HostMonster Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

HostMonster Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

HostMonster Recenzie máj 2020 – Hosting ceny a plány

Contents

Čo je to HostMonster Hosting?

HostMonster je americká webhostingová spoločnosť založená v roku 1996, ktorá pôsobí pod záštitou spoločnosti Endurance International Group.


Aký dobrý je hosting hostmonsterov?

Rovnako ako príliš veľa iných hostiteľských spoločností vlastnených EIG, spoločnosť HostMonster nedokáže držať krok s priemyselnými štandardmi týkajúcimi sa rýchlosti, dostupnosti a služieb zákazníkom. Aj keď ich bezpečnostné balíčky a jednoduchá konzervatívna značka môžu byť pre mnohých príťažlivé, ich výkon vo väčšine oblastí služieb je stále ohromujúci..

Pozri oficiálne stránky Recenzie HostMonster 2.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (4 hlasov) Pros

 1. Doména zadarmo až na jeden rok
 2. Neobmedzené domény, subdomény a šírka pásma
 3. Pevné bezpečnostné funkcie

Zápory

 1. Žiadne mesačné ceny
 2. Pod priemerom v rýchlosti a dostupnosti
 3. Zlá povesť zákazníckeho servisu
 4. Žiadne bezplatné zálohy
 5. Veľa upsells

Support2Speed2Features3Value2.5Transparency2

Naše oficiálne hodnotenie hostingu spoločnosti HostMonster.

Napriek štatútu veteránov v priemysle je spoločnosť HostMonster, bohužiaľ, ďalším prípadom poklesu služby a neschopnosti inovovať po akvizícii spoločnosťou EIG. HostMonster, podobne ako sesterské spoločnosti iPage a FatCow, zaostáva vo všetkých najdôležitejších ukazovateľoch kvalitnej hostingovej spoločnosti. Konkrétne: rýchlosť, dostupnosť a podpora zákazníkov. Pridajte mätúcu štruktúru cien, zvýšenie predaja a absenciu informovaného výšky predaja a musíme povedať, že by sme HostMonster neodporúčali..

Najlepšie vlastnosti HostMonster Hosting

Aj keď vám odporúčame odovzdať HostMonster, je potrebné spomenúť ich vlastnosti, ktoré vás mohli v prvom rade viesť k ich zváženiu. Po prvé, ich branding je jednoduchý a konzervatívny, čo môže osloviť tých, ktorých trochu ohromujú vyspelejšie technologické spoločnosti a vysoko technický jazyk. Navyše, neobmedzená šírka pásma a domény sú pekné výhody! Najdôležitejšie však je, že ponúkajú veľmi komplexný bezpečnostný balík, na ktorý sme boli ohromení. Tu je lopatka

Zadarmo Tvorca webových stránok

Aj keď je WordPress všeobecne štandardom pre hostingové spoločnosti a existuje veľa zdrojov, ktoré môžu pomôcť aj najmenším technicky zdatným používateľom získať šablónu v prevádzke, pre niektorých je príjemné mať pre vás to, čo získate, je to, čo získate. HostMonster používa Weebly, čo je super intuitívne a dobre uznávané v priemysle. Nezabúdajte, že ak spoločnosť kladie veľký dôraz na ponúkanie bezplatného nástroja na tvorbu webových stránok, ich cieľová demografická skupina vo všeobecnosti nie je davu technikov. Nemusíte byť webdizajnérom, aby ste si stiahli šablónu WordPress, čo môže byť dokonca jednoduchšie ako pretiahnutie vašich webových stránok cez Weebly. To nie je zlá vec, ale hovorí sa to o hĺbke vedomostí, ktoré väčšina svojich zákazníkov má pri registrácii na svoje služby.

Doména zadarmo až na jeden rok.

Dobré percento hostiteľských spoločností ponúka túto ponuku, takže spoločnosť HostMonster nie je v žiadnom prípade odľahlou. Je to však pekný výhoda!

Neobmedzená šírka pásma, domény, subdomény, e-maily a úložisko

Znie to príliš dobre, aby to bola pravda, však? Toto je určite veľa, ak plánujete hostiť veľa malých a jednoduchých webových stránok. Je však dôležité pamätať na to, že keď hostingové spoločnosti hovoria „neobmedzene“, pokiaľ ide o základné plány zdieľaného hostingu, neznamená to, že by ste mohli nahrávať nekonečné údaje na nekonečné webové stránky. Častejšie ako nie, a tiež v prípade hostiteľa Monster na všetky údaje kladú obmedzenie, jednoducho ich inzerujú. Okrem toho môžu vaše stránky načítavať údaje iba tak rýchlo, ako dokážu komunikovať so serverom. Kvalita hardvéru na konci je to, čo skutočne určuje, aký „neobmedzený“ je váš hostingový plán. Ak máte záujem o skutočne neobmedzený hosting, odporúčame vám pozrieť si DreamHost.

Zahrnuté komplexné zabezpečenie

Jednou z oblastí, v ktorej spoločnosť HostMonster predbieha konkurenciu, je úroveň bezpečnosti, ktorú ponúkajú pri svojich najzákladnejších plánoch. V zdieľanom hostení sú zahrnuté certifikáty SSL, ochrana horúcich liniek, prístup SSH, vrah spamu a ďalšie. Tieto služby sa zameriavajú na väčšinu hlavných zraniteľností webhostingu a poskytujú pevný základ ochrany vašich stránok.

Nevýhody hostMonster Hosting.

Ak sa na vás spoločnosť HostMonster z niektorého z vyššie uvedených dôvodov odvolala, dôrazne vám odporúčame prečítať si problémy, s ktorými sme sa stretli. Aj keď neexistuje dokonalá hostiteľská spoločnosť a vaše rozhodnutie by malo byť vždy založené na vašich jedinečných potrebách, v každej spoločnosti by sa mali vyskytnúť redflagy. HostMonster nanešťastie nespĺňa naše základné štandardy v niekoľkých oblastiach.

Cenovo dostupné možnosti na úrovni vstupu & Žiadne mesačné ceny

Základná cena produktu HostMonster je na úrovni priemyselného štandardu, ide však iba o počiatočnú registráciu. Pripravte sa na znásobenie svojich sadzieb, ak sa rozhodnete pre ne zostať po uplynutí počiatočného úvodného určovania cien. Okrem toho neponúkajú žiadne mesačné ceny. Ak chcete získať inzerovanú mesačnú cenu, musíte zaplatiť 3 roky hosťovania vopred. Toto je obrovský záväzok za službu, ktorú ste ešte nemali možnosť vyskúšať. A štandardná 30-dňová záruka na vrátenie peňazí nie je dosť dlhá na to, aby ste sa rozhodli, či ste v poriadku s tak zdĺhavou zmluvou..

Pod priemernou rýchlosťou a dobou prevádzky

Rýchlosť a dostupnosť sú pravdepodobne dva najväčšie ukazovatele toho, ako dobrá je hostiteľská spoločnosť. Koniec koncov, ich úlohou je hostiť vaše webové stránky. Ak to nedokážu udržať v chode alebo v prevádzke alebo pri rýchlostiach, ktoré používatelia očakávajú, za čo ich presne platíte? Bohužiaľ, HostMonster v tejto oblasti jednoducho nemôže doručiť. Aj keď nemajú najhoršie výsledky, aké sme kedy videli, v oboch oblastiach sú stále pod priemyselným štandardom. Ak je priemer medzi webhostingovými spoločnosťami na 99,94% dostupnosti a 700 ms v časoch načítania stránky, HostMonster nedosahuje oba markery s 99,91% uptime a približne 880 ms v čase načítania stránky. Ak sú tieto faktory pre vás skutočne dôležité (ktorými by mali byť), pozrite sa na A2 Hosting, lídra v oblasti rýchlosti a dostupnosti. Ďalšou spoločnosťou, ktorá berie tieto veci vážne, je JaguarPC, ktorý vám vráti 10-násobok ceny za každú hodinu prestojov na vašom webe..

Mätúce vysvetlenia funkcií & upsells

Webová stránka HostMonster robí zlú prácu pri vysvetľovaní toho, čo je presne obsiahnuté v ich zdieľaných hostingových balíčkoch, čo svedčí o tom, že zacieľujú na zákazníkov bez väčších technických znalostí. To vedie k skutočne mätúcemu procesu odhlásenia, v ktorom môžete skončiť platením ďalších funkcií, o ktorých ste verili, že boli zahrnuté. Stránka s úvodnými funkciami vás môže viesť k presvedčeniu, že získate bezplatné zálohovanie stránok (v odvetví je to celkom bežné), ale po vyskúšaní si uvedomíte, že to stojí 3 doláre mesačne..

Oživenie služieb zákazníkom

Aj keď môžete očakávať, že zákaznícky servis HostMonster odpovie na vaše otázky v primeranom čase (približne 10 minút na pripojenie prostredníctvom okamžitého chatu a ďalších 2 až 3 minúty medzi odpoveďami), neočakávajte najznámejšiu pomoc. Štandardné tipy na riešenie problémov sú často ponúkané, aj keď je vaša otázka oveľa konkrétnejšia. Rýchle vyhľadávanie Google okrem toho pritiahne niekoľko frustrovaných príbehov o službách zákazníkom. Toto je tendencia medzi spoločnosťami vlastnenými EIG, čo nás vedie k špekuláciám, že priority po akvizícii vo všeobecnosti nezahŕňajú investície do podpory zákazníkov..

Spodná čiara

Neodporúčame HostMonster, aj keď len za to, že sú ceny nadpriemerné, ale podpriemerné. Ich jedinou funkciou vykúpenia je komplexná bezpečnosť ako súčasť ich základného zdieľaného hostenia. V mnohých prípadoch by však platenie o niečo navyše mesačne za prémiový bezpečnostný plán pre vašu webovú stránku s inou webhostingovou spoločnosťou stálo to isté a viedlo by k lepšej spokojnosti zákazníkov..

Zobraziť ďalšie funkcie

HostMonster Otázky a odpovede

Čo potrebujete vedieť pred prihlásením na odber

HostMonster je populárna voľba pre mnoho jednotlivcov, ktorí hľadajú lacný webhosting. V rámci viacerých zoskupení spoločností – najprv ako trojica hostingových spoločností, potom ako súčasť väčšej spoločnosti – to bola jedna z menej známych možností. Odpovedali sme na najpopulárnejšie otázky, ktoré majú ľudia o serveri HostMonster, aby ste sa mohli čo najlepšie rozhodnúť, keď hľadáte hostiteľskú spoločnosť..

Kedy sa začal HostMonster?

HostMonster bol uvedený na trh v roku 1996 a sídli v Provo v Utahu. HostMonster, Bluehost a FastDomain boli v rovnakej rodine pod vedením generálneho riaditeľa Matta Heatona, ktorý pravidelne informoval zákazníkov o svojom osobnom blogu o vývoji v spoločnostiach a ich službách..

Spoločnosti kúpila spoločnosť EIG, hostingový konglomerát powerhouse, ktorý má v súčasnosti viac ako 40 rôznych hostiteľských spoločností. Rovnako ako u mnohých z nich aj vlastníctvo spoločnosti Endurance International Group zmenilo vnímanie spoločnosti HostMonster v tomto odvetví.

V roku 2011, Heaton napísal blogový príspevok, kde tiež verejne rezignoval na pozíciu výkonného riaditeľa, a obrátil sa na otca Dana Handyho, ktorý túto funkciu zastával od roku 2011 do roku 2015. James Grierson je súčasným generálnym riaditeľom spoločnosti HostMonster, ktorý do tabuľky prináša rozsiahle skúsenosti. spoluzakladateľ a tvorca SimpleScripts, prvého online obchodu s aplikáciami pre produkty s otvoreným zdrojovým kódom.

Čo je nárok spoločnosti HostMonster na slávu?

Podľa webovej stránky spoločnosti HostMonster sa spoločnosť venuje spoľahlivosti už od začiatku pred 20 rokmi. Špecializujú sa na kvalitný zákaznícky servis a poskytovanie prémiových balíkov, ktoré uspokoja potreby zákazníkov za nízke ceny.

Svoje plány založili na jednoduchom balíku, ktorý je možné upgradovať kvôli ďalším výhodám a funkciám. Spoločnosť ponúka bezpečné zálohy a spoľahlivé rýchlosti a doby prevádzky. Poskytujú okamžité zabezpečenie virtuálnych súkromných serverov a vyhradený hosting, viac bezpečnostných aplikácií a možností a bezplatné doménové mená s novými plánmi.

Ich web prináša zákazníkom tieto výhody:

 • Najvyšší zákaznícky servis
 • K dispozícii je špičková sada funkcií
 • Kvalitné vybavenie
 • Zabezpečené zálohy
 • Maximálna zaručená dostupnosť
 • Vysoko funkčné nástroje pre správu
 • Spoľahlivé a čestné obchodné praktiky
Keď už hovoríme o uptime, aký je uptime HostMonster?

Spoločnosť tvrdí, že ponúka maximálnu zaručenú dobu prevádzkyschopnosti, ale pokiaľ ide o ich dobu prevádzkyschopnosti alebo záruku, neexistuje nič, pokiaľ vaše stránky nespĺňajú percento prevádzkovej doby, ktorú uvádzajú..

Teraz by to bolo v poriadku, keby dostali skvelé recenzie za svoju dobu prevádzkyschopnosti. Priemyselný štandard je 99,94% dostupnosti, čo znamená, že po dobu 99,94% v mesiaci je vaša webová lokalita aktívna, funkčná a funkčná. Niektorí weboví hostitelia garantujú dostupnosť 99,9 percenta. Prestoje na tejto úrovni sú asi 43 minút každý mesiac. Mnoho webových hostiteľov s touto zárukou skutočne prichádza s pozoruhodnými 99,99 percentami – menej ako 4,3 minúty každý mesiac prestojov. HostMonster však nie je jedným z nich. Ich ročný priemerný vŕzal na 99,91 percenta a priemysel prekročil iba o niečo viac ako polovicu roka.

Iní však našli o niečo väčšiu konzistenciu, ale počas jedného mesiaca testovacieho obdobia.

Čo znamená HostMonster, keď hovoria „neobmedzený“?

HostMonster podľa svojich zmluvných podmienok a pravidiel nestanovuje svojvoľné obmedzenie prostriedkov, ktoré môžu jednotliví zákazníci použiť. To znamená, že pokiaľ je to možné, poskytnú vám všetko úložisko, súbory MySQL, prenos súborov, hosťovanie domény a šírku pásma, ktorú potrebujete, aby ste svoju webovú stránku mohli úspešne napájať. Pre vaše stránky to znamená, že pokiaľ budete dodržiavať ich pravidlá, neuvidíte žiadne negatívne následky alebo pomalšie rýchlosti webových stránok. Je však dôležité pamätať na to, ako využívate ich zdroje, najmä v obdobiach rýchleho rastu, pretože by to mohlo mať nepriaznivé reakcie na systém ako celok..

Existujú však niektoré zaznamenané prahy; viac ako 200 000 súborov, viac ako 1 000 databázových tabuliek a viac ako 2 GB MySQL alebo PostgreSQL v databáze môžu spôsobiť negatívny a pomalší výkon servera a môžete byť požiadaní o zníženie týchto čísel.

Poskytuje HostMonster pravidelné zálohy?

Aj keď hovoria o svojich bezpečných zálohách, v podmienkach spoločnosti HostMonster sa uvádza, že príležitostne vykonávajú zálohy, ale nie sú povinní tak robiť. Uvádzajú tiež, že nenesú zodpovednosť za poškodenie alebo stratu súborov a že sa nesnažia zálohovať účty, ktoré presahujú 50 000 súborov alebo 30 GB úložného priestoru..

Aký je zákaznícky servis spoločnosti HostMonster?

Spoločnosť propaguje najvyšší zákaznícky servis, ale opäť je to ďalšia oblasť, v ktorej sú recenzie veľmi rôznorodé. Percentuálny podiel zákazníkov nadával o službách spoločnosti a čase odozvy. Mali vynikajúce rozhovory s užitočnými servisnými technikmi, ktorí sa skutočne starajú o svoje celkové skúsenosti. Avšak oveľa väčší kontingent má o službách spoločnosti čo povedať menej ako hviezdne.

Zákazníci hlásia, že ich stránky boli zrušené bez predchádzajúceho upozornenia, že stránky boli napoly funkčné a že spoločnosť nedokáže podporovať aplikácie, ktoré sami zahrnú do svojich hostiteľských balíkov..

Majú účty na Facebooku aj Twitteri, hoci obaja sú mierne zastarané. Posledný príspevok Facebooku bol v roku 2014 a posledný tweet bol jediný v roku 2016, uverejnený v septembri.

Neponúkajú zálohy, ale čo bezpečnosť a ochrana vašich stránok?

Niektoré štúdie ukazujú, že toľko ako 41 percent hackerov WordPress sú kvôli situáciám s ich hostiteľskou spoločnosťou. HostMonster podnikol kroky na vyriešenie tejto situácie tým, že zákazníkom poskytoval rôzne bezpečnostné funkcie, aplikácie a doplnky.

Poskytujú prístup SSH, podporu SSL, ochranu Hotlink Protection a Spam Assassin. Ponúkajú certifikáciu SiteLock pre vaše online obchodné transakcie. Navyše, špecializované plány ponúkajú zrkadlové úložisko RAID 1, ktoré pridáva ďalšiu úroveň ochrany vašich údajov a informácií o účte..

Keď HostMonster hovorí o dostupnej hlavnej funkcii, čo to znamená?

HostMonster ponúka svojim zákazníkom za cenu balíčkov neuveriteľne dlhý zoznam výhod a funkcií. Zahŕňajú rýchlu inštaláciu pre WordPress, hoci niektorí zákazníci našli problémy s inštaláciou niekoľkých doplnkov WordPress. HostMonster uľahčuje pripojenie Mojo Marketplace, takže si môžete vybrať aj z iného systému na správu obsahu, napríklad Drupal alebo Joomla..

 • Máte prístup k obmedzenej, bezplatnej verzii Weebly Sitebuilder, aby ste svoje stránky uviedli do prevádzky.
 • CloudFlare je integrovaný do ich plánov. Reverzný proxy server vám poskytuje väčšiu ochranu pred útokmi DDOS a brutálnymi silami, ako aj bránou firewall. Aplikácia má tiež rozsiahlu funkciu ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorá vašim webom poskytuje vyššiu rýchlosť načítania stránky.
 • HostMonster má množstvo funkcií elektronického obchodu, ktoré zabezpečujú fungovanie vášho predajného miesta, vrátane Agora, Cube Cart a nákupného košíka Zen Cart, generovaných certifikátov zadarmo a adresárov chránených heslom..

Okrem toho zahŕňajú štandardné funkcie, ako je nahrávanie FTP, e-mail, streamovanie a podpora skutočného videa a zvuku, a rozsiahly zoznam skriptov. Plány zahŕňajú aj kredity za reklamy Google AdWords a Bing.

Keď HostMonster hovorí o kvalitnom vybavení, čo to znamená?

Zdieľané účty sú hosťované na serveroch s dvojitým štvorjadrovým procesorom, so záložným napájaním UPS a dieselovými generátormi na zálohovanie. Ponúkajú operačný systém Linux s prispôsobeným webovým serverom Apache. Poskytujú tiež nepretržité monitorovanie siete a viacnásobné pripojenie 10 GB Ethernet.

Datacentrum spoločnosti sa nachádza v Prove v Utahu a ponúka najnovšie verzie MySQL, CGI, Perl, PHP, Ruby on Rails a Python. Je prepojený s najnovším systémom SONET, ktorý využíva laserové signály na prenos po optických linkách.

Aké sú vysoko funkčné nástroje pre správu?

HostMonster spúšťa cPanel pre svoj ovládací panel. Vzhľad vyzerá trochu inak, ale skutočnosť, že to poskytujú správcom, je vynikajúcou možnosťou, pretože ktokoľvek, kto chce zmeniť hostiteľa, to môže urobiť ľahko. cPanel je priemyselný štandard pre ovládacie panely. Pretože je to tak bežné, väčšina hostingových spoločností bude zahŕňať bezplatný prenos stránok pre stránky, na ktorých je panel spustený.

Umožňujú potenciálnym zákazníkom skontrolovať svoje vylepšenia cPanelu a zistiť, čo si myslia, že sú na ich webových stránkach správne.

Čo ak sa mi nepáči HostMonster?

Väčšina spoločností poskytujúcich hosting ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a produkt HostMonster sa nelíši. Existujú niektoré, ktoré ponúkajú oveľa dlhšie záruky, od 45 do 97 dní, takže hoci HostMonster nie je najlepší, určite je uprostred balenia. Ich podmienky uvádzajú pomerne málo nevratných poplatkov, ale často sú spojené so službami platenými za aplikácie a doplnky tretích strán. Pokiaľ v priebehu prvých troch dní zrušíte, získate späť všetky svoje peniaze, s výnimkou nevratných poplatkov a bezplatnej registrácie názvu domény 15,99 USD za meno.

Kedykoľvek po troch dňoch dostanete späť svoje poplatky s výnimkou nevratných poplatkov, nákladov na názov domény 15,99 dolárov za meno a poplatkov zaplatených za Postini alebo za vyhradenú IP. Po 30 dňoch sú zo zrušenia vylúčené aj nevratné poplatky a poplatky za nastavenie.

Žiadosti o zrušenie musia byť podané prostredníctvom telefónu alebo online chatu.

Čo zahŕňa HostMonster do svojich zdieľaných štandardných plánov?

Všetky tri zdieľané plány zahŕňajú nemeranú šírku pásma, štandardný výkon a jednu zahrnutú doménu.

 • Základný hosting (4,95 $ / mesiac, zvyčajne 9,49 $ / mesiac): Zákazníci dostanú jeden web, 50 GB miesta na webe a päť e-mailových účtov. Každý účet dostane 100 MB na účet. Získate jednu zahrnutú doménu, päť parkovaných domén a 25 subdomén.
 • Plus hosting (6,95 dolárov / mesiac, zvyčajne 12,49 dolárov / mesiac): Získate 10 eb stránok so 150 GB miesta. Každý účet obsahuje jednu zahrnutú doménu, 20 parkovaných domén a 50 subdomén. Účty získajú 100 e-mailových účtov s 500 MB na účet. Tieto plány zahŕňajú aj 150 marketingových ponúk, 24 dolárov ročne ročne a jeden účet SpamExperts.
 • Prime (6,95 $ / mesiac; zvyčajne 14,99 $ / mesiac): Tento zdieľaný plán je skutočne neobmedzený, bez obmedzení na webových serveroch, parkovaných doménach, subdoménach, e-mailových účtoch a ukladaní e-mailov. K dispozícii je nemeraný priestor na webe a šírka pásma. Účet obsahuje jednu zahrnutú doménu. Prime zahrňuje marketingové ponuky 200 dolárov, každý rok 80 dolárov navyše, jeden program SpamExperts, ochranu súkromia jednej domény a program SiteBackup Pro.

Je dôležité poznamenať, že nízke ceny sú len za prvý polrok a že ceny sa môžu po obnovení výrazne zvýšiť, ako uvádzajú niektorí zákazníci..

Ako hostuje VPS hostiteľa spoločnosti Monster?

Okrem okamžitého poskytovania služieb zahŕňa hosting VPS spravované služby a zaručené zdroje. Všetci majú bezplatný názov domény a používajú CentOS 6.5 (64-bit).

 • Štandardné (14,99 $ / mesiac, zvyčajne 29,99 $ / mesiac): Získate duálne jadro, 2 GB RAM, 30 GB, 1 TB / mesiac a jednu IP.
 • Vylepšené (29,99 $ mesačne, zvyčajne 59,99 dolárov mesačne): Získate duálne jadro, 4 GB RAM, 60 GB, 2 TB / mesiac a dve adresy IP.
 • Prémium (44,99 dolárov / mesiac, zvyčajne 89,99 dolárov / mesiac): plán zahŕňa trojjadrové jadro, 6 GB RAM, 120 GB a 3 TB / mesiac s dvoma IP.
 • Ultimate (59,99 USD / mesiac, obvykle 119,99 USD / mesiac): Konečným plánom je štvorjadrový plán s 8 GB RAM, 240 GB a 4 TB / mesiac. Zahŕňa to aj dve adresy IP.

Máte plný prístup root, možnosť spravovať viac ako jeden účet od vášho hostiteľa cPanel a cloudovú technológiu ako OpenStack a KVM.

A čo dedikovaný hosting cez HostMonster?

Vyhradené plány majú kedykoľvek záruku vrátenia peňazí a umožňujú vám kedykoľvek pridať SAN úložisko. Ponúkajú exkluzívne podporné linky pre zákazníkov vyhradených serverov, prístup root a vylepšené ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Všetci tiež zahŕňajú bezplatné doménové meno a CentOS 6.4 (64-bitové)

 • Štandardný (149,99 dolárov / mesiac): dvojjadrový 2,3 GHz procesor Intel Xeon s 3 MB vyrovnávacej pamäte, 4 GB RAM a 500 GB (RAID 1). K dispozícii je 5 TB / mesiac a tri IP.
 • Vylepšené (199,99 USD mesačne): štvorjadrový 2,5 GHz procesor Intel Xeon s 8 MB vyrovnávacej pamäte, 8 GB RAM, 1 000 GB (RAID 1) a 10 TB / mesiac so štyrmi IP.
 • Prémiová (249,99 USD mesačne): štvorjadrový procesor Intel Xeon 3,3 GHz, vyrovnávacia pamäť 8 MB, 16 GB RAM, 1 000 GB (RAID 1), 15 Tb / mesiac a päť IP.
Môžem platiť mesačne?

HostMonster je jednou z mnohých hostiteľských spoločností, ktoré neponúkajú možnosti mesačných platieb a pri registrácii na dlhé zmluvy ponúkajú najnižšie možné ceny. Možnosti zahŕňajú 12-, 24- a 36-mesačné plány.

Viac na HostMonster.com

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector