Recenzia JustHost máj 2020: ceny, plány, dostupnosť a štatistika

Contents

Čo je Justhost?

JustHost je poskytovateľ webhostingu, ktorý ponúka zdieľané hostingové služby založené na Linuxe. JustHost bola založená v roku 2002 v Glendale v Kalifornii a spoločnosť Endurance International Group ju získala v roku 2012.


Aká dobrá je hosting JustHost?

JustHost ponúka relatívne štandardné zdieľané hostingové balíčky za pomerne konkurenčnú cenu. Nie je toho veľa, čo by ich odlíšilo od iných spoločností získaných v EIG, ale skôr preukazujú mnohé oznamovacie znaky tejto akvizície. Aj keď vás môžu lákať atraktívne úvodné ceny a funkcie registrácie, skutočná dodávaná služba je prinajlepšom priemerná. JustHost značne zaostáva za svojimi konkurentmi v rýchlosti, dostupnosti a službách zákazníkom. Pozri oficiálne stránky

Len Host Hosting Recenzie: Oplatky?

Len Host – možno ich používaš priateľa, a tak si si myslel, že to stojí za vyskúšanie.

Alebo ste s nimi hostili od ich začiatku v roku 2002 a zaujíma vás, či sú stále dobré.

Ak sa pozriete na web, recenzie Just Host nie sú príliš príjemné.

Dáme vám náš názor a my vám pomôžeme.

Zdá sa, že zdieľané hostingové balíčky Just Host sú pre vaše podnikanie silným dôvodom: konkurencieschopné ceny, jasná a cenovo dostupná cesta k zväčšeniu, dostatok úložného priestoru a niekoľko ďalších dobrôt na spustenie.

Kvalita poskytovaných služieb je však všade slabá. Pri pomalých rýchlostiach načítania stránky, podpriemernej doby bezporuchovosti a frustrujúcich praktikách služieb zákazníkom odporúčame odovzdať server Just Host. Za približne rovnakú cenu môžete získať podobné balíčky s lepšou službou so serverom SiteGround alebo Bluehost (ďalšia značka EIG)..

Najlepšie vlastnosti Just Host Hosting

Just Host ponúka niektoré atraktívne funkcie, vďaka ktorým ich stojí za zváženie. Tu je niekoľko dôvodov, prečo vás mohli zaujať.

1) Konkurenčné balíčky z hľadiska vesmíru

Just Host so svojím najzákladnejším plánom ponúka 100 MB úložného priestoru, 100 e-mailových adries, záloh a bezplatné doménové meno a neobmedzený mesačný prenos údajov. Jedná sa o pomerne konkurenčný balík za základnú cenu 3,50 USD mesačne. Existuje tiež jasná cesta, ako rozšíriť pomocou Just Hosting, pretože s nimi môže byť hostených neobmedzených domén len za 1,50 dolárov mesačne. Je ľahké zistiť, ako by sa niekto mohol zaujímať o server Just Host na základe ceny za ponúkaný priestor.

2) Okamžité prihlásenie

Okamžitý obchod s cennými papiermi pre mnohých zákazníkov, najmä pre zahraničných, je neúmerne zdĺhavý proces registrácie. Niektorí hostitelia vyžadujú, aby bola vaša identifikácia overená, a mnohí vyžadujú, aby ste im zavolali počas pracovnej doby, aby ste dokončili svoje overenie. Pre kohokoľvek, kto žije mimo štátov alebo dokonca len v inom časovom pásme, je navigácia v telefónnych centrách iba ďalším problémom, ktorý by všetci mali cítiť, že by sa toto odvetvie už malo rozrástnúť. Na pripísanie kreditu Just Host poskytnú vášmu serveru okamžite. Proces registrácie je jednoduchý a vaše stránky budú pripravené na spustenie okamžite po registrácii.

3) Doménové meno zadarmo

Máme radi bezplatné doménové meno rovnako ako ktokoľvek iný. A určite, ak s nimi hostíte iba rok, ušetrí vám to 10 dolárov.

Nie je to však niečo, čo dohodu uzavrie, len niečo pekné

4) 30 dňová záruka vrátenia peňazí

Toto sa nám páči a je to známka veľkého hostiteľa. Ak sú ochotní poskytnúť vám plnú náhradu do 30 dní, oplatí sa im venovať čas. Sú ochotní tráviť čas a peniaze, aby ste boli šťastní, takže je to jednoznačné plus, ktoré by sa nedotkli hostiteľa

5) Podporované veľkou spoločnosťou

Toto je profík aj kon. Spoločnosť EIG ich kúpila už v roku 2012, čo je z bezpečnostných dôvodov dobré. Viete, že nenechajú všetko roztaviť sa na zem a predať vašu kreditnú kartu hackerom. V najhoršom prípade vás prinútia presťahovať sa do Bluehostingu. Nevýhodou je, že sú veľkou spoločnosťou. Môže dôjsť k pomalým čakacím dobám, čiastočnej podpore a všeobecným nudným črtám veľkej spoločnosti.

6) Integrácia aplikácií a zadarmo

Ak existuje niečo, čo by sa dalo povedať v prospech výberu podnikového hostiteľa v korporácii, znamená to, že existujú určité výhody, ktoré by sa mali mať vo forme ľahkej integrácie s inými spoločnosťami, ako je napríklad Google. Just Host bezproblémovo spolupracuje so všetkými štandardnými doplnkami Google, ako aj so 100 ďalšími platformami s otvoreným zdrojom. Just Host hodí aj reklamné kredity spoločnosti Google a Bing, čo je pekný bonus pre nový web, ktorý chce experimentovať so službami AdWords a SEO..

 

Nevýhody Just Host Hosting

Aj keď určite existujú veci, v ktorých Just Host odvádza peknú prácu, naša pozícia je, že na mnohých miestach nie je veľa. Ak je pre vás dôležitá rýchlosť, dostupnosť a zákaznícky servis a sú pre väčšinu ľudí, mali by ste dať Just Hostovi tvrdý priechod. Tu je viac o týchto nedostatkoch, ako aj o niektorých ďalších problémoch, ktoré s nimi súvisíme:

1) Pod priemerným priemerom za prevádzkyschopnosť

Priemer prevádzkového času Just Host za roky 2015 – 2016 vyšiel na 99,89%. Pre laika sa to môže javiť ako celkom dobrý priemer. Ale ak urobíte matematiku, znamená to takmer 100 hodín prestojov ročne. Okrem toho je to významný spôsob, ktorý zaostáva za priemerným časom výpadku priemyslu v priemere 99,96%. Ak je váš web speňažený, každá hodina prestojov vás stojí peniaze – to je niečo, čo by ste mali starostlivo zvážiť pred výberom Just Host ako poskytovateľa webhostingu.

2) Pod priemerom v rýchlosti

Časy načítania stránky sú nesmierne dôležité pre hodnotenie vášho vyhľadávacieho nástroja, ako aj pre celkový dojem používateľa. Nielenže sú používatelia náchylní k odchodom z vašich stránok, ak ich načítanie trvá príliš dlho, ale spoločnosť Google tiež posunie vaše stránky ďalej vo výsledkoch vyhľadávania, ak sa domnievajú, že vaše stránky sú príliš pomalé. To je dôvod, prečo to nie je malý detektív, že priemerný čas načítania stránky Just Host je o 30-40% pomalší ako priemer v priemysle. S rýchlosťou načítania stránky približne 950 ms sú výrazne za ostatnými hostiteľmi s podobnými cenami. A2 Hosting, najrýchlejší hostiteľ, ktorého sme doteraz skontrolovali, načíta stránky do 210 ms. Ďalšia spoločnosť vo vlastníctve spoločnosti EIG s podobnými nákladmi, Malá oranžová, načíta stránky približne za 520 ms.

3) Pomalá podpora zákazníkov so zavedením systému do prevádzky

Rýchle vnímanie zákazníckych recenzií zákazníckych služieb servera Just Host hovorí o objemoch. Ako je tomu často v prípade spoločností EIG, sťažnosti týkajúce sa služieb zákazníkom sa začnú prudko zvyšovať hneď po akvizícii. Just Host nie je výnimkou. Na spojenie so zákazníckym servisom môžete čakať 10 až 20 minút, či už prostredníctvom telefónu alebo okamžitého chatu. Akonáhle tak urobíte, ich zástupcovia sa vám nebudú javiť tak, ako by sa s vami stretli; často dostanete odkazy na ich stránky s často kladenými otázkami alebo odporúčania na základné riešenie problémov, ktoré ste už vyskúšali. Okrem toho sa s každým stretnutím stretnete. Aj keď výpredaje nie sú to najhoršie, čo môže spoločnosť urobiť pre svojich zákazníkov, táto prax je hrozne frustrujúca, keď sa snažíte problém vyriešiť..

4) Zálohy servera nie sú zaručené

Just Host uvádza týždenné zálohy serverov ako jednu zo služieb, ktoré ponúkajú, niečo, čo robia mnohí z ich konkurentov, ak nie častejšie. Prečítajte si však drobné písmo a uvidíte, že tieto zálohy nie sú zaručené. Nie je to veľmi upokojujúce, však? Bezpečnosť vašich údajov samozrejme nemusí úplne dôverovať službe Just Host, takže ak by ste si ich mali zvoliť ako poskytovateľa služieb, uistite sa, že vykonávate manuálne zálohovanie..

5) Žiadne VPS

Mnoho poskytovateľov hostingu ponúka možnosť VPS ako upgrade zo zdieľaného plánu hostenia. Skrátka pre Virtual Private Server, to znamená, že si prenajímate vyhradenú časť priestoru zo servera. Just Host túto možnosť nemá. Just Host ďalej neponúka možnosti cloudového hosťovania. Zatiaľ čo ich zdieľané plány hosťovania sa predpovedajú predvídateľným a užitočným spôsobom, Just Host nie je spoločnosťou, ktorá si vyberie, či plánujete rozšíriť svoju firmu pomocou VPS.

6) Žiadny e-mail Catchall

Jednou z kľúčových funkcií, ktorú Just Host chýba, je funkcia catchall email. Aj keď server Just Host ponúka neobmedzené množstvo domén, tento e-mailový e-mail vám môže pomôcť, aby ste prišli o niektoré dôležité e-maily..

Spodná čiara:

Táto cena 3,45 USD mesačne, ktorá vás prilákala na prvé miesto v spoločnosti Just Host, prichádza s veľkým úlovkom: túto cenu dostanete, iba ak ste ochotní kúpiť ich služby na 3 roky. Najmä s ohľadom na ich záruku vrátenia peňazí je k dispozícii iba počas prvých 30 dní služby, čo je veľmi veľký kus peňazí, od ktorých sa požaduje, aby ste ich vyplatili vopred. Aj keď mnohí by radi zaplatili vopred za správnu službu, všetky veci sa berú do úvahy, Just Host však nerobí najpôsobivejší prípad, prečo by ste sa im mali pripútať tak dlho. Ak sa rozhodnete pre hostiteľa s právnou subjektivitou, odporúčame vám radšej GoDaddy alebo HostGator, kde sú obchodné modely vyspelejšie.

Zobraziť ďalšie funkcie JustHost Recenzie 2.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Rýchla inštalácia
 2. Jasná cesta k škálovaniu pomocou zdieľaného hostenia
 3. Konkurenčné vesmírne ponuky
 4. Doména zadarmo

Zápory

 1. Žiadne VPS
 2. Žiadny e-mail Catchall
 3. Zálohy nie sú zaručené
 4. Zákaznícky servis je nedostatočný
 5. Pod priemernou rýchlosťou a dobou prevádzky

Support2Speed2Features3Value4Transparency2.5

JustHost Otázky a odpovede

Ako máte vedieť, ktorá služba je pre váš web alebo webové stránky vašej firmy toľko možností webhostingu? Vieme, že to môže byť ťažké rozhodnutie, preto robíme väčšinu výskumu pre vás. Uvažovali ste o použití JustHost pre vaše potreby webhostingu? Ak áno, ste na správnom mieste. V tomto článku začneme rozsiahlou sekciou Časté otázky (FAQ), ktorá obsahuje informácie o najčastejších obavách, ktoré ľudia majú. Potom si ukážeme, prečo sa rozhodli JustHost môže byť pre vás dobrou voľbou. Začnime:

Ponúka JustHost hosting pre Linux alebo Windows?

Ich webhostingové služby sú iba Linux a nezahŕňajú hosting Windows.

Will JustHost sa pokúsi zvýšiť moju mesačnú cenu, keď príde čas na obnovenie mojej zmluvy?

Keď podpíšete svoje prvé zmluvné podmienky, dostanete zľavu. Po každom obnovení vám bude účtovaná normálna cena za váš servisný plán.

Zahŕňajú plány JustHost bezplatnú doménu?

Áno, všetky plány spoločnosti JustHost zahŕňajú jednu bezplatnú registráciu názvu domény. Ak máte zdieľaný plán, je bezplatný iba na jeden rok.

Ak budem mať nejaké prestoje, poskytne mi JustHost vrátenie peňazí?

Nie. Väčšina webových služieb nemá záruky dostupnosti, takže za výpadky nedostanete nič.

Má JustHost záruku vrátenia peňazí?

Áno, ak sa rozhodnete službu zrušiť do 30 dní, môžete získať plnú náhradu nákladov na váš plán. Po uplynutí 30 dní sú náhrady rozdelené na nevyužitú časť mesačnej služby. Za zrušenie doménových mien vám môžu byť účtované poplatky.

Ponúka JustHost hostingové plány pre virtuálny privátny server (VPS)?

Áno, absolútne áno. Ponúkajú štyri rôzne možnosti hostenia VPS, takže si môžete vybrať ten, ktorý potrebujete.

Má zákaznícka podpora JustHost telefónne číslo, na ktoré sa môžem s nimi spojiť?

Áno, ich zákaznícka podpora je vám k dispozícii prostredníctvom živého chatu a telefonicky 24/7.

Aké programovacie jazyky podporuje program JustHost?

JustHost podporuje všetky jazyky, ktoré bežia na serveroch Linux, vrátane PHP, Python, Perl a Ruby on Rails.

Ak vyberiem JustHost, existujú možnosti ďalšieho predajcu?

Nie, neponúkajú žiadne plány pre ďalších predajcov.

Pomôže mi JustHost preniesť moje existujúce webové stránky na ich servery?

Nie, nebudú. JustHost neponúka žiadne služby prenosu webových stránok.

Môžem mať na svojom účte naraz viac webových stránok?

Každý program JustHost samozrejme obsahuje neobmedzené názvy domén, takže môžete mať toľko webových stránok, koľko chcete.

Existuje plán ovládacieho panela súčasťou plánu JustHost?

Áno, softvér cPanel získate s každým hosťovacím plánom.

Aké spôsoby platby akceptuje spoločnosť JustHost, aby som uskutočňoval svoje mesačné alebo ročné platby?

Prijímajú šeky, peňažné poukážky, Discover, American Express, Visa, MasterCard a PayPal za akékoľvek pravidelné platby za služby.

Môžem si nastaviť svoj webhostingový účet na mesačné platby?

Áno, za svoje webhostingové služby môžete platiť v ľubovoľnom fakturačnom cykle: týždenne, mesačne alebo ročne. Nezabúdajte, že ak sa rozhodnete zrušiť, vrátenie prostriedkov je rozdelené na zostávajúci čas fakturačného cyklu.

Ponúka JustHost akékoľvek záložné služby?

Nie. Hoci sa môžu rozhodnúť zálohovať vaše stránky podľa vlastného uváženia, nezaručujú žiadny druh zálohovacej služby. Ste zodpovední za svoje vlastné zálohy mimo lokality.

Dostávajú študenti, školy alebo neziskové organizácie zľavu za používanie služieb JustHost?

Študenti zúčastnených univerzít môžu mať nárok na zľavnené ceny za používanie služby JustHost pre svoje webhostingové služby.

Ktorý plán JustHost je najlepší na streamovanie videa?

Všetky plány programu JustHost sú rovnako dobré pri streamovaní vysokokvalitného zvuku a videa.

Kde sa nachádza webhostingová služba JustHost?

JustHost má dátové centrum umiestnené v Chicagu v štáte Illinois s viac ako 2 000 servermi a štyrmi technikmi.

Má JustHost blog a je na Twitteri?

Majú blog, ale posledný príspevok bol dávno. Posledný príspevok na Twitteri bol ešte ďalej ako blogový príspevok, takže na niektorom z nich nie sú aktívni.

Môžem používať službu WordPress v službe JustHost?

Samozrejme môžete. WordPress je pomocou tejto webhostingovej služby plne podporovaný.

Prečo by ste si mali zvoliť Justhost
 • Keď sa zaregistrujete pre služby JustHost, získate jednu bezplatnú registráciu názvu domény. Alebo, ak sa rozhodnete, môžete namiesto toho preniesť názov domény.
 • Zo svojho servera môžete hostiť ľubovoľný počet domén. Ak sa zaregistrujete v službe JustHost, získate výhodu, že budete môcť spravovať všetky svoje webové stránky z jedného ovládacieho panela. Majte toľko alebo málo webových stránok, koľko potrebujete, pretože neexistuje žiadny limit.
 • Získate skvelú dostupnosť. Aj keď prevádzka nie je na serveri JustHost zaručená, sú v podnikaní a poskytujú vám spoľahlivú a bezpečnú hostiteľskú platformu. Všetky ich servery sú vybavené technológiou štvorjadrového procesora a záložné zdroje energie dodávajú generátory. Dátové centrum je neustále monitorované, takže akékoľvek problémy je možné vyriešiť takmer okamžite.
 • Zákaznícka podpora, ktorá je vždy k dispozícii. S touto webhostingovou službou môžete očakávať, že vyriešite akékoľvek problémy rýchlo a ľahko, pretože vždy majú k dispozícii technikov. Môžete ich kontaktovať tromi jednoduchými spôsobmi: e-mailom, chatom a telefónom. Všetky tri kanály môžete pre vaše pohodlie použiť 24/7.
 • Je cenovo dostupný a neobmedzený. Keďže prevádzka na serveri Justhost nie je zaručená, môžu vám ponúknuť lepšie ceny ako niektoré z najznámejších služieb webhostingu. Poskytujú vám tu cenovo výhodnú službu s neobmedzeným všetkým. Neobmedzený hosting domény, neobmedzený počet e-mailových účtov, neobmedzený prenos webových stránok a neobmedzený úložný priestor. Získate viac a platíte menej, ale mohli by ste zažiť prestoje.
 • Môžete sa integrovať s ovládacím panelom. Softvér cPanel získate so zmluvou JustHost, ktorá vám umožňuje nastaviť vaše webové stránky tak, ako chcete, a oveľa efektívnejšie ich propagovať. Môžete využiť reklamné nástroje, inštalovať aplikácie a dokonca použiť vzory šablón, aby ste sa stali oveľa lepším správcom webových stránok.
 • Je to jednoduché. Na rozdiel od iných spoločností poskytujúcich webhosting sa JustHost snaží všetko udržiavať čo najjednoduchšie, aby nedošlo k zámene. Od registrácie až po používanie softvéru ovládacieho panela je všetko nastavené tak, aby vám uľahčilo prácu. Celý ich proces je navrhnutý tak, aby vám uľahčil život, ale nebol komplikovaný.
 • Získate cPanel. Tento softvér rozhrania ovládacieho panela je nositeľom ceny z nejakého dôvodu. Je veľmi užívateľsky prívetivý, takže môžete spravovať všetky aspekty svojho hostingového účtu, čo vám umožní nastaviť e-maily, názvy domén, používať informácie o databáze a štatistiku prístupu pre všetky vaše webové stránky. cPanel z vás urobí hostiteľa, nie zákazníka.
 • Zadarmo skripty. Keď sa zaregistrujete v službe JustHost, získate celú knižnicu skriptov a je úplne zadarmo. Pomocou SimpleScripts môžete nainštalovať ktorýkoľvek z vedúcich skriptov vrátane Joomly, osCommerce, phpBB a populárneho WordPress. Je to dobrý nástroj a veľká hodnota.
 • Majú záruku vrátenia peňazí. Ak sa rozhodnete vyskúšať JustHost, je tu skutočne veľmi malé riziko. Každý z ich hostingových plánov obsahuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak zrušíte pred uplynutím prvých 30 dní, vrátime vám celú vašu kúpnu cenu. Ak zrušíte svoj účet po 30 dňoch, dostanete vrátenie prostriedkov, ktoré je pomernované podľa toho, koľko času zostalo na vašej zmluve. Všetky vrátené platby nezahŕňajú žiadne platené poplatky za registráciu a nastavenie, ale ponecháte si všetky doménové mená, ktoré ste si mohli zaregistrovať pri používaní služby JustHost. Existuje len malé riziko vyskúšania služieb JustHost, ale veľa skvelých výhod.
Záverečné myšlienky

Ak hľadáte lacnú alternatívu pre webhostingovú službu, určite by ste sa mali dobre pozrieť JustHost.  Táto webhostingová spoločnosť má niektoré docela základné služby, ale vyhovujú potrebám väčšiny priemerných používateľov.

Zákaznícka podpora je celkom dobrá, ale nedostupnosť hostingu Windows je problém.

Všetko je tu základné, takže pokročilí používatelia musia neustále nakupovať a zákazníci z firmy by sa chceli tejto službe vyhnúť, pretože nezaručujú dostupnosť. Pri čítaní recenzií zákazníkov online sme si všimli, že boli takmer všetci extrémne negatívni, zaznamenali vážne problémy, závažné prestoje a problémy s dosahovaním služieb zákazníkom..

Toľko zlých recenzií naznačuje niekoľko vážnych problémov, takže ak sa rozhodnete pre túto službu, naše rady by mali byť opatrné. Pre priemerných používateľov, ktorí chcú lacnú zmluvu a nakupujú za cenu, JustHost môže byť pre vás perfektnou webhostingovou službou. Pre obchodné a elektronické webové stránky je to jednoznačné číslo.

Viac na JustHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map