Hosting24 Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

Hosting24 Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

Hosting24 Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

Aká dobrá je hosting24 Hosting?

Ak máte rozpočet, je to pravdepodobne jeden z najlepších poskytovateľov hostingu, o ktorý môžete požiadať. Hosting24 sa viac zameriava na poskytovanie nižšej ceny ako na poskytovanie kvalitného produktu.


Hosting24 recenzií 2.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku pre plány zdieľaného hostenia
 2. Vynikajúci cenový model
 3. Bezplatná registrácia domén
 4. Veľa z 12 plánov na výber
 5. Vynikajúca dostupnosť

Zápory

 1. Obmedzené možnosti podpory
 2. Ponúkajte iba jeden operačný systém
 3. Ich profesionálne dizajnérske služby chýbajú

Support2Speed2.5Features2.5Value2.5Transparency3.5

Naše oficiálne hodnotenie hostingu24

Hosting24 je poskytovateľ webhostingu, ktorý bol založený v roku 2007. Súťažia na princípe, že ak majú nízke ceny, získajú viac zákazníkov. Do istej miery je to pravda. Avšak, čo sa týka tohto poskytovateľa hostingu, dostanete to, za čo platíte.

Najlepšie vlastnosti Hosting24 Hosting

Ak máte rozpočet, je to pravdepodobne jeden z najlepších poskytovateľov hostingu, o ktorý môžete požiadať. Aj keď získate, za čo platíte, v niektorých oblastiach získate viac, ako za čo platíte – napríklad neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku.

Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku pre plány zdieľaného hostenia

Je vždy príjemné vidieť, že poskytovateľ webhostingu ponúka neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku. Aj keď je to celkom bežné, nie je to štandard. Ostatní poskytovatelia webhostingu vám budú účtovať poplatok na základe použitej šírky pásma a miesta na disku. Aspoň nikdy nebudete mať sťažnosti používateľov, že ste prekročili svoju mesačnú šírku pásma. Keď prejdete na hosťovanie VPS, umiestnia limity na šírku pásma a miesto na disku. Ponúkajú však veľkorysé sumy.

Vynikajúci cenový model

V prípade zdieľaného hostenia, ktoré sa začína na $ 3,99, určite dostanete svoje peniaze. Počnúc neobmedzenou šírkou pásma a priestorom na disku ako prvkom je vždy pekné vidieť, že na iných funkciách nepochádzajú len preto, že platíte menej. To zahŕňa týždenné zálohy, 99,9-percentnú záruku dostupnosti a viac ako 50 šablón, z ktorých si môžete pri zostavovaní svojich webových stránok vybrať.

Bezplatná registrácia domén

Každý z ich plánov je dodávaný s bezplatnou registráciou názvu domény a bezplatnou obnovou, pokiaľ zostanete zákazníkom. Toto je prémiová funkcia, ktorú mnohí poskytovatelia webhostingu neponúkajú.

Veľa z 12 plánov na výber

Hosting24 ako 12 hostingových plánov, z ktorých si môžete vybrať, z ktorých 8 sú hostingové plány VPS. Nie všetky majú neobmedzený priestor na disku alebo šírku pásma. V skutočnosti majú všetky svoje hostingové plány VPS obmedzenia. Vzhľadom na to, že tieto limity sú obrovské, je však otázne, že sa stretnete s problémami. V skutočnosti je rozdiel medzi ôsmimi rôznymi hostingovými plánmi VPS množstvo voľného miesta na disku a šírku pásma, ktorú získate. Počnúc plánom č. 1 získate 10 GB šírky pásma a 1 TB miesta na disku. S každým nasledujúcim plánom získate ďalších 10 gigabajtov šírky pásma na jednom ďalšom terabajte miesta na disku – až do 80 GB šírky pásma a 8 TB miesta na disku. To je pre mnohých ľudí viac ako dosť.

Vynikajúca dostupnosť

Majú nielen záruku dostupnosti 99,9% dostupnosti, ale dodávajú ju. Mnoho používateľov uvádza, že túto metriku monitorujú sami a zisťuje, že je to pravda.

Dobré podmienky hostenia

Aj keď je to celkom štandardné, je príjemné vidieť, že podmienky ich hostenia sú mesačne. Nesnažia sa uzavrieť vašu zmluvu, ani sa nesnažia prinútiť vás zaplatiť celý rok vopred. Nemusí byť bežné nájsť poskytovateľa webhostingu, ktorý tak neurobí, ale je tam.

Nevýhody Hosting24 Hosting

Hosting24 sa viac zameriava na poskytovanie nižšej ceny ako na poskytovanie kvalitného produktu. Tu je to, čo sme našli.

Obmedzené možnosti podpory

Hosting24 má live chatový systém, ktorý je pekný na videnie, ale okrem e-mailového systému a systému predaja lístkov už nemá veľa iného. Neponúkajú telefonickú podporu, ale zábavné je, že poskytujú podporu prostredníctvom faxu. Nedokážem si predstaviť, že by sa ich podporný systém faxov začal používať.

Iba jeden operačný systém na výber

Hosting24 ponúka iba jeden operačný systém. Ponúkajú Linux, a nie iba akúkoľvek príchuť Linux – ponúkajú CentOS. Aj keď to nie je hrozná voľba, bol by som rád, keby som videl výber medzi Windows a Linuxom. Hosting24 to bohužiaľ neponúka.

Ich profesionálne dizajnérske služby chýbajú

Služby profesionálneho dizajnu, ktoré ponúka Hosting24, výrazne chýbajú. Dávajú vám šablónu, ktorú môžete vyplniť. Po dokončení zašlete vyplnenú šablónu profesionálnemu webovému dizajnérovi. Čo robia, je, aby si vzali šablónu, navrhli svoje webové stránky a zverejnili ich. Nepýtajú sa vás, či ste s dizajnom v poriadku alebo ako by ste sa k nemu mohli cítiť. Jednoducho vezmú vašu šablónu za nominálnu hodnotu, poskytnú vášmu webu asi dve hodiny práce a potom ho naživo zverejnia. Sotva by som to nazval „profesionálny“.

Spodná čiara

Hosting 24 ponúka spoľahlivé webové služby. Chýbajú však v iných oblastiach. Schopnosť zvoliť si ponúkaný systém by mala byť štandardná. Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma by mali byť súčasťou všetkých plánov. Predovšetkým by mali ponúkať telefonickú podporu. Napriek tomu, že začínate úplne nový web a môžete využiť cenovo dostupné možnosti, ktoré ponúka Hosting24, určite stojí za to ich preskúmať..  

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector