Recenzia Pagely máj 2020: Lepšia ako služba WP Engine a SiteGround?

Aká dobrá je Pagely Hosting?

Recenzie Pagely 3.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (0 hlasov) Pros


 1. Používa technológiu Amazon
 2. Schopnosť prispôsobiť svoj plán
 3. The Pagely Promise – 100 percent prevádzky
 4. Automatické denné zálohy
 5. Podpora WordPress
 6. Neobmedzený počet zobrazení stránky / návštevníkov

Zápory

 1. Žiadna podpora pre live chat
 2. Žiadny cPanel
 3. Žiadna skúšobná doba ani záruka vrátenia peňazí
 4. Neschopnosť kúpiť doménu

Support3Speed4Features3.5Value3.5Transparency3

Naše oficiálne hodnotenie hostingu Pagely

Pagely je platforma Software-As-A-Service. O Pagelyovi je toho veľa. Jediným problémom, ktorý vidím v prípade Pagelyho, je to, že sú veľmi špecifické. Ak spadnete do ich výklenku, nie je to v skutočnosti problém.

Najlepšie vlastnosti Pagely Hosting

Nie je spravodlivé nazývať Pagely hostingovou službou. Tomu sa dokonca ani nenazvali. Hovoria si spravovanú službu WordPress.

Používa technológiu Amazon

Každý vie o Amazone. V skutočnosti neposkytuje žiadne vysvetlenie. Keď vidia, ako sú hostitelia spoločnosti Amazon hostené spoločnosťou Amazely, zákazníci môžu od Pagely očakávať rovnakú myseľ, akoby Amazon bol ich hostiteľom..

Schopnosť prispôsobiť svoj plán

Na prvý pohľad sa môže zdať, že Pagely má iba tri plány. To nie je pravda. Majú niekoľko ďalších plánov, ktoré vedú až k jednému, kde môžete mať štyri virtuálne súkromné ​​servery. Na Pagely je naozaj pekné, že si nemusíte vyberať jeden z ich preddefinovaných plánov. Majú funkciu, kde si s nimi môžete úplne prispôsobiť svoj vlastný plán.

The Pagely Promise – 100 percent prevádzky

Pagely sľubuje 100 percent dostupnosti. Za akékoľvek prestoje, ktoré sa kedy vyskytnú, ponúkajú kredit na hosťovanie. Keď vidím, ako ich hostia Amazonky, nevidel som nikoho, kto by sa sťažoval na prestoje alebo musel dostať kredit kvôli výpadkom.

Automatické zálohovanie

Spoločnosť Pagely bude denne zálohovať vaše webové stránky. Vďaka vynikajúcej bezpečnosti siete, skutočnosti, že hostia niektoré z najväčších podnikov na planéte a sú hostované na serveroch Amazon, si zákazníci môžu užiť kúsok mysle, že ich údaje sa nikdy nestratia..

Podpora WordPress

Toto je samozrejmé. Keď Pagely vie, ako je Pagely skôr správcovskou službou WordPress ako hostingovou službou, pozná WordPress. Majú celý tím špecializovaných odborníkov pripravených a ochotných vám pomôcť s akýmikoľvek problémami s WordPress. Pre mnohých to znamená iba začať.

Neobmedzený počet zobrazení stránky / návštevníkov

Niektoré hostingové spoločnosti vás obmedzia na určitý počet zobrazení stránky alebo návštevníkov mesačne. To nie je všetko – existujú dokonca aj niektoré spoločnosti spravujúce WordPress, ktoré budú robiť to isté. Celkovo sme zistili, že Pagely nekladie obmedzenia na zobrazenia stránok ani na návštevníkov. Spôsob, akým to tvrdia, je taký – prečo by za to niekto mal platiť?

Nevýhody Pagely Hosting

Pagely chýba v niekoľkých oblastiach. Môžu mať špičkový hosting a horiace rýchlosti, ale môžu si tiež dovoliť zintenzívniť svoju hru.

Podpora Pagely chýba

Ľudia nemajú radi skutočnosť, že Pagely neposkytuje podporu živých rozhovorov. To nie je úplne pravda. Pagely ponúka podporu živého chatu – ale iba ak ste ochotní zaplatiť minimálne 400 dolárov mesačne za plán VPS. Neponúkajú telefonickú podporu – očividne očakávajú, že ľudia tento problém vyriešia najskôr sami, a to ešte pred kontaktnou podporou. Majú 24/7 systém na podporu predaja lístkov a tvrdia, že odpovedajú na všetky otázky do dvoch hodín. Ak však máte plán VPS, je k dispozícii live chat. Pagely stráca dôveryhodnosť za túto – rozumiem, že niektorí ľudia môžu platiť viac, ale čo robí ich podnikanie dôležitejšou ako moja? Ak si Pagely môže dovoliť ponúkať služby na podporu živého chatu niektorým z veľkých hráčov, môže si dovoliť ponúkať služby na podporu živého chatu aj pre menšie podniky..

Žiadny cPanel

Tento nie je žiadnym prekvapením. Keďže Pagely nie je webhostingová spoločnosť ako taká, nie je dôvod, aby ponúkali cPanel. Ponúkajú však vlastný administratívny panel, ktorý vám pomôže urobiť jednu vec, ktorú robia – spravovať WordPress. Na tomto paneli sa môžete prihlásiť a spravovať svoje stránky WordPress z ich platformy.

Žiadna skúšobná doba ani záruka vrátenia peňazí

Môže byť ťažké určiť, či je pre vás služba Pagely vhodná, ak neposkytujú skúšobnú lehotu alebo záruku vrátenia peňazí. Očakávajú platbu vopred v prvý deň. Poskytujú vám možnosť hovoriť s obchodným tímom, ale predajný tím má jeden cieľ – prinútiť vás kúpiť si plán. Najlepší predajný tím na svete by nebol schopný zistiť, či je pre mňa Pagely to pravé. Toto poskytuje určité odpojenie, ktoré môže ľudí vypnúť.

Neschopnosť kúpiť doménu

To tiež neprekvapuje. Ako služba správy WordPress očakávajú, že už budete mať doménu. Inými slovami, nie je to pre úplne nových vlastníkov firiem, ktorí sa len snažia zvlhčiť nohy. Pagely je pre skúsených profesionálov, ktorí vedia, čo chcú a vedia, čo robia.

Spodná čiara

Pagely je fantastická služba – ak dokáže poskytnúť to, čo hľadáte. Sú veľmi úzko špecializované a neponúkajú veľa bezplatných služieb, ktoré by ste očakávali od iných hostingových služieb, ako sú reklamné kredity alebo nástroje na vytváranie webových stránok. Ak máte webovú stránku pripravenú na použitie, prevezmú ju za vás na stránku Pagely – ale nie nevyhnutne zadarmo. Ak si zakúpite jeden z ich podnikateľských zámerov, urobia to zadarmo. V opačnom prípade budú účtovať poplatok 100 dolárov za každý web, aby vám priniesli službu Pagely.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map