר לחלונית הניהול של WP מהאתר שלך, זה תמיד קל וחוסך כמה שניות (במיוחד אם אתה מנהל הרבה אתרים כאן)
 • עדכוני תוסף ועיצוב נושא בלחיצה אחת זה סופר שימושי. ישירות מלוח הניהול הזה תוכלו לעדכן את הכל באופן אוטומטי. כדי להיות הוגנים, זה אולי לא מתאים למשתמשי הכוח, אך למתחילים עם התקנה פשוטה זו הדרך ללכת.
 • קל גיבויים הם מעולים, לעולם אינכם יודעים מתי אתם זקוקים לזה
 • אחר הגדרות הם די פשוטים, לא תשתמש בהם לעתים קרובות
 • תעודות SSL  – למעשה נשמור את זה למועד מאוחר יותר

חופרים עמוק יותר בתוך עדכונים ו ביצועי אתר אזור:

זה מה שמצאתי:

 • היכולת ל עדכן את הנושא שלך בלחיצה אחת מלוח הניהול הזה הוא אפי!
 • ה כלי ביצועי אתר למעשה די נחמד, זה נותן לך דוח מהיר מאוד שמועיל למדי. אתה יכול לחפור לאזורים נוספים אם אתה מסתקרן. הבטחה כי האתר שלי הוא מצוין עם ציון 96 נותן לי דחיפה קטנה במצב הרוח ליום
 • ה חוויית משתמש בסך הכל די חלקלק ונוח לשימוש

5) שירות לקוחות נהדר

 • למרות שזה נראה כי ארכאי לאתרי אירוח אתרים נותנים שירות לקוחות טוב, GoDaddy מספק שירות לקוחות איכותי. הם זמינים 24/7, אשר חברות רבות אינן מספקות עבור לקוחותיה. הם זמינים בטלפון, מה שמסייע ללקוחות להרגיש בנוח עם החברה. זה אידיאלי למי שלא עשוי לעבוד סביב לוח זמנים קפדני. בנוסף, אם יש בעיות, קבלת עזרה זה רק עניין של הרמת הטלפון. אתה יכול לדבר עם אדם אמיתי שיסייע לך בכל שאלה שיש לך באתר שלך. זה אידיאלי למי שמעדיף מגע אישי.
 • לא רק ששירות הלקוחות שלהם מעולה, הם מספקים זמן שירות של 99.9 אחוז עבור שירותי אירוח אתרים שלהם. עבור אלה שצריכים שהאתר שלהם יעבוד כל הזמן, זו הדרך האידיאלית ללכת. לא תצטרך לדאוג ששירותי אירוח יושבתו, למעט תחזוקה מתוכננת. ההתמקדות שלהם בשירות לקוחות, ובאספקת מוצרים איכותיים נובעת מהחלפת המנכ”ל השואף לרצות. זה אידיאלי למי שצריך שירות אירוח אתרים עליו הם יכולים לסמוך, ושירות הלקוחות שלהם מוכיח שזו לא החלטה זמנית.

6) ערבות להחזר כספי

אם תירשם ל- WordPress מנוהל ב- GoDaddy, תקבל החזר אם אתה מוצא שהשירותים שלהם אינם מה שאתה צריך. הערבות שלהם להחזר הכסף אידיאלית למי שרוצה לחפש משהו אחר. תקבל החזר אם תבטל את התוכנית שלך תוך 30 יום מרגע ההרשמה.

7) תוכניות אבטחת אתרים זולות

אוקיי, זה גם מקצוען וגם חסרונות. זה מקצוען, מכיוון שמדובר בתמחור די טוב לניקוי תוכנות זדוניות, שעלול להרוס את האתר שלך:

זה גדול מכיוון שתמחור זה לא מסתכם. אבל לאחר בירור נוסף (על ידי מעבר ל- Checkout ולא Instant Checkout) מצאתי את התמחור הנכון:

זה עדיף, אבל עדיין – זה משאיר טעם רע בפה.

מה הקטע הגדול? אני פשוט לא אוהב שהם ניסו להחליק תוך 24 חודשים עליי – דפוס כהה בוודאות.

בכל מקרה – מדובר בעסקה טובה, וסביר להניח שהם משתמשים ב- Sucuri.net לשם כך לאחר רכישתם של החברה. אני כנראה אקנה אותו אחר כך.

לצד האפל …

GoDaddy מנוהל וורדפרס חסרונות אירוח

1) פאנל אירוח מותאם אישית

 • ניהול אתר יכול לארוך זמן רב וככל שתשקיעו עליו יותר, תרצו לעשות זאת. פאנל האירוח הוא המקום בו רוב השינויים מתרחשים, ול- GoDaddy יש פאנל מותאם אישית משלהם שהם מספקים ללקוחות שלהם. בעוד cPanel ו- Fantastico הם מהפופולאריים ביותר, הפאנל המותאם אישית של GoDaddy אינטנסיבי יותר. ייתכן שתצטרך מדריך שיעבד את לוח הבקרה שלהם, שיכול לקחת יותר זמן ואנרגיה. זה לא מתוחכם מכדי להבין זאת, אבל זה יכול להיות כאב.
 • בזמן שהפאנל המותאם אישית שלהם נחרט בשנת 2012, הם עברו מאז לתקן התעשייתי של ה- cPanel. עם זאת, אחד החסרונות הגדולים ביותר בשימוש ב- cPanel ב- GoDaddy הוא שאתה משלם דולר אחד נוסף בחודש. אמנם לא מדובר בהוצאה אדירה, אך תוכלו למצוא אתר אירוח אחר הכולל את ה- cPanel ללא תשלום נוסף. עליך לקבוע אם אתה באמת צריך את ה- cPanel, אבל אם אתה יכול לחיות בלעדיו, ורוצה לסמוך על GoDaddy שיעבד באתר שלך בשבילך, זה לא עניין רע. קיימות שפע אפשרויות זמינות, ולמשתמשים מנוסים הם עשויים לדחות את התשלום הנוסף בתקן בענף.

2) הם גיבו הגבלות אינטרנטיות

 • בינואר 2011 הוכנסו שטרות SOPA ו- PIPA להגבלת הגישה לאינטרנט. טיעון זה זכה לתשומת לב רבה יותר בשנים האחרונות, כאשר הניטרליות הרשתית באה לנושא עצום. לרוע המזל, GoDaddy היה אחד היחידים שגיבו את השטרות הללו. זה הוביל למהומות של אנשים שגזרו את השטרות כבלתי לגיטימיים והעמידו את GoDaddy במקום. הם איבדו הרבה כבוד מאלו שחושבים שהאינטרנט הוא מקום שבו רעיונות הם בחינם, ויש לשמור עליהם מפני יותר מדי מגבלות.
 • למרות שגודדי אכן ביטל את החלטתם לגבות את הצעות החוק, תשומת הלב השלילית שהובאה אליהם יצרה כמה סוגיות אמון. רק לפני שאלפי לקוחות החליטו לעזוב את GoDaddy, והעבירו את שמות הדומיין שלהם. למרות שרוב תשומת הלב השלילית נפטרה, הם עדיין מציגים מעשים כנגד אתיקה ופרטיות, דבר שלא מועיל לשום חברת אינטרנט. הם עשו צעדים כדי לשמור על דברים פרטיים, ולעבוד על אתיקה נכונה, אך השאלה נותרה בשאלה אם הם יכולים להחזיר את האמון שאיבדו כלפי אלפי לקוחות.
 • נותר לראות אם הם שינו את דרכיהם, אך יש אינדיקציות שהם עשויים לא להשתנות. הפרסום שלהם הוא סקסיסטי, אבל הם דיברו על כך שהפרסומות שלהם יהיו פחות שנויות במחלוקת. אחרי הפרסומת האחרונה של “סופרבול” שהייתה “הקרינגה שנשמעה ברחבי העולם”, יתכן שיהיה להם עוד קצת מה שצריך לעשות.

3) מגבלות על תכניות

 • אמנם זה לא סוד שאתרי אירוח אתרים מגבילים אתרים, GoDaddy ידוע לשמצה בגלל ההגבלות שלהם. וורדפרס זקוקה למסד נתונים אחד בלבד לבלוגים ואתרי אינטרנט, שיכולים להגביל אותך ל -25 אתרי אינטרנט בסך הכל. אמנם אין מדובר בפשע מוחלט, אך העובדה שהם מסתירים את המידע הזה כשאתה נרשם יכולה להיות פלילית. הם נראים כאילו אתה מקבל הכל ללא הגבלה, אבל זה לא נכון. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות, אך כאשר האותיות הקטנות אינן זמינות, כיצד תוכלו לקרוא אותה?
 • הדרך היחידה שבה אתה יכול להשיג הכל ללא הגבלה היא אם אתה הולך עם התוכנית האולטימטיבית. התוכנית האולטימטיבית אמנם הופכת את הכל ללא הגבלה, אך עדיין זה כאב שעליך לשלם תוספת כסף עבור דברים שכבר אמורים לקבל. הם השתפרו עם תוכנית הדלוקס שלהם והעניקו ללקוחותיהם שטח דיסק בלתי מוגבל. חשוב להבין מה אתה מקבל והאם זה שווה את המחיר שאתה משלם. אם אתה רק מתחיל לצאת, אתה לא רוצה לשלם יותר מדי כדי לקבל את כל מה שאתה צריך כדי להפעיל את אתר האינטרנט שלך כמה שיותר טוב.

5) הגבלות על נתונים

 • הגבלות חשובות לביטחון, אך GoDaddy עובר מעט מעל לראש כשמדובר במגבלות על נתונים. אתה צריך לצפות לקפוץ דרך הרבה חישוקים, ולנקוט טון צעדים אם אתה רוצה לשנות משהו. הפקה אוטומטית של תוכן ושימוש בטפסי אינטרנט הם בדרך כלל משימות פשוטות, אך GoDaddy דורש כל כך הרבה מידע כדי לעשות זאת. אולי עדיף שתלך עם אתר אירוח אתרים אחר אם אינך מוכן למלא חבורה של ניירת. בעוד שהאבטחה עם GoDaddy מתבקשת, יתכן וזה לא שווה את הטרחה לנסות לשנות דברים באתר שלך.
 • אחת הפונקציות המתסכלות ביותר של GoDaddy היא טופס יצירת הקשר המאובטח שלהם מהיר. אמנם קל למלא, אך החלק הקשה ביותר הוא שליחתו ל- GoDaddy. הודות למגבלות האבטחה שלהם, הטופס מוגש בדרך כלל כדואר זבל. יש הדרכות כיצד לתקן אותו כראוי, אבל אם אין לך את הזמן או הנטייה, יתכן וזה לא יהיה שווה את זה. תמיד טוב שיהיה לך אבטחה מעולה, אבל כשאתה נלחם עם אתר האירוח בכדי להכניס את המידע שלך, אולי עדיף לך שתלך עם מישהו אחר.

6) לא מועיל כמו מארחי וורדפרס מנוהלים אחרים

 • בעוד ש- GodDaddy ממהר לעזור לך בטלפון, הם לא נהדרים כמו להשתמש במארחים אחרים כמו SiteGround לשירות לקוחות.
 • אם יש בעיה, סביר להניח שהם לא יעשו הרבה בשבילך
 • הייתה לי בעיה בהעברת האתר שלי ל- GoDaddy באמצעות הכלי שלהם – והם אמרו שהכלי שלהם היה אפליקציית “המאמץ הטוב ביותר”, ואם זה לא עובד זה עליי לעשות את זה
 • אז הם לא עזרו

7) הם אינם מציעים תעודת SSL בחינם

אוקיי, זה גדול. בשנת 2018 אתה זקוק לתעודת SSL. מה שזה עושה זה מאפשר לך https: // בתחום שלך במקום http: //.

אתה צריך את זה מכיוון ששניהם מספקים אבטחה נוספת למבקרים שלך, והוא מהווה אות דירוג חיובי בחיפוש בגוגל (אם כי קטן).

אז רוב המארחים בימינו מציעים תעודות SSL בחינם בואו להצפין. לא GoDaddy.

כאן הם מנצלים אותך:

זה כל כך לא מגניב. אישורי SSL הם הסטנדרטיים בימינו, והם בחינם דרך Let’s Encrypt. לא תצטרך לשלם 75 דולר לשנה עבור אחד. כך GoDaddy מחזירה את הכסף שלהם על אירוח של $ 1.

8) הם מתקשים לעזוב

 • בזמן שכל תאגיד מטיף לשמור על לקוחות, GoDaddy מכניס את העבודה לשמור איתך. GoDaddy אינו מספק עזרה אם תחליט לעזוב אותם לחברה אחרת. אמנם זה הפך קל יותר עם ה- cPanel, העובדה שהם לא עושים דבר כדי לעזור זה חיסרון. לכן חשוב למצוא אתר אירוח אתרים שעובד טוב ולא מקשה על דברים. אפילו כשאתה מנסה לעזוב, הם ימשיכו למכור לך מוצרים, וייצרו מכשולים לנסות לגרום לך להישאר.
 • כשאתה מבלה זמן רב בהקמת אתר, ואתר האירוח לא מצליח לעמוד בציפיות שלך, אתה אמור להיות מסוגל לעזוב. אמנם זה לא חטא שהם לא יעזרו לכם, אך הם מקשים על תנועה כאשר הגיע הזמן לעזוב. אפילו העברת שם תחום יכולה להיות כאב עצום שאולי לא שווה את הטרחה. אלא אם כן אתה באמת צריך להמשיך ולהתחייב לעבור את התהליך של קבלת אתר אירוח חדש, או שזה שווה את זה, אתה צריך לצפות לעזרה של GoDaddy.

שורה תחתונה:

אמנם ל- GoDaddy יש כמה מהאבטחה הטובה ביותר, והם מספקים מגוון רחב של מוצרים ושירותים, אך הם אינם אתר האירוח הקל ביותר לעבוד איתו. הם מקשים על כמה משימות הרבה יותר מהנדרש, והם לא מאפשרים לך לצאת בקלות. הם אכן מקשים על עצמם כאשר הם רוצים, וההגבלות שלהם עלולות להיות מתסכלות לעבוד סביבם. אם אתה משתמש מנוסה, אתה עשוי לגלות ש- GoDaddy עובד טוב בשבילך, אבל אם אתה מנסה להקים אתר ולהתחיל כמתחיל, ייתכן שתרצה ללכת בכיוון אחר.

GoDaddy הוא לא לכולם, אבל בגלל המחירים הנמוכים שלהם ושירות לקוחות נהדר, אתה יכול לעשות גרוע יותר. הם מציעים שפע של מוצרים ושירותים שאתרי אירוח אתרים אחרים אינם יכולים במחיר תחרותי. אם אתה מתכנן למצוא פיתרון לטווח ארוך לצרכי אירוח אתרים שלך, GoDaddy יכולה להיות חברה מתאימה. אם אתה יכול להסתכל על ההיסטוריה שלהם ולקוות שהם מתכננים להשתנות לטובה בעתיד, ייתכן ש- GoDaddy יתאים לך. זה מסתכם בהעדפה, ובמה שאתם מוכנים לטפל. אם תחליט ללכת איתם, אבל תביני שהם לא מתאימים לך, פשוט תהיה מוכן לעמוד בפני הרבה חסמים, גם אם אתה מתכנן רק להעביר את שם הדומיין שלך.

מארחי וורדפרס מנוהלים אחרים לבדוק אותם:

 • SiteGround
 • מנוע WP
 • למרבה הצער
 • Bluehost WordPress Cloud

הערה: החל משנת 2019 תוכלו להשיג אירוח וורדפרס מנוהל ב- GoDaddy תמורת $ 1 לחודש בלבד באמצעות קישור זה (קופון מיוחד של GoDaddy Managed WordPress Hosting). זו פעולה SCREAMING ולא צפויה להימשך זמן רב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map