Recenzia mediálneho chrámu máj 2020 – oplatí sa vám to?

Aká dobrá je hosting mediálnych chrámov?


Pozri oficiálne recenzie chrámu mediálnych stránok 3.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (0 hlasov) Pros

 1. Záruka dostupnosti
 2. Garancia vrátenia peňazí
 3. E-mailová flexibilita

Zápory

 1. Žiadny hosting založený na systéme Windows
 2. Nedostatok nástrojov na vytváranie webových stránok
 3. Čas odozvy

Support4Speed4Features4Value3.5Transparency3.5

Naša oficiálna recenzia hostiteľa MediaTemple

MediaTemple hosting je od roku 1998. Odvtedy si zarobili vyše 125 000 zákazníkov a hostili viac ako 1,5 milióna webových stránok vrátane niektorých veľkých spoločností ako Starbucks a Toyota.

Sú o niečo drahšie ako niektoré spoločnosti poskytujúce webhosting tam, ale pre mnoho ľudí stojí za to peniaze. Najpopulárnejšou možnosťou, ktorú ľudia zvyčajne hľadajú, pokiaľ ide o webhosting, je možnosť zdieľaného hostenia. MediaTemple ponúka iba jednu možnosť zdieľaného hostenia, ktorá začína na 20 dolárov mesačne. Ak sa však rozhodnete pre ročný plán, očakáva sa, že budete platiť iba 16,57 dolárov mesačne.

Najlepšie vlastnosti hostenia MediaTemple

1) Záruka dostupnosti

Záruka prevádzkyschopnosti MediaTemple presahuje všetky očakávania. Zaručujú, že váš web bude až 99,9999 percent času. Ak je váš web niekedy z akéhokoľvek dôvodu nefunkčný, ponúka zľavu z vášho mesačného poplatku. Za každých 20 minút, keď je váš web nefunkčný, ponúkajú zľavu 20%. Vo svojej základni je to spoločnosť, ktorá preberá zodpovednosť za svoje činy. Sľubujú, že ak nedokážu udržať váš web v prevádzke, odškodnia vás. Spoločnosti majú zlý zvyk robiť chyby a nevlastniť sa im. Každý robí chyby – dokonca aj spoločnosti. Tento typ spoločenskej zodpovednosti nie je niečo, čo vám niekto ponúkne.

2) Možnosti podpory

Vrcholom akejkoľvek webhostingovej spoločnosti je podpora. Väčšina ľudí na svete nie sú technickí nadšenci. V skutočnosti väčšina ľudí, ktorí sa nakoniec stanú zákazníkmi webhostingových spoločností, sú vlastníci firiem. Ako už bolo povedané, spoločnosti ich musia podporovať. Ak tak neurobia, majitelia firiem urobia to, čo urobí každý, kto má zmysel pre podnikanie – prejdú k niekomu, kto im poskytne náležitú podporu.

MediaTemple sa môže pochváliť databázou KB (znalostná báza), ľahko použiteľnou wiki a dokonca živými informáciami o stave systému. Ich firemný blog je pravidelne aktualizovaný a ich podporné tímy majú sídlo v USA – s ktorými môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu, telefónu a systému predaja lístkov a sľúbiť vám reagovať do 24 hodín.

3) Flexibilita e-mailu

E-mail rýchlo prekonáva popularitu slimákov a umožňuje zákazníkom šetriť papier a znižovať uhlíkovú stopu. V chráme médií máte možnosť vytvárať početné e-mailové účty, aby ste na svojom webe čo najlepšie spravovali komunikáciu. Každý zdieľaný plán hostingu sa dodáva s e-mailovými adresami služby Google Apps for Work a 1 000 adresami.

4) Storno podmienky

MediaTemple ponúka štandardnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí pre väčšinu svojich plánov. Ich dedikované plány serverov však ponúkajú iba sedemdennú záruku vrátenia peňazí. Tieto druhy záruk sú vždy výhodou. Zdá sa však, že sú obmedzené. 30-dňová záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje iba na hostiteľské poplatky. Nevzťahuje sa na iné služby, ako sú poplatky za registráciu doménových mien.

5) Ideálne na ďalší predaj

MediaTemple ponúka pridružený program. Je to skvelé pre získavanie nových zákazníkov, ale vďaka čomu je MediaTemplegreat to, že vám ponúka možnosť ďalšieho predaja vášho hosťovacieho priestoru. Inými slovami, ak ste chceli podniknúť cloud computing, MediaTemple poskytuje spôsob. Najnižšia cena plánov vyhradených serverov začína okolo 2000 dolárov mesačne. Ak by ste však väčšinu tohto priestoru predali, mohli by ste svoje peniaze zarobiť so ziskom. Predaj priestoru na serveri nie je známy len pre MediaTemple, ale obhajujú ho.

Nevýhody hostenia MediaTemple

1) Rýchly čas odozvy

Nedávno bola vypracovaná štúdia, ktorá uvádzala niekoľko vecí, ktoré môžu mať za následok nešťastnú skúsenosť so zákazníckym servisom – dlhé časy odozvy boli blízko zoznamu. V skutočnosti spoločnosti, ktoré zvyknú trvať príliš dlho, často prichádzajú o zákazníkov.

MediaTemple garantuje 24-hodinový čas odozvy na väčšinu otázok. Naše skúsenosti hovoria, že budú reagovať za menej ako 12 hodín. Pre mnoho ľudí je to perfektné. MediaTemple je však ideálny pre väčšie spoločnosti. Keby som bol členom jednej z týchto väčších spoločností a potreboval by som podporu, očakával by som podporu oveľa rýchlejšie. Prinajmenšom, ak platím prémiové ceny, očakávam prémiovú podporu.

2) Žiadne možnosti hostenia založené na systéme Windows

MediaTemple ponúka iba možnosti hostingu založené na Linuxe. Pre mnoho ľudí je to dobrá správa. Vidia Linux ako výkonnejší operačný systém, ktorý je možné prispôsobiť ich potrebám. Zdá sa však, že program MediaTemple zabudol, že spoločnosť Microsoft stále vlastní 90 percent podielu operačného systému na trhu so systémom Windows. Väčšina ľudí stále používa systém Windows – napriek sťažnostiam – a bolo by skvelé, keby spoločnosť MediaTemple ponúkla možnosti hostenia založené na systéme Windows.

3) Štandardné zadarmo nie sú zadarmo

Mnoho spoločností poskytujúcich webhosting ponúka štandardnú sadu bezplatných služieb. Patria sem nákupný košík, softvér blogu av niektorých prípadoch aj kredit Google AdSense. MediaTemple nenabízí nič z toho zadarmo. Sú viac ako kompatibilné so všetkými z nich – očakáva sa však, že budú. Mnohé zo štandardných bezplatných reklamných služieb sú „háčiky“, ktoré ovplyvňujú zákazníka v jeho smere. Ak MediaTemple začal ponúkať obvyklé bezplatné programy, môže dôjsť k malému zvýšeniu počtu zákazníkov.

4) Potrebuje viac nástrojov na vytváranie webových stránok

Je nevyhnutné mať k dispozícii všetky nástroje na prispôsobenie vášho webu tak, aby bol jedinečný. Niektorí zákazníci majú pocit, že tieto nástroje sú obmedzené, pokiaľ ide o Media Temple.

Niektoré obmedzené funkcie môžu byť dráždivé
Zákazníci sa sťažovali, že niektoré obmedzené funkcie, ktoré sa používajú automaticky, sú nepríjemnejšie ako pomoc.

Spodná čiara:

Nie pre začiatočníkov. Ak hľadáte jednoduchý web hosting spoločnosť pre osobný blog, tam sú tie lepšie tam. Ak však hľadáte výkonný dedikovaný server so zaručenou prevádzkou, pretože musíte podnikať, MediaTemple má chrbát.

Pozri oficiálne stránky

Chrám médií Q&

Ak hľadáte dokonalého hostiteľa pre svoju webovú stránku, určenie toho, kto má vlastnosti a výhody, ktoré chcete, a zároveň získanie ceny, ktorú si môžete dovoliť, sa môže zdať ako ohromujúca úloha. Zdá sa, že pri výbere miliónov z celého sveta existuje nekonečné množstvo možností. Aj keď ich nemôžeme skontrolovať, rozhodli sme sa vám poskytnúť fakty o najväčších hráčoch, ako je Media Temple, spoločnosť so sídlom v Kalifornii s dlhou históriou a dobrou povesťou..

Kedy začal Media Temple?

Demian Sellfors uviedol Intergress Technologies ako poskytovateľ digitálneho podnikania v roku 1998 a na budúci rok sa spoločnosť zameriavala na poskytovanie kvalitných služieb svojim zákazníkom – vrátane Media Temple. V roku 1999 sa spoločnosti zlúčili, pričom si zachovali meno Media Temple. Sellfors sa stal generálnym riaditeľom a založil populárnu webhostingovú spoločnosť. Spoločnosť so sídlom v Los Angeles rýchlo rástla a zaviedla niekoľko rôznych programov, ktoré vylepšili služby a funkcie, ktoré poskytuje.

V roku 2006 spoločnosť Media Temple vytvorila verejnú mriežku založenú na službe Cloud, ktorá spravuje webové stránky na viacerých rôznych klastrových serveroch namiesto jedného servera. V auguste 2013 túto funkciu aktualizovali.

V júni 2013 spoločnosť Media Temple uviedla na trh službu CloudTech, ktorá poskytuje zákazníkom prémiovú službu nepretržite od kvalifikovaných technikov, aktualizovala svoju platformu pre hosťovanie virtuálnych súkromných serverov a začala ponúkať službu LiveChat pre interakciu so zákazníkmi v reálnom čase. Spoločnosť bola vybraná spoločnosťou Wall Street Journal na audit vládnej webovej stránky. Celé uznanie a rast, ktorý zaznamenal Media Temple, viedla v roku 2013 k jeho prípadnej akvizícii spoločnosťou GoDaddy, jednou z najväčších spoločností poskytujúcich webhosting..

Čo znamená Media Temple?

Mediálny chrám uvádza, že hoci za posledných 18 rokov zaznamenali veľký rast, „jedna vec sa nikdy nezmenila: [ich] záväzok k úspechu [svojich] zákazníkov“. “ To je podľa nich hnacou silou svojich výrobkov.

Musí to mať určitý vplyv, pretože teraz hostia viac ako 1,5 milióna webových stránok rozmiestnených vo viac ako 100 rôznych krajinách a viac ako 125 000 jednotlivcov a spoločností, ktoré používajú svoj hosting, WordPress, Cloud a iné servery.

Spoločnosť na svojej webovej stránke uvádza štyri kľúče k ich úspechu:

 • služba
 • Produkty
 • hodnota
 • inovácie

Media Temple sa pýši tým, že zákazníkom dáva viac za svoje peniaze, pričom poznamenáva, že aj keď môžu stáť „pár dolárov navyše“, vynaložené peniaze sa oplatí za rýchlejší hardvér, inteligentnejší softvér a kvalitnú podporu. Spoločnosť tiež pracuje na inováciách na celom svete s cieľom vytvárať nové a vzrušujúce produkty a služby spolu s partnerstvami, ako napríklad ich práca na vytvorení Helix, prvej súkromnej cloudovej služby s podporou OpenStack so spoločnosťami Dell a MorphLabs..

Ponúka mediálny chrám zdieľaný hosting?

S vydaním mriežky v roku 2006 si Media Temple vytvoril svoju vlastnú štruktúru zdieľaného hostenia. Unikátna klastrovaná architektúra bola navrhnutá tak, aby zákazníkom poskytla spoľahlivejšie a rýchlejšie možnosti hostenia, ktoré poskytujú iní v odbore. Niektoré funkcie sú štandardom každého plánu.

 • Úložisko SSD
 • Ochrana pred DDoS a inými prienikmi
 • 30-dňové zálohovanie a obnovenie súborov
 • 1 000 e-mailových schránok
 • Spravované aplikácie, ako sú WordPress, Drupal alebo ZenCart
 • Užívateľsky príjemný ovládací panel

Ponúkajú tri samostatné spoločné plány hostenia; ak platíte ročné náklady, získate dva bezplatné mesiace.

osobné (20 USD mesačne): 100 webových stránok so 100 databázami, úložiskom SSD s kapacitou 20 GB, škálovateľnou šírkou pásma 1 TB a 2 000 GPU alebo jednotkou Performance Grid, ktorá meria každý prístup alebo požiadavku na službu Grid.

pre (30 USD mesačne): 500 webových stránok, 500 databáz, 100 GB SSD úložného priestoru, škálovateľná šírka pásma 2 TB, 2 000 GPU, globálna CDN pre jeden web a detekcia a odstránenie škodlivého softvéru pre jeden web.

kancelária (120 USD mesačne počas prvých troch mesiacov; bežná cena 150 USD mesačne): 2 500 webových stránok, 2 500 databáz, úložisko 500 GB SSD, škálovateľná šírka pásma 5 TB a 4 000 GPU. Získate tiež globálne CDN, detekciu a odstránenie škodlivého softvéru a webovú bránu firewall pre päť serverov spolu s registráciou jednej domény a certifikátom SSL pre jeden server..

Ako je štruktúrovaný hosting VPS spoločnosti Media Temple?

Mediálny chrám zaručuje 99,999-percentný výpadok pre ich hosting VPS, čo znamená, že vaše stránky budú každý mesiac mimo prevádzky menej ako minútu. Sú hostené na serveroch SSD, ktoré sa ukazujú ako najrýchlejšie možnosti, a zákazníkom poskytujú flexibilitu pri výbere medzi spravovanými alebo samosprávnymi servermi..

Self-Managed:

Každý plán obsahuje úplný prístup SSH a root, okamžité zabezpečenie a výber z nasledujúcich operačných systémov: ubuntu, debian, fedora a CentOS..

 • Samostatne spravovaný VPS sa začína na úrovni 1 $ 30 za mesiac pre 2 GB RAM, 20 GB úložného priestoru a 2 TB šírky pásma.
 • Prejdite na úroveň 2 pri 50 dolárov za mesiac pre 4 GB RAM, 40 GB úložného priestoru a 3 TB šírky pásma.

Najlepšie plány vám poskytujú zľavu 20 percent za prvé tri mesiace.

 • Úroveň 3 stojí 80 dolárov mesačne za prvé tri, kým sa nedosiahne bežná cena 100 dolárov mesačne. Získate 8 GB RAM, 80 GB úložného priestoru a 5 TB šírky pásma.
 • Úroveň 4 ($ 200 / mesiac počas prvých troch mesiacov a 250 $ / mesiac potom): 16 GB RAM, 160 GB úložného priestoru a 6 TB šírka pásma.
 • Úroveň 5 ($ 400 / mesiac prvé tri mesiace; $ 500 / mesiac potom): 32 GB RAM, 250 GB úložného priestoru, šírka pásma 7 TB.
 • Úroveň 6 (prvé 800 mesiacov mesačne; potom 1 000 dolárov mesačne): 64 GB RAM, 500 GB úložného priestoru a 8 TB šírka pásma.

Plne spravované VPS

S rovnakou zárukou dostupnosti 99,999% dostupnosti, ovládacím panelom Plesk Onyx alebo cPanel a WHM 11.5, dennými zálohami, migráciou a nastavením stránok a množstvom rôznych funkcií, ich spravované VPS začína na 249 USD mesačne. Škálovateľná cena vám umožňuje medzi 2 a 128 GB pamäte, 30 GB a 1 TB úložného priestoru a medzi 2 a 10 TB šírky pásma.

Môžem získať špecializovaný hosting od Media Temple?

Tri rôzne plány vyhradených serverov pre jedného nájomcu zahŕňajú rôzne služby, ktoré umožňujú neobmedzené hosťovanie domén, 10 TB mesačnú šírku pásma, 128 GB DDR3, vyrovnávaciu pamäť RAM, viacjadrové procesory Intel Xeon, 1 TB SSD úložný priestor a batérie a blesky – zálohovaná vyrovnávacia pamäť na zápis. Softvér je predinštalovaný na všetkých troch plánoch na základe potrieb zákazníkov.

 • Samoobsluha začína na 2 000 $ mesačne, so správou servera príkazového riadku, úplným prístupom root a bez spravovaných služieb.
 • Spravované dedikované servery začínajú na 2 500 $ mesačne. Na požiadanie môžete získať prístup rootov, užívateľsky prívetivý ovládací panel a správu nasledujúcich oblastí: základný výkon, denné zálohy, aktualizácie OS a aplikácií, kontrola zabezpečenia a škodlivého softvéru av prípade potreby odstránenie.
 • Plne spravované dedikované servery stoja 2 699 dolárov mesačne. Správa systému a prístup k rootovi riadi SysAdmin a 24/7 dostanete prioritné odpovede. Všetky aspekty vášho hostenia sú úplne spravované aplikáciou Media Temple.
Je cloud hostingom služby, ktorú ponúka Media Temple?

Ako partner Amazon WebService vám Media Temple pomôže presunúť a vybudovať vaše webové stránky, ktoré budú plne spravovať ich SysAdmin a DevOps. Plány začínajú na 499 $ mesačne a zahŕňajú podporu 24/7 SysAdmin. Bezplatné konzultácie pomôžu ich zástupcom dozvedieť sa viac o vašom projekte a vybrať najlepšiu voľbu pre vaše potreby cloudového hostingu.

Ponúkajú tiež špecializovaný hosting WordPress na serveri Amazon Cloud s jedinečnou architektúrou, ktorá obsahuje viac vrstiev redundancie, ktorá zaisťuje 100 percentnú dostupnosť. Redundantné webové, databázové a súborové servery sa nachádzajú vo viacerých dátových centrách. Zmena mierky sa uskutoční v priebehu niekoľkých minút, vaše stránky sú mimoriadne bezpečné a vždy pracujete s jednou osobou, aby ste sa uistili, že sú vždy také, ako chcete. Ponúkajú dva samostatné plány WordPress, každý s piatimi webmi, škálovaním podľa premávky a množstvom ďalších funkcií. Plány začínajú na 2 500 $ každý mesiac.

Aké ďalšie funkcie ponúka Media Temple svojmu zákazníkovi?

Media Temple spolupracuje s celým radom rôznych platforiem, napríklad Magento, pre elektronický obchod, spolu s viac ako 20 ďalšími spravovanými aplikáciami. Ak nezakúpite niektorý zo zdieľaných programov, ktoré tento certifikát obsahujú, môžete si pre svoj web elektronického obchodu kúpiť certifikáty SSL.

Zdieľané plány zahŕňajú CloudFlare, ktorý bol zahrnutý ako súčasť Gridovej infraštruktúry. Rýchlosť a spoľahlivosť služby CloudFlare spolu s dodatočnou úrovňou ochrany zaistia bezpečnosť vašich stránok.

Aká je zákaznícka podpora Media Temple?

Spoločnosť Media Temple sa pýši zákazníckym servisom a je mimoriadne rýchla, informovaná a pohotová. Je dôležité si uvedomiť, že webový chat a telefonická podpora sa týkajú iba otázok predaja. Technická podpora je obmedzená na zasielanie správ prostredníctvom centra účtov, ale zástupcovia rýchlo odpovedajú solídnymi odpoveďami. Ponúkajú zákaznícky servis na Twitteri a e-maile..

Môžete tiež použiť ich databázu otázok a informácií a nainštalovať doplnok SideKick, doplnok WordPress, ktorý vám ponúka rôzne možnosti prijímania podrobných pokynov na bežné otázky..

Za príplatok môžete svoju podporu inovovať a budete pracovať s certifikovanými inžiniermi.

Kde sú dátové centrá Media Temple a aké sú bezpečné?

Media Temple má dve vysoko zabezpečené dátové centrá. Prvý, ktorý bol dokončený v roku 2007, je VA-IDC4 so sídlom v Ashburn, VA. Flexibilný dizajn zahŕňa lepšiu kapacitu napájania a chladenia a každá z 20 počítačových miestností funguje nezávisle.

Druhý, EL-IDC3, sa nachádza v El Segundo v Kalifornii. Spĺňa špecifikácie úrovne IV, ponúka priestor pre rast a poskytuje ešte vyššiu úroveň bezpečnosti.

Aká je ich prevádzková doba?

Chrám médií chráni ich prevádzkyschopnosť vyhradených serverov a peniaze vložia tam, kde majú ústa. Sú mimoriadne stabilné a majú veľmi malé prestoje – to je dobré znamenie pre vaše webové stránky. Stránky prevádzkované v sieti Grid nemajú rovnakú záruku a majú tendenciu mať viac prestojov. Stále sú nad priemerom 99,9%, ale za 20 dolárov mesačne by sa očakávala lepšia dostupnosť.

Pomôžu mi ich odborníci presunúť môj web?

Niektoré stránky zahŕňajú migráciu stránok, ale v prípade tých, ktoré to neurobia, inžinieri spoločnosti CloudTech presunú váš web za 150 dolárov za web. Presunú všetky stránky, ktoré sú kompatibilné s ich produktmi, a ak nedokážu presunúť vaše stránky, vrátia vám peniaze.

Majú dobré rýchlosti načítania stránky?

Media Temple poznamenáva, že sieť zvyšuje až šesťkrát rýchlejšie stránky; veľa súčasných zákazníkov nemusí nevyhnutne súhlasiť s touto rýchlosťou, ale uvedomte si, že z väčšej časti sú ich stránky rýchlejšie ako v prípade iných hostiteľov..

Zaručujú niektorú zo svojich služieb?

Aj keď existuje veľa hostingových spoločností, ktoré ponúkajú extrémne dlhé záruky vrátenia peňazí, niekedy dosahujúce 97 dní, Media Temple ponúka 30 dní, čo je dosť času na to, aby ste určili, či je hostiteľ pre vás..

Aké sú nevýhody pri výbere Media Temple?

Zákazník našiel niekoľko nevýhod pri hostovaní s Media Temple.

 • Neponúkajú servery založené na systéme Windows
 • Zatiaľ čo všetky ich plány sú drahšie ako mnohé z populárnejších možností hostenia, ceny za ich plány VPS a dedikovaných serverov majú výrazne vyššie mesačné náklady.
 • Viac nástrojov na vytváranie webových stránok by bolo veľmi prospešné pre zákazníkov, ktorí začínajú s webovým dizajnom. Ich možnosť Virb, ktorá má ďalšie náklady, vám umožní vytvárať ostré stránky reagujúce na mobilné zariadenia. Opäť to však stojí každý mesiac viac a nemá populárne témy drag-and-drop, ktoré sa stávajú populárnejšie.
 • Mnohé z ich možností sú ideálne pre tých, ktorí majú skúsenosti a znalosti vývoja webových aplikácií; jednotlivci alebo spoločnosti bez tohto zistenia môžu mať na začiatku ťažšie naučiť sa používať Media Temple.
Prečo by som mal zvoliť Media Temple?

Mediálny chrám má rozsiahly zoznam možností hostenia s mnohými rôznymi príležitosťami na zväčšenie vašich plánov podľa potreby. Poskytujú inštaláciu jedným kliknutím na niekoľko webových aplikácií; na plánoch hostených v sieti Grid je obmedzená suma, ale vyhradení zákazníci hostingu majú väčšiu možnosť. Ich zástupcovia zákazníckeho servisu sú skúsení, profesionálni a zdvorilí.

Media Temple je spoločnosť poskytujúca nápady pre skúsených vývojárov, ktorí chcú priekopnícky a kvalitný hosting a nemajú obavy o rozpočet. Pre tých, ktorí začínajú hosťovať alebo majú obmedzený rozpočet, sa môžu ceny Media Temple zdať reštriktívne; schopnosť rásť a schopnosti každého plánu však môžu z mediálneho chrámu urobiť dobrú prvú voľbu.

Viac na MediaTemple.net

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map