1and1 Recenzia: je 1 & 1 Ionos Hosting lepší v máji 2020?

1and1 Recenzia: je 1 & 1 Ionos Hosting lepší v máji 2020?

1and1 Recenzia: je 1 & 1 Ionos Hosting lepší v máji 2020?

Contents

Čo je to 1&1 Hosting iónov?

1&1 Ionos hosting je rebranded verzia 1and1 – nemeckej webhostingovej spoločnosti a registrátora domén. Spoločnosť bola založená v roku 1988 a patrí k najstarším webhostingovým spoločnostiam, ktoré sú v prevádzke dodnes.


S dátovými centrami v celej Európe a tiež v Lenexe, Kansas, USA, je 1and1 jednou z najväčších svetových hostingových spoločností..

Na konci roku 2018 sa 1 a 1 premenovali na 1&1 Ionos.

Takže má nové meno – je to dobré?

Aká dobrá je hosting 1 a 1?

1and1 patrí medzi najznámejšie a najdlhšie prevádzkované značky webhostingu. Boli tu asi predtým, ako existoval Google – starý.

Spomínam si, keď som videl ich 6 strán reklám z časopisov omietnutých v obchodných časopisoch – a pamätám si, ako vyzerali tak sýrovo, že som sa ich nikdy nedotkol..

Zdá sa, že vyrástli a za rok 2019 a neskôr môžu stáť za to strela.

Hrdá domovská stránka, na ktorej nájdete milión možností.

Ale okrem tohto uznania ich nie je veľa oddeľovať od stoviek iných konkurenčných webových serverov, ktoré sú dnes na trhu jedinečné. Aj keď existuje niekoľko výhod, ktoré prichádzajú s registráciou s 1and1, užívateľská skúsenosť je frustrujúca a ich spoľahlivosť sa nemôže pochváliť.

Pozri oficiálne stránky 1 a 1 Recenzie 3.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (5 hlasov) Pros

 1. Super lacné úvodné ceny
 2. Neobmedzený priestor na disku, webové stránky a možnosti šírky pásma
 3. Nástroj na obnovu dát z predchádzajúcich šiestich dní
 4. Spravujte 1and1 doménu a hostujte na jednom účte

Zápory

 1. Podpora živého chatu nie je k dispozícii
 2. Zmätok vlastného dashboardu bez cPanel
 3. Žiadne možnosti predajcu
 4. Výkonnosť pri dostupnosti a rýchlosti je nižšia ako konkurencieschopnosť

ZhrnutieV prípade tak nízkych úvodných cien (0,99 USD mesačne za prvý rok) a neobmedzeného počtu webových stránok a webového priestoru môže byť 1 a 1 hosting veľmi lákavý. Ale s niektorými vážnymi nedostatkami vo výkone a užívateľských skúsenostiach nebudete pravdepodobne šťastní, keď bude prvý rok hotový a ceny sa opäť zvýšia na normálne ceny. Support3.5Speed3.5Features3Value3.5Transparency3

Naše oficiálne hodnotenie 1and1 hostingu

Existujú určité výhody pri výbere veľkej a dlhodobej spoločnosti ako hostiteľa webu a niekoľkými spôsobmi 1&1 Ióny môžu mať výhodu nad inými veľkými menami, ako je GoDaddy.

To znamená, že väčšina dobrých vecí týkajúcich sa hostenia 1 a 1 nie je nič, čím by sa dalo odfúknuť. Existuje len málo ponúk, vďaka ktorým sú jedineční alebo vodcovia v akejkoľvek kategórii. A navyše sme zistili, že používateľská skúsenosť je hraničným šialenstvom, ktoré je nadpriemerné rýchlosti a výkonnosť. Odporúčame im, ak už máte doménu 1and1 alebo ak uprednostňujete doplnky, ako sú kredity za službu AdWords, alebo ak potrebujete hostiť veľa webových stránok za veľmi lacné. Inak existujú desiatky ďalších spoločností, ktoré ponúkajú skutočne hviezdne služby bez toľkých frustrácií.

Najlepšie vlastnosti 1and1 Hosting

Môžeme dokonca ísť tak ďaleko, že povieme, že všetky najlepšie vlastnosti 1and1 sú skutočne iba oblasti, kde sú práve adekvátne. Členenie podľa ich najzákladnejšieho plánu podľa jednotlivých funkcií však môže v skutočnosti znamenať, že majú výhodu nad ostatnými veľkými značkami, ako sú GoDaddy a HostGator..

Tu sú priemyselné normy, ktoré 1and1 bez problémov spĺňa:

1) Super nízka úvodná cena

1and1 ponúka to, čo je pravdepodobne najlepšia ponuka pre zákazníkov prvého roku na webhostingovom trhu. Zatiaľ čo ich najzákladnejší plán zdieľaného hostenia stojí mierne nadpriemerný 7,99 dolárov mesačne po prvom roku, váš prvý rok hostenia stojí iba 0,99 dolárov mesačne. Toto dokonca prekoná superhmotného hostiteľa WebHostingPad (aspoň na rok).

2) Neobmedzená šírka pásma, webové stránky a webový priestor

Najmä ak sa zvažuje spolu so špeciálnymi úvodnými cenami, prísľub toľkých neobmedzených schopností je neuveriteľne lákavý. Jeden prípad použitia, v ktorom by sme absolútne odporúčali 1 a 1, by bol, ak by ste potrebovali hostiť veľa rôznych webových stránok na krátku dobu za prísneho rozpočtu. Teoreticky by ste to mohli urobiť s 1 a 1 hosťovaním za dolár mesačne. GoDaddy ani HostGator to nemohli urobiť za vás.

Sľub neobmedzenej šírky pásma je samozrejme iba taký dobrý ako infraštruktúra, ktorá ho podporuje. A o výkone 1and1 v oblasti rýchlosti a prevádzkyschopnosti budeme musieť povedať ešte oveľa viac. V prípade iného neobmedzeného plánu s podobnou cenou ako bežné a nezáväzné 1 a 1 ceny, pozrite sa na DreamHost..

3) Doména je bezplatná a je možné ju spravovať pod jedným účtom

1and1 vyvolá názov bezplatnej domény s každým zakúpeným balíkom webhostingu. Okrem toho je 1and1 jedným z najbežnejšie používaných registrátorov domén na webe. Ak ste už od nich zakúpili názvy domén, môžete ich bez problémov hostiť bez vytvorenia ďalšieho účtu alebo prihlásenia.

4) Vynikajúce obchodné bonusové balíčky

Takmer každá hostingová spoločnosť ponúka nejaký druh obchodne orientovaného bonusového balíka. Balíčky ponúkané hostingom 1and1 súťažia s najlepšími. Nielenže získate bezplatné kredity pre Google AdWords, Facebook, Bing a Yahoo, ale získate aj bezplatne SSL certifikát. 1and1 ponúka viac ako sto populárnych webových nástrojov, ako sú nákupné vozíky, prezentácie a tvorcovia webov, z ktorých všetky sa inštalujú jedným kliknutím a sú zahrnuté do vášho plánu. To je jeden veľmi pekný nápad vstať v posteli s veľkou spoločnosťou – majú pripojenie a môžu si dovoliť vám dať veľa bezplatných služieb..

5) 1and1 sa podieľa na ekologickom úsilí o hosťovanie

Tieto funkcie nemusia nevyhnutne mať nič spoločné s vašou skúsenosťou s hostingom 1 a 1, ale môžete si byť istí, že pracujete so spoločnosťou, ktorá si cení jej vplyv na životné prostredie. Ich dátové centrá boli nainštalované s obnoviteľným zdrojom energie a praktizujú úplne papierovú fakturáciu – funkciu, ktorú mnohí ľudia baví. Nie sú HostPapa, ale môžeme oceniť ich prikývnutie k zelenším obchodným operáciám.

Prešli o niečo viac ako ich kýčovitá minulosť.

Nevýhody 1and1 Hosting

Ale výhody skvelý hosting služby nerobia! Tu je niekoľko veľkých problémov, ktoré nám bránia v úprimnom odporúčaní hostenia 1and1.

1) Zákaznícky servis je rýchly, ale nie príliš užitočný

1and1 poskytuje telefonickú a e-mailovú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a vo väčšine prípadov sú veľmi rýchle na to, aby odpovedali. Problém je v tom, že ich opakovatelia nemajú veľa technických znalostí, a to sa skutočne prejavuje, keď ich dostanete na telefón. Ak ich chcete prekonať a primerane opísať svoj problém, ušetríte veľa času tam a späť. Realita je však taká, že väčšina zákazníkov nepozná prínosy webhostingu alebo presne to, v čom je problém udržiavať ich webovú stránku dole, jednoducho vedia, že niečo je pokazené a je potrebné ho opraviť..

Oddelenie zákazníckeho servisu 1and1 tiež nemá funkciu podpory živého chatu. Je trochu zvláštne, že takej veľkej spoločnosti s toľkými zdrojmi by chýbala taká pohodlná a široko používaná metóda podpory.

Keďže 1and1 existuje už tak dlho a slúži toľkému počtu zákazníkov, je web posiaty strašlivými recenziami o nich. Prevažná väčšina týchto negatívnych recenzií nie je prekvapením namierená na oddelenie služieb zákazníkom. Reputácia značky 1and1 ich naozaj vedie a recenzie sa v priebehu rokov nezlepšili. To nás vedie k presvedčeniu, že zákaznícky servis pre nich predstavuje niečo, čo je pre nich dômyselné.

2) Žiadny cPanel a ich informačný panel je mätúci

1and1 sa rozhodol vzdať sa priemyselného štandardu pre backend dashboardy, cPanel. Toto nemusí byť nevyhnutne samoúčelné. Mnoho vysoko odporúčaných hostiteľov, ako sú Flywheel a Dreamhost, používajú vlastný informačný panel. Koniec koncov, cPanel nie je najchladenejšou aplikáciou v okolí a navigácia môže byť o niečo jednoduchšia. Problém je v tom, že vlastný informačný panel 1and1 sa v skutočnosti dokáže stať menej atraktívnym a omnoho mätúcejším ako cPanel. Po prvé, najvýznamnejšou oblasťou samotného dashboardu je ponuka zvratov. Po druhé, žiadna zo základných, najbežnejšie používaných funkcií (ako napríklad Adresár súborov alebo Inštalácie WordPress) nie je v jasnom pohľade. Aspoň s cPanel sa používa tak často, že online je veľa zdrojov, ktoré vám môžu pomôcť zistiť, čo máte robiť. V skutočnosti to nie je prípad 1and1 a volaním zákazníckeho servisu vyriešime jednoduchý problém, napríklad: „Ako pridám ďalšiu doménu na svoj účet?“ znamená obrovské straty času s množstvom príležitostí na ďalšie frustrovanie.

3) Nepôsobivý čas prevádzky & rýchlosť

Všetky problémy so zákazníckym servisom a mätúcim dashboardom môžu byť odpustené, ak sa preukáže, že 1 a 1 boli neuveriteľne spoľahlivé a rýchle. Realita je však taká, že sú iba priemerné, možno aj trochu podpriemerne veľa času. Časy načítania stránky 1and1 sú v rozsahu 700 – 800 ms, čo ich kladie na pomalú stranu zvonovej krivky. A hoci zostávajú verní svojej 99,9% záruke dostupnosti, nie sú nikde blízko radov ultra spoľahlivých hostiteľov, ako je Siteground alebo A2 Hosting..

 

Spodná čiara

Je ťažké povedať nie neobmedzenému počtu webových stránok a šírke pásma za menej ako dolár mesačne, ale 1and1 poskytuje veľa ďalších dôvodov na vyslovenie nie. Ak už s nimi vlastníte veľa domén, môžete za svoje peniaze zarobiť veľa peňazí, frustrácie súvisiace s ich rýchlosťou, skúsenosťami so zákazníkmi a zákazníckym servisom však budú pretrvávať..

1&1 Cena za hosťovanie iónov & plány

Aké sú vaše možnosti pre 1&1 hosťovanie iónov?

Je to mätúce, pretože ho každý webový hostiteľ prezentuje inak. Vaše potreby sa budú líšiť v závislosti od typu stránky, ktorú staviate.

Čo sa nám páči 1&1 Ionos je, že v skutočnosti jasne rozložia plány. Sú jednoduché a do tej miery.

Tabuľka cien 1 a 1

Tu je stručný prehľad možností:

nevyhnutnýobchodnéodborník
stanovenie ceny$ 4 / mesiac$ 8 / mesiac$ 14 / mesiac
Doména zadarmoÁnoÁnoÁno
Certifikát SSLÁnoÁnoÁno
Podpora 24/7ÁnoÁnoÁno
webové stránky1Až 5Do 50
skladovanie10 GB100 GB500 GB
databázy 10 (1 GB SSD)25 (1 GB SSD)50 (1 GB SSD)
E-mailové účty1025500
Doména zadarmoÁnoÁnoÁno
Počiatočný výkon LvlzákladnéLvl 1Lvl 3
SiteLock Malware ProtectionÁno
Sieť na doručovanie obsahu (CDN)Áno
Najlepšie preŠtartéryVeľké webové projektyViac veľkých webových projektov

Náš odborný názor? Plány sú slušné, ale ak ste na konkrétnej platforme, ako je WordPress, tieto hostingové plány sú celkom základné a nemusia mať všetky funkcie, ktoré chcete.

Ale ak chcete základné hostenie, choďte na tieto!

A wow, že idú do detailov, ak to naozaj chcete, tu sa pohybujeme touto stránkou:

1 a 1 ióny zvitky

Zobraziť ďalšie funkcie

1&1 Hosting Q&áčka

1&1 je web hosting, ktorý rád pracuje s jednotlivcami aj firmami. Ak vlastníte malú firmu alebo blog, pravdepodobne ste preskúmali niekoľko rôznych hostiteľských stránok. Toto kladie niektoré z najčastejších otázok týkajúcich sa 1&1, ktorá vám poskytne viac informácií pri rozhodovaní o hostiteľskej stránke.

Kde: 1&1 má kancelárie?

1&1 sa nachádza po celom svete. Majú kancelárie v Rakúsku, Nemecku, Francúzsku, Španielsku, Veľkej Británii, Poľsku, Kanade, Taliansku, Mexiku a Spojených štátoch. Ich hlavné sídlo je v Chesterbrooku, PA v USA. Dátové centrum sa nachádza v Lenexa v KS v zelenom zariadení. Držia všetko vybavenie, ktoré používateľom umožňuje mať všetko, čo potrebujú.

Čo robí hosting Windows 1&1 ponuka?

1&1 poskytuje hosting pre Windows a Linux hosting pre oboch používateľov. Môžete použiť 1&1, ktoré vám pomôžu určiť, ktorá cesta by pre vás bola lepšia. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte osloviť 1&1 o pomoc.

Existuje záruka prevádzkyschopnosti?

1&1 poskytuje záruku dostupnosti. Zaručujú dobu prevádzky 99,99%. Ak klesne pod percento dostupnosti, môžete požiadať o kredit za prestoje. V závislosti od toho, koľko prestávok máte, dostanete kredit za prestoje.

Je možné držať na jednom účte viac stránok a domén?

Áno môžeš. Väčšina webových stránok je k dispozícii neobmedzene&1 plány, aj keď počet databáz môže mať limit. To môže ovplyvniť, koľko stránok chcete vytvoriť. Plány WordPress majú ďalšie obmedzenia a lacnejšie plány obmedzujú klientov na 1 alebo 5 stránok.

Aké sú možnosti podpory?

1&1 ponúka svojim zákazníkom rôzne spôsoby podpory. 24/7 technická podpora je k dispozícii prostredníctvom telefónu, živých rozhovorov a e-mailu. Ich GoToAssist je formou vzdialenej pomoci. Vyžaduje si nainštalovaný softvér do vášho počítača a 1&1 môžete získať prístup k počítaču z ich oblasti.

Existuje záruka vrátenia peňazí?

Pre tých, ktorí chcú prerušiť službu, existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Nie celý cloud hosting je spôsobilý na získanie záruky vrátenia peňazí, takže budete musieť konzultovať s 1&1, ak chcete prerušiť službu a zistiť, či spĺňate podmienky.

Existujú inštalatéri na jedno kliknutie?

Áno tam sú. Ak používate Linux, má Click&Zostavte inštalačný balík na jedno kliknutie. Zahŕňa viac ako 120 skriptov a webových aplikácií pre svojich zákazníkov. Ak pôjdete s týmto plánom, dodáva sa s programami WordPress, Joomla, Drupal, Magento, TYPO3, phpBB a Moodle..

Vôľa 1&1 migrovať existujúcu webovú stránku?

Bohužiaľ, 1&1 nebude migrovať existujúci web zadarmo. Môžete to urobiť sami, alebo máte 1&1 to za poplatok. Vybavenie 1&1 spôsobujú náklady, a preto nemôžu bezplatne migrovať webovú stránku.

Aká je minimálna zmluva na používanie 1&1?

Ak hľadáte možnosti zmluvy, 1&1 má minimálnu dobu jedného mesiaca od svojich plánov. Je ideálny pre tých, ktorí chcú zmeniť, ak ho nechcú používať. Ak nepoužívate 1&1 počas celých 30 dní, môžete mať nárok na úplnú refundáciu na svojom účte.

Čo je ovládací panel, ktorý je dodávaný s plánom?

Keď sa zaregistrujete pre plán s 1&1, bude mať svoj vlastný ovládací panel. CPanel je poskytovaný, ale iba pre plány hostenia cloudu. Ak ste používateľom systému Windows, máte pre možnosti ovládacieho panela Plesk. S prípadnými otázkami môžete hovoriť so zástupcom.

By 1&1 sú vhodné pre webové stránky elektronického obchodu?

Absolútne. Majú plány hostenia zamerané na webové stránky elektronického obchodu. Existujú skripty a aplikácie elektronického obchodu. Toto je súčasť kliknutia&Zostavte balík 1&1 ponúk. Ak potrebujete certifikát SSL, 1&1 poskytne certifikát na nákup. Pre svoju platformu elektronického obchodu môžete používať otvorené aplikácie ako Magento, PrestaShop, osCommerce alebo Zen Cart.

Je 1&1 dobré pre hosťovanie obrázkov a galérie?

Áno sú. Na ľubovoľný plán sa ponúka nemeraný diskový priestor a šírka pásma. Kliknutie&Zostavte inštalačný balík na jedno kliknutie s niekoľkými typmi skriptov vo fotogalérii. Nemalo by to byť problém, pokiaľ neexistujú veľké súbory, ktoré je potrebné stiahnuť. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vášho balíka, môžete osloviť 1&1 pre odpovede.

Môžem dostať CDN cez 1&1?

Áno môžeš. CloudFlare je zadarmo s niektorými hostiteľskými balíkmi vrátane hostenia WordPress. Mirage a Railgun sú súčasťou balíka a ak chcete získať balík CDN Pro, je k dispozícii.

Aké balíčky sú najlepšie pre 1&1 základný webhosting?

Existuje veľa základných balíkov webhostingu, ktoré sú dostupné s 1&1. Sú užívateľsky prívetivé a ľahko si nastavia ideálny web. Balík základnej úrovne je ideálny pre vývojárov webu, ktorí chcú začať od malej firmy k prosperujúcej spoločnosti a poskytujú nástroje na vytváranie jednoduchých a funkčných webových stránok založených na HTML. 1&1 ponúka balíček strednej úrovne, ktorý je výkonnejší, má lepší výkon a maximálny ukladací priestor, čo umožňuje profesionálnu prítomnosť na webe. Prémiový balík ponúkaný 1&1 má vynikajúci výkon a úložný priestor a zahŕňa neobmedzený webový priestor a hosťovanie viacerých webových stránok súčasne. Zahŕňa podporu aplikácií odborníkov, ktorá vám umožní čo najlepšie využiť vývojový softvér.

Vôľa 1&1 poskytujú podporu pri vývoji hneď po začatí hostingu?

1&1 je venovaná spolupráci so svojimi zákazníkmi a existuje niekoľko spôsobov, ako vám môžu pomôcť pri vývoji a rozvoji vašich webových stránok. 1&1 Tvorca webových stránok vám poskytuje možnosť vytvoriť si ideálny web. Jednoduché a intuitívne rozhranie vám pomôže vytvoriť ohromujúci a funkčný web. K dispozícii sú profesionálne šablóny na výber a úpravy pre stolné a mobilné zariadenia. NetObjects Fusion umožňuje užívateľovi mať úplnú kontrolu a kreativitu pre svoje webové stránky. 1&1 pomôže vášmu webu upútať pozornosť ľudí cez 1&1 Informačný bulletin, výstup zo sociálnych médií a 1&1 je nástroj SEO na upútanie pozornosti ľudí. Výkonné nástroje na analýzu vám umožňujú zistiť, ako funguje váš web a ako ho návštevníci používajú.

Má 1&1 poskytnúť bezplatný webhostingový plán?

Bohužiaľ, 1&1 nemá k dispozícii bezplatný plán hosťovania plánu. Väčšina klientov, ktorí chcú profesionálnu webovú stránku, ktorá funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a vybavenie 1&1 použitia sú jedny z najlepších. Hostingové balíčky zahŕňajú jedinečnú doménu, zodpovedajúce e-mailové účty pre svojich klientov a podporu rôznych jazykov a databáz, ktoré sú dostupné. Prvý mesiac je zadarmo a môže trvať niekoľko mesiacov. Ak sa rozhodnete pre zmluvu, prvých pár mesiacov je zadarmo a platby sa začnú bez skrytých poplatkov. Ak sa rozhodnete nepodpísať zmluvu, začne sa bežná cena, ale prvých 30 dní budete mať zadarmo. Ak chcete svoj plán zrušiť do 30 dní, vrátime vám platbu. Je to spôsob, ako zistiť, či sa vám balíček páči, aby ste zistili, či by sa vám hodilo.

Aké bezpečnostné opatrenia sa zavádzajú?

Bezpečnosť je dôležitá pre každého zákazníka a 1&1 sa snaží zabezpečiť ochranu všetkých webových stránok. Vysoko výkonné dátové centrum má najnovšie technológie. Majú konektivitu 300 Gbit / s (externe) a vysoko výkonnú spoľahlivosť pre hosťovanie webových stránok. Vylepšená ochrana SSL zahŕňa externý firewall, ktorý zabraňuje útokom zvonka. Obnova webového priestoru poskytuje bezpečnosť pre cenné údaje pre hosting v systéme Linux. Ak dôjde k útoku, správcovia môžu obnoviť údaje zo zálohy webovej stránky až 6 dní. Obnoviť sa dajú aj všetky jednotlivé súbory v samostatných priečinkoch. 1&1 SiteLock vykonáva mesačné kontroly aplikácií, SQL, injekčných skenov a skriptovania medzi lokalitami. Všetky zraniteľné miesta sú odstránené skôr, ako ich hackeri môžu zneužiť. Ak idete s 1&1 Balík SiteLock Premium bude skenovať až 500 strán, čo vašej firme poskytne pokoj.

Aké možnosti sú k dispozícii pre rozšírenie?

Kedykoľvek chcete rozšíriť svoje webové stránky, 1&1 sú k dispozícii flexibilné plány. Ak sú potrebné väčšie možnosti ukladania a výkonu, vyžaduje sa iba jednoduchá aktualizácia. Servery pre redundanciu 1&1 použitia sú najnovšie technológie a softvér. Funkcie dostupné cez 1&1 je rozšíriteľný kedykoľvek, vrátane 1&1 SiteLock Basic a 1&1 CDN. SEO Pro, Search Engine Marketing a ListLocal sú súčasťou základných hostiteľských balíkov. Môžete pridať akékoľvek ďalšie potrebné funkcie, ktoré vám pomôžu udržať nízke náklady a minimálnu údržbu. Open source aplikácie ako WordPress, Joomla! a Drupal vám umožňujú pridať funkcie v budúcnosti. Inštalácia vyžaduje iba niekoľko jednoduchých kliknutí myšou.

Aké sú podporné systémy webhostingu 1&1 ponúk?

1&1 je nadšený, že obsluhuje viac ako 13 miliónov zákazníkov a ich skúsenosti poskytli každému zákazníkovi veľa pomoci. Ich technickí odborníci sú vysoko vyškolení a poskytujú nepretržitú telefonickú a e-mailovú podporu pre akúkoľvek pomoc, ktorú potrebujete. Akékoľvek otázky týkajúce sa ich výrobkov sú zodpovedané okamžite a vy nájdete ten správny produkt pre vaše podnikanie. 1&1 podniká od roku 2001 a je jedným z lídrov webhostingu. Ich zákaznícky servis bol uznaný za udeľovanie cien a svedectvá zákazníkov všetky odporúčajú 1&1. Aj keď ste pracovali s hostingom webových stránok, 1&1 vám môže poskytnúť akúkoľvek pomoc, ktorú potrebujete. 1&1 je tu, aby vám pomohol vylepšiť vaše stránky a rozvinúť vaše podnikanie na úspech.

Ako sa môžem dostať do kontaktu s 1&1 o pomoc?

Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako môžete kontaktovať 1&1 za akúkoľvek pomoc, ktorú potrebujete. Ak máte akékoľvek otázky alebo ťažkosti, môžete sa obrátiť priamo na odborníkov na čísle 1-866-991-2631. Pokiaľ ide o otázky týkajúce sa fakturácie, môžete požiadať o pomoc číslo 1-877-300-8316. Akékoľvek objednávky webhostingu, môžete to urobiť online alebo telefonicky prostredníctvom obchodného oddelenia na čísle 1-844-871-2631. Viac na 1and1.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector