Hooratta hostimise ülevaated: kas hooratas sobib teile?

Contents

Mis on hooratas?

Flywheel on hallatav WordPressi hostimise ettevõte, mis asub Omahas (Nebraska) ja kontorid Sydneys, Austraalias. 2013. aastal asutatud ettevõte osutab oma hostimisteenuseid disaineritele ja arendajatele, kes loovad klientidele elatist avavaid veebisaite.


Kui hea on hooratta hostimine?

Hooratas pakub hüppelist ja taskukohast hallatud WordPressi hostimisvõimalust konkureerivatele täpsematele, kallimatele hallatavatele hostiettevõtetele nagu WP Engine. Hooratas pole mõeldud amatöörveebimeistritele, suurema osa nende klientuurist moodustavad disainerid ja arendajad. Hooratta tugi on üliteadlik ja keerukate arendusküsimustega tuttav ning nende plaanid on üles ehitatud mastaapselt. Soovitame hooratast digitaalsetele reklaamidele, kes soovivad oma hostiettevõttelt paindlikkust. Uurige muid võimalusi, kui olete algaja või esindate korporatiivset üksust, kes soovib juhtimisele ülitähtsat kätt.

Vaadake ametlike saidi hooratta ülevaateid 3.5 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Spetsiaalne WordPressi haldus
 2. Kulud külastaja kohta on läbiräägitavad
 3. Tasuta ränded / tasuta demosaidid
 4. Automaatsed varundamised hõlpsa taastamise protsessiga
 5. Arendaja & Kujundaja sõbralikud omadused
 6. Miinused

  1. Toe aeglased pöördeajad, juurdepääs ööpäevaringselt puudub
  2. Saidid võivad olla aeglased
  3. Lavastus on endiselt beetaversioon

  Tugi3Speed3Features3.5Value4Läbipaistvus4

  Meie ametlik hooratta ülevaade

  Hooratas on ääretu ja atraktiivse tundega, mis nii paljudel teistel hostimisettevõtetel puudub. Võrreldes suurte nimede nagu HostGator multifilmilise väljanägemisega või selliste eliitmajutusettevõtete nagu Rackspace tüütu tundega, on Flywheel värske õhu hingetõmme. Loodud disaineritele ja arendajatele, kes soovivad oma klientidele saite avada, on Flywheel leidnud oma niši hallatava WordPressi hostimisturul. Enamik hooratta omadusi on tipptasemel ja sobivad ideaalselt nende kavandatud klientuurile. Mõned väikesed tüütud tüübid võivad siiski mõnda kasutajat eemale peletada. Samuti soovitaksime hooratast mitte kasutada saitidel, mis külastavad kord kuus miljoneid külastusi.

  Hooratta hostimise parimad omadused

  Hooratas, mis on loodud disaineritele ja arendajatele, kes tunnevad tõepoolest WordPressi ümber käimist ja tunnevad seda piisavalt hästi, et teada, et selle turvalisuse ja värskenduste haldamise allhange on väärt oma aega. Need tüübid on asjatundlikud ja teavad täpselt, mida nende Techie kliendid hostimisteenuses soovivad, nimelt kiirus, uuenduslikud ja intuitiivsed funktsioonid, turvalisus ja regulaarsed varukoopiad.

  Taskukohane ja pühendatud WordPressi haldus

  Kuna WordPress on kogu maailmas kasutatav CMS number üks, pole ime, et hallatavast WordPressi hostimisest on viimastel aastatel saanud tuline tööstusharu. Hooratas täidab kenasti niši algajate veebimeistrite, kasutades GoDaddy hallatavat WordPressi hostimisplatvormi (alates 3,99 dollarist kuus), ja mitme miljoni dollari suuruste ettevõtete vahel, mis kasutavad WP Mootori üliprofessionaalset versiooni (29,99 dollarit kuus). Hooratta hind algab 15 dollarist kuus ja paindlik mastaapsus neile, kes soovivad majutada mitut saiti.

  Kulud külastaja kohta on läbiräägitavad

  Üks arhiivimõõdikutest, mis on WordPressi pühendunud haldusettevõtete seas populaarne, on külastajate arv, mida WordPressi veebisaiti oodatakse. Paljud neist ettevõtetest peavad kinni oma poliitikast maksta teatud summa külastajatelt teatud summa raha. Hooratas on erinev – oleme jõudnud kokku leppida, kas hind külastaja kohta maksab. See on tohutult väärtuslik nende saitide jaoks, mis plaanivad aja jooksul laieneda.

  Üks sisselogimine kõigile teie WordPressi veebisaitidele

  Kui olete mitme WordPressi veebisaidi haldaja, võite leida endale väikese musta raamatu, mis on täis kasutajanimesid ja paroole. Hooratta puhul see aga nii pole. Hooratas võimaldab teil kõik oma WordPressi veebisaidid ühe mandaadi all rännata. Lisaks, kui teil on vaja teha koostööd teiste inimestega, annab Hooratas igale inimesele oma sisselogimismandaadi. See funktsioon muudab hooratta mitme veebisaiti haldava disaini- ja arendusagentuuri jaoks lihtsaks valikuks.

  Tasuta, kiire ränne

  Kui te pole praeguse WordPressi haldusettevõttega rahul, migreerib Flywheel turvaliselt ja tasuta kõik teie praegused veebisaidid nende serveritesse. Lisaks on nad sellega ülikiire – rändamine võtab tavaliselt aega 24–48 tundi. Ja kui soovite seda väga kiiresti, pakuvad nad 8-tunnist kiiret rännet hinnaga 49 dollarit.

  Tasuta demosaidid

  Kuigi hooratta laadimine toimub üldiselt domeenipõhiselt, võimaldavad need piiramatuid demo- ja lavastusvõimalusi – veel üks funktsioon, mis muudab need ideaalseks professionaalsetele arendajatele ja disaineritele. Kuigi need saidid pole aktiivsed, võimaldavad need klientidel siiski veebisaidi üles ehitada ja selle funktsionaalsust täielikult testida.

  Tippturvalisus sisaldab tasuta SSL-i

  Hooratas otsib teie saitidel pidevalt pahavara ja teeb nii põhjalikku tööd, et te ei pea kunagi installima mõnda muud WordPressi turbepistikprogrammi. Kui teie saiti häkkitakse, töötab nende meeskond väsimatult probleemi lahendamiseks ja teie saidi normaalseks muutmiseks. Lisaks viskavad nad tasuta SSL-i iga domeeniga, mille te nende juures registreerite.

  Automaatsed varundamised hõlpsa taastamise protsessiga

  Hooratas teeb automaatseid igapäevaseid varukoopiaid. See tähendab, et Flywheel varundab iga päev kõiki teie muudatusi, veendumaks, et teie veebisaitide terviklikkus jääb puutumatuks. Kui teie saidil oli kunagi probleeme, teeb Flywheel ühe klõpsamisega toimingu taastamise lihtsaks. Ainuüksi selle funktsiooni abil saate vaeva näha sellega, et peate oma veebisaidil olevate andmete terviklikkuse tagamiseks alati leidma ja veebis varukoopiaid tootma..

  Hooratta hostimise varjuküljed

  Hooratta klienditeenindus on tõesti nutikas, kuid mitte alati juurdepääsetav

  Hoorattamajutusel on maine fantastilise toe pakkumise eest. Nende meeskond on sama kole kui nende üldine klientuur ja võib peaaegu alati teiega kohtuda mis tahes tehniliste probleemide sügavuses. Siiski ei paku nad reaalajas vestluse tuge ning telefoni- ja tugiteenuste piletitunnid on enam-vähem piiratud tavalise tööajaga. Ehkki enamusele piletitest vastatakse 24 tunni jooksul ja nad saavad viisakaid, kasulikke vastuseid, ei pruugi see kõigile sobida. Kui elate erinevas ajavööndis, töötate paaritu tundidena või eeldate, et vajate palju tehnilist tuge, ei pruugi Hooratkal olla ressursse, et teiega kohe ühendust saada. Seda võib oodata odavama hinnaga plaanide korral, kuid kui hakkate maksma 100 dollarit kuus, peaks ööpäevaringne tugi olema tavapärane. WP Engine, hooratta suurim konkurent, võimaldab kõrgema astme klientidele ööpäevaringselt juurdepääsu klienditoele.

  Kas armastate cPaneli? Vaata mujalt.

  Hooratta kohandatud armatuurlaud on ülimalt klanitud ja sellel on palju kasulikke tööriistu, kuid kui olete cPaneli visad fänn ja ei soovi õppida uut liidest, siis pole hooratas teie jaoks. DreamHost on veel jagatud hostimisele spetsialiseerunud host, mis väldib cPaneli kasutamist nende enda armatuurlaua kasuks. Enamik WordPressi plusse ei vaeva seda, kuid see on asi, mida tuleks kaaluda, kui teie või teie töökaaslased näevad vaeva, et jälgida kümneid erinevaid armatuurlaua liideseid, millega te igapäevaselt suhtlete..

  Lavakoht on beetaversioon

  Üleminekuala on koht, kus saate oma veebisaidil teha mitu salvestamata muudatust ja seejärel lihtsalt muudatused aktiivsele saidile lükata. Hooratta lavastusala on beetaversioon. Nad väidavad, et seda enam beetaversioonis varsti pole, kuid praegu ei pruugi te saada täielikult toimivat lavastusala. WP Engine lööb nad selles valdkonnas vähemalt praegu läbi.

   Laadimisajad pole kiireimad

  Hooratas väidab, et kiirus on kiire, kuid meie kogemuse kohaselt võib see olla pisut tühi väide. Keskmise suurusega WordPressi installi üleslaadimine võttis aega üle tunni ja mõnikord indekseeritakse keerukamate veebilehtede laadimine. Nende vahemällu salvestamise funktsioonid aitavad neid probleeme kindlasti lahendada, kuid isegi siis olid nende kiirused märkimisväärselt väiksemad kui WP Mootori kasutamisel. On palju tegureid, mis mõjutavad lehe laadimise aega, kuid leidsime, et hooratas jättis üldiselt soovida. Äärmiselt kiirete kiiruste jaoks soovitame A2 Hosting ja nende optimeeritud WordPress installida.

  Alumine joon

  Kui eeldate või olete harjunud hallatavate WordPress-i hostimisettevõtete, näiteks WP Engine, valge kinnastega, siis ei soovita me minna hoorattale. Märgatavalt väiksema ettevõtmisega, kellel on väga alustav tunne, võib Hooratas pettuda neile, kes soovivad, et kõik, mis nende jaoks ära käidetakse, koos professionaalse mõjuga kokku sobiks. Ulatuslike vabakutseliste jaoks, kes otsivad majutamiseks paindlikku, taskukohast ja asjatundlikku varianti, on Hooratas unistuse täitumine. Nende armatuurlaud on loodud teie klientide veebisaitide tõrgeteta haldamiseks ja iga kuu viivad nad turule uusi funktsioone ja pakkumisi, mis vastavad täpselt neile, kes loovad elavaid saite. Kui otsite taskukohast võimalust ja suhtute DIY-st, leiate kõik, mida otsite, Flywheeli hallatud WordPressi hostimisest.

  Kuva rohkem funktsioone

  Hooratta küsimused ja vastused

  Hooratast on kõigil piisavalt lihtne kasutada ja kuna igaüks saab aru, kuidas seda kasutada, on selle ümber palju küsimusi. Õnneks on neile küsimustele vastused, mille leiate siit. Kõigi oma küsimuste jaoks mõeldud ühtse kontaktpunkti olemasolu aitab teil välja mõelda, kas hooratas on teie veebisaidi soovitud sait. See peaks vastama paljudele tavalistele küsimustele, mis uutel klientidel on hooratta kohta.

  Kuidas saab ühest saidist liikuda hulgikavasse?

  Soovite varundada algset saiti ja seejärel kloonida sait. Seejärel peate valima oma makseviisi. Seejärel saate suunata DNS-i uuele saidile, välja arvatud juhul, kui see oli demosait või pole veel aktiivne, mille saate vahele jätta. Soovite kindlasti algse saidi tühistada ja kustutada. Teie uus sait peaks korralikult töötama ja kui teil on küsimusi, võite probleemide lahendamiseks pöörduda nende abisaidi poole.

  Kuidas üks lavastama hakkab?

  Lavastus on endiselt beetavormingus, seega peate juurdepääsu taotlema otse hooratta käest. Kui teil on juurdepääs sellele juurdepääsule, saate vahekaardi Täpsemalt alt Staging oleku sisse lülitada. Lavastusprotsessi ettevalmistamine võib võtta veidi aega, eriti kui teie sait on üsna suur. Kui protsess on lõpule viidud, on uus vahekaart Staging teie saidi hooratta juhtpaneelil. Saate sisenevale saidile juurde pääseda vahekaardi Staging URL-i kaudu ja kasutada oma WordPressi mandaate. Seal on parool, mis kaitseb teie saiti selle töötamise ajal, ja saate teha kõik soovitud muudatused.

  Kas saidi andmekeskuse asukohta on võimalik muuta?

  Saiti ei ole võimalik andmekeskuste vahel teisaldada, samade tulemuste saavutamiseks võite probleemiga ümber käia. Soovite algse saidi varundada ja seejärel selle kloonida. Peate valima oma makseviisi ja andmekeskuse, kuhu soovite selle saata. Seejärel saate suunata DNS uuele saidile ja soovite algse saidi tühistada või kustutada. See on umbes sama protsess teie plaanide vahetamiseks.

  Kas ma saan WordPress Core-faile uuesti installida??

  Kui teil on vaja WordPress Core-failid uuesti installida, võib olla lihtsam kõik uuesti käivitada. Sõltuvalt muudatuste tüübist, mida soovite teha, saate alati demonstratsioonisaidi luua ja selle oma saidile lisada, kui olete selleks valmis. Võite klõpsata hooratta armatuurlaual nupul „Uus sait”. Soovite täita vormi oma eelistatud sätetega. Soovite valida arveldusviisiks „Minu klient maksab hiljem”. Teil on töötamiseks saadaval 14-päevane demonstratsioonisaidi ja kui olete muudatuste tegemiseks valmis, saate selle uuele saidile üle viia ja siis selle juurde elama asuda..

  Kas saidil saab sundida SSL-i?

  Kui saidi SSL-lisandmoodul on hoorattale lubatud, on hea mõte sundida SSL teie saidile. Soovite suunata saidi liikluse HTTP-protokolli kaudu HTTPS-i, et see oleks turvalisem. Soovite minna vahekaardile Täpsemalt ja vahetada lülitit „Sundida HTTPS-i“. See suunab teie saidi liikluse automaatselt HTTPS-i.

  Kas mittetulundusühingutele on saadaval allahindlusi??

  Sõltuvalt mittetulundusühingust, kuhu kuulute, võidakse teil saada teatud allahindlusi. Mittetulundusühingud, mis kuuluvad 501 (c) 3 sektorisse, võite oma organisatsiooni teabe abil saata hoorattale meili. Hooratas peaks suutma leida allahindlusi, mis aitavad teil eesmärkideni jõuda.

  Kuidas saab hooratkal otseülekande teha?

  Oma saidi esitamiseks on mõned sammud, mida peate järgima. Soovite paroolikaitse eemaldada hooratast. Seejärel saate lisada domeenid, millele soovite oma saidile osutada. Seejärel seate primaarseks domeeniks õige domeeni. Kui see on valmis, saate domeeni DNS-i suunata hooratta domeeniloendisse.

  Mis on valge ekraan / 500 viga tähendab?

  On palju põhjuseid, miks teil võib olla valge ekraan, kus tavaline ekraan peaks olema. Põhjuseid on palju, kuid kui teil on viga 505, tähendab see, et teie arvuti ei krahhi. Selle põhjuseks võivad olla pistikprogrammid või teemakonfliktid, PHP süntaksi tõrked või serveri tühi mälu. Seal on seade, mida saate kasutada saidil PHP vigade vahetamiseks. Saate vahekaardi Täpsemalt jaotises WP_DEBUG seadistust muuta. Seejärel saate otsida probleemi allika, et saaksite selle hõlpsalt parandada.

  Mida tähendab hallatud WordPressi hostimine??

  Hooratas kohtleb igat saiti eraldi, mis võimaldab kõigil oma saidi jaoks isikupärastatud stiili. Hooratta hallatav vahemälu ja jõudlus võimaldavad teil tänu serveritele oma saidi ilma pistikprogrammideta üles seada. Hooratas haldab WordPressi turvalisust, pidades seda häkkerite ja halbade poiste sihtmärgiks ning töötab serveritasemel saidi häkkimise vältimiseks. Hooratas värskendab teie tarkvara, nii et kasutate alati kõige uuemat WordPressi versiooni. Hooratta kaudu saate ka WordPressi asjatundlikku tuge. See on nagu teie saidi isikupärastatud sekretäri olemasolu.

  Kas hooratast saab kasutada SSH kaudu?

  Kahjuks ei paku Flywheel turvameetmete ja jõudluse tõttu SSH-i juurdepääsu ühelegi saidile. Hoorattale pääsete juurde SFTP kaudu ja pääsete andmebaasi. Kui soovite SSH-i kaudu ühendust võtta, võite pöörduda hooratta tugiteenuste poole. Nad saavad teid aidata kõigi küsimuste korral.

  Mis on demosait?
   • Demosaidid on nagu veebisaidi tavapraktika. Enne saidi maksmist saate luua saidi ja seadistada meeleavalduse. See on kasulik kõigile, kes loovad kliendi jaoks veebisaiti. Saate tuua näite selle kohta, mis veebisait on, kuidas see välja näeb ja see on tasuta. See on hea viis anda veebisait kliendile üle siis, kui ta on maksete eest valmis hoolitsema.
   • Demosaidi seadistamise korral loote uue saidi. Kui arveldusteave ilmub, saate valida „Minu klient maksab hiljem”. Saate saidi oma kliendile üles laadida, arveldused üle kanda ja seejärel saidi elavaks muuta. See on hea viis enne saidile raha investeerimist veenduda, et see on hea minna.
  Mis on hooratta sõnul külastus?

  Veebisaidi külastused on olulised, et jälgida, kui palju inimesi veebisaidile tuleb. Hooratas soovitab plaani sõltuvalt iga kuu külastuste arvust. Visiit on hooratta sõnul 24 tunni jooksul ainulaadne IP-aadress. See on igakuine summa ja pole tähtis, mitu lehte üks aadress külastab. See on tasakaalustatud viis külastajate mõõtmiseks ja neil on lihtne silma peal hoida. Samuti saate vaadata oma saidi külastajate arvu. On värskendav teada, et te ei pea seda ise jälgima.

  Kas on mingil põhjusel paroolid kaitstud??

  Põhjuseid, miks saitidele, eriti demosaitidele, on nii palju kaitstud, on palju. See on kaitstud kuni saidi eest on tasutud ja kui olete selle eest maksnud, saate paroolikaitset kohandada. Kui külastaja tuleb teie saidile siis, kui paroolikaitse on sisse lülitatud, saab ta saidile pääsemiseks sisestada oma volikirja. See on viis kaitsta oma demonstratsioonisaidi lekke või varastamise eest selle kokkupanemise ajal.

  Kas hooratas toetab mitut saiti?
   • Hooratas toetab mitmel saidil mitmesuguseid plaane. Pisike plaaniga seda ei pakuta ja teie kohandatud plaan võimaldab teil kasutada mitut saiti. Kuid kõik saidid, mis asuvad mitmel saidil, ei tohiks ületada ketta limiite, kui need kõik kokku panna.
   • Kui soovite lubada mitme saidi, saate seda teha vahekaardil Lisandmoodulid ja mitme saidi sisse lülitada. Hooratas käivitab mitu ainulaadset domeeni ühe saidi funktsiooni ühe installimisega. Peate võtma ühendust hooratta toega, et nad saaksid teid selles protsessis aidata.
  Mis on hooratta serverite nimed??

  On soovitatav, et te ei värskendaks nimeservereid, kui osutate hoorattale. Saate muuta A-kirje ja CNAME DNS-i kirjeid, et suunata oma domeen hoorattale. See on lihtsam kui kasutatavate nimeserverite muutmine. Selle asemel, et suunata liiklust Flywheeli kaudu oma domeenile, suunab Flywheel liikluse teie veebisaidile. Kõik, mida te teeksite, on IP-aadressi muutmine domeeni asukoha järgi.

  Milline on õige hooratta plaan?

  Hooratta pakkumisi on kolm peamist, kuid saadaval on ka kohandatud plaanid. Plaanid algavad 15 dollarist kuus ja tõusevad sõltuvalt sellest, millist plaani oma saidil vajate. Sellised asjad nagu külastuste arv, kettaruum, ribalaius, SSL-tugi, CDN-tugi ja mitme saidi tugi sõltuvad hinnast. Kui teil pole vaja palju kettaruumi või ribalaiust, saate oma plaani kohandada. Valet plaani pole ja saate kõikidele küsimustele vastamiseks rääkida hooratta toega.

  Kas hooratas abistab saidi rändamist?
   • Jah, Flywheel aitab saidi migreerimisel ja arvestades WordPressi saidi teisaldamise keerukust, siirdab Flywheel selle saidi tasuta. Peate esitama taotluse, mis sisaldab mõnda teavet teie eelmise hostimiskonto kohta. Hooratas edastab teie saidi ja seadistab selle demoks. Saate demot eelvaates vaadata, kuidas teie sait toimib enne selle reaalajas esitamist.
   • Saidi üleviimise sammud on lihtsad. Soovite oma saidilt varukoopia teha ja Hooratas teeb teie kontole demosaidi. Võite otsida andmebaasist ja asendada kõik vanad URL-id. Hooratas skannib saiti pahavara suhtes, kontrollib toimivust ja välimust ning kontrollib, kas kõik töötab õigesti. Kui kõik saab teada, kantakse sait tasumiseks. Tavaliselt võtab see aega umbes üks kuni kaks päeva.
  Kuidas saab DNS-i häälestada??

  Soovitatav on hallata DNS-i domeeniregistri abil. See on koht, kus ostsite domeeni. Registripidajal peaksid nimeserverid olema juba seadistatud, mis võimaldab teil oma DNS-i hallata. Hooratas aitab teil tekkida küsimus DNS-i kohta, mille mõistmine ja õigeks saamine on väga segane. Hooratta DNS-i tervisekontroll veendumaks, et kõik saab korda ja kas olete valmis minema.

  Kas saidile pääseb juurde SFTP kaudu?

  Hooratta kasutamisel ei pea te SFTP kasutajanimesid ja paroole jagama. Kõik kasutavad SFTP-sse sisselogimiseks oma isiklikku kasutajanime ja parooli ning neil on viivitamatu juurdepääs kõigile saitidele. Seadete muutmiseks lähtestate oma hooratta parooli ja kui teil on küsimusi, aitab teid hooratas. Hooratas toetab kõiki peamisi SFTP-kliente, mis sobib ideaalselt kõigile, kes kasutavad SFTP-sid.

  Kas hooratas pakub SSL-sertifikaate??

  Jah, hooratas pakub SSL-sertifikaate. Nende partneriks on Let’s Encrypttm. Hooratas pakub lihtsat SSL-i, mis on tasuta ja automaatne viis SSL-sertifikaadi genereerimiseks ja installimiseks. Mõnel juhul peate esitama kehtiva sertifikaadi kolmanda osapoole SSL-teenuse pakkujalt. Pole tähtis, milline oli eelmine sertifikaat, aitab Flywheel selle tasuta installida. Kui teil seda veel pole, leiate selle GoDaddy, RapidSSL või Instant SSL kaudu.

  Lisateave GetFlywheel.com

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map