Recenzie Arvixe Hosting Recenzie máj 2020: Je Arvixe dobrý?

Recenzie Arvixe Hosting Recenzie máj 2020: Je Arvixe dobrý?

Recenzie Arvixe Hosting Recenzie máj 2020: Je Arvixe dobrý?

Aká dobrá je hosting spoločnosti Arvixe?

Arvixe je sľubná hostingová spoločnosť so silným súborom funkcií. Majú niekoľko dobrých dobrých vecí, napríklad širokú škálu plánov hostenia a veľa nástrojov, ktoré vám pomôžu začať. Niektoré nevýhody zahŕňajú zlý čas a pomalá podpora. Jednou z najviac frustrujúcich vecí je zlá podpora, takže pri porovnávaní hostiteľov majte na pamäti.


Recenzie Arvixe 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (4 hlasov) Pros

 1. Veľa nástrojov na vytváranie webových stránok
 2. Neobmedzený mesačný prenos údajov
 3. Neobmedzené domény a e-mailové adresy
 4. Servery založené na Linuxe aj na Windows
 5. Široká škála hostingových plánov

Zápory

 1. Zlá prevádzková doba
 2. Dlhá doba poskytovania služieb zákazníkom

Support2.5Speed2.5Features3.5Value3Transparency3.5

Naše oficiálne hodnotenie hostenia Arvixe

V jednom okamihu bol Arvixe na vrchole. Pokiaľ ide o PC Mag, boli dokonca kráľom kopca. Na papieri majú veľký potenciál. Testovanie v skutočnom svete nám však hovorí, že majú pred sebou ešte nejakú prácu.

Najlepšie vlastnosti hostenia Arvixe

Hosting spoločnosti Arvixe má najlepší potenciál, aký sme videli. Naozaj sa zdá, že majú svoje veci spolu a tu je dôvod.

Schopné nástroje na vytváranie webových stránok

Celý dôvod, prečo ľudia potrebujú hostingové služby, je taký, že si môžu vytvoriť webovú stránku. Keď webhostingová spoločnosť ponúka vhodné nástroje na vytváranie webových stránok, akoby zabíjala dve vtáky jedným kameňom. Tieto typy nástrojov sú užitočné najmä pre začiatočníkov, ktorí si len ťažko špinia ruky. Sú kompatibilné s inštalátorom Softaculous Script, čo znamená, že máte možnosť inštalovať aplikácie a doplnky priamo na svoj web jediným kliknutím.

Neobmedzený mesačný prenos údajov

Mnoho poskytovateľov webhostingu často obmedzuje vaše dátové prenosy. Môžu buď obmedziť počet e-mailových adries, ktoré môžete zaregistrovať vo svojej doméne, koľko domén máte, alebo jednoducho, koľko údajov môžete preniesť medzi klientskym počítačom – prenosným počítačom, ktorý máte pred sebou – a ich serverom. Poskytovatelia hostingu sú tiež známí tým, že obmedzujú počet návštevníkov, ktorých web môže mať mesačne. Arvixe to všetko odstraňuje – poskytuje vám pokoj s neobmedzeným mesačným prenosom údajov. Nemusíte sa starať o to, čo prenášate alebo aké veľké sú súbory – Arvixe sa nestará.

Neobmedzené domény a e-mailové adresy

Schopnosť neobmedzeného prenosu údajov tu nekončí. Hosting spoločnosti Arvixe nezáleží na tom, koľko rôznych e-mailových adries chcete zaregistrovať vo svojej doméne. To vám umožní poskytnúť samostatnú a zreteľnú e-mailovú adresu pre každého z vašich zamestnancov alebo kolegov. Arvixe hosting je ideálny pre tých, ktorí sa zaoberajú obracaním domén. To znamená, že si kúpite doménové meno a „zaparkujete“ ho – zadržíte ho a čakáte, až ho niekto kúpi od vás.

Servery založené na systéme Linux aj Windows

Mnoho spoločností poskytujúcich webhosting ponúka servery so systémom Linux alebo servery so systémom Windows – ale nie oboje. Každý z nich má svoje výhody a každý má svoje nevýhody. Zatiaľ čo veľa ľudí povie, že Linux je lepší operačný systém, robustnejší a otvorenejší, mnoho ďalších ľudí pozná servery so systémom Windows ako servery so systémom Linux. V žiadnom prípade hosting Arvixe nezáleží na tom, s ktorým z nich by ste radšej šli, pretože ponúkajú oboje.

Široký rozsah plánov hostenia

Arvixe má širokú škálu hostingových plánov, počnúc najbežnejším – spoločným hostingovým plánom. Spoločný plán hostenia sa dodáva s certifikátmi SSL, ktoré sú rozhodujúce pre fungovanie webovej stránky elektronického obchodu. Ďalší krok vyššie ponúka dedikované servery triedy, čo znamená, že máte vlastný dedikovaný server pre svoju firmu. Rozdiel medzi zdieľanými plánmi hostenia a vyhradenými plánmi hostenia spočíva v tom, že s vyhradenými plánmi hostenia je možné použiť celý fyzický server a jeho sprievodné zdroje – nie sú zdieľané medzi rôznymi klientmi. Medzi zdieľanými plánmi hostenia a vyhradenými plánmi hostenia sú servery triedy VPS, ktoré vám umožňujú mať svoj vlastný virtuálny súkromný server. Všetky tieto plány sú nevyhnutné a umožňujú vám škálovať svoje podnikanie s rastom.

Nevýhody hosting Arvixe

Ako som už povedal, hosting Arvixe vyzerá fantasticky na papieri. Majú však určité medzery na vyplnenie, ktoré sú jednoducho neprijateľné.

Zlá prevádzková doba

S týmito medzerami je množstvo dostupnosti, ktoré môžete očakávať od hostenia Arvixe. V priebehu dvojtýždňového obdobia bol hosting hostiteľa Arvixe prerušený celkovo 29 minút a 41 sekúnd. Vytvorili sme ho tak, aby sme mohli sledovať presný čas, počas ktorého bola naša webová stránka vypnutá. Ofenzívnou časťou tejto zlej prevádzkyschopnosti bolo, že to nebolo kvôli konkrétnemu problému. 29 minút a 41 sekúnd sa sporadicky rozprestierali – pár sekúnd tu a za pár sekúnd. To mi hovorí, že v súvislosti s pripojením je niečo zlé a zavinil sa väčší problém.

Dlhá doba poskytovania služieb zákazníkom

Nedávno sa uskutočnil prieskum, v ktorom sa pýtali veľkej skupiny ľudí, čo považovali za definíciu zlého zákazníckeho servisu. Faktor č. 1, ktorý spôsobil, že zákazníci odišli z jednej spoločnosti a odišli do druhej, ľudí zdržoval. Ľudia sa neradi zdržiavajú – najmä ak potrebujú podporu. Dlhé servisné časy držania zákazníkov pre hosting Arvixe sú úplne problémom, ktorému je potrebné predísť.

Spodná čiara

Hosting Arvixe má veľa možností. V skutočnosti boli jedným z najlepších. V súčasnosti, v čase písania tohto dokumentu na konci roku 2015, odporúčame, aby ste hľadali inde. Hosting spoločnosti Arvixe má však dostatočný potenciál a vynikajúcu históriu webhostingu. To ma núti sledovať ich, aby zistili, či dokážu vyplniť medzery a stať sa znova vychádzajúcou hviezdou.

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector