HostGator Recenzia WordPress Cloud máj 2020 – Úžasný produkt?

Čo je HostGator WordPress Cloud Hosting?

HostGator je metrom hostingu – slušný, lacný a všade.


HostGator cloud WordPress je iný.

Toto je ich verzia toho, čo robia iné hostingové spoločnosti zamerané na WordPress – spoločnosti ako WP Engine, SiteGround a A2 Hosting..

Aký dobrý je cloudový hosting WordPress?

Povedzme, že je lepší ako jeho štandardný hosting – k lepšiemu.

HostGator Recenzia WordPress Cloud 3.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (3 hlasov) Pros

 1. 2,5x rýchlejší hosting
 2. Bezpečnostné funkcie
 3. rýchlosť

Zápory

 1. Podpora problému s časom čakania
 2. Problém s prevádzkou
 3. Záložné a ceny záloh

SummaryWordPress Cloud je nová hostingová služba pre Hostgator.com. Hosting servera WordPress Cloud na serveri Hostgator ponúka viac ako dva a pol násobok rýchlosti, pokročilejšie funkcie zabezpečenia a ďalší bonus bezplatnej migrácie. Hostgator ponúka zákazníkom celkom tri plány hostenia WordPress Cloud: Starter Plan, Standard Plan a Business Plan. Po prvé, plán Starter začína na 5,95 dolárov mesačne a zahŕňa hosťovanie jednej webovej stránky, 25 000 návštev mesačne, 1 GB zálohovania a viac ako 50 GB úložného priestoru. Ďalej štandardný plán začína na 7,95 dolárov mesačne a zahŕňa hosťovanie 2 webových stránok, 200 000 návštev mesačne, 2 GB záloh a viac ako 150 GB úložného priestoru. A konečne, obchodný plán začína na 9,95 dolárov mesačne a zahŕňa hosťovanie 3 webových stránok, 300 000 návštev mesačne, 3 GB zálohovania a neobmedzené množstvo ukladacieho priestoru. Všetky tri plány však majú päť dôležitých prvkov. Všetky plány zahŕňajú globálne CDN a automatické odstránenie škodlivého softvéru, môžu hosťovať neobmedzené množstvo e-mailových adries používateľov, ponúkať kredit Google Awards až 100 USD a zdieľať certifikáty SSL. Support3.5Speed4Features3.5Value4Transparency3.5

Naše oficiálne hodnotenie hostingu hostiteľa WordPress Cloud

Hosting hostingu WordPress Cloud na serveri HostGator je dvakrát rýchlejšie ako hostingové služby WordPress Cloud na iných webhostingových platformách.

Čítali ste to správne – 2x rýchlejšie!

Dodáva sa s ovládacím panelom, ktorý je čistý a ľahko použiteľný, ako aj ďalšie bonusy za bezplatnú migráciu a všetku pomoc, ktorú zákazníci budú potrebovať prostredníctvom kvalifikovaného tímu odborníkov na technickú podporu. Je tiež dodávaný s mnohými ďalšími funkciami, plus veľkými úsporami a ešte väčšou hodnotou.

Ďalšie informácie o piatich najlepších funkciách (a piatich nevýhodách) hostenia WordPress Cloud na serveri HostGator nájdete ďalej..

Najlepšie funkcie hostingu WordPress Cloud Hosting (Pros)

Hosting hostingu WordPress Cloud je iba jednou z mnohých rôznych vynikajúcich webhostingových služieb, plánov a funkcií, ktoré hostGator ako webhostingová platforma môže ponúknuť.

HostGator.com, jedna z najznámejších a najuznávanejších webhostingových platforiem na svete, môže zákazníkom pomôcť začať s vývojom a správou ich vlastných webových stránok (a online podnikania) vďaka technickej podpore hostgator.com 24/7/365, bezplatné nástroje na vytváranie stránok vrátane viac ako 4 500 jedinečných šablón webových stránok, bezplatného softvéru pre nákupný košík pre webové stránky a podniky elektronického obchodu, 45-dňovej záruky vrátenia peňazí a „ideálneho“ hodnotenia a reputácie pre hosťovanie WordPress.

Na každom pláne, ktorý ponúka HostGator.com, sú veľké a vysoko hodnotné balíčky, ktoré zahŕňajú obrovské množstvo nástrojov a záruk s každou zakúpenou službou hosťovacieho plánu. Patria sem nástroje na vytváranie webových stránok, inštalátory skriptov a záruky vrátenia peňazí. Medzi ďalšie vlastnosti patrí: nemeraný priestor na disku a šírka pásma, ktoré nie je obmedzené na množstvo a veľkosť súborov priamo súvisiacich s vašou webovou stránkou, ani žiadne obmedzenia na prenos údajov; bezplatné nástroje na vytváranie webových stránok, ktoré zahŕňajú tisíce šablón webových stránok a najnovšie nástroje na vytváranie a ukladanie myšou; ľahko použiteľný ovládací panel alebo cPanel, ktorý je vyhlásený za najobľúbenejší na svete; schopnosť vytvárať ľubovoľný počet e-mailových adries a e-mailov vpred podľa potreby vďaka funkcii neobmedzenej e-mailovej adresy, ktorá je súčasťou takmer všetkých hostingových plánov ponúkaných na stránke; technická podpora, ktorá je k dispozícii 24/7/365 na pomoc prostredníctvom viacerých rôznych kanálov, ako sú e-mail, live chat a telefón; a 45-dňová záruka vrátenia peňazí v prípade spokojnosti zákazníka počas prvých 45 dní po počiatočnom zakúpení programu. Vďaka mnohým obchodným partnerstvám zahŕňa každý plán na serveri HostGator.com vrátane všetkých troch plánov hostenia služby WordPress Cloud tieto ďalšie výhody: bezplatný zápis vašej firmy na Zlaté stránky, ponuku $ 100 pre službu Google AdWords, kredit za vyhľadávanie $ 50 pre spoločnosť Bing a vyhľadávacie nástroje Yahoo a samozrejme voľný prístup ku všetkým rôznym a najnovším nástrojom na blogovanie pre WordPress.com.

1) Preplnená rýchlosť

Hosting hostingu WordPress Cloud na serveri HostGator má v porovnaní s hostingovými službami WordPress Cloud na stránkach svojich konkurentov viac ako dva a pol násobok rýchlosti načítania..

Je to hlavne vďaka super-nabitej architektúre cloudu, serverom s nízkou hustotou, CDN a viacerým vrstvám vyrovnávacej pamäte. Používatelia hostgatora budú tiež môcť efektívnejšie spravovať obsah na svojich webových stránkach, čo umožní spracovávať žiadosti o dynamický obsah rýchlosťou blesku. Hosting hostingu WordPress Cloud na serveri HostGator.com umožní správu a organizáciu webových stránok a nahrávanie a zdieľanie obsahu na týchto webových stránkach oveľa rýchlejšie a jednoduchšie ako predtým. Hosting WordPress Cloud na serveri HostGator.com zabráni pomalému oneskorovaniu a nahrávanie spomaľuje podnikanie používateľov.

2) Pohodlná jednoduchosť

Hosting hostingu WordPress Cloud na serveri HostGator poskytuje používateľom jednoduchší prístup k dôležitým a individuálnym súborom, obnovovaniu databázy a viacerým e-mailovým kontám prostredníctvom jediného portálu.

Vďaka tomu je správa webovej stránky (a firmy) oveľa jednoduchšia, pohodlnejšia a efektívnejšia. Hosting WordPress Cloud na serveri HostGator.com je dodávaná aj s ovládacím panelom, ktorý je čistý a ľahko použiteľný. Ovládací panel je rozhranie WordPress Cloud, ktoré je zamerané na zlepšenie a zlepšenie použiteľnosti, čo znamená minimalizáciu zložitosti tradičného webhostingu. Prichádza s ďalšou výhodou automatických záloh s ľahkým obnovením jedným kliknutím, vďaka čomu je konfigurovateľná pre úplné alebo okamžité zálohy. Ovládací panel je zodpovedný aj za ľahší prístup používateľov k viacerým e-mailovým kontám.

3) Pokročilá bezpečnosť

Hosting WordPress Cloud na serveri HostGator.com prichádza s pokročilými bezpečnostnými funkciami, ktoré lepšie chránia webové stránky a oblaky používateľov (a všetky v nich uložené dôležité informácie, ako sú obchodné dokumenty obsahujúce citlivé klientske údaje) pred hackermi, vírusmi a škodlivým softvérom a inými hrozbami kybernetickej bezpečnosti. Tieto pokročilé bezpečnostné funkcie umožňujú používateľom lepšie a ľahšie sledovať a prideľovať ďalšie zdroje. Používatelia budú mať úplnú a úplnú kontrolu nad ich používaním a to bez prekvapení.

4) Plynulá škálovateľnosť

Hostingová platforma HostGator.comWordPress Cloud sľubuje poskytnúť maximálnu hodnotu a mnoho optimálnych funkcií v porovnaní s inými plánmi hostenia WordPress Cloud na webových stránkach iných poskytovateľov webhostingových služieb. Jednou z týchto optimálnych funkcií zahrnutých v plánoch hostingu WordPress Cloud Hosting je bezplatná migrácia. Bezplatná migračná služba s hosťovaním WordPress Cloud na serveri HostGator.com prevedie existujúce stránky WordPress Cloud používateľov na web HostGator.com za účelom webhostingu. Tím technických expertov a podpory zákazníkov spoločnosti HostGator.com, ktorý bude podrobnejšie uvedený nižšie, môže zákazníkom pomôcť pri prevode, aby sa zaistilo, že všetko pôjde hladko.

5) Vynikajúca podpora

Okrem toho poskytuje hosťovanie WordPress Cloud na serveri HostGator.com vynikajúci tím odborníkov, ktorí môžu zákazníkom pomôcť s čímkoľvek, s čím by mohli potrebovať pomoc. Tím technickej podpory spoločnosti HostGator.com a podpory zákazníkov poskytuje používateľom odpovede v reálnom čase a sú vždy k dispozícii telefonicky, 24/7 a 365 dní v roku. Tieto konzultačné služby sú súčasťou niektorých hostingových plánov programu WordPress Cloud, aby sa zabezpečilo, že zákazníci majú všetko, čo potrebujú, aby mohli začať správnym smerom a správnym smerom. Zákazníci tiež objavia vysoko hodnotné tipy a nástroje s hostiteľskou platformou WordPress Cloud riadenou serverom HostGator.com. Patrí medzi ne ľahší prístup k obľúbeným šablónam WordPress na trhu MOJO.

Aj keď ide o päť najlepších funkcií hostenia WordPress Cloud na serveri HostGator.com, nie sú to jediné úžasné funkcie, ktoré hosťovanie programu WordPress Cloud na serveri HostGator.com môže ponúknuť. Ďalšie veľké výhody a funkcie sú obsiahnuté vo veľkých balíkoch každého plánu, ktorý ponúka HostGator.com. Pri každej zakúpenej službe hostingu existuje veľké množstvo nástrojov a záruk. Patria medzi ne nástroje na vytváranie webových stránok, inštalátory skriptov a záruky vrátenia peňazí, ako aj nemerané miesto na disku a šírka pásma, ktoré prichádza bez obmedzenia množstva a veľkosti súborov priamo súvisiacich s vašimi webovými stránkami, ako aj bez obmedzení údajov preniesť; bezplatné nástroje na vytváranie webových stránok, ktoré zahŕňajú tisíce šablón webových stránok a najnovšie nástroje na vytváranie a ukladanie myšou; ľahko použiteľný ovládací panel alebo cPanel, ktorý je vyhlásený za najobľúbenejší na svete; schopnosť vytvárať ľubovoľný počet e-mailových adries a e-mailov vpred podľa potreby vďaka funkcii neobmedzenej e-mailovej adresy, ktorá je súčasťou takmer všetkých hostingových plánov ponúkaných na stránke; technická podpora, ktorá je k dispozícii 24/7/365 na pomoc prostredníctvom viacerých rôznych kanálov, ako sú e-mail, live chat a telefón; a 45-dňová záruka vrátenia peňazí v prípade spokojnosti zákazníka počas prvých 45 dní po počiatočnom zakúpení programu. Vďaka mnohým obchodným partnerstvám zahŕňa každý plán na serveri HostGator.com vrátane všetkých troch plánov hostenia služby WordPress Cloud tieto ďalšie výhody: bezplatný zápis vašej firmy na Zlaté stránky, ponuku $ 100 pre službu Google AdWords, kredit na vyhľadávanie $ 50 spoločnosti Bing a vyhľadávacie nástroje Yahoo a samozrejme voľný prístup ku všetkým rôznym a najnovším nástrojom na blogovanie pre WordPress.com.

Nevýhody hostingu WordPress Cloud Hosting (nevýhody)

1) Komplikované dotazy

Pri hodnoteniach zákazníkov týkajúcich sa kvality podporných služieb hostgator.com pre hostenie WordPress Cloud bolo zistené, že súčasný tím podpory na hostGator.com sa zdá lepšie schopný zvládnuť základné otázky, ale nedokáže alebo nechce pomôcť pri zložitejších technických problémoch..

2) Podpora Čakacia doba

Ďalšou bežnou sťažnosťou zistenou v recenziách zákazníkov týkajúcej sa kvality podporných služieb hostGator.com pre hosting WordPress Cloud bolo množstvo času, ktoré musia zákazníci počkať, kým sa spoja s členom podporného tímu. Napriek tomu, že máme zákaznícku a technickú podporu, ktorá je k dispozícii telefonicky 24/7/365, mnoho zákazníkov si sťažovalo, že museli čakať kdekoľvek medzi 10 až 20 minútami, aby sa spojili s niekým.

3) Zlý čas prevádzky

Aj keď mnoho zákazníkov v týchto recenziách ocenilo úžasné vlastnosti a výhody, ktoré musel ponúknuť hosting WordPress Cloud na serveri HostGator.com, v súvislosti s týmito funkciami v týchto recenziách sa našla jedna spoločná sťažnosť, že napriek technickej ľahkosti a nadradenosti bola zlá prevádzková doba hlavnou chybou. Čas prevádzkyschopnosti predstavuje množstvo času, v ktorom je technologické zariadenie, ako je počítač, v prevádzke, a jeho zlá prevádzka znamená, že platforma bola po určitej dobe spravovania a prevádzkyschopnejšia. Pokiaľ ide o hostingové služby WordPress Cloud na serveri HostGator.com, znamenalo by to, že po určitom čase používania platformy sa bude servery stále ťažšie riešiť. Prevádzková doba je iba 99,85%.

4) Poplatky za zálohovanie

Vo väčšine hodnotení zákazníkov sa vyskytli aj dve bežné sťažnosti týkajúce sa platby za plány a služby za funkcie hostingu WORPress Cloud hostGator.com. Jedným z nich bol príplatok za funkcie automatizovaného zálohovania. Tieto bezplatné automatizované zálohy sú v skutočnosti manuálne zálohy, ktoré sú už predvolene zahrnuté v cPaneli, zatiaľ čo skutočné automatizované zálohy sa dodávajú s dodatočným ročným poplatkom 15,95 dolárov.

5) Cenové triky

Ďalšou bežnou sťažnosťou pri hodnotení zákazníkov, pokiaľ ide o platby, boli triky v cenách, najmä v prípade štandardného plánu. Ceny za webhosting môžu byť zložité, pretože majú tendenciu ponúkať iba najnižšie ceny na dlhšie obdobie. Napríklad zákazníci môžu musieť využiť poskytovateľa webhostingových služieb iba 3 roky, až kým sa stanú oprávnenými na propagačné ceny uvedené na ich webových stránkach. Ak zákazníci pri prvom prihlásení požadujú skutočný mesačný alebo ročný plán s nízkymi propagačnými cenami a poplatkami, ktoré sa odrážajú na webovej stránke, tieto ceny a poplatky môžu skákať z 50% na 150% vyššie. Poskytovatelia služieb webhostingu môžu tiež prinútiť zákazníkov ponúknuť tieto nízke ceny a poplatky iba počas prvého počiatočného obdobia jedného z ich plánov, najmä programov s najlepšou hodnotou (v prípade hostgator.com ich vysoko odporúčaný štandardný plán). Po uplynutí termínu a je čas obnoviť plán, by sa cena mohla vrátiť späť k ich „normálnej“ alebo skutočnej sume, ktorá by opäť mohla byť dvojnásobná alebo trojnásobná s propagačnou cenou uvedenou na webových stránkach..

Spodná čiara:

Pointa je, že aj keď to nie je dokonalé, existujú určité nedostatky alebo problémy, ktoré je potrebné zvážiť a upozorniť, ak ste niekto, kto sa snaží nájsť pre vás najlepšieho poskytovateľa webhostingových služieb a vaše potreby webhostingu, Hosting WordPress Cloud na serveri HostGator.com je stále vysoko hodnotnou webhostingovou službou, ktorá ponúka veľa vynikajúcich funkcií. Aj keď server HostGator.com má povesť zákazníkov so zákazníckym servisom, ktorý nie je taký hviezdny, má problém so zlou prevádzkou a zložitými poplatkami, hosting servera WordPress Cloud na serveri HostGator.com stále získava body za vysokú rýchlosť, pokročilé zabezpečenie, jednoduchosť a škálovateľnosť. Hosting hostingu WordPress Cloud na serveri HostGator.com je program, platforma, ktorá je čistá, jednoduchá a ľahko použiteľná a zároveň zabezpečená proti hrozbám v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ktoré môžu moru cloud computingu a vážne narušiť online podnikanie, ako je malware, vírusy a hackeri. Celkovo možno povedať, že hosting WordPress Cloud na serveri HostGator.com práve kombinuje dve z najväčších vecí v online obchode: populárna webová stránka venovaná blogom s médiami WordPress a vysoko pohodlný a cenný cloud, vďaka čomu je webový hosting a správa vašej firmy online oveľa jednoduchšia, efektívnejšia a príjemnejšia.

Ale opäť, ak ste niekto, kto sa snaží nájsť najlepšieho poskytovateľa webhostingových služieb pre vás a vaše potreby online obchodu, potom je dobré preskúmať a porovnať rôznych poskytovateľov webhostingových služieb, aby ste zistili, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim potrebám a je to najlepšie pre vás a vaše online podnikanie.

Ako sa teda hostuje služba WordPress Cloud na serveri HostGator.com v porovnaní s hostingovými plánmi a službami WordPress Cloud na platformách konkurentov hostGator.com??

Pokiaľ ide o úspory a hodnotu, hostenie WordPress Cloud na serveri HostGator.com vedie medzi dvoma konkurentmi: WP Engine a Media Temple. Štandardný plán hostgator.com prevyšuje osobné plány na oboch platformách. WP Engine ponúka plány na viac ako 29 dolárov mesačne s iba 10 GB ponúkaného úložného priestoru a Media Temple ponúka plány na viac ako 20 dolárov mesačne s iba 20 GB ponúkaného úložného priestoru, a ani plány ponúkajúce hostenie e-mailových adries. Tieto dva plány blednú v porovnaní so štandardným plánom hostGator.com 7,95 dolárov mesačne, so 150 GB úložného priestoru a neobmedzeným počtom e-mailových adries používateľov.

Podľa nedávneho zoznamu s podrobnosťami o najlepších najlepších poskytovateľoch webhostingových služieb nového roka je hostGator.com vysoko v zozname čestných zmienok. Traja najlepší víťazi najlepších poskytovateľov webhostingových služieb roku 2017 boli v poradí SiteGround, IPage a BlueHost. Za čestné uznania prichádza HostGator.com hneď po EHost a tesne pred hosťovaním InMotion. HostGator.com tiež porazil A2 Hosting, JustHost, HostPapa a Web Hosting Hub. Na základe „veľmi dobrých“ hodnotení vydavateľov a „dobrých“ priemerných hodnotení používateľov má spoločnosť HostGator.com solídne a dôveryhodné postavenie predovšetkým vďaka svojej povesti jedného z najznámejších a najpopulárnejších poskytovateľov webhostingových služieb na svete, zdravé podpory ocenení a pozitívnych recenzií, ich jednoduché, ale robustné služby a plány webhostingu, ktoré vždy uspokojujú, a ďalšie funkcie, ktoré si každý môže užiť, ako sú jednoduché a neobmedzené zdieľané plány a množstvo VP, predajcov a špecializované plány a balíčky webhostingu.

Celkovo je HostGator.com vynikajúcim poskytovateľom webhostingových služieb, ak veľmi uvažujete o použití alebo potrebujete poskytovateľa webhostingových služieb pre svoju webovú stránku založenú na službe WordPress Cloud a online podnikanie. Je to hlavne vďaka ich „ideálnemu“ postaveniu s WordPress a ich obchodnému partnerstvu so samotnou populárnou platformou pre blogovanie médií. Ich plány a služby týkajúce sa hostenia WordPress Cloud tiež prichádzajú s mnohými vynikajúcimi funkciami, a to aj napriek nevýhodám uvedeným v tejto recenzii podrobnejšie. V súhrne tieto cenné vlastnosti a výhody zahŕňajú nástroje na vytváranie webových stránok, inštalátory skriptov a záruky vrátenia peňazí. Medzi ďalšie vlastnosti patrí: nemeraný priestor na disku a šírka pásma, ktoré nie je obmedzené na množstvo a veľkosť súborov priamo súvisiacich s vašou webovou stránkou, ani žiadne obmedzenia na prenos údajov; bezplatné nástroje na vytváranie webových stránok, ktoré zahŕňajú tisíce šablón webových stránok a najnovšie nástroje na vytváranie a ukladanie myšou; ľahko použiteľný ovládací panel alebo cPanel, ktorý je vyhlásený za najobľúbenejší na svete; schopnosť vytvárať ľubovoľný počet e-mailových adries a e-mailov vpred podľa potreby vďaka funkcii neobmedzenej e-mailovej adresy, ktorá je súčasťou takmer všetkých hostingových plánov ponúkaných na stránke; technická podpora, ktorá je k dispozícii 24/7/365 na pomoc prostredníctvom viacerých rôznych kanálov, ako sú e-mail, live chat a telefón; a 45-dňová záruka vrátenia peňazí v prípade spokojnosti zákazníka počas prvých 45 dní po počiatočnom zakúpení programu. Vďaka mnohým obchodným partnerstvám zahŕňa každý plán na serveri HostGator.com vrátane všetkých troch plánov hostenia služby WordPress Cloud tieto ďalšie výhody: bezplatný zápis vašej firmy na Zlaté stránky, ponuku $ 100 pre službu Google AdWords, kredit za vyhľadávanie $ 50 pre spoločnosť Bing a vyhľadávacie nástroje Yahoo a samozrejme voľný prístup ku všetkým rôznym a najnovším nástrojom na blogovanie pre WordPress.com. Ak chcete tiež pokročilé funkcie zabezpečenia a väčšiu škálovateľnosť, môže byť hosting hostingu WordPress Cloud na serveri HostGator.com iba perfektným plánom a poskytovateľom služieb webhostingu pre vás a web vašej firmy online.

Skontrolujte protokol aktualizácií

 • 7. 5. 18 – Ľahko aktualizovaný obsah z dôvodu gramatických chýb. Zlepšená čitateľnosť očíslovaním kladov a záporov. Zahrnuté užitočné odkazy na zobrazenie na hostiteľovi. Zmenená značka názvu tak, aby obsahovala emoji (zábava!)

Cloudové plány hostGator WordPress & stanovenie ceny

cloudová cena hostgátora

Kliknutím na obrázok zobrazíte ďalšie podrobnosti.

Keď sa pozrieme na vyššie uvedené plány, hneď uvidíme, že ceny sú celkom prijateľné. Myslím, že teraz som prihlásený na program HostGator z minulých rokov, kde platím 12 dolárov mesačne – som príliš lenivý na to, aby som odišiel!

Aktualizácia denníka

12/12/18 – Pridaná časť cenových plánov s komentárom. Aktualizované celkové hodnotenie, aby lepšie odrážalo súčasný stav produktu. Ďalšie aktualizácie už čoskoro!

Pozri oficiálne stránky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map