InterServer Recenzie mája 2020 – Hosting ceny a plány

Aká dobrá je interServer hosting?

Pozri oficiálne stránky InterServer Recenzie 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (0 hlasov) Pros


 1. Vysoko prispôsobiteľný plán VPS
 2. Vynikajúci čas načítania
 3. 99,5% záruka dostupnosti
 4. Záruka na zablokovanie ceny
 5. Osvedčená dlhovekosť

Zápory

 1. Neobmedzený hosting nie je neobmedzený
 2. VPS Hosting má strmé krivky učenia
 3. Bez možnosti zálohovania

Support4.5Speed4.5Features3.5Value3.5Transparency4

Naše oficiálne hodnotenie hosťovania medzi servermi

InterServer hosting je založený mimo New Jersey a podnikajú od roku 1999. Nemajú veľa inzercie, ale opäť nemusia. Mnoho ich podnikania pochádza z ústnej viery vysokej viery v kvalitné služby.

Najlepšie vlastnosti hostenia InterServer

S hosťovaním InterServera je veľa. Predajcovia boli priateľskí a ja som musel osobne hovoriť s niekoľkými jednotlivcami z ich výkonného tímu. Tu je to, čo sa mi na mojej skúsenosti najviac páčilo.

Vysoko prispôsobiteľný plán VPS

Ich plán VPS je vysoko prispôsobiteľný. Užívateľ si môže prispôsobiť takmer všetko. Môžete sa presne rozhodnúť, čo chcete použiť, ako napríklad preferovaný operačný systém, množstvo pamäte RAM, ktorú chcete použiť, koľko výkonu procesora potrebujete. S mnohými hostingovými spoločnosťami je ich plán VPS dodávaný s balíkom „bloatware“ – veľa ďalšieho softvéru, ktorý naozaj nepotrebujete. To neplatí pre hosťovanie InterServeru. Vyberáte, za čo platíte, a platíte iba za to, čo používate.

Vynikajúci čas načítania

Všimol som si, že moje stránky sa načítali obzvlášť rýchlo, takže som ich načasoval a porovnal údaje s ostatnými hostiteľskými spoločnosťami, ktoré som vyskúšal. Netreba dodávať, že hosting InterServer bol uspokojivo rýchly. V tejto oblasti nemám žiadne sťažnosti.

Takáto rýchlosť je vždy potrebná. Pri vytváraní svojich webových stránok musíte byť opatrní, koľko doplnkov inštalujete na svoje webové stránky. Čím viac doplnkov inštalujete, tým pomalšie sa bude váš web načítavať a reagovať. Ak sa načíta a reaguje príliš pomaly, môže to ovplyvniť dojem používateľa – najmä pre používateľov mobilných zariadení. Rýchla hostingová spoločnosť s vynikajúcimi časmi načítania znamená, že môžem nainštalovať ďalšie doplnky, vďaka ktorým bude moja stránka lepšie reagovať bez toho, aby som obetovala skúsenosti svojich používateľov..

Záruka dostupnosti

Naučil som sa byť opatrný so zárukami dostupnosti. Mnoho záruk dostupnosti od mnohých rôznych spoločností poskytujúcich hosting neposkytuje žiadnu kompenzáciu ani ich nespomína v ich SLA – v ich dohode o úrovni služieb. Záruka neznamená veľa, pokiaľ spoločnosť nie je ochotná zálohovať svoje slová s nejakou kompenzáciou. InterServer hosting má 99,5 percentuálnu záruku dostupnosti. Opatrne povedali, že odmeňujú klientov podľa jednotlivých klientov. Zaujímavé na vedomie – ponúkajú 100% záruku nepretržitej elektrickej energie.

V mojich vlastných testoch som zistil 100-percentnú dostupnosť po dobu 30 solídnych dní. Nemám tu žiadne sťažnosti.

To To znamená podnikanie

Mnoho spoločností poskytujúcich hosting – a mnoho firiem v tomto smere – ponúka prístup k svojim ToS alebo k ich zmluvným podmienkam. Na čo sa nepočítajú, sú ľudia, ktorí si ju prečítajú. V skutočnosti sú niektoré z týchto dokumentov ToS napísané takým spôsobom, že záleží na tom, aby ste si nečítali, čo podpisujete..

Zistil som, že to bol príjemný zážitok, keď som čítal dokument ToS, ktorý poskytoval hosting InterServer. Bolo to jasné, dôkladné a ľahko pochopiteľné. To tiež znamená, že hosting InterServer sa snaží byť transparentný jasným definovaním svojich pravidiel a ustanovení a vopred o tom, čo by ste mohli očakávať..

Záruka na zablokovanie ceny

Mnoho poskytovateľov hostingu sa snaží prilákať zákazníkov tým, že na začiatku ponúka nízku cenu a potom, keď sa uzamknú a využijú svoje služby, začnú im účtovať ďalšie poplatky. InterServer hosting ponúka záruku ceny zámku. Inými slovami, sľubujú vám, že to neurobia. Cena, ktorú vám ponúkajú na začiatku, je cena, ktorú ponúkajú v čase, keď ich používate ako poskytovateľa hostingu.

Osvedčená dlhovekosť

To je niečo iné, čo mám tendenciu hľadať v hostingových spoločnostiach. InterServer hosting funguje v podnikaní od roku 1999 – to je 16 rokov a stále je silný. V tom čase si neprepínali ruky, nevykonali žiadne zásadné opravy ani skutočne nezmenili spôsob podnikania. Zákazníci od nich očakávajú určitú úroveň kvality a hosting InterServer poskytuje. Nejedná sa o službu lietania v noci. Sú tu, aby zostali.

Nevýhody hostenia medzi servermi

Ako som už povedal, žiadny poskytovateľ hostingu nie je bez hriechu. To sú veci, o ktorých sme si neboli tak istí.

Neobmedzený hosting nie je neobmedzený

Pri prehliadaní ich stránok zistíte, že hosting InterServer ponúka niekoľko neobmedzených plánov. Vďaka prehľadnosti a transparentnosti, ktorú poskytuje dokument ToS, však môžete rýchlo zistiť, že neobmedzený hosting nie je presne neobmedzený. Vyskúšajte to – priamo z ich Zmluvných podmienok.

„Žiadnemu spoločnému zdieľanému hostingovému účtu nie je dovolené súčasne používať viac ako 20% serverových prostriedkov. Jeden účet je v ktoromkoľvek čase obmedzený na 250 000 uzlov. Klienti na neobmedzenej zdieľanej hostiteľskej platforme SSD, ktorí využívajú viac ako 1 GB priestoru, budú presunutí na server SATA. “

Poviem to o nich – aspoň sú o tom vopred.

VPS Hosting má strmé krivky učenia

Nevýhodou je vysoko prispôsobiteľný plán hostenia VPS. Pretože je tak prispôsobiteľný, má strmé krivky učenia. Ak hľadáte plán VPS, kde je pre vás vybrané všetko, nie je to plán VPS, ktorý hľadáte.

Bez možnosti zálohovania

Nepáčilo sa mi, že som nevidel žiadnu možnosť zálohovania. Nebolo možné žiadne automatické ani manuálne zálohovanie. To mi ponecháva zálohovanie údajov. Nie je to problém, ale iní poskytovatelia hostingu ponúkajú automatické zálohovanie – čo môže byť pekná zmena tempa a pokoja..

Spodná čiara

Páči sa mi hosting InterServeru. Sú cenovo dostupné, nemajú veľa humbuk a plnia svoje sľuby. Pokiaľ si prečítate zmluvné podmienky, presne viete, čo od nich môžete očakávať. Spoľahli sa od roku 1999 a nevykazujú žiadne známky spomalenia. Ich rast bol pomalý – a považujem to za dobrú vec. Pomalý a stabilný znamená, že hosťovanie InterServeru má výrazné a lojálne publikum. Hej, s tým sa nemôžem hádať! Zobraziť ďalšie funkcie

Viac na InterServer.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map