HostGator WordPress Cloud ülevaated mai 2020 – vinge toode?

Mis on HostGator WordPress Cloud Hosting?

HostGator on majutuse metroo – korralik, odav ja kõikjal.


HostGator WordPressi pilv on erinev.

See on nende versioon sellest, mida teised WordPressi-kesksed hostimisettevõtted teevad – sellised ettevõtted nagu WP Engine, SiteGround ja A2 Hosting.

Kui hea on WordPressi pilvemajutus?

Ütleme lihtsalt, et see on palju parem kui nende tavaline hostimine – parem.

HostGator WordPress Cloud ülevaade 3.7 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (3 hääled) plussid

 1. 2,5x kiirem hostimine
 2. Turvaelemendid
 3. Kiirus

Miinused

 1. Tugi ooteaja küsimus
 2. Uptime probleem
 3. Varutasud ja hinnakujundus

SummaryWordPress Cloud on Hostgator.com uus hostimisteenus. HostPatoris olev WordPress Cloud hosting pakub kiirust üle kahe ja poole korra, täiustatud turvafunktsioone ja tasuta rände lisaboonust. Hostgator pakub klientidele WordPress Cloud’i majutamiseks kokku kolme plaani: stardikava, standardplaan ja äriplaan. Esiteks algab stardipakett 5,95 dollarist kuus ja sisaldab ühe veebisaidi majutamist, 25 000 külastust kuus, 1 GB varundamist ja üle 50 GB salvestusruumi. Järgmisena algab standardpakett 7,95 dollarist kuus ja sisaldab 2 veebisaidi majutamist, 200 000 külastust kuus, 2 GB varundamist ja üle 150 GB salvestusruumi. Ja lõpuks, äriplaan algab 9,95 dollarist kuus ja sisaldab 3 veebisaidi majutamist, 300 000 külastust kuus, 3 GB varundamist ja piiramatul hulgal salvestusruumi. Kõigil kolmel plaanil on aga viis olulist joont. Kõik plaanid hõlmavad globaalset CDN-i ja automaatset pahavara eemaldamist, saavad majutada piiramatul hulgal kasutajate e-posti aadresse, pakkuda kuni 100 dollarit Google Awards krediiti ja jagada SSL-sertifikaate. Tugi3.5Speed4Features3.5Value4Läbipaistvus3.5

Meie ametlik HostGatori WordPressi pilvemajutuse ülevaade

WordPress Cloud hostimine HostGatoris on üle kahe korra kiirem kui WordPress Cloud hostimisteenused teistel veebimajutusplatvormidel.

Sa lugesid seda õigust – 2x kiiremini!

Komplekti kuulub puhas ja hõlpsasti kasutatav juhtpaneel ning tasuta rände lisaboonused ja kogu abi, mida kliendid vajavad kvalifitseeritud tehnilise toe ekspertide meeskonna kaudu. Samuti on sellel palju muid funktsioone, lisaks suured säästud ja veelgi suurem väärtus.

Lisateavet HostGatoris asuva WordPress Cloud hostimise viie parima omaduse (ja viie varjukülje) kohta leiate lisateavet.

HostGator WordPress Cloud Hosting (plussid) parimad omadused

WordPress Cloud hosting on vaid üks paljudest erinevatest ja suurepärastest veebimajutusteenustest, plaanidest ja funktsioonidest, mida HostGator kui veebimajutuse platvormi pakub.

HostGator.com on üks maailma kõige tuntumaid ja tunnustatumaid veebimajutusplatvorme tänu HostGator.com 24/7/365 tehnilisele toele, et aidata klientidel alustada oma veebisaidi (ja veebiettevõtte) arendamist ja haldamist, tasuta saidi loomise tööriistad, sealhulgas üle 4500 unikaalse veebisaidi malli, tasuta ostukorvitarkvara poodide veebisaitidele ja ettevõtetele, 45-päevane raha tagasi garantii ning „ideaalne“ hinnang ja maine WordPressi majutamiseks.

Igas HostGator.com pakutavas paketis on suured ja väärtuslikud kimbud, mis sisaldavad iga ostetud hostimisplaani teenuse korral tohutut valikut tööriistu ja garantiisid. Nende hulka kuuluvad veebisaitide loomise tööriistad, skriptide paigaldajad ja raha tagasi garantii. Muud funktsioonid hõlmavad: mõõtmata kettaruumi ja ribalaiust, millega ei kaasne mingisuguseid piiranguid teie veebisaidiga otseselt seotud failide hulgale ja / või suurusele, ega mingeid piiranguid andmeedastusele; tasuta veebisaidi loomise tööriistad, mis sisaldavad tuhandeid veebisaidi malle ja uusimaid lohistamisriistade tööriistu; hõlpsasti kasutatav juhtpaneel või cPanel, mis väidetavalt on maailmas kõige populaarsem; tänu piiramatu e-posti aadressi funktsioonile, mis sisaldub peaaegu kõigil saidil pakutavatel hostimiskavadel, on võimalus luua nii palju e-posti aadresse ja e-posti edasisuunamisi, kui üks vajab; tehniline tugi, mis on saadaval 24/7/365, abi saamiseks mitmete erinevate kanalite kaudu, nagu e-post, otsevestlus ja telefon; ja 45-päevane raha tagasi garantii kliendi rahulolu korral esimese 45 päeva jooksul pärast paketi esialgset ostmist. Tänu paljudele äripartnerlustele sisaldab HostGator.com iga plaan, sealhulgas kõik WordPress Cloud majutusteenuse kolm plaani, neid täiendavaid eeliseid: teie ettevõtte tasuta kirje kollastel lehtedel, 100-eurone pakkumine Google Adwordsile, 50-dollarine otsingukrediit Bingile ja Yahoo otsingumootorid ning muidugi tasuta juurdepääs WordPress.com kõikidele erinevatele ja uusimatele blogimistööriistadele.

1) Laaditud kiirus

HostGatoris sisalduv WordPressi pilvemajutus pakub laadimisaja kiirust enam kui kaks ja pool korda rohkem kui konkurentide saitidel pakutavaid WordPressi pilvemajutusteenuseid.

See on suuresti tänu superlaetud pilvearhitektuurile, madala tihedusega serveritele, CDN-ile ja mitmele vahemälu kihile. HostGatori kasutajad saavad ka oma veebisaitide sisu tõhusamalt hallata, võimaldades dünaamilise sisu taotlusi töödelda välkkiire kiirusega. HostGator.com-i veebimajutus WordPress Cloud teeb veebisaitide haldamise ja korraldamise ning nendel veebisaitidel sisu üleslaadimise ja jagamise senisest palju kiiremaks ja lihtsamaks. HostGator.com-i veebimajutus WordPress Cloud hoiab ära aeglase mahajäämuse ja üleslaadimiste aeglustumise kasutajate ettevõtetes.

2) Mugav lihtsus

WordPress Cloud hostimine HostGatoris võimaldab kasutajatel ühe portaali kaudu hõlpsamat juurdepääsu olulistele ja üksikutele failidele, andmebaaside taastamisele ja mitmele e-posti kontole.

See muudab veebisaidi (ja ettevõtte) haldamise palju lihtsamaks, mugavamaks ja tõhusamaks. WordPress Cloud hosting veebisaidil HostGator.com on varustatud ka puhta ja hõlpsasti kasutatava juhtpaneeliga. Juhtpaneel on WordPress Cloud liides, mis on keskendunud kasutatavuse parandamisele ja parandamisele, mis tähendab traditsioonilise veebimajutuse keerukuse minimeerimist. Sellega kaasneb ka automaatsete varukoopiate täiendav eelis koos lihtsa taastamisega ühe klõpsuga, muutes selle täielike või hetktõmmise varukoopiate jaoks seadistatavaks. Juhtpaneel vastutab ka selle eest, et kasutajatel oleks hõlpsam juurdepääs mitmele e-posti kontole.

3) täiustatud turvalisus

HostGator.com veebimajutus WordPress Cloud pakub täiustatud turvafunktsioone, et kaitsta paremini kasutajate veebisaite ja pilvi (ja kogu seal hoitavat olulist teavet, näiteks tundlikke kliendi andmeid sisaldavad äridokumendid) häkkimise, viiruste ja pahavara ning muude küberturvalisuse ohtude eest. Need täiustatud turvafunktsioonid võimaldavad kasutajatel paremini ja hõlpsamini täiendavaid ressursse jälgida ja eraldada. Kasutajatel on ka täielik ja täielik kontroll nende kasutamise üle ning ilma üllatusteta.

4) õmblusteta mastaapsus

HostGator.com’iWordPress Cloud hostimisplatvorm lubab pakkuda teiste veebimajutusteenuste pakkujate veebisaitide teiste WordPress Cloud hostimiskavadega võrreldes maksimaalset väärtust ja paljusid optimaalseid funktsioone. Üks neist HostGator.com WordPress Cloud Hosting plaanides sisalduvatest optimaalsetest funktsioonidest on tasuta ränded. HostGator.com veebisaidil WordPress Cloud hostimisega tasuta rändeteenus viib kasutajate olemasoleva WordPress Cloud saidi üle veebimajutuseks HostGator.com. HostGator.com tehniliste ja klienditoeekspertide meeskond, mida kirjeldatakse üksikasjalikumalt allpool, saab kliente üleviimisprotsessis aidata, et kõik sujuks.

5) ülim tugi

Kõige tipuks pakub HostGator.com veebimajutus WordPress Cloud suurepärast ekspertide meeskonda, kes saab kliente abistada kõigega, mille jaoks nad võivad vajada abi. HostGator.com tehniline ja klienditoe meeskond pakub kasutajatele reaalajas vastuseid ja on alati saadaval telefoni teel 24 tundi ööpäevas ja 365 päeva aastas. Need nõustamisteenused on lisatud mõne WordPress Cloud’i hostimisplaani juurde, tagamaks, et klientidel on olemas kõik vajalik, et alustada õigel jalal ja õiges suunas. Samuti avastavad kliendid HostGator.com hallatava WordPress Cloud hostimisplatvormi abil väga väärtuslikke näpunäiteid ja tööriistu. Nende hulka kuulub lihtsam juurdepääs MOJO turul populaarsetele WordPressi mallidele.

Ehkki need on HostGator.com veebisaidi WordPress Cloud hostimise viis parimat funktsiooni, pole need ainukesed hämmastavad funktsioonid, mida WordPress Cloud hostimine HostGator.com pakub. Muud suured eelised ja funktsioonid sisalduvad HostGator.com iga paketi suurtes komplektides. Iga ostetud hostimiskava teenusega on saadaval lai valik tööriistu ja garantiisid. Nende hulka kuuluvad veebisaidi loomise tööriistad, skriptide paigaldajad ja raha tagastamise garantiid, samuti mõõtmata kettaruum ja ribalaius, millega ei kaasne mingisuguseid piiranguid teie veebisaidiga otseselt seotud failide hulgale ja suurusele, samuti puuduvad piirangud andmetele ülekandmine; tasuta veebisaidi loomise tööriistad, mis sisaldavad tuhandeid veebisaidi malle ja uusimaid lohistamisriistade tööriistu; hõlpsasti kasutatav juhtpaneel või cPanel, mis väidetavalt on maailmas kõige populaarsem; tänu piiramatu e-posti aadressi funktsioonile, mis sisaldub peaaegu kõigil saidil pakutavatel hostimiskavadel, on võimalus luua nii palju e-posti aadresse ja e-posti edasisaatjaid, kui üks vajab; tehniline tugi, mis on saadaval 24/7/365, abi saamiseks mitmete erinevate kanalite kaudu, nagu e-post, otsevestlus ja telefon; ja 45-päevane raha tagasi garantii kliendi rahulolu korral esimese 45 päeva jooksul pärast paketi esialgset ostmist. Tänu paljudele äripartnerlustele sisaldab HostGator.com iga plaan, sealhulgas kõik WordPress Cloud majutusteenuse kolm plaani, neid täiendavaid eeliseid: teie ettevõtte tasuta kirje kollastel lehtedel, 100-eurone pakkumine Google Adwordsile, 50-dollarine otsingukrediit Bingile ja Yahoo otsingumootorid ning muidugi tasuta juurdepääs WordPress.com kõikidele erinevatele ja uusimatele blogimistööriistadele.

HostGatori WordPressi pilvemajutamise miinused (miinused)

1) Keerulised päringud

Klientide arvustustest leiti tavaline kaebus HostGator.com teenuse WordPress Cloud hostimise tugiteenuste kvaliteedi kohta selles, et HostGator.com praegune tugimeeskond suudab paremini tegeleda põhiliste päringutega, kuid ei suuda või ei taha aidata keerukamate tehniliste probleemide korral.

2) toetage ooteaega

Veel üks levinud kaebus, mis leiti klientide arvustustest HostGator.com teenuse WordPress Cloud hostimise tugiteenuste kvaliteedi kohta, oli aeg, mida kliendid peavad tugimeeskonna liikmega ühenduse loomiseks ootama. Hoolimata klienditeenindusest ja tehnilisest toest, mis on saadaval telefonil 24/7/365, kaebasid paljud kliendid, et nad peavad kellegagi ühenduse pidamiseks ootama kuskil 10–20 minutit.

3) Halb tööaeg

Kuigi paljud nende arvustuste kliendid kiitsid suurepäraseid omadusi ja eeliseid, mida teenuse WordGress Cloud hostimine saidil HostGator.com pidi pakkuma, oli nende ülevaadete kohta nende funktsioonide kohta levinud üks tavaline kaebus, et hoolimata tehnilisest lihtsusest ja ülimuslikkusest oli halb tööaeg oluline puudus. Uptime tähendab aega, mille jooksul töötab selline tehnoloogiline seade nagu arvuti. Halb tööaeg tähendab, et platvormi oli teatud aja jooksul raskem hallata ja kasutada. HostGator.com veebisaidil WordPress Cloud pakutavate hostimisteenuste osas tähendaks see, et pärast platvormi kasutamist teatud aja jooksul muutuvad serverid üha raskemaks. Uptime on ainult 99,85%.

4) varutasud

Enamikus klientide arvustustest leiti ka kaks levinud kaebust seoses HostGator.com’sWordPress Cloud hostimisfunktsioonide plaanide ja teenuste eest tasumisega. Üks neist oli lisatasu automatiseeritud varundamise funktsioonide eest. Need tasuta automatiseeritud varukoopiad on tegelikult käsitsi tehtud varukoopiad, mis on juba vaikimisi lisatud cPanelisse, samas kui tegelike automatiseeritud varukoopiatega kaasneb täiendav aastane tasu 15,95 dollarit.

5) Hinnakujundustrikkid

Teine üldine kaebus klientide arvustuste osas seoses maksega oli trükkimine hinnakujunduses, eriti standardplaani osas. Veebimajutuse hinnakujundus võib olla keeruline, kuna tavaliselt pakutakse madalaimate hindade pakkumist ainult pikema aja jooksul. Näiteks peavad kliendid kasutama veebimajutusteenuse pakkujat ainult 3 aastat, kuni nad saavad oma veebisaidil kajastatava reklaamihinna kõlblikuks. Kui kliendid soovivad esmasel registreerumisel tõest kuupõhist või aastaplaani, mille veebisaidil kajastuvad madalad reklaamihinnad ja -tasud, siis võivad need hinnad ja tasud tõusta 50–150% kõrgemale. Veebimajutusteenuse pakkujad saavad kliente ka petta, pakkudes ainult neid madalaid hindu ja tasusid ühe oma plaani, eriti oma parima hinna ja väärtuse paketi esimese esialgse tähtaja jooksul (HostGator.com juhul nende väga soovitatav standardplaan). Kui ametiaeg lõpeb ja on aeg plaani uuendada, võib hinnakujundus naasta tavapärase või tegeliku summa juurde, mis võib jällegi kahekordistuda või kolmekordistuda veebisaidil kajastatud reklaamihinnaga.

Alumine joon:

Lõppkokkuvõttes võib öelda, et kuigi see pole täiuslik ning on ka mõned puudused või probleemid, mida tuleb arvestada ja teadvustada, kui olete keegi, kes püüab leida teile parima veebimajutusteenuse pakkuja ja teie veebimajutusteenuste vajadused, HostGator.com-i veebimajutus WordPress Cloud on endiselt kõrge väärtusega veebimajutusteenus, mis pakub palju suurepäraseid funktsioone. Ehkki HostGator.com-il on klienditeeninduse osas mitte nii tähtpärane maine, et probleem on halb tööaeg ja keerulised tasud, võidab WordPress Cloud hostimine saidil HostGator.com endiselt punkte kiire, täpsema turvalisuse, lihtsuse ja mastaapsuse eest. WordPress Cloud hostimine saidil HostGator.com on puhas, lihtne ja hõlpsasti kasutatav programm ja platvorm, mis on kaitstud ka küberturvalisuse ohtude eest, mis võivad rikkuda pilvandmetöötlust ja häirida veebiettevõtteid, nagu pahavara, viirused ja häkkerid. Üldiselt ühendab WordPress Cloud hostimine veebisaidil HostGator.com praegu kahte suurimat asja veebiettevõttes: populaarset meediumiblogimise veebisaiti WordPress ning ülimugavat ja väärtuslikku pilve, muutes veebimajutuse ja teie ettevõtte veebis haldamise palju lihtsamaks, tõhusamaks ja nauditavamaks.

Kuid jällegi, kui olete keegi, kes üritab leida teie jaoks parimat veebimajutusteenuse pakkujat ja teie veebiettevõtte vajadusi, siis on hea uurida ja võrrelda erinevaid veebimajutusteenuste pakkujaid, et näha, milline neist sobib kõige paremini teie vajadustega ja milline on kõige paremini teie ja teie veebiettevõtte jaoks.

Kuidas saab WordPress Cloud hostimine saidil HostGator.com konkureerida WordPress Cloud hostimiskavade ja teenustega HostGator.com konkurentide platvormidel?

Säästmise ja väärtuse osas on WordPress Cloud hostimine HostGator.com edetabelis kaks konkurenti: WP Engine ja Media Temple. HostGator.com’i standardplaan tõrjub isiklikud plaanid mõlemal platvormil välja. WP Engine pakub plaane üle 29 dollari kuus, pakkudes vaid 10 GB salvestusruumi, ja Media Temple pakub plaane üle 20 dollari kuus, kus pakutakse ainult 20 GB salvestusruumi, ega kumbagi plaanib pakkuda e-posti aadresside majutamist. Need kaks paketti on kahvatud võrreldes HostGator.com 7,95 dollari suuruse standardpaketiga kuus, pakkudes 150 GB salvestusruumi ning piiramatu hulga kasutajate e-posti aadresse, et neid mahutada.

Värske loendi kohaselt, milles on toodud uue aasta parimad veebimajutusteenuste pakkujad, on HostGator.com auväärsete mainijate nimekirjas kõrgel kohal. 2017. aasta parimate veebimajutusteenuste pakkujate kolm parimat võitjat olid järjekorras SiteGround, IPage ja BlueHost. Auväärsete mainijate jaoks tuleb HostGator.com kohe pärast EHost ja vahetult enne InMotion Hostingi. HostGator.com tõrjus välja ka A2-hostimise, JustHosti, HostPapa ja veebimajutuskeskuse. Tuginedes “väga heade” toimetajate hinnangutele ja “heade” keskmiste kasutajate hinnangutele, on HostGator.com kindel ja usaldusväärne maine, suuresti tänu oma mainele maailmas ühe tuntuma ja populaarseima veebimajutusteenuse pakkujana, oma auhindade ja positiivsete arvustuste tervislikud abistamised, selle lihtsad, kuid samas vastupidavad veebimajutusteenused ja -kavad, mis alati vastavad, ja muud funktsioonid, mida kõik saavad nautida, näiteks lihtsad ja piiramatud jagatud plaanid ning mitmesugused VP-d, edasimüüja ning spetsiaalsed veebimajutuskavad ja -paketid.

HostGator.com on üldiselt suurepärane veebimajutusteenuste pakkuja, kui kaalute väga oma WordPress Cloudil põhineva veebisaidi ja veebiettevõtte veebimajutusteenuse pakkuja kasutamist või vajate seda. See on suuresti tänu nende ideaalsele seotusele WordPressiga ja nende äripartnerlusele populaarse meediablogimisplatvormi endaga. Nende plaanides ja WordPress Cloud hostimisega seotud teenustes on ka palju suurepäraseid funktsioone, hoolimata puudustest, mida on selles ülevaates üksikasjalikumalt loetletud. Kokkuvõtlikult hõlmavad need väärtuslikud omadused ja eelised veebisaitide loomise tööriistu, skriptide installeerijaid ja raha tagasi garantii. Muud funktsioonid hõlmavad: mõõtmata kettaruumi ja ribalaiust, millega ei kaasne mingisuguseid piiranguid teie veebisaidiga otseselt seotud failide hulgale ja / või suurusele, ega mingeid piiranguid andmeedastusele; tasuta veebisaidi loomise tööriistad, mis sisaldavad tuhandeid veebisaidi malle ja uusimaid lohistamisriistade tööriistu; hõlpsasti kasutatav juhtpaneel või cPanel, mis väidetavalt on maailmas kõige populaarsem; tänu piiramatu e-posti aadressi funktsioonile, mis sisaldub peaaegu kõigil saidil pakutavatel hostimiskavadel, on võimalus luua nii palju e-posti aadresse ja e-posti edasisaatjaid, kui üks vajab; tehniline tugi, mis on saadaval 24/7/365, abi saamiseks mitmete erinevate kanalite kaudu, nagu e-post, otsevestlus ja telefon; ja 45-päevane raha tagasi garantii kliendi rahulolu korral esimese 45 päeva jooksul pärast paketi esialgset ostmist. Tänu paljudele äripartnerlustele sisaldab HostGator.com iga plaan, sealhulgas kõiki kolme WordPress Cloud majutusteenuse plaani, neid täiendavaid eeliseid: teie ettevõtte tasuta kirje kollastel lehtedel, 100-eurone pakkumine Google Adwordsile, 50-dollarine otsingukrediit Bingile ja Yahoo otsingumootorid ning muidugi tasuta juurdepääs WordPress.com kõikidele erinevatele ja uusimatele blogimistööriistadele. Kui soovite ka täiustatud turvafunktsioone ja suuremat mastaapsust, võib WordPress Cloud hostimine veebisaidil HostGator.com olla just teie ja teie veebiettevõtte veebisaidi jaoks ideaalne veebimajutusteenuste teenuse plaan ja pakkuja..

Vaadake värskenduste logi üle

 • 18.05.17 – Uuendasin kogu sisu osaliselt grammatiliste vigade osas. Parem loetavus plusside ja miinuste nummerdamise teel. Lisas kasulikke linke hostis kuvamiseks. Pealkirja silt muudeti emotikonide lisamiseks (lõbus!)

HostGator WordPressi pilveplaanid & Hinnakujundus

hostgaatori pilve hinnakujundus

Lisateabe saamiseks klõpsake pildil.

Ülaltoodud plaane vaadates näeme kohe, et hinnakujundus on üsna taskukohane. Ma mõtlen, et olen tellinud juba aastaid tagasi HostGatori plaani, kus maksan kuus 12 dollarit – olen olnud liiga laisk, et vahetada!

Uuenda logi

12.06.18 – Lisatud hinnakujunduskavade jaotis koos kommentaaridega. Uuendatud üldhinnang, et kajastada paremini toote hetkeseisu. Rohkem värskendusi on varsti saadaval!

Vaadake ametlikku saiti

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map