Malá oranžová recenzia máj 2020 – Hosting ceny a plány

Malá oranžová recenzia máj 2020 – Hosting ceny a plány

Malá oranžová recenzia máj 2020 – Hosting ceny a plány

Aký dobrý je malý Orange Hosting?


Malé oranžové recenzie 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (2 hlasov) Pros

 1. Niekoľko zdieľaných plánov, z ktorých si môžete vybrať
 2. Neobmedzené e-mailové adresy z každej domény
 3. Vynikajúca podpora
 4. Ponúknite všetky typy hostingu

Zápory

 1. Miesto na disku a šírka pásma obmedzené na všetky plány
 2. Nemožno vytvárať mobilné stránky

Support3Speed2.5Features3.5Value2.5Transparency3.5

Naše oficiálne hodnotenie hostiteľa „Malý oranžový“

Small Orange je malý, ale robustný poskytovateľ webhostingu s množstvom solídnych možností a funkcií. Ich rozhranie sa ľahko používa a možnosti hostenia uľahčujú hľadanie toho, čo hľadáte. Je naozaj pekné nájsť spoločnosť, ktorá sa snaží hostiť a nesnaží sa vás ponárať a namáčať.

Najlepšie vlastnosti Small Malý Orange ‘Hosting

Ako jedna z mála spoločností, ktoré ich majú viac ako proti nim, Small Orange zbalí presne to, čo od hostingovej spoločnosti očakávate – s niekoľkými višňami navyše.

Niekoľko zdieľaných plánov, z ktorých si môžete vybrať

Small Orange robí vynikajúcu prácu, keď sa snaží zabezpečiť, aby ste dostali to, za čo platíte. Namiesto toho, aby mali štandardné malé, stredné a veľké plány, rozdelili svoje ponuky, aby sa pokúsili vyhovieť vašim potrebám. Ak potrebujete iba malú webovú stránku, pretože chcete hostiť iba pár obrázkov z minuloročnej dovolenky, aby ju videli ostatní členovia vašej rodiny, nemusíte za svoj hosting platiť toľko peňazí ako ďalší chlap, ktorý začína webová stránka elektronického obchodu.

Čestný webhosting

Z dôvodu konzistentnosti je potrebné veľa povedať. Marketingový trik, ktorý som videl, ako ľudia znova a znova používajú, je podceňovanie a nadmerné poskytovanie. V niektorých prípadoch to môže fungovať, ale malá oranžová nesúhlasí. Dodávajú presne to, čo sľubujú, bez toho, aby sa vás snažili predať veci, ktoré nepotrebujete. Okrem toho využívajú svoje zdroje lepšie ako niektorí zo svojich konkurentov. Ak za server platíte za určité množstvo zdrojov, presne to získate – bez zníženia kvality, ak maximalizujete to, čo používate.

Všetky typy hostingu

Malý Orange má plán pre takmer každého. Majú štandardné zdieľané plány, VPS a špecializované hostingové plány, ale majú tiež niekoľko možností v rámci každého plánu. Okrem toho majú špeciálnu kategóriu pre podnikateľov, ktorí sa snažia založiť webovú stránku elektronického obchodu. Obchodné plány obsahujú bezplatný certifikát SSL s každým plánom. Jo, áno – majú tiež hosting hostiteľa.

Neobmedzené e-mailové adresy z každej domény

E-mailové adresy by mali byť štandardom pre mnohých poskytovateľov hostingu. Avšak nie sú. V skutočnosti som videl niektoré hostingové spoločnosti, ktoré vôbec neponúkajú e-maily. Je pekné vidieť, že A Small Orange nielenže poskytuje e-mail, ale ponúka aj neobmedzené množstvo e-mailových adries pre každú doménu. To znamená, že ak spustíte webovú stránku elektronického obchodu, každý zamestnanec môže mať svoju e-mailovú adresu, ktorá je doplnená vlastnými údajmi.

Fantastický výber webových aplikácií

To je miesto, kde malá oranžová ide nad rámec bežných schopností a zodpovedností hostiteľských spoločností. Ak sa zaregistrujete v službe A Small Orange, môžete si nainštalovať program WordPress jediným kliknutím. Chcete kalendár? Vynikajúca voľba! Nainštalujte si svoj kalendár, softvér pre nákupný košík a ďalšie s fantastickým výberom webových aplikácií A Small Orange.

Vynikajúca podpora

Ich podporný personál je informovaný a rýchly. Máte prístup k 24/7 telefonickej a e-mailovej podpore. Majú to aj naživo, ale o víkendoch to nie je k dispozícii. Avšak aj ich víkendová podpora je rýchla. Navyše sa naozaj snažia vyriešiť všetky vaše problémy.

Spoločnosť venovaná Going Green

Small Orange spája 150 percent svojej spotreby energie s certifikátmi obnoviteľnej energie. Okrem toho umožňujú svojim zamestnancom teleko- munikáciu – pracujú z domu. To znamená, že nemusia platiť za veľké množstvo kancelárskych priestorov a navyše to udržuje viac áut mimo cesty. Zamestnanci, ktorí pôsobia v oblasti telekomunikácií, majú zvyčajne vyššiu morálku a sú šťastnejší – a to sa prejavuje v ich zákazníckom servise.

Nevýhody ‘Malý oranžový‘ Hosting

Hneď, keď sme si mysleli, že hostenie A Small Orange je perfektné, našli sme niekoľko vecí, o ktorých sme si mysleli, že by sa mohli vylepšiť. Tu je to, čo sme našli.

Miesto na disku a šírka pásma obmedzené na všetky plány

Na všetky svoje plány kladú obmedzenie údajov. Keď poskytovateľ hostingu ponúka neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku, neočakáva, že zákazníci využijú obscénne množstvo zdrojov. Stanovením týchto obmedzení na ľudí však ide skôr o mentálnu bariéru, ktorá môže pridať stresový faktor, čo ľuďom umožní pozorne sledovať, koľko šírky pásma a miesta na disku skutočne využívajú..

Nemožno vytvárať mobilné stránky

Small Orange ponúka softvér na vytváranie webových stránok. Neurobia však žiadny softvér, ktorý by ľuďom pomohol vytvárať mobilné verzie svojich webových stránok. Keďže čoraz viac ľudí prehliada internet pomocou mobilných zariadení, mali by ste si myslieť, že si Small Orange uvedomí, že by bolo v ich najlepšom záujme ponúknuť ľuďom jednoduchý spôsob vytvárania mobilných webových stránok..

Spodná čiara

Malý Orange ide nad rámec toho, aby sa ubezpečil, že majú nielen to, čo zákazníci potrebujú, ale aj to, čo chcú. Z pohľadu zákazníka to môže skutočne fungovať v ich prospech. Keď však zistíme, že nemôžeme vytvárať webové stránky pre mobilné zariadenia, skutočne nás to núti hľadať inde.

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector