Recenzia IBM Softlayer máj 2020 – Hosting cien a plány

Aký dobrý je IBM Softlayer Hosting?

Softvér IBM Softlayer bol navrhnutý ako hostiteľský web pre väčšie podniky a je schopný zvládnuť hosťovanie viacerých webových stránok naraz. Máme radi tri rôzne úrovne dostupných balíkov a spôsob, akým rozdeľujú balíčky na základe očakávaného výkonu.


Pozri oficiálne stránky Recenzia IBM Softlayer 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Centrum podpory na plný úväzok
 2. Ponúka 3 typy serverov
 3. 100% prevádzková služba

Zápory

 1. Ceny na webovej stránke sú Vague
 2. Žiadna základná ponuka balíka pre malé firmy
 3. Zlé Recenzie Centra podpory
 4. Ceny sú omnoho vyššie v porovnaní s iným hostingovým softvérom

Podpora2.5Speed3.5Vlastnosti3.5Value2.5Transparency3 Hostingová platforma IBM Softlayer bola založená v roku 2005. Tento hostingový systém v cloude založený na cloude, ktorý je bohatý na funkcie a je flexibilný, a ponúka mnoho rôznych variácií svojho produktu na jeho prispôsobenie špecifické potreby spoločnosti.

Kto by mal používať softvér IBM Softlayer

Softvér IBM Softlayer bol navrhnutý ako hostiteľský web pre väčšie podniky a je schopný zvládnuť hosťovanie viacerých webových stránok naraz. Aj keď tento štýl hostenia nie je ideálny pre jednotlivé webové stránky alebo bloggerov, spoločnosť s piatimi alebo šiestimi rôznymi webovými stránkami by z tohto modelu hostenia ťažila..

Vlastnosti

Zoznam funkcií pre softvér IBM Softlayer je prakticky nekonečný. Väčšina posudkov však dospela k rovnakému záveru: najlepšia vlastnosť produktu IBM Softlayer spočíva v tom, že vývojárom poskytuje plnú kontrolu nad sieťou. Používatelia majú automaticky kontrolu nad ethernetovými káblami, ovládacími prvkami sieťovej zásuvky a zmenami ovládacích panelov s minimálnou interakciou s technickým tímom.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré sa môže pochváliť programom IBM Softlayer, patrí dohoda o 100% dostupnosti služby (SLA) a úplná kontrola služieb prostredníctvom aplikačného programovacieho rozhrania (API). Navyše, so 17 geografickými polohami a strediskom podpory na plný úväzok, vždy budete mať niekoho na pohotovosti a pripravení pomôcť, ak by sa niečo stalo.

Ktorý typ servera je pre vás ten pravý?

Softvér IBM Softlayer je dodávaný v troch rôznych možnostiach servera: dedikované servery, CloudLayers a Managed Servers. Typ servera, ktorý hľadáte, závisí od toho, na aký účel pre daný server máte.

Dedikované servery sú určené pre tých, ktorí chcú spravovať svoje vlastné servery, najmä pre stredných podnikateľov až po úroveň podniku. Voľba vyhradeného servera sa dodáva v širokej škále od individuálnych procesorov až po masívne hexadecimálne jadro, má pripojenie server k serveru a až 32 GB pamäte DDR3 Random Access Memory (RAM) a dokonca aj váš výber operačných systémov..

Server CloudLayer je ideálny pre niekoho, kto chce na serveri veľa flexibility. CloudLayer pracuje s hodinovými alebo mesačnými cenami bez zmlúv, nasadzuje sa za päť minút a je známy tým, že je najviac prispôsobiteľný plán troch. Plány sa líšia, ale sú dostupné možnosti až 16 jadier, 64 GB RAM s 250 GB pevného disku za predpokladu, že bol zvolený server Bare Metal.

Spravované servery sú navrhnuté pre tých, ktorí nechcú spravovať svoj server, odtiaľ názov. Spravované servery sú ideálne pre podniky, ktoré potrebujú hostiť viac ako jednu webovú stránku, ale nechcú držať krok s aktualizáciami a monitorovaním servera. Časy nasadenia týchto serverov sú kratšie ako jeden deň a sú k dispozícii mesačné zmluvy. Táto možnosť navyše ponúka plne prispôsobené serverové riešenia pre vaše podnikanie, ako aj denné zálohovanie a implementáciu pokročilých bezpečnostných opatrení.

Pros

 • Väčšina recenzentov miluje, ako prispôsobiteľný je každý plán
 • Všetky servery sú flexibilné a prichádzajú s rôznymi úpravami, takže si môžete prispôsobiť svoj plán svojej firme
 • 17 geografických polôh po celom svete (miesto prítomnosti)
 • Stredisko podpory na plný úväzok
 • Tri rôzne plány pokrývajú tri rôzne typy serverov, pričom všetky slúžia na rôzne účely
 • Špičková doba prevádzkyschopnosti podporená 100% dohodou o úrovni poskytovaných služieb (SLA)

Zápory

 • Ceny na webe sú vágne; je ťažké pochopiť, za čo platíte
 • Niektoré populárne funkcie, od ktorých sa očakáva, že budú súčasťou balíka, stoja navyše
 • Aj keď IBM Softlayer bol v minulosti známy pre svoj príkladný zákaznícky servis, novšie recenzie naznačujú, že stredisko podpory je prinajlepšom nevýrazné
 • Neexistujú žiadne skutočné „základné“ balíčky, tento hostingový systém nie je určený pre majiteľov malých podnikov alebo jednotlivcov
 • Cena tohto hostingového softvéru je v porovnaní s iným hostingovým softvérom vysoká
 • Niektorí používatelia zaznamenávajú pomalšie časy odbavenia vytvorených vstupeniek (hodiny, nie inzerované dvadsať minút)

Spodná čiara

IBM Softlayer je bohatý na funkcie a prichádza vysoko prispôsobiteľný z pamäte, do pamäte RAM, do rýchlosti spracovania a nasadenia. Softvér IBM Softlayer má pre každého niečo. Máme radi tri rôzne úrovne dostupných balíkov a spôsob, akým rozdeľujú balíčky na základe očakávaného výkonu. Spoločnosť IBM sa navyše môže pochváliť celosvetovým strediskom technickej podpory počas hovoru a tvrdí, že všetky lístky sa budú riešiť do dvadsiatich minút.

V poslednej dobe však recenzenti zaznamenali oneskorenie v oblasti služieb zákazníkom; vyriešenie problému často trvá viac ako jeden deň. Ďalším častým bodom bolesti sú náklady na služby – podnikateľský plán bol určite navrhnutý pre stredné až veľké zavedené podniky.

Celkovo vzaté je softvér IBM Softlayer špičkovým nástrojom pre stredné a veľké podniky. Tento hostingový softvér prispôsobí svoje služby potrebám firmy na základe rýchlosti, časových obmedzení, potrebnej pamäte a pripojenia. Bude to drahé, ale bude to prispôsobiteľné a kontrolovateľné.

Pozri oficiálne stránky

Otázky a odpovede spoločnosti IBM Softlayer

V dnešnom pripojenom svete nie je nič dôležitejšie ako mať silnú sieť na udržanie vášho podnikania. Zatiaľ čo v dávnych dobách, ktoré znamenali vytváranie a budovanie infraštruktúry na vzájomnú komunikáciu rôznych kancelárií, sa dnes môžete postarať o všetko v cloude. Sieť typu cloud, ktorá je rýchlejšia, lacnejšia a vyžaduje menej údržby, je vlnou budúcnosti a nevykazuje známky spomalenia..

Keďže sa cloud hosting rýchlo stáva normou, stále viac spoločností ponúka riešenia pre podniky, ktoré požadujú rýchlosť, konektivitu a bezpečnosť na dosah ruky. Jednou z takýchto metód je program SoftLayer od spoločnosti IBM, ktorý môže podnikom veľkých i malých poskytnúť všetky ich potreby v oblasti sietí.

Už viac ako desať rokov sa SoftLayer snaží uľahčiť prácu firmám, ale v poslednej dobe sa stáva bežnejšou, keďže IBM zvyšuje množstvo riešení, ktoré SoftLayer dokáže poskytnúť. Viac spoločností preto hľadá tento program, aby vyhovoval ich potrebám.

Ak vás zaujíma SoftLayer, vždy sa pýtate, či je to dobrá investícia. Z tohto dôvodu sme zostavili komplexný zoznam otázok a odpovedí týkajúcich sa softvéru, aby ste sa mohli sami rozhodnúť.

Najčastejšie kladené otázky o IBM SoftLayer

Aké ľahké je nastavenie?

SoftLayer je jedným z najjednoduchších programov na nastavenie. Ak potrebujete rýchlu a jednoduchú cloudovú sieť, môžete byť v prevádzke behom niekoľkých minút. Ak chcete niečo integrovanejšie, napríklad spravovaný server, môžete mať všetko nastavené do jedného pracovného dňa.

S ohľadom na to však budete musieť investovať viac času do iných programov a doplnkov, ak ich chcete. Aj keď proces nie je komplikovaný, môže to byť časovo náročnejšie v závislosti od toho, ktoré systémy chcete pridať a koľko. Inštalácia základného balíka je mimoriadne jednoduchá, ale iné programy budú trvať trochu dlhšie.

Aký druh podporného systému je k dispozícii v SoftLayer?

Jednou z najlepších vecí pre SoftLayer je jej vynikajúca úroveň podpory zákazníkov. Súčasťou toho, čo robí tento program tak efektívnym je, že máte nepretržite členov servisu a technikov, ktorí dokážu vyriešiť akýkoľvek problém, ktorý môžete mať čo najskôr..

SoftLayer tiež prichádza s vlastným podporným programom nazvaným KnowledgeLayer. Tento systém obsahuje celý rad nástrojov, ktoré môžete použiť na vyriešenie akýchkoľvek technických problémov so softvérom, čo znamená, že by ste mali mať možnosť starať sa o väčšinu problémov interne. KnowledgeLayer má tiež fórum, kde môžete riešiť mnohé problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Pokiaľ ide o zákaznícky servis, môžete sa kedykoľvek spojiť s tímom podpory SoftLayer, dvadsaťštyri hodín denne. Na vstupenky sa zareaguje do jedného dňa a call centrum okamžite odpovie na núdzovú pomoc. S SoftLayer vám nikdy nie je ani zďaleka poskytnutá pomoc.

Softvér je úplne redundantný?

Jedným z dôvodov, prečo sa vytváranie sietí typu cloud stáva čoraz obľúbenejšie, je, že sa nemusíte obávať výpadku siete. Ak by staré systémy s medeným drôtom prestali fungovať modem alebo server, mohlo by to zničiť celú sieť.

SoftLayer sa už nikdy nebudete musieť obávať problémov so sieťovým pripojením, pretože má zabudovanú plnú redundanciu. Softvér v skutočnosti môže zaručiť 100% -nú záruku dostupnosti služieb, takže môžete podnikať v pokoji. Vďaka veľkému počtu miest, kde sa nachádzate, môžete svoje podnikanie udržiavať v prevádzke po celý deň bez prerušenia.

Aké funkcie je možné vykonať bez technickej podpory?

Aj keď tím podpory SoftLayer je výnimočný, nemusíte ho volať pri každom vydanom probléme. Softvér je našťastie dodávaný s mnohými automatickými nástrojmi, ktoré vám umožňujú starať sa o problémy doma bez toho, aby ste sa vôbec obťažovali technickou podporou..

Pomocou nástrojov SoftLayer môžete reštartovať servery, znova načítať operačné systémy a postarať sa o mnoho ďalších aspektov služieb, ktoré sú dodávané s programom KnowledgeLayer..

S ktorým operačným systémom pracuje?

Ďalším veľkým dôvodom na využitie riešení založených na cloude je to, že sa dajú uplatniť na mnohých rôznych platformách. Týmto spôsobom nemusíte byť fyzicky pripojení k sieťovým linkám, aby ste mohli hovoriť do rôznych kancelárií. Ak máte rôzne operačné systémy, môžete aj naďalej komunikovať bez problémov.

SoftLayer sa nelíši a môže byť nainštalovaný na zariadeniach Windows, Mac alebo Linux. Môžete si vybrať, ktorý operačný systém je pre vás najvhodnejší, vďaka čomu je SoftLayer rovnako všestranný, ako je cenný.

Aké sú rýchlosti uplinku? A čo odchádzajúci prenos?

Pokiaľ ide o udržiavanie obchodných činností, chcete sa ubezpečiť, že máte spoľahlivé a rýchle pripojenie. Nechcete čakať naveky na spracovanie akýchkoľvek opatrení v sieti, preto potrebujete vysokú rýchlosť uplinku a odchádzajúcu komunikáciu..

So SoftLayerom môžete dosiahnuť rýchlosť prenosu až 100 Mb / s, čo je viac ako dosť na rýchle a efektívne podnikanie. Pokiaľ ide o odchádzajúcu komunikáciu, softvér umožňuje až päť terabajtov prenosu, čo je pre väčšinu podnikov dosť.

Pokiaľ ide o RAM, softvér SoftLayer sa dodáva s až 32 GB DDR3 RAM v závislosti od toho, ktorý balík si vyberiete.

Môžete upgradovať služby po inštalácii?

V niektorých firmách možno budete potrebovať iba základný balík, aby vaši rôzni pracovníci a kancelárie boli v synchronizácii. Ak sa však rozhodnete rozšíriť svoje podnikanie, budete vždy chcieť upgradovať svoje služby a riešenia, čo znamená, že sa chcete pridať do svojej existujúcej siete..

Vďaka softvéru SoftLayer uľahčujú pridávanie služieb bez ohľadu na úroveň, na ktorej sa nachádzate, čo znamená, že s rastúcimi obchodnými potrebami sa rozširuje aj sieť v cloude. Inovácia je veľmi jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať zákaznícku podporu, aby sa tak stalo.

Je SoftLayer škálovateľný?

Rovnako tak, ako budete chcieť upgradovať počet služieb, ktoré máte, ďalšou dôležitou vecou je schopnosť škálovať všetko, čo bude potrebné. Dnes môžete mať iba dve kancelárie, ktoré sa potrebujú spojiť, a zajtra budete mať tucet. Ak vaša sieť nie je škálovateľná, nebudete môcť efektívne rozširovať svoje podnikanie.

SoftLayer našťastie nikdy nezľahčil rozširovanie sieťových riešení, čo znamená, že bez ohľadu na to, koľko bodov potrebujete, môžu ho dosiahnuť. Či už máte tucet kancelárií alebo sto rozmiestnených po celom svete, SoftLayer je plne škálovateľný, ako potrebujete.

Môžete mať hybridnú sieť so softvérom SoftLayer?

Mať možnosti pre svoju sieť je prvoradé pre bezproblémové podnikanie. Aj keď sú cloudové systémy v dnešnej dobe určite populárnejšie, niekedy je pre niektoré body siete stále potrebné pripojiť sa k štandardnej medenej drôtenej sieti.

SoftLayer vám dáva možnosť mať hybridnú sieť bezproblémovou integráciou s fyzickými servermi a modulmi, čím získate úplnú kontrolu bez ohľadu na to, kde sa musíte pripojiť..

Aký druh cloudových serverov je k dispozícii?

SoftLayer ponúka tri hlavné možnosti pre cloudové servery. V skutočnosti sú základné cloudové riešenia poskytované prostredníctvom jednej divízie SoftLayer, ktorá sa nazýva CloudLayer. Tento program sa ľahko implementuje a ponúka okamžité riešenia v priebehu niekoľkých minút. Dostupné možnosti servera sú verejné, súkromné ​​a holé kovové. Tu je rozpis každého z hľadiska možností ukladania a nahrávania.

 • Verejné servery: maximálne osem jadier, 8 GB RAM a 100 GB úložného priestoru
 • Súkromné ​​servery: maximálne osem jadier, 32 GB RAM a 100 GB úložného priestoru
 • Holý kov: maximálne 16 jadier, 64 GB RAM a 250 GB úložného priestoru
Poskytujú SoftLayer spravované servery??

Ak dávate prednosť tomu, aby vaša sieť bola spracovaná treťou stranou, potom máte túto možnosť v SoftLayer. V takom prípade sa nemusíte starať o správu systému ani problémy, ktoré sa vyskytnú. Namiesto toho sa technický tím SoftLayer postará o všetky podrobnosti a každodenné problémy s riadením, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Pretože je integrovanejšia ako štandardná cloudová sieť, inštalácia spravovaných serverov môže trvať až jeden deň a na údržbu sa vyžaduje mesačná zmluva.

Aké funkcie prichádzajú so spravovanými servermi?

Dôvodom použitia spravovaného servera je to, že si vyžaduje veľa záťaže z vašich ramien, aby ste sa mohli viac sústrediť na chod svojej firmy. Pre malé spoločnosti môže byť spravovaný server lepším riešením, aj keď to môže stáť trochu viac. Medzi zvýraznené funkcie, ktoré prichádzajú so spravovaným serverom, patria:

 • Plne prispôsobiteľné riešenia
 • Denné zálohy
 • Úplné a komplexné monitorovanie
 • Pokročilé bezpečnostné opatrenia
 • Samostatné rozhrania pre verejné alebo súkromné ​​siete
 • Virtuálny špecializovaný stojan
 • EVault backup

Celkovo možno povedať, že pridané funkcie, ktoré získate, majú viac ako cenu dodatočných nákladov, a ak momentálne nemáte vlastný tím IT, môže to ponúknuť oveľa viac možností, ktoré by vám inak neboli dostupné..

Ak chcete používať SoftLayer, musíte podpísať zmluvu?

Ďalšou vynikajúcou výhodou pri používaní sietí typu cloud je to, že sa nemusíte spoliehať na jedného poskytovateľa služieb, ktorý vám všetko poradí. Ak teda nie ste spokojní so svojou službou, môžete prejsť na iného poskytovateľa, ktorý spracúva veci spôsobom, ktorý vyhovuje vašim potrebám..

V SoftLayer nie ste povinní prihlásiť sa na dlhodobé zmluvy. Aj keď sú poskytované služby a funkcie viac ako hodné viacročného obchodu, môžete sa jednoducho zaregistrovať na mesačné plány, čo vám umožní zrušiť službu, ak nie ste spokojní kedykoľvek.

Aké možnosti ukladania sú k dispozícii?

Aby fungovalo úplné sieťové pripojenie pomocou cloudu, musíte mať možnosť ukladať súbory a údaje v cloude, aby k nim bolo v prípade potreby možné pristupovať z rôznych miest súčasne. Namiesto toho, aby ste posielali informácie zakaždým, keď ste na ne niekoho potrebovali pozerať, stačí ich nahrať do cloudu a nechať ich otvoriť na diaľku. SoftLayer ponúka päť rôznych možností ukladania: blokové úložisko, ukladanie súborov, ukladanie objektov, zálohovanie a servery veľkokapacitného ukladania.

 • Blokové úložisko: Ak musíte ukladať veľké zbierky údajov, chcete ich nahrať všetky naraz a nie po častiach. Táto možnosť ukladania vám umožňuje prispôsobiť si svoje potreby a odovzdávať naraz až dvanásť TB.
 • Ukladanie súborov: pre menšie množstvá údajov, ako sú súbory a priečinky, môžete využiť integrovaný systém ukladania súborov SoftLayer. Veľkosť priestoru, ktorý potrebujete, môžete prispôsobiť medzi 20 GB a 12 TB.
 • Ukladanie objektov: Ak máte veľa náhodných údajov, ktoré je potrebné usporiadať a zhromaždiť, SoftLayer má program, ktorý vám pomôže udržať všetko pohromade a dobre uchovať. Systém je tiež škálovateľný, takže sa môžete postarať o veľké množstvo voľných údajov.
 • zálohovanie: Aby podnik fungoval, musí sa všetko zálohovať v čo najväčšej možnej miere. S SoftLayer môžete mať integrovaný zálohovací systém, ktorý automaticky ukladá údaje alebo vám umožní manuálne. Prispôsobte si záložné úložisko podľa svojich potrieb. Najlepšie je, že dáta sú šifrované, takže v prípade potreby môžete ukladať citlivé údaje.
 • Servery hromadného ukladania: pre tých, ktorí chcú integrovať svoje vlastné veľkokapacitné pamäťové zariadenia, vám SoftLayer umožňuje vytvoriť proprietárne riešenie SAN alebo NAS pomocou serverov podľa vášho výberu. Táto sieť môže byť tiež šifrovaná pre lepšiu bezpečnosť.
Aké možnosti zabezpečenia sú k dispozícii?

Vždy, keď sa zaoberáte sieťami typu cloud, bezpečnosť je vždy kritickým problémom. Pretože by ste mohli potenciálne odosielať citlivé údaje cez viacero otvorených bodov, mali by ste sa ubezpečiť, že pri preprave nie je možné zabaviť alebo poškodiť tieto údaje. Z tohto dôvodu má SoftLayer pre vašu firmu niekoľko bezpečnostných možností.

 • Bezpečnostný softvér: SoftLayer má proprietárny bezpečnostný systém, ktorý pomôže chrániť vaše fyzické servery aj samotný program pred vniknutím zvonka..
 • firewally: pre lepšiu ochranu bezpečnosti vám SoftLayer umožňuje umiestniť brány firewall na ochranu vašich údajov, ako uznáte za vhodné.
 • Certifikácia SSL: väčšinu času je potrebné zabezpečenie počas prenosu údajov, nie keď už sú uložené. SoftLayer prichádza s certifikátom Secure Socket Layer, ktorý zaisťuje, že všetky údaje sa bezpečne prenášajú sieťou, aby chránili vaše údaje.
 • zhoda: nové hrozby vychádzajú každý deň a vy musíte zostať v obraze. SoftLayer má tím bezpečnostných expertov, ktorí zisťujú, čo sú tieto hrozby, a zavádzajú riešenia na ochranu pred nimi.

Viac na Softlayer.com

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map