Dot5Hosting Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

Aká dobrá je dot5hosting?

Zatiaľ čo niektorí to označujú ako starý opitý strýko webhostingu, Dot5Hosting ponúka univerzálny prístup k webhostingu v tom, že má iba jednu možnosť hostingu (nie najchytrejší obchodný krok). Zameriavajú sa na poskytovanie hostingu jednotlivcom a vlastníkom firiem, ktorí hľadajú webhosting, ktorý bude zodpovedať ich rozpočtu.


Nemyslíme si, že je to najpôsobivejší hostiteľ na svete, ale čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako sa Dot5Hosting vyrovná konkurencii..

Dot5Hosting Recenzie 2.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Stabilná história
 2. Veľa bonusov
 3. Garancia vrátenia peňazí
 4. Jedna veľkosť pre všetkých
 5. Mnoho neobmedzených funkcií
 6. Zákaznícka podpora

Zápory

 1. Funkcie ovládacieho panela
 2. Odstupné
 3. Uptime / Prestoje
 4. Žiadne sociálne médiá

SummaryDot5Hosting je skúsená hostingová spoločnosť, ktorá sa snaží poskytovať hosting každodenným používateľom, ktorí chcú získať viac tresku za svoje peniaze. Majú len jeden neobmedzený plán, ktorý ponúkajú svojim klientom a ktorý je vybavený doplnkami a zárukou vrátenia peňazí. Majú 24/7 zákaznícku podporu, ale nevyužívajú silu sociálnych médií na pomoc zákazníkom. Tento hosting môže alebo nemusí dobre fungovať pre vaše konkrétne potreby. Support2.5Speed2Features2.5Value3Transparency2

Naše oficiálne hodnotenie Dot5Hosting

Buďme úprimní – Dot5Hosting sa stále snaží dobehnúť modernú éru. Ich stránky sú stále zaseknuté na začiatku 50. rokov (ako v roku 2002). Neviem celú svoju históriu, ale som si istý, že sa príliš nezmenili.

Ak ste typ chlapa alebo gal, ktorý má rád niečo dosť dobré, hej Dot5Hosting môže byť spôsob, ako ísť.

Je to ako váš starý nezosobášený strýko, ktorý pri svojom každodennom pití drží z rohu obchodu s rovnakým lacným alkoholom – je to dosť dobré pre strýka Halla, tak prečo zmeniť?

Dot5Hosting má cieľový trh jednotlivcov a vlastníkov firiem, ktorí potrebujú prispôsobiť svoj web hosting s menším rozpočtom, aký môže mať väčšina spoločností na kohútiku, a stále súťažia s lepšie financovanými webovými stránkami. Zaujíma vás, ako sa im darí? Pokračujte v čítaní, aby ste sa o nich dozvedeli viac.

Niektoré rýchle vrcholy programu Dot5Hosting:

 • Neobmedzený ukladací priestor na disku
 • Doména zadarmo s registráciou
 • Neobmedzené subdomény
 • 24/7 bezpečnosť
 • Špeciálne úvodné ceny začínajú na 5,95 $ / mesiac

Niektoré nie také dobré veci, ktoré sme počuli na webe:

 • Zákaznícka podpora reaguje pomaly a nie je špičková
 • Jedna z tých spoločností, ktoré získala spoločnosť EIG (získaná v roku 2007), zostala len hniť
 • Tvrdenia, že kreditné karty boli naúčtované dlho po zrušení (veľká no-no)

Toto je redakčná recenzia založená na recenziách a hodnoteniach Dot5Hosting dostupných online. Keď sa rozhodnete urobiť konečné rozhodnutie, uistite sa, že ste si prečítali, čo používatelia hovoria o tejto službe, a preskúmajte na svojich webových stránkach ďalšie informácie, aby ste sa mohli kvalifikovane rozhodnúť..

Najlepšie vlastnosti Dot5Hosting

histórie

Dot5Hosting má pomerne stabilnú históriu, pretože podniká od roku 2002. Spoločnosť EIG získala v roku 2007 (ktorý tiež vlastní Bluehost a HostGator)..

extras

Ak pôjdete s Dot5Hosting ako váš webhosting, poskytne vám veľa bonusov, z ktorých budú mať úžitok vás a vaše podnikanie. Medzi ne patrí doménové meno, kredit Google Adwords, kredity Yahoo, nákupné vozíky, e-mailový marketing s neustálym kontaktom, tvorca stránok, šablóny a mnoho ďalších funkcií..

Garancia vrátenia peňazí

Poskytujú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní s ich webhostingovou službou počas prvých 30 dní. Budú vám vrátené poplatky za hosťovanie, ale iba ak ste platili kreditnou kartou. Ak si chcete ponechať svoje doménové meno, ktoré ste si u nich zaregistrovali, zadarmo, musíte si za jeho zaplatenie zaplatiť 15 dolárov. Táto záruka vrátenia peňazí vám poskytne dlhšie obdobie na určenie, či ste so službou spokojní alebo nie.

Jedna veľkosť vyhovuje všetkým plánom

Skutočnosť, že ponúkajú jednu veľkosť, vyhovuje všetkým plánom, je dobrá, ale môže to byť tiež zlé v závislosti od toho, čo hľadáte, aby ste sa zbavili svojho webhostingového zážitku. Ich jednoročný plán je spravidla o niečo menej ako 13 dolárov mesačne a ich dvojročný plán je zvyčajne nižší ako 12 dolárov mesačne, ale spúšťajú propagačné ceny, aby vám predstavili svoju službu. Momentálne existuje špeciálna ponuka hostenia za pouhých 5,95 dolárov.

Neobmedzené funkcie

Existuje veľa neobmedzených funkcií ponúkaných v rámci Dot5Hosting, vďaka ktorým je táto webová služba hodná iného pohľadu. Zahŕňa to diskový ukladací priestor, schopnosť hosťovať neobmedzené domény, e-mailové schránky POP3, databázy MySQL, zaparkované domény, subdomény, automatické odpovedače a zasielanie e-mailových účtov..

Zákaznícka podpora

Na zákaznícku podporu sa môžete obrátiť prostredníctvom bezplatného telefónneho čísla alebo pomocou technickej podpory na odosielanie podporných lístkov. Telefón je k dispozícii iba pre klientov v Spojených štátoch. Poskytujú tiež vedomostnú základňu a používateľských príručiek v centre pomoci, ak máte záujem dozvedieť sa viac o webhostingu.

Nevýhody Dot5Hosting

Funkcie ovládacieho panela

Dot5Hosting používa radšej vDeck ako cPanel a niektorí používatelia môžu zistiť, že to nemá rovnakú funkcionalitu. Na očiach to môže byť tiež menej ľahké, keď si na to zvykneme. Pozrel som sa a v skutočnosti sa líši od štandardného rozhrania cPanel. Začiatočníci sa nestarajú, ale odborníci môžu chcieť štandardný prístup.

Odstupné

Majú vyúčtovací poplatok, ak si prajete zatvoriť svoj účet pred zvoleným termínom programu, pokiaľ ho nezrušíte v záručnej lehote na vrátenie peňazí..

Uptime / Prestoje

Na webovej stránke nie sú žiadne podrobnosti, ktoré by poskytovali informácie o ich dostupnosti a odstávkach. Zdá sa, že v tejto záležitosti nie je príliš veľa sťažností, ale mať čo najväčší počet informácií je vždy dobré pre prijímanie vzdelaných rozhodnutí o tom, ktoré služby zvoliť..

Žiadne sociálne médiá

Mnoho spoločností ponúka podporu prostredníctvom sociálnych médií, takže je trochu nevýhodou, že hoci majú prítomnosť v sociálnych médiách, v skutočnosti nevyužívajú toľko, ako by sa dalo porovnávať s konkurenciou. Keď nevidím sociálne médiá, myslím, že – ok táto spoločnosť sa to ani nesnaží. Je to znamenie, že nemajú svojich kačíc v rade, takže by som sa takým spoločnostiam vyhnul.

Spodná čiara

Počúvajte, možno máte priateľa so starým účtom Dot5Hosting a je rád, že „je skvelé, že nemám žiadne problémy“ – dobre nevie veľa o hosťovaní ALEBO je vývojárom a môže sám vyriešiť problémy..

Vidíme Dot5Hosting ako dinosaura, ktorý sa nezmenil a len hnije. Ich užívateľská základňa sa zmenšovala (podľa údajov tretích strán) a zdá sa, že sa im veľmi nedarí.

Ak s nimi chcete ísť, je to v poriadku. Ale ak chcete moderného, ​​aktualizovaného hostiteľa, choďte s niečím ako SiteGround, WP Engine alebo inou značkou vlastnenou EIG ako HostGator. Týmto spôsobom budeš oveľa lepší.

Predtým, ako sa rozhodnete, porovnajte niektoré spoločnosti ako Bluehost vs HostGator alebo SiteGround vs WP Engine.

Aktualizácia denníka

22/18/18 – Nový dolný riadok napísaný, nové odrážky v úvode s kladmi a zápormi, niekoľko ďalších drobných zmien.

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map