000WebHost Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

000WebHost Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

000WebHost Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

Aká dobrá je služba 000WebHost Hosting?

Mnoho ľudí si môže myslieť, že poskytovateľ webhostingu, ktorý je zadarmo, bude vo svojich funkciách obmedzovať, bude preplnený reklamami alebo nebude spoľahlivý. Ahh – samozrejme. Existujú nevýhody použitia 000WebHost hostingu. V skutočnosti možno rovnaké nevýhody povedať o ľubovoľnom poskytovateľovi webhostingu zdarma.


Zobraziť oficiálne stránky 000WebHost Recenzie 1.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (6 hlasov) Pros

 1. Sú zadarmo
 2. Sú bez reklám
 3. Ponúkajú slušný systém podpory
 4. Ponúkajú niekoľko bezplatných funkcií nad rámec webhostingu

Zápory

 1. Niekoľko sťažností používateľov
 2. Vychádzajú ako nespoľahlivé
 3. Vychádzajú ako marketingový podvod

Support1.5Speed2.5Features2.5Value1.5Transparency1

Naša oficiálna aktualizácia 000 000 hosting

O webhostingu 000 Webhost je možné povedať niekoľko vecí. Dostanú tri nuly v ich mene od 0,00 dolárov, a majú na mysli. Poskytovatelia webhostingu sú bezplatní a za hosťovanie vašich webových stránok vám nebude účtovať desetník.

Najlepšie vlastnosti 000WebHost Hosting

Mnoho ľudí si môže myslieť, že poskytovateľ webhostingu, ktorý je zadarmo, bude vo svojich funkciách obmedzovať, bude preplnený reklamami alebo nebude spoľahlivý. Zdá sa, že to tak nie je v prípade hostenia 000WebHost.

Sú zadarmo

Prvá vec, ktorú si všimnete na webhostingu 000Webost, je, že sú zadarmo. Za svoje služby vám nebudú účtovať desetník. Nemajú rozšíriteľné funkcie, s ktorými sa pokúšajú niklu pokúsiť sa zaplatiť. Zdarma znamená zadarmo. Jediným spôsobom, ako zaplatíte, je zabaliť svoj web a ísť niekde inde.

Sú bez reklám

Nielenže zaplavia váš web pomocou reklám, ale tiež budete môcť na svojich stránkach hosťovať svoje vlastné reklamy. Pre mnohých ľudí je reklama zdrojom príjmu. Keď vidíme, ako nezískavajú žiadne výnosy z reklám, ktoré používajú na vaše stránky, možno sa pýtame, ako zarobia peniaze.

000WebHost hosting si môže dovoliť svoje operácie, pretože ich sponzoruje Hosting24 – platená webhostingová spoločnosť a možnosť inovácie, ak zistíte, že potrebujete platený hosting.

Ponúkajú slušný systém podpory

To, že hostia vaše webové stránky zadarmo, neznamená, že vás odmietnu podporovať. Teraz už nemusia ponúkať telefonickú službu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale dokonca ani živý chat, poskytujú však systém podpory predaja lístkov e-mailom. Podľa mojej skúsenosti – musel som to použiť – nielenže rýchlo odpovedali na môj dotaz, ale boli oboznámení a pomohli mi vyriešiť môj problém. Môj problém nebol taký technický ako niektorí ľudia, o ktorých som čítal, ale skutočnosť, že som nemusel ťahať zuby, aby som získal podporu bezplatnej služby, bol určite plus. Naozaj to vyzeralo, akoby mali na mysli moje najlepšie záujmy.

Ponúkajú niekoľko bezplatných funkcií nad rámec webhostingu

To, že sú poskytovateľom bezplatného webhostingu, neznamená, že nie sú plní funkcií. Ponúknu vám 1,5 GB miesta na disku, 100 GB prevádzky, PHP, MySQL, FTP, cPanel, tvorca webových stránok, automatický inštalátor a ďalšie.

Ak ich funkcie porovnávate bok po boku so serverom Hosting24, ich aktualizovanou verziou, nemusíte mať toľko, ako si myslíte, ale – potom je to opäť zadarmo. Najväčšou funkciou, ktorú získate za bezplatného poskytovateľa webhostingu, je skutočnosť, že nebráni vášmu webovému zážitku tým, že núti reklamy na vašich stránkach. Všetko ostatné je predbežné – svoje stránky môžete zostaviť podľa svojich predstáv.

Nevýhody 000WebHost Hosting

Ahh – samozrejme. Existujú nevýhody použitia 000WebHost hostingu. V skutočnosti možno rovnaké nevýhody povedať o ľubovoľnom poskytovateľovi webhostingu zdarma.

Niekoľko sťažností používateľov oplýva internetom

Keď dostanete niečo zadarmo, ľudia hovoria, že by ste sa nemali sťažovať. Ak sa však chcete zastaviť ako spoľahlivý a bezplatný poskytovateľ webhostingu, musíte byť schopní doručiť ho. Ľudia, ktorí mali problémy s webhostingom 000 WebHost, sú tí, ktorí majú pocit, že poskytovateľ hostingu nedodržal pravidlá, ktoré si sami stanovili. Sťažujú sa na zmazané súbory, žiadne možnosti zálohovania a ďalšie.

Vychádzajú ako nespoľahlivé

Pri všetkých sťažnostiach, ktoré sú tu, najbežnejšou je nespoľahlivosť. Bola tu jedna sťažnosť, ktorú som čítal o tom, kde využívali iba 42 MB miesta na disku a ich webové stránky boli vypnuté. Počiatočným dôvodom na to, že boli, boli nejaké podvody. Vzhľadom na podrobnosti o tom, čo musel zákazník povedať, a na skutočnosť, že nejde o komerčný web, vás núti zamyslieť sa dvakrát. Po odstavení stránok sa už viac nepovažovali za zákazníka hostiteľa 000WebHost, vďaka ktorému boli nespôsobilí na podporu zákazníka. Bol to večný Catch-22 s klientom na horkom konci palice.

Vychádzajú ako marketingový podvod

Teraz to nebola moja skúsenosť, ale bola to sťažnosť ľudí. Mnohí povedia, že 000WebHost Web hosting prichádza ako podvod. Hovorí sa, že je to preto, že zakaždým, keď potrebovali podporu zákazníkov, ich riešením bolo prinútiť ich upgradovať a zaplatiť za svoj webový hosting. To z nich robí marketingový podvod. Je to zadarmo, kým nebudete mať problémy a potom budete musieť zaplatiť?

Spodná čiara

Pre poskytovateľa webhostingu zdarma som zistil, že sú celkom spoľahlivé a príjemné s nimi pracovať. Musel by som však vziať všetko, čo hovoria, zrnkom soli jednoducho preto, že sú zadarmo. Keby som vytváral webovú stránku elektronického obchodu, nevybral by som si 000 000Host hosting. Keby som však len chcel zahodiť niekoľko fotiek, aby som ich mohol zdieľať, tak by to bola cesta.

Zobraziť ďalšie funkcie

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy

Viac na 000WebHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector