HostGator WordPress Cloud Değerlendirmeler Mayıs 2020 – Harika bir ürün?

HostGator WordPress Bulut Hosting Nedir??

HostGator, barındırma metrosudur – iyi, ucuz ve her yerde.


HostGator WordPress bulutu farklı.

Bu, diğer WordPress merkezli hosting şirketlerinin yaptıklarının versiyonudur – WP Engine, SiteGround ve A2 Hosting gibi şirketler.

WordPress Cloud Hosting Ne Kadar İyi??

Sadece standart barındırmalarından daha iyi olduğunu söyleyelim – daha iyisi için.

HostGator WordPress Cloud Değerlendirmeler 3.7 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (3 oylar) Artıları

 1. 2.5 kat daha hızlı barındırma
 2. Güvenlik özellikleri
 3. hız

Eksileri

 1. Destek bekleme süresi sorunu
 2. Çalışma süresi sorunu
 3. Yedekleme ücretleri ve fiyatlandırma

ÖzetWordPress Cloud, Hostgator.com için yeni bir barındırma hizmetidir. Hostgator’da barındıran WordPress Cloud, hızın iki buçuk katından fazla hız, daha gelişmiş güvenlik özellikleri ve ek ücretsiz geçiş sunar. Hostgator, müşterilerine WordPress Cloud hosting için toplam üç plan sunar: Başlangıç ​​Planı, Standart Plan ve İş Planı. İlk olarak, Başlangıç ​​Planı ayda 5.95 dolardan başlıyor ve bir web sitesine ev sahipliği yapmayı, ayda 25 bin ziyareti, 1 GB yedeklemeyi ve 50 GB’tan fazla depolama alanını içeriyor. Daha sonra, Standart Plan ayda 7,95 $ ‘dan başlıyor ve 2 web sitesi, ayda 200 bin ziyaret, 2 GB yedek ve 150 GB’tan fazla depolama alanı barındırmayı içeriyor. Son olarak, İş Planı ayda 9,95 dolardan başlıyor ve 3 web sitesi, ayda 300 bin ziyaret, 3 GB yedeklemeler ve sınırsız miktarda depolama alanı barındırıyor. Ancak, her üç plan da beş önemli özelliğe sahiptir. Tüm planlar küresel CDN ve otomatik kötü amaçlı yazılım kaldırma içerir, sınırsız sayıda kullanıcı e-posta adresi barındırabilir, 100 $ ‘a kadar Google Ödülleri kredisi sunabilir ve SSL sertifikalarına sahip olabilir. Support3.5Speed4Features3.5Value4Transparency3.5

Resmi HostGator WordPress Bulut Hosting İncelememiz

HostGator’da WordPress Cloud barındırma, diğer web barındırma platformlarındaki WordPress Cloud barındırma hizmetlerinden iki kat daha hızlıdır.

Doğru okudunuz – 2 kat daha hızlı!

Temiz ve kullanımı kolay bir kontrol paneli ve ücretsiz göçlerin ek bonusları ve müşterilerin teknik destek uzmanlarından oluşan yetenekli bir ekip aracılığıyla ihtiyaç duyacağı tüm yardımlarla birlikte gelir. Ayrıca çok daha fazla özellik, ayrıca büyük tasarruflar ve daha büyük bir değer ile geliyor.

HostGator’da barındıran WordPress Cloud’un en iyi beş özelliği (ve beş dezavantajı) hakkında daha fazla bilgi için daha fazla bilgi edinin..

HostGator WordPress Bulut Hosting’in En İyi Özellikleri (Artıları)

WordPress Cloud hosting, HostGator’un bir web barındırma platformu olarak sunduğu birçok çeşitli ve mükemmel web barındırma hizmeti, planı ve özelliğinden sadece biridir.

Dünyanın en tanınmış ve ödüllü web hosting platformlarından biri olan HostGator.com, HostGator.com’un 7/24/365 teknik desteği sayesinde müşterilerin kendi web sitelerini (ve çevrimiçi işletmelerini) geliştirmeye ve yönetmeye başlamasına yardımcı olabilir, 4.500’den fazla benzersiz web sitesi şablonu, e-ticaret web siteleri ve işletmeler için ücretsiz alışveriş sepeti yazılımı, 45 günlük para iade garantisi ve WordPress’i barındırmak için “ideal” derecelendirme ve itibar içeren ücretsiz site oluşturma araçları.

HostGator.com’un sunduğu her planda, satın alınan her barındırma planı hizmetiyle çok çeşitli araçlar ve garantiler içeren büyük ve yüksek değerli paketler vardır. Bunlar arasında web sitesi oluşturma araçları, komut dosyası yükleyicileri ve para iade garantileri bulunur. Diğer özellikler şunlardır: ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği, doğrudan web sitenizle ilgili dosyaların miktarına veya boyutuna herhangi bir sınırlama getirilmesinin yanı sıra veri aktarımı konusunda herhangi bir sınırlama yoktur; Binlerce web sitesi şablonunu ve en yeni sürükle ve bırak oluşturma araçlarını içeren ücretsiz web sitesi oluşturma araçları; dünyanın en popüler olduğu iddia edilen kullanımı kolay bir kontrol paneli veya cPanel; sitede sunulan hemen hemen tüm barındırma planlarında yer alan sınırsız e-posta adresi özelliği sayesinde, gerektiği kadar e-posta adresi ve e-posta iletme oluşturma yeteneği; e-posta, canlı sohbet ve telefon gibi birden fazla farklı kanal aracılığıyla yardımcı olması için 7/24/365 sunulan teknik destek; ve bir planın ilk satın alınmasından sonraki ilk 45 gün içinde müşteri memnuniyeti durumunda 45 günlük para iade garantisi. Birçok iş ortaklığı sayesinde, WordPress Cloud barındırma hizmeti için her üç plan da dahil olmak üzere HostGator.com’daki her plan şu ek avantajları içerir: İşletmeniz için 100 $ ‘lık Google Adwords teklifi, Bing için 50 $ arama kredisi ve Yahoo arama motorları ve elbette WordPress.com için çeşitli ve en yeni blog oluşturma araçlarına ücretsiz erişim.

1) Süperşarjlı Hız

HostGator’daki WordPress Cloud Hosting, rakiplerinin sitelerindeki WordPress Cloud barındırma hizmetlerine kıyasla iki buçuk kat daha fazla yükleme süresi ile geliyor.

Bu büyük ölçüde süper şarjlı bulut mimarisi, düşük yoğunluklu sunucular, CDN ve çoklu önbellek katmanları sayesinde. HostGator kullanıcıları ayrıca web sitelerindeki içeriği daha verimli bir şekilde yönetebilecek ve dinamik içerik taleplerinin ışık hızlarında işlenebilmesine olanak sağlayacak. HostGator.com’da barındırılan WordPress Cloud, web sitelerini yönetmeyi ve organize etmeyi ve bu web sitelerine içerik yüklemeyi ve paylaşmayı eskisinden çok daha hızlı ve kolay hale getirecektir. HostGator.com’da barındırılan WordPress Cloud, yavaş gecikmenin ve yüklemelerin kullanıcıların işlerini yavaşlatmasını önleyecektir.

2) Uygun Basitlik

HostGator’da WordPress Cloud barındırma, kullanıcılara önemli ve tek tek dosyalara, veritabanı geri yüklemelerine ve birden çok e-posta hesabına tek bir portal üzerinden daha kolay erişim sağlar.

Bu, bir web sitesini (ve bir işletmeyi) yönetmeyi çok daha basit, kullanışlı ve verimli hale getirir. HostGator.com’da barındıran WordPress Cloud, temiz ve kullanımı kolay bir kontrol paneliyle birlikte gelir. Kontrol paneli, kullanılabilirliği geliştirmeye ve geliştirmeye odaklanan bir WordPress Cloud arayüzüdür, bu da geleneksel web barındırma karmaşıklıklarını en aza indirir. Ayrıca, tek tıklatmayla kolayca geri yüklenebilen otomatik yedeklemelerin ek avantajıyla birlikte gelir ve tam veya anlık yedeklemeler için yapılandırılabilir hale gelir. Kontrol paneli, kullanıcılar için birden çok e-posta hesabına daha kolay erişimden de sorumludur.

3) Gelişmiş Güvenlik

HostGator.com’da barındırılan WordPress Cloud, kullanıcıların web sitelerini ve bulutlarını (ve hassas istemci verileri içeren işletme belgeleri gibi orada saklanan tüm önemli bilgileri) saldırı, virüs ve kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer siber güvenlik tehditlerinden daha iyi korumak için gelişmiş güvenlik özellikleri ile birlikte gelir. Bu gelişmiş güvenlik özellikleri, kullanıcıların ek kaynakları daha iyi ve daha kolay izleyip ayırmasını sağlar. Kullanıcılar ayrıca kullanımları üzerinde tam ve tam kontrole sahip olacaklar ve sürprizlerle karşılaşmayacaklar..

4) Kesintisiz Ölçeklenebilirlik

HostGator.com’unWordPress Cloud hosting platformu, diğer web hosting servis sağlayıcılarının web sitelerindeki diğer WordPress Cloud hosting planlarına kıyasla maksimum değer ve birçok optimum özellik sunmayı vaat ediyor. HostGator.com WordPress Cloud Hosting planlarında bulunan bu optimum özelliklerden biri ücretsiz geçişlerdir. HostGator.com’da barındırılan WordPress Cloud barındırma ile ücretsiz taşıma hizmeti, kullanıcıların mevcut WordPress Bulut sitesini web barındırma için HostGator.com’a aktaracaktır. HostGator.com’un aşağıda daha ayrıntılı olarak bahsedilecek olan teknik ve müşteri destek uzmanları ekibi, her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için müşterilere aktarım sürecinde yardımcı olabilir.

5) Üstün Destek

Üstelik, HostGator.com’da barındıran WordPress Cloud, müşterilere yardıma ihtiyaç duyabilecekleri her konuda yardımcı olabilecek mükemmel bir uzman ekibi sağlar. HostGator.com’un teknik ve müşteri destek ekibi kullanıcılara gerçek zamanlı cevaplar sağlar ve her zaman telefonla 7/24 ve 365 gün erişilebilir. Bu danışmanlık hizmetleri, müşterilerin sağ ayak ve doğru yönde başlamak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlamak için bazı WordPress Cloud barındırma planlarına dahildir. Ayrıca, müşteriler HostGator.com’un yönetilen WordPress Bulut barındırma platformuyla çok değerli ipuçları ve araçlar keşfedecekler. Bunlar, MOJO pazarındaki popüler WordPress şablonlarına daha kolay erişim içerir.

Bunlar, HostGator.com’da barındıran WordPress Cloud’un en iyi beş en iyi özelliği olsa da, HostGator.com’da barındıran WordPress Cloud’un sunduğu tek şaşırtıcı özellik değildir. Diğer büyük avantajlar ve özellikler HostGator.com’un sunduğu her planın büyük paketlerinde yer almaktadır. Satın alınan her barındırma planı hizmeti ile çok çeşitli araçlar ve garantiler vardır. Bunlar, web sitesi oluşturma araçları, komut dosyası yükleyicileri ve para iade garantilerinin yanı sıra, doğrudan web sitenizle ilgili dosyaların miktarına veya boyutuna herhangi bir sınırlama getirilmeden ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliğinin yanı sıra verilerle ilgili herhangi bir sınırlama içermez Aktar; Binlerce web sitesi şablonunu ve en yeni sürükle ve bırak oluşturma araçlarını içeren ücretsiz web sitesi oluşturma araçları; dünyanın en popüler olduğu iddia edilen kullanımı kolay bir kontrol paneli veya cPanel; sitede sunulan hemen hemen tüm barındırma planlarında yer alan sınırsız e-posta adresi özelliği sayesinde, gerektiği kadar e-posta adresi ve e-posta iletme oluşturma yeteneği; e-posta, canlı sohbet ve telefon gibi birden fazla farklı kanal aracılığıyla yardımcı olması için 7/24/365 sunulan teknik destek; ve bir planın ilk satın alınmasından sonraki ilk 45 gün içinde müşteri memnuniyeti durumunda 45 günlük para iade garantisi. Birçok iş ortaklığı sayesinde, WordPress Cloud barındırma hizmeti için her üç plan da dahil olmak üzere HostGator.com’daki her plan şu ek avantajları içerir: İşletmeniz için 100 $ ‘lık Google Adwords teklifi, Bing için 50 $ arama kredisi ve Yahoo arama motorları ve elbette WordPress.com için çeşitli ve en yeni blog oluşturma araçlarına ücretsiz erişim.

HostGator WordPress Bulut Barındırma (Eksileri) Dezavantajları

1) Karmaşık Sorgular

HostGator.com’un WordPress Cloud hosting için destek hizmetlerinin kalitesiyle ilgili müşteri incelemelerinde bulunan yaygın bir şikayet, HostGator.com’daki mevcut destek ekibinin daha temel sorgularla daha iyi başa çıkabileceği, ancak daha karmaşık teknik sorunlara yardımcı olamadığı veya istemediği yönündeydi.

2) Destek Bekleme Süresi

HostGator.com’un WordPress Cloud hosting için destek hizmetlerinin kalitesiyle ilgili müşteri incelemelerinde bulunan bir diğer yaygın şikayet, müşterilerin destek ekibinin bir üyesiyle bağlantı kurmak için beklemek zorunda kaldıkları süredir. 7/24/365 telefonla ulaşılabilen müşteri ve teknik desteğe sahip olmasına rağmen, birçok müşteri sadece biriyle bağlantı kurmak için 10 ila 20 dakika arasında herhangi bir yerde beklemek zorunda kaldığından şikayet etti..

3) Kötü Çalışma Süresi

Bu incelemelerdeki birçok müşteri, HostGator.com’da barındıran WordPress Cloud’un sunduğu harika özellikleri ve faydaları övmesine rağmen, bu incelemelerde bu özelliklerle ilgili olarak görülen yaygın bir şikayet, teknik kolaylığa ve üstünlüğe rağmen, kötü çalışma süresinin büyük bir kusur olmasıydı. Çalışma süresi, bilgisayar gibi teknolojik bir cihazın çalıştığı süreyi ifade eder ve kötü çalışma süresine sahip olmak, platformun belirli bir süre sonra yönetilmesi ve çalıştırılması daha zor olduğu anlamına gelir. HostGator.com’da WordPress Cloud barındırma hizmetleri ile ilgili olarak, bu, platformu belirli bir süre kullandıktan sonra, sunucuların ele alınmasının gittikçe zorlaşacağı anlamına gelir. Çalışma süresi yalnızca% 99,85’tir..

4) Yedekleme Ücretleri

Ayrıca çoğu müşteri incelemesinde HostGator.com’un WordPress Cloud barındırma özellikleri için plan ve hizmetlerin ödenmesi konusunda iki yaygın şikayet bulundu. Bunlardan biri otomatik yedekleme özellikleri için ekstra bir ücretti. Bu ücretsiz otomatik yedeklemeler aslında cPanel’de varsayılan olarak zaten bulunan manuel yedeklemelerdir, oysa gerçek otomatik yedeklemeler yıllık 15,95 $ ekstra ücretle gelir.

5) Fiyatlandırma Hileleri

Müşteri incelemelerinde ödeme ile ilgili diğer yaygın şikayet, özellikle Standart Plan’da fiyatlandırmada hilelerdi. Web hosting fiyatlandırma zor olabilir çünkü onlar sadece uzun vadede en düşük oranları sunmak eğilimindedir. Örneğin, müşteriler, web sitelerine yansıtılan promosyon fiyatlandırması için uygun hale gelene kadar web barındırma hizmeti sağlayıcısını kullanmak zorunda kalabilirler. Başlangıçta kaydolurken, müşteriler düşük promosyon fiyatlandırması ve web sitesine yansıtılan ücretlerle gerçek bir aylık veya yıllık plan isterse, bu fiyatlandırma ve ücretler% 50’den% 150’ye kadar daha yüksek bir yere sıçrayabilir. Web barındırma hizmeti sağlayıcıları, planlarından birinin, özellikle de en iyi değer planlarının ilk başlangıç ​​döneminde (HostGator.com’un durumunda, şiddetle tavsiye edilen Standart Plan) bu düşük fiyatları ve ücretleri sunarak müşterileri kandırabilir. Süre sona erdiğinde ve planın yenilenme zamanı geldiğinde, fiyatlandırma “normal” veya gerçek miktarına geri dönebilir; bu da yine web sitesine yansıtılan promosyon fiyatının iki veya üç katı olabilir..

Sonuç olarak:

Alt satırda mükemmel olmasa da, bazı kusurları ya da dikkate alınması gereken ve birisi ve web barındırma ihtiyaçları için en iyi web barındırma hizmeti sağlayıcısı bulmaya çalışan biri olup olmadığını bilmeniz gereken sorunlar, HostPator.com’da hosting WordPress Cloud hala birçok harika özellik sunan yüksek değerli bir web barındırma hizmetidir. HostGator.com, müşteri hizmetleri ile çok iyi olmayan bir üne, kötü çalışma süresine ve zor ücretlere sahip bir soruna sahipken, HostGator.com’da barındırılan WordPress Cloud, yüksek hız, gelişmiş güvenlik, basitlik ve ölçeklenebilirlik için hala puan kazanıyor. HostGator.com’da barındırılan WordPress Cloud, temiz, basit ve kullanımı kolay, aynı zamanda bulut bilişimi rahatsız edebilecek ve kötü amaçlı yazılım, virüs ve bilgisayar korsanları gibi çevrimiçi işletmeleri ciddi şekilde bozabilecek siber güvenlik tehditlerine karşı güvenli olan bir program ve platformdur. Genel olarak, HostGator.com’da barındıran WordPress Cloud, şu anda çevrimiçi işteki en büyük şeylerden ikisini birleştiriyor: popüler medya bloglama web sitesi WordPress ve son derece kullanışlı ve değerli Bulut, web barındırma ve işletmenizi çevrimiçi olarak çok daha kolay ve verimli ve eğlenceli hale getiriyor.

Ama yine de, en iyi web sizin ve online işinizin ihtiyaçları için en iyi web servis sağlayıcı barındırma bulmaya çalışıyorsanız, o zaman araştırma ve farklı web sizin için en uygun hangisi ve hangi görmek için servis sağlayıcıları barındırma karşılaştırmak iyidir sizin ve çevrimiçi işletmeniz için en uygun.

Peki, HostGator.com’da barındıran WordPress Cloud, HostGator.com’un rakiplerinin platformlarındaki WordPress Cloud barındırma planlarına ve hizmetlerine nasıl karşılık geliyor??

Tasarruf ve değer açısından, HostGator.com’da barındırılan WordPress Cloud iki rakibin başında geliyor: WP Motoru ve Medya Tapınağı. HostGator.com’un Standart Planı, her iki platformdaki kişisel planları yener; WP Engine, yalnızca 10 GB depolama alanı ile ayda 29 doların üzerinde planlar sunar ve Media Temple, yalnızca 20 GB depolama alanı ile ayda 20 doların üzerinde planlar sunar ve hiçbiri e-posta adreslerini barındırmayı teklif eder. Bu iki plan, 150 GB depolama alanı ve barındırmak için sınırsız miktarda kullanıcı e-posta adresiyle HostGator.com’un aylık 7,95 $ Standart Planı ile karşılaştırıldığında soluklaşıyor.

Yeni yılın en iyi web barındırma hizmeti sağlayıcıları detaylandırma son bir listeye göre, HostGator.com onurlu sözler listesinde yüksektir. 2017 yılının en iyi web barındırma hizmeti sağlayıcılarının ilk üç kazananı sırasıyla SiteGround, IPage ve BlueHost’tur. Onurlu sözler için HostGator.com EHost’tan hemen sonra ve InMotion Hosting’ten hemen önce gelir. HostGator.com ayrıca A2 Hosting, JustHost, HostPapa ve Web Hosting Hub’ı da geride bıraktı. “Çok iyi” editörlerin derecelendirmelerine ve “iyi” ortalama kullanıcı derecelendirmelerine dayanarak, HostGator.com, dünyanın en tanınmış ve en popüler web barındırma hizmeti sağlayıcılarından biri olarak ün kazanması sayesinde sağlam ve güvenilir bir duruşa sahiptir. Ödüllerin ve olumlu yorumların sağlıklı yardımları, basit ama sağlam web barındırma hizmetleri ve her zaman tatmin eden planlar ve herkesin keyif alabileceği basit ve sınırsız paylaşılan planlar ve çeşitli VP’ler, satıcılar ve özel web barındırma planları ve paketleri gibi diğer özellikler.

Genel olarak, HostGator.com, WordPress Bulut tabanlı web siteniz ve çevrimiçi işiniz için bir web barındırma hizmeti sağlayıcısı kullanmayı düşünüyorsanız veya buna ihtiyacınız varsa, mükemmel bir web barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. Bu büyük ölçüde WordPress ile “ideal” olmaları ve popüler medya bloglama platformunun kendisiyle olan iş ortaklıkları sayesinde. WordPress Cloud hosting ile ilgili planları ve hizmetleri, bu incelemede daha önce ayrıntılı olarak listelenen dezavantajlara rağmen, birçok harika özelliğe sahiptir. Özetle, bu değerli özellikler ve avantajlar arasında web sitesi oluşturma araçları, komut dosyası yükleyicileri ve para iade garantisi bulunmaktadır. Diğer özellikler şunlardır: ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği, doğrudan web sitenizle ilgili dosyaların miktarına veya boyutuna herhangi bir sınırlama getirilmesinin yanı sıra veri aktarımı konusunda herhangi bir sınırlama yoktur; Binlerce web sitesi şablonunu ve en yeni sürükle ve bırak oluşturma araçlarını içeren ücretsiz web sitesi oluşturma araçları; dünyanın en popüler olduğu iddia edilen kullanımı kolay bir kontrol paneli veya cPanel; sitede sunulan hemen hemen tüm barındırma planlarında yer alan sınırsız e-posta adresi özelliği sayesinde, gerektiği kadar e-posta adresi ve e-posta iletme oluşturma yeteneği; e-posta, canlı sohbet ve telefon gibi birden fazla farklı kanal aracılığıyla yardımcı olması için 7/24/365 sunulan teknik destek; ve bir planın ilk satın alınmasından sonraki ilk 45 gün içinde müşteri memnuniyeti durumunda 45 günlük para iade garantisi. Birçok iş ortaklığı sayesinde, WordPress Cloud barındırma hizmeti için üç plan da dahil olmak üzere HostGator.com’daki her plan şu ek avantajları içerir: İşletmeniz için 100 $ ‘lık Google Adwords teklifi, Bing için 50 $ arama kredisi ve Yahoo arama motorları ve elbette, WordPress.com için çeşitli ve en yeni bloglama araçlarına ücretsiz erişim. Ayrıca gelişmiş güvenlik özellikleri ve daha fazla ölçeklenebilirlik istiyorsanız, HostGator.com’da barındıran WordPress Cloud, sizin ve çevrimiçi işletmenizin web sitesi için mükemmel bir web barındırma hizmet planı ve sağlayıcısı olabilir..

Güncelleme Günlüğünü İnceleyin

 • 7/7/18 – Bazı içerikler gramer hataları için hafifçe güncellendi. Artıları ve eksileri numaralandırarak daha iyi okunabilirlik. Ana bilgisayarda görüntülemek için yararlı bağlantılar dahil. Başlık etiketini emoji içerecek şekilde değiştirdi (eğlence!)

HostGator WordPress Bulut Planları & Fiyatlandırma

hostgator bulut fiyatlandırması

Daha fazla detay için resme tıklayın.

Yukarıdaki planlara bir göz atarak fiyatlandırmanın oldukça uygun olduğunu hemen görebiliriz. Demek istediğim, şu anda yıllar önce bir ayda 12 dolar ödediğim bir HostGator planına abone oldum – Geçmek için çok tembel oldum!

Günlüğü Güncelle

12.06.2018 – Yorumlu fiyatlandırma planları bölümü eklendi. Ürünün mevcut durumunu daha iyi yansıtmak için genel derecelendirme güncellendi. Daha fazla güncelleme yakında!

Resmi Siteye Bakın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map