Greengeeks Hosting Recenzie máj 2020: Stojí Greengeeks za to?

Aký dobrý je Greengeeks Hosting?

Greengeeks sa zameriava na poskytovanie cenovo výhodného hostingu so sklonom životného prostredia. Poskytujú veľa základov a dobre fungujú s programom WordPress. Denné zálohy a pomoc pri migrácii stránok sú veľké plus. Niektoré nevýhody zahŕňajú podporu, ktorá nie je taká dobrá ako ostatní lídri v tomto odvetví, a e-mail kontrolovaný mimo programu cPanel. Pozrite sa nižšie, aby ste zistili, či sú pre vás vhodné.


Recenzie Greengeeks 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (2 hlasov) Pros

 1. Rozpočet webhostingová spoločnosť
 2. Zákaznícka podpora 24/7
 3. Zálohy sa vyrábajú každý deň
 4. Neobmedzený hosting
 5. Zadarmo nastaviť a migrovať
 6. Navrhnuté pre WordPress

Zápory

 1. Niektoré zlé stránky ich zákazníckej podpory
 2. Málo skrytých poplatkov za vrátenie peňazí
 3. Poplatky za zálohy, pokiaľ nie sú pripravené
 4. Nedostatok nástrojov na tvorbu webových stránok pre mobilné zariadenia
 5. E-mail sa nedá spravovať prostredníctvom cPanel

Support3Speed3.5Features3Value3Transparency2.5

Naša oficiálna recenzia hostiteľa Greengeeks

Dokážete uhádnuť, čo je Greengeeks známy? Sú známe tým, že majú vplyv na životné prostredie v odvetví webhostingu. Od členstva v Agentúre pre ochranu životného prostredia až po využívanie veternej energie na svojich serveroch sú spoločnosťou, ktorá myslí na budúcnosť.

Najlepšie vlastnosti Greengeeks Hosting

Greengeeks je hostingová služba na úrovni rozpočtu. Ponúkajú všetko, čo veľkí chlapci robia so zľavou. Navyše to robia s ohľadom na životné prostredie.

Greengeeks predstavuje zelenú iniciatívu

Greengeeks inzeruje, že sú 300 percent zelene. Čo to znamená? To znamená, že za každú spotrebovanú jednotku energie si zakúpia trikrát väčšie množstvo energie ako veterná energia. Celá myšlienka je, že ak použijete Greengeeks, nebudete mať len nižšiu uhlíkovú stopu, budete mať negatívnu uhlíkovú stopu. Inými slovami, máte pozitívny vplyv na životné prostredie.

Zálohy sa vyrábajú každý deň

Nie každá hostingová spoločnosť zálohuje vaše webové stránky každý deň. Greengeeks presne chápe, aké dôležité sú pre vás vaše údaje. Dávajú svoje peniaze tam, kde sú, a denne vykonávajú zálohy servera. Ak sa s vašimi údajmi niečo stane, stratíte tým iba jeden deň práce.

Neobmedzený hosting

Mať neobmedzený počet domén je pre webhostingovú spoločnosť nádhernou funkciou. To znamená, že na jednom účte môžete mať neobmedzený počet zaregistrovaných domén. Toto ďalej zahŕňa nekonečné množstvo subdomén a e-mailových účtov. Ak podnikáte v oblasti obracania domén, Greengeeks je vynikajúcim miestom na ich zaparkovanie.

Zadarmo nastaviť a migrovať

Jediný poplatok, ktorý budete musieť zaplatiť Greengeeks, sú vaše mesačné servisné poplatky. Nebudú vám účtovať nastavenie vašich webových stránok na svojich serveroch ani vám nebudú účtovať poplatky za migráciu na server Greengeeks. Rovnaký princíp platí, ak chcete prenášať údaje z jednej domény do druhej. V tejto súvislosti je migrácia údajov bezplatná. To všetko je zahrnuté v mesačnom poplatku.

Navrhnuté pre WordPress

Greengeeks je určený pre WordPress. Majú vynikajúci cPanel (sans email control, viď nižšie) a umožňujú inštaláciu WordPress jedným kliknutím a akékoľvek kompatibilné plug-iny. Ak by ste mali preskúmať časť pomoci Greengeeks, nájdete celú časť venovanú pomoci s programom WordPress. Ak používate WordPress s Greengeeks, Greengeeks vám tiež ponúkne bezplatné doménové meno.

Začíname

Greengeeks vám ponúka viac ako len šablóny na zostavenie svojich webových stránok. Poskytujú bezplatne službu budovania webových stránok. Greengeeks pomocou jednej zo svojich šablón vytvorí vaše webové stránky so všetkými vašimi informáciami, vytvorí päť e-mailových adries pripojených k názvu vašej domény a odošle vaše stránky do vyhľadávacích adresárov Google, Yahoo a Bing..

Veľa škálovateľných možností

Keď budete pripravení, Greengeeks vám umožní zmeniť veľkosť vášho webu tým, že ponúkne možnosti hostenia VPS alebo vyhradeného servera. So sebou prichádzajú všetky štandardné dobroty – vrátane vyhradených certifikátov SSL. Vyhradené certifikáty SSL sú kľúčové pre ľudí, ktorí prevádzkujú svoje webové stránky elektronického obchodu, pretože zvyšuje bezpečnosť transakcie na webe.

Nevýhody Greengeeks Hosting

Dobro a zlo ich zákazníckej podpory

Greengeeks ponúka nepretržitú zákaznícku podporu 24 hodín denne. Hoci ich telefonická podpora nie je 24 hodín, ich životná podpora chatu je. To je dobrá časť ich politiky v oblasti služieb zákazníkom. Časť, o ktorej sme si neboli úplne istí, bola, keď sme dostali podporu – mali sme pocit, že ich zástupcovia podpory zákazníkov mohli využívať ďalšie školenia.

Málo skrytých poplatkov za vrátenie peňazí

Greengeeks ponúka 30-dňovú záruku na peniaze. Nepovedia vám však, že ostatné poplatky, napríklad registrácia názvu domény, sú nevratné. Aj keď je táto prax vo všetkých hostiteľských spoločnostiach štandardom, zistili sme, že ich registračné poplatky boli až trikrát vyššie ako v prípade iných webových stránok, alebo ak sme si sami zaregistrovali názov domény. Inými slovami, vyzerá to, akoby Greengeeks dosiahol zisk z registrácie názvu domény a odmietol ponúkať náhrady pod zámienkou, že sa nazýva registrácia názvu domény..

Nedostatok nástrojov na tvorbu webových stránok pre mobilné zariadenia

Greengeeks neposkytuje nástroje, ktoré vám pomôžu s tvorbou mobilných stránok. Každý vlastník webových stránok vie, že musí mať dve verzie svojich stránok – jednu pre stolové počítače a notebooky a druhú pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tablety. Existujú však aj iné miesta, na ktoré sa môžete obrátiť.

E-mail sa nedá spravovať prostredníctvom cPanel

Toto sme tam hodili, pretože každá iná webhostingová spoločnosť, ktorá ponúka e-mail, má možnosť spravovať uvedený e-mail prostredníctvom svojho príslušného cPanelu. Greengeeks to neposkytuje. Majú nástroje na správu e-mailov, ale nie sú k dispozícii prostredníctvom služby cPanel.

Spodná čiara

Greengeeks je vynikajúca spoločnosť zaoberajúca sa webovým hostingom so zeleným pozadím. Chápu, ako podnikanie funguje v dnešnom dni a veku – že ho vedú Millennials. Miléniá majú mäkké miesto pre spoločnosti, ktoré prijímajú mieru zodpovedného podnikania, aby sa starali o planétu.

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map