Recenzia One.com máj 2020 – ceny a plány hostingu

Aká dobrá je hosting One.com?


Recenzie One.com 3.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (2 hlasov) Pros

 1. Pôsobivý zoznam funkcií
 2. Viac ako cenovo dostupné
 3. Vynikajúca dostupnosť
 4. Prvý rok zadarmo pre základný balík
 5. Celoročná podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Zápory

 1. Ponúknite iba zdieľaný hosting

Support3Speed3.5Features3Value3.5Transparency3

Naša oficiálna recenzia hostingu One.com

One.com je jedným z popredných európskych poskytovateľov hostingu. Spoločnosť One.com, ktorá bola založená v Dánsku v roku 2002, sa rozrástla na viac ako milión zákazníkov a 149 krajín.

Najlepšie vlastnosti hostenia One.com

Pozrime sa pod kapotu, však? Koniec koncov, za 15 rokov rástli z ničoho na viac ako 1 milión zákazníkov. Musia robiť niečo správne.

Pôsobivý zoznam funkcií

One.com ponúka niektoré funkcie, ktoré sú konkurenčné s inými hostingovými riešeniami a niektoré funkcie, ktoré sú jedinečné. Ponúkajú jedinečné riešenie Bix s každým hostiteľským balíkom. Riešenie Bix vám poskytuje synchronizáciu v reálnom čase, funkcie streamovania hudby, funkcie zdieľania súborov a stále pôsobivé funkcie mobilného prístupu..

Samotná skutočnosť, že sa jedná o štandard pri každom balení, je sama o sebe pôsobivá. Medzi konkurenčné funkcie však patrí Google AdWords. Ak miniete 25 dolárov a kredity služby Google AdWords, one.com vám poskytne ďalšie kredity v hodnote 75 dolárov.

Sú cenovo dostupnejšie

One.com je pôsobivo cenovo dostupný. V skutočnosti som nikdy nevidel taký lacný ako je tento. To neznamená, že sú to tiež lacné služby – to znamená, že sa neúčtujú príliš veľa.

Ich štartovací balík začína na 0,25 USD mesačne. To je štvrtina dolára – nie preklep.

Tento 0,25 dolárov za mesiac, ktorý je ideálny pre základné webové stránky, blogy a e-mail, vám poskytne 15 GB úložného priestoru, jedinú databázu, jednu doménu a možnosti protokolu SSL – niečo dôležité pre webové stránky elektronického obchodu..

Dokonca aj ich obchodný balík, ktorý je jedným z drahších balíčkov, začína na 6 dolárov mesačne. Nemôžem myslieť na nikoho iného, ​​kto ponúka viac ako 500 GB úložného priestoru, osem jadier CPU (pre účet zdieľaného hostingu), viac databáz, viac domén a možnosti SSL a SSH za túto cenu..

Vynikajúca dostupnosť

Pre veľa ľudí, skôr ako sa rozhodnú pre spoločnosť poskytujúcu hosting, musia vedieť o dostupnosti. Až príliš často je príliš veľa hostingových spoločností vinných z toho, že neposkytujú najlepšiu dostupnosť. Ak je webová stránka nefunkčná – najmä webová stránka elektronického obchodu – mať webovú stránku, ktorá je nefunkčná, bude stáť ľudí peniaze. Keď to tak bude stáť ľuďom peniaze, skončíte s nešťastnými zákazníkmi – akýmkoľvek spôsobom ich znížite. Je oveľa lepšie pre niekoho účtovať poplatok navyše, keď je prekročená šírka pásma, ako je vypnutie stránky. One.com však vaše stránky nezastaví, pretože ponúkajú neobmedzenú šírku pásma.

One.com neinzeruje svoju dostupnosť. Nájdenie trvalo trochu kopať, ale zistil som, že namiesto záruky dostupnosti, zverejnili svoje štatistiky dostupnosti. Za obdobie 979 dní zažili 99,99% dostupnosti.

Prvý rok zadarmo pre základný balík

Teraz som sa už zaoberal tým, ako cenovo dostupný One.com je. Jedna vec, ktorú som nespomenul, je, že ak pôjdete na balík Basic, bezplatne vám poskytnú váš prvý rok. To je pravda – 0,00 dolárov. Ak ste niekedy potrebovali väčšiu motiváciu ísť s hostiteľskou spoločnosťou, je to tak. Žiadna iná hostingová spoločnosť to neponúka.

Celoročná podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Toto je kritická vlastnosť podnikania v medzinárodnom meradle. Aj keď mnoho spoločností poskytujúcich túto službu ponúka túto celoročnú podporu nepretržite, mnoho z nich ju neposkytuje. V skutočnosti niektorí poskytujú podporu iba počas svojich hodín miestneho bankovníctva. Inými slovami, od 8:00 do 17:00. miestny čas – kdekoľvek sa nachádzajú. To je neprijateľné pre mnoho ľudí, ktorí sú medzinárodnými zákazníkmi, ktorí potrebujú podporu. Ak je váš web nefunkčný a potrebujete pomoc, posledná vec, ktorú chcete urobiť, je ráno o tretej hodine len preto, že keď sú otvorené,.

Jedinou nevýhodou je to, že ide iba o webový prenos, živý rozhovor. Pre mnoho ľudí, ktoré nie sú problémom, je, samozrejme, živý rozhovor preferovaný pred dlhou dobou telefonovania. Neposkytovanie telefonickej podpory však môže byť pre niektorých ľudí odradzujúce.

Nevýhody hostenia One.com

Rovnako úžasné, ako hosting One.com, sme zistili, že niektoré oblasti veľmi chýbajú. V skutočnosti sú mnohé z nich prerušovače obchodov.

Iba zdieľaný hosting

One.com ponúka iba zdieľaný hosting. To znamená, že nemôžete získať možnosti vyhradeného servera, možnosti servera VPS ani možnosti hostenia v cloude. Mnohé z týchto funkcií sú rozhodujúce pre každého, kto vytvára webové stránky elektronického obchodu a potrebuje sa rozšíriť.

Ak vytvárate webovú stránku elektronického obchodu a plánujete jej rozšírenie, môžete hľadať inde len preto, že keď to bude potrebné, budete musieť zmeniť poskytovateľov hostingu. Ak však plánujete ponechať malý blog, potom to naozaj nie je problém.

Spodná čiara

O hostovaní webov One.com sa naozaj nepáčilo. Nezaoberal som sa ani niektorými vecami – napríklad ako vyzerá ich pôsobivý zoznam funkcií (22 úžasných funkcií a počítanie – pozrite si ich) tu). To sú len bezplatné funkcie, ktoré sú štandardom každého účtu. Celkovo vzaté by One.com získalo moje srdce, keby nebolo skutočnosti, že neponúkajú žiadne iné typy hostingu ako zdieľaný hosting..

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map