HostGator WordPress Cloud pārskati 2020. gada maijs – satriecošs produkts?

HostGator WordPress Cloud pārskati 2020. gada maijs – satriecošs produkts?

HostGator WordPress Cloud pārskati 2020. gada maijs – satriecošs produkts?

Kas ir HostGator WordPress Cloud Hostings?

HostGator ir mitināšanas metro – pienācīgs, lēts un visur pieejams.


HostGator WordPress mākonis ir atšķirīgs.

Šī ir viņu versija tam, ko dara citi uz WordPress orientēti hostinga uzņēmumi – tādi uzņēmumi kā WP Engine, SiteGround un A2 Hosting.

Cik laba ir WordPress Cloud Hostings?

Teiksim vienkārši, ka tas ir daudz labāk nekā viņu parastais mitināšanas veids – labāk.

HostGator WordPress Cloud pārskati 3.7 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (3 balsis) Plusi

 1. 2,5 reizes ātrāka mitināšana
 2. Drošības līdzekļi
 3. Ātrums

Mīnusi

 1. Atbalsta gaidīšanas laika jautājums
 2. Laika problēma
 3. Rezerves maksa un cenu noteikšana

SummaryWordPress Cloud ir jauns hostgator.com mitināšanas pakalpojums. WordPress Cloud hostings Hostgator piedāvā ātrumu divarpus reizes lielāks, uzlabotas drošības funkcijas un bezmaksas migrācijas papildu bonuss. Hostgator klientiem piedāvā kopumā trīs WordPress Cloud hostinga plānus: sākuma plānu, standarta plānu un biznesa plānu. Pirmkārt, sākuma plāns sākas ar USD 5,95 mēnesī un ietver vienas vietnes mitināšanu, 25 tūkstošu apmeklējumu mēnesī, 1 GB dublējumus un vairāk nekā 50 GB krātuvi. Tālāk standarta plāns sākas ar 7,95 USD mēnesī un ietver 2 vietņu mitināšanu, 200 000 apmeklējumu mēnesī, 2 GB dublējumos un vairāk nekā 150 GB krātuvē. Visbeidzot, biznesa plāns sākas ar 9,95 USD mēnesī un ietver 3 vietņu mitināšanu, 300 tūkstošu apmeklējumu mēnesī, 3 GB dublējumus un neierobežotu krātuves daudzumu. Tomēr visiem trim plāniem ir piecas svarīgas iezīmes. Visos plānos ir iekļauta globāla CDN un automātiska ļaunprātīgas programmatūras noņemšana, tajā var mitināt neierobežotu daudzumu lietotāju e-pasta adreses, piedāvāt līdz 100 ASV dolāriem Google Awards kredītu un būt koplietotiem SSL sertifikātiem. Atbalsts3.5Speed4Features3.5Value4Pārredzamība3.5

Mūsu oficiālais HostGator WordPress mākonis mitināšanas pārskats

WordPress Cloud mitināšana HostGator ir vairāk nekā divas reizes ātrāka nekā WordPress Cloud hostinga pakalpojumi citās tīmekļa mitināšanas platformās.

Jūs lasījāt šīs tiesības – 2x ātrāk!

Tam ir tīrs un ērti lietojams vadības panelis, kā arī papildu migrācijas bonusi un visa palīdzība, kas klientiem būs nepieciešama caur kvalificētu tehniskā atbalsta speciālistu komandu. Tam ir arī daudz vairāk iespēju, kā arī lieli ietaupījumi un vēl lielāka vērtība.

Lasiet tālāk, lai iegūtu sīkāku informāciju par WordPress Cloud mitināšanas HostGator piecām labākajām funkcijām (un piecām negatīvajām pusēm)..

HostGator WordPress Cloud Hosting (Pros) labākās iespējas

WordPress Cloud hostings ir tikai viens no daudzajiem un lieliskajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, plāniem un funkcijām, ko HostGator kā tīmekļa mitināšanas platformu var piedāvāt.

HostGator.com, kas ir viena no vispazīstamākajām un vispopulārākajām tīmekļa mitināšanas platformām pasaulē, var palīdzēt klientiem sākt attīstīt un pārvaldīt savu vietni (un tiešsaistes biznesu), pateicoties HostGator.com 24/7/365 tehniskajam atbalstam, bezmaksas vietņu veidošanas rīki, ieskaitot vairāk nekā 4500 unikālas vietņu veidnes, bezmaksas iepirkumu groza programmatūra e-komercijas vietnēm un uzņēmumiem, 45 dienu naudas atdošanas garantija un “ideāls” vērtējums un reputācija WordPress mitināšanai.

Katrā HostGator.com piedāvātajā plānā ir lieli un ļoti vērtīgi komplekti, kas satur plašu rīku klāstu un garantijas ar katru iegādāto mitināšanas plāna pakalpojumu. Tie ietver vietņu veidošanas rīkus, skriptu uzstādītājus un naudas atdošanas garantijas. Citas funkcijas ietver: nemērīta diska vieta un joslas platums, kas neierobežo ar jūsu vietni saistīto failu daudzumu un lielumu, kā arī neierobežo datu pārsūtīšanu; bezmaksas vietņu veidošanas rīki, kas ietver tūkstošiem tīmekļa vietņu veidņu un jaunākos velkot un nometot veidošanas rīkus; viegli lietojams vadības panelis vai cPanel, kas tiek uzskatīts par vispopulārāko pasaulē; spēja izveidot tik daudz e-pasta adreses un e-pasta pārsūtīšanas, cik nepieciešams, pateicoties neierobežotai e-pasta adreses funkcijai, kas ir iekļauta gandrīz visos vietnē piedāvātajos hostinga plānos; tehniskais atbalsts, kas ir pieejams 24/7/365, lai palīdzētu, izmantojot vairākus dažādus kanālus, piemēram, e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni; un 45 dienu naudas atdošanas garantija klientu apmierinātības gadījumā pirmajās 45 dienās pēc sākotnējā plāna iegādes. Pateicoties daudzām biznesa partnerībām, katrs HostGator.com plāns, ieskaitot visus trīs WordPress Cloud hostinga pakalpojuma plānus, ietver šīs papildu priekšrocības: bezmaksas ierakstīšana jūsu uzņēmumam dzeltenajās lapās, 100 ASV dolāru piedāvājums Google Adwords, 50 ASV dolāru meklēšanas kredīts Bing un Yahoo meklētājprogrammās, un, protams, bezmaksas piekļuve visiem dažādajiem un jaunākajiem emuāru veidošanas rīkiem WordPress.com.

1) Pārlādēts ātrums

WordPress Cloud Hostings vietnē HostGator nāk ar vairāk nekā divarpus reizes lielāku ielādes laika ātrumu, salīdzinot ar WordPress Cloud hostinga pakalpojumiem viņu konkurentu vietnēs..

Lielā mērā tas ir pateicoties uzlādētu mākoņu arhitektūrai, zema blīvuma serveriem, CDN un vairākiem kešatmiņas slāņiem. HostGator lietotāji arī varēs efektīvāk pārvaldīt savu vietņu saturu, ļaujot dinamiskā satura pieprasījumiem tikt apstrādātiem zibens ātrumā. WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com padarīs daudz ātrāku un vieglāku vietņu pārvaldību un organizēšanu, kā arī satura augšupielādi un kopīgošanu tajās. WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com neļaus palēnināties un augšupielāde palēninās lietotāju uzņēmējdarbību.

2) ērta vienkāršība

WordPress Cloud hostings HostGator nodrošina lietotājiem vieglāku piekļuvi svarīgiem un atsevišķiem failiem, datu bāzes atjaunošanai un vairākiem e-pasta kontiem, izmantojot vienu portālu.

Tas tīmekļa vietnes (un uzņēmuma) pārvaldību padara daudz vienkāršāku, ērtāku un efektīvāku. WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com nāk arī ar tīru un ērti lietojamu vadības paneli. Vadības panelis ir WordPress Cloud interfeiss, kas ir vērsts uz lietojamības uzlabošanu un uzlabošanu, kas nozīmē tradicionālās tīmekļa mitināšanas sarežģītības samazināšanu. Tas nāk arī ar papildu priekšrocībām, ko sniedz automātiskas dublējumkopijas ar vienkāršu atjaunošanu ar vienu klikšķi, padarot to konfigurējamu pilnīgai vai momentuzņēmuma dublēšanai. Vadības panelis ir atbildīgs arī par lietotājiem vieglāku piekļuvi vairākiem e-pasta kontiem.

3) uzlabota drošība

Vietnes HostGator.com vietnei WordPress Cloud tiek piegādāti uzlaboti drošības līdzekļi, lai labāk aizsargātu lietotāju vietnes un mākoņus (un visu tajos saglabāto svarīgo informāciju, piemēram, biznesa dokumentus, kas satur sensitīvus klientu datus) no uzlaušanas, vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru un citiem kiberdrošības draudiem. Šīs uzlabotās drošības funkcijas ļauj lietotājiem labāk un vieglāk uzraudzīt un piešķirt papildu resursus. Lietotājiem būs arī pilnīga un pilnīga kontrole pār to lietošanu un arī bez pārsteigumiem.

4) Bezšuvju mērogojamība

HostGator.com’sWordPress Cloud mitināšanas platforma sola nodrošināt maksimālu vērtību un daudzas optimālas iespējas, salīdzinot ar citiem WordPress Cloud mitināšanas plāniem citās tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vietnēs. Viena no šīm optimālajām iespējām, kas iekļauta HostGator.com WordPress Cloud Hostinga plānos, ir bezmaksas migrācija. Bezmaksas migrācijas pakalpojums ar WordPress Cloud hostingu vietnē HostGator.com pārsūtīs lietotāju esošo WordPress Cloud vietni uz HostGator.com tīmekļa mitināšanai. HostGator.com tehnisko un klientu atbalsta ekspertu komanda, kas sīkāk tiks pieminēta zemāk, var palīdzēt klientiem pārsūtīšanas procesā, lai pārliecinātos, ka viss norit veiksmīgi..

5) augstākā līmeņa atbalsts

Turklāt WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com nodrošina izcilu ekspertu komandu, kas var palīdzēt klientiem ar jebko, kas viņiem varētu būt nepieciešama palīdzība. Vietnes HostGator.com tehniskā un klientu atbalsta komanda lietotājiem sniedz reāllaika atbildes un vienmēr ir pieejama pa tālruni 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā. Šie konsultāciju pakalpojumi ir iekļauti dažos WordPress Cloud mitināšanas plānos, lai klientiem nodrošinātu visu nepieciešamo, lai sāktu darbu ar labo kāju un pareizajā virzienā. Turklāt klienti atklās ļoti vērtīgus padomus un rīkus, izmantojot HostGator.com pārvaldīto WordPress Cloud mitināšanas platformu. Tie ietver vieglāku piekļuvi populārajām WordPress veidnēm MOJO tirgū.

Lai arī šīs ir piecas labākās WordPress Cloud hostinga iespējas HostGator.com, tās nav vienīgās pārsteidzošās funkcijas, kuras WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com var piedāvāt. Citas lieliskas priekšrocības un funkcijas ir iekļautas lielajos paketes katrā plānā, ko piedāvā HostGator.com. Katram iegādātajam hostinga plāna pakalpojumam ir plašs rīku un garantiju klāsts. Tie ietver vietņu veidošanas rīkus, skriptu uzstādītājus un naudas atdošanas garantijas, kā arī neizmērītu diska vietu un joslas platumu, kas neierobežo ar jūsu vietni tieši saistīto failu daudzumu un lielumu, kā arī neierobežo datus nodošana; bezmaksas vietņu veidošanas rīki, kas ietver tūkstošiem tīmekļa vietņu veidņu un jaunākos velkot un nometot veidošanas rīkus; viegli lietojams vadības panelis vai cPanel, kas tiek uzskatīts par vispopulārāko pasaulē; spēja izveidot tik daudz e-pasta adreses un e-pasta pārsūtīšanas, cik nepieciešams, pateicoties neierobežotai e-pasta adreses funkcijai, kas ir iekļauta gandrīz visos vietnē piedāvātajos hostinga plānos; tehniskais atbalsts, kas ir pieejams 24/7/365, lai palīdzētu, izmantojot vairākus dažādus kanālus, piemēram, e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni; un 45 dienu naudas atdošanas garantija klientu apmierinātības gadījumā pirmajās 45 dienās pēc sākotnējā plāna iegādes. Pateicoties daudzām biznesa partnerībām, katrs HostGator.com plāns, ieskaitot visus trīs WordPress Cloud hostinga pakalpojuma plānus, ietver šīs papildu priekšrocības: bezmaksas ierakstīšana jūsu uzņēmumam dzeltenajās lapās, 100 ASV dolāru piedāvājums Google Adwords, 50 ASV dolāru meklēšanas kredīts Bing un Yahoo meklētājprogrammās, un, protams, bezmaksas piekļuve visiem dažādajiem un jaunākajiem emuāru veidošanas rīkiem WordPress.com.

HostGator WordPress Cloud Hostinga negatīvie elementi (mīnusi)

1) Sarežģīti jautājumi

Kopējā sūdzība, kas tika atklāta klientu pārskatos par HostGator.com atbalsta pakalpojumu kvalitāti WordPress Cloud mitināšanai, bija tāda, ka pašreizējā HostGator.com atbalsta komanda, šķiet, spēj labāk izskatīt pamata jautājumus, bet nespēj vai nevēlas palīdzēt sarežģītākos tehniskos jautājumos..

2) Atbalsta gaidīšanas laiks

Vēl viena izplatīta sūdzība, kas tika atklāta klientu pārskatos par HostGator.com atbalsta pakalpojumu kvalitāti WordPress Cloud mitināšanai, bija laiks, kas klientiem jāgaida, lai sazinātos ar atbalsta komandas locekli. Neskatoties uz klientu un tehnisko atbalstu, kas pieejams pa tālruni 24/7/365, daudzi klienti sūdzējās, ka, lai sazinātos ar kādu personu, viņiem jāgaida jebkur no 10 līdz 20 minūtēm.

3) Slikts Uptime

Lai gan daudzi klienti šajos pārskatos slavēja brīnišķīgās funkcijas un priekšrocības, kuras WordPress Cloud mitināšana vietnē HostGator.com varēja piedāvāt, viena kopīga sūdzība, kas tika atrasta par šīm funkcijām šajos pārskatos, bija tā, ka, neraugoties uz tehnisko vieglumu un pārākumu, slikts darbības laiks bija būtisks trūkums. Laiks “Uptime” attiecas uz laiku, kurā darbojas tāda tehnoloģiska ierīce kā dators, un ar sliktu darbības laiku tas nozīmē, ka platformu bija grūtāk pārvaldīt un darbināt pēc noteikta laika. Kas attiecas uz WordPress Cloud hostinga pakalpojumiem vietnē HostGator.com, tas nozīmētu, ka pēc platformas lietošanas noteiktu laika periodu ar serveriem būs arvien grūtāk tikt galā. Uptime ir tikai 99,85%.

4) Rezerves maksas

Vairumā klientu atsauksmju tika atrasti arī divi kopīgi iebildumi attiecībā uz samaksu par HostGator.com hostinga Web vietnēm HostWatorPhone mākoņa funkcijām un pakalpojumiem. Viens no tiem bija papildu maksa par automatizētajām dublēšanas funkcijām. Šīs bezmaksas automātiskās dublējumkopijas faktiski ir manuālas dublējumkopijas, kas jau pēc noklusējuma ir iekļautas cPanel, turpretī faktiskās automatizētās dublēšanas nāk ar papildu gada maksu 15,95 USD apmērā..

5) Cenu viltības

Otra izplatītā sūdzība klientu pārskatos attiecībā uz samaksu bija cenu viltības, jo īpaši attiecībā uz standarta plānu. Tīmekļa mitināšanas cenas var būt sarežģītas, jo tās parasti piedāvā tikai zemākās cenas ilgākiem termiņiem. Piemēram, klientiem var nākties izmantot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju tikai 3 gadus, līdz viņi kļūst tiesīgi par reklāmas cenu noteikšanu, kas atspoguļota viņu vietnē. Sākotnēji reģistrējoties, ja klienti vēlas patiesu mēneša vai gada plānu ar zemām reklāmas cenām un nodevām, kas atspoguļotas tīmekļa vietnē, tad šīs cenas un maksas var palielināties no 50% līdz 150%. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji var arī maldināt klientus, piedāvājot tikai zemās cenas un nodevas viena plāna pirmajam sākotnējam termiņam, jo ​​īpaši viņu labākās vērtības plāniem (HostGator.com gadījumā – viņu ļoti ieteicamais standarta plāns). Kad termiņš beidzas un ir laiks atjaunot plānu, cenu noteikšana varētu atgriezties pie “parastās” vai patiesās summas, kas atkal varētu būt divkāršota vai trīskāršota reklāmas cena, kas atspoguļota tīmekļa vietnē.

Grunts līnija:

Galvenais ir tas, ka, lai gan tas nav ideāls, un ir daži trūkumi vai jautājumi, kas jāņem vērā un jāapzinās, ja esat kāds, kurš mēģina atrast vislabāko jums paredzēto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzības, WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com joprojām ir augstas vērtības tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kas piedāvā daudzas lieliskas iespējas. Kaut arī HostGator.com ir ne tik zvaigžņu reputācija ar klientu apkalpošanu, problēma ar sliktu darbības laiku un sarežģītām maksām, WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com joprojām iegūst punktus par lielu ātrumu, modernu drošību, vienkāršību un mērogojamību. WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com ir tīra, vienkārša un ērti lietojama programma un platforma, kā arī droša pret kiberdrošības draudiem, kas var nomākt mākoņdatošanu un nopietni traucēt tiešsaistes biznesu, piemēram, ļaunprātīgu programmatūru, vīrusus un hakerus. Kopumā WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com apvieno divas no galvenajām lietām tiešsaistes biznesā: populāro multivides blogošanas vietni WordPress un ļoti ērto un vērtīgo Cloud, padarot tīmekļa mitināšanu un jūsu biznesa pārvaldību tiešsaistē daudz vieglāku, efektīvāku un patīkamāku..

Bet atkal, ja jūs esat kāds, kurš mēģina atrast vislabāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju jums un jūsu tiešsaistes biznesa vajadzībām, tad ir labi izpētīt un salīdzināt dažādus tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, lai redzētu, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un vislabāk piemērots jums un jūsu tiešsaistes biznesam.

Tātad, kā WordPress Cloud mitināšana vietnē HostGator.com sacenšas ar WordPress Cloud mitināšanas plāniem un pakalpojumiem HostGator.com konkurentu platformās?

Ietaupījumu un vērtības ziņā WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com ir divu konkurentu virsotne: WP Engine un Media Temple. HostGator.com Standarta plāns pārspēj personiskos plānus abās platformās, un WP Engine piedāvā plānus par vairāk nekā 29 USD mēnesī, piedāvājot tikai 10 GB krātuves, un Media Temple piedāvā plānus par vairāk nekā 20 USD mēnesī, piedāvājot tikai 20 GB krātuves, un neviena no tām plāno piedāvāt mitināt e-pasta adreses. Šie divi plāni ir bāli, salīdzinot ar HostGator.com 7,95 ASV dolāriem mēnesī ar standarta plānu, piedāvājot 150 GB krātuves, kā arī neierobežotu lietotāju e-pasta adrešu skaitu, lai pielāgotos.

Saskaņā ar neseno sarakstu, kurā aprakstīti labākie jaunā gada tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, HostGator.com ir augstajā godāto pieminēšanas sarakstā. 2017. gada labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju trīs labākie uzvarētāji secībā bija vietne SiteGround, IPage un BlueHost. Cienījamajiem pieminē, ka HostGator.com nāk uzreiz pēc EHost un tieši pirms InMotion Hosting. HostGator.com arī pārspēj A2 hostingu, JustHost, HostPapa un Web mitināšanas centru. Balstoties uz “ļoti labiem” redaktoru vērtējumiem un “labiem” vidusmēra lietotāju vērtējumiem, HostGator.com ir stabila un uzticama reputācija, lielā mērā pateicoties tās reputācijai kā vienam no pazīstamākajiem un populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, tā veselīga palīdzība no balvām un pozitīvām recenzijām, tās vienkāršie, bet izturīgie web hostinga pakalpojumi un plāni, kas vienmēr apmierina, un citas funkcijas, kuras ikviens var baudīt, piemēram, vienkārši un neierobežoti kopīgi plāni un dažādas VP, tālākpārdevējs un īpaši tīmekļa mitināšanas plāni un paketes.

Kopumā HostGator.com ir lielisks tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ja jūs ļoti domājat izmantot vai jums ir nepieciešams tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jūsu WordPress Cloud balstītai vietnei un tiešsaistes biznesam. Tas lielā mērā ir pateicoties viņu “ideālajai” nostājai ar WordPress un viņu biznesa partnerībai ar pašu populāro plašsaziņas līdzekļu emuāru veidošanas platformu. Viņu plāniem un pakalpojumiem, kas saistīti ar WordPress Cloud hostingu, ir arī daudz lielisku iespēju, neskatoties uz trūkumiem, kas sīkāk uzskaitīti iepriekš šajā pārskatā. Kopumā šīs vērtīgās funkcijas un priekšrocības ietver vietņu veidošanas rīkus, skriptu uzstādītājus un naudas atdošanas garantijas. Citas funkcijas ietver: nemērīta diska vieta un joslas platums, kas neierobežo ar jūsu vietni saistīto failu daudzumu un lielumu, kā arī neierobežo datu pārsūtīšanu; bezmaksas vietņu veidošanas rīki, kas ietver tūkstošiem tīmekļa vietņu veidņu un jaunākos velkot un nometot veidošanas rīkus; viegli lietojams vadības panelis vai cPanel, kas tiek uzskatīts par vispopulārāko pasaulē; spēja izveidot tik daudz e-pasta adreses un e-pasta pārsūtīšanas, cik nepieciešams, pateicoties neierobežotai e-pasta adreses funkcijai, kas ir iekļauta gandrīz visos vietnē piedāvātajos hostinga plānos; tehniskais atbalsts, kas ir pieejams 24/7/365, lai palīdzētu, izmantojot vairākus dažādus kanālus, piemēram, e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni; un 45 dienu naudas atdošanas garantija klientu apmierinātības gadījumā pirmajās 45 dienās pēc sākotnējā plāna iegādes. Pateicoties daudzām biznesa partnerībām, katrs HostGator.com plāns, ieskaitot visus trīs WordPress Cloud hostinga pakalpojuma plānus, ietver šīs papildu priekšrocības: bezmaksas ierakstīšana jūsu uzņēmumam dzeltenajās lapās, 100 ASV dolāru piedāvājums Google Adwords, 50 ASV dolāru meklēšanas kredīts Bing un Yahoo meklētājprogrammās, un, protams, bezmaksas piekļuve visiem dažādajiem un jaunākajiem emuāru veidošanas rīkiem WordPress.com. Ja vēlaties arī uzlabotas drošības funkcijas un lielāku mērogojamību, WordPress Cloud hostings vietnē HostGator.com var būt vienkārši ideāls tīmekļa mitināšanas pakalpojumu plāns un nodrošinātājs jums un jūsu tiešsaistes uzņēmuma vietnei..

Pārskatiet atjauninājumu žurnālu

 • 18.05.17. – Daļēji visā tekstā tika atjaunināta gramatiskās kļūdas. Uzlabota lasāmība, numurējot plusus un mīnusus. Iekļautas noderīgas saites, ko var apskatīt saimniekdatorā. Mainīts nosaukuma tags, lai iekļautu emocijzīmes (jautri!)

HostGator WordPress mākoņa plāni & Cenu noteikšana

hostgator mākonis cenu noteikšana

Noklikšķiniet uz attēla, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Apskatot iepriekš minētos plānus, mēs uzreiz redzam, ka cenas ir diezgan pieņemamas. Es domāju, ka šobrīd es esmu abonējis HostGator plānu pirms gadiem, kurā es maksāju USD 12 mēnesī – es esmu bijis pārāk slinks, lai pārietu prom!

Atjaunināt žurnālu

18.06.18. – Pievienota cenu plānu sadaļa ar komentāriem. Atjaunināts kopējais vērtējums, lai labāk atspoguļotu pašreizējo produkta stāvokli. Drīzumā būs pieejami citi atjauninājumi!

Skatīt oficiālo vietni

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector