Recenzie CoolHandle máj 2020 – ceny a plány hostingu

Contents

CoolHandle: Relevantný hostiteľ v roku 2020?

Táto hostingová spoločnosť bola založená v roku 2001 skupinou IT profesionálov, ktorí sa chceli dostať na webovú hostingovú hru. Stránka bola prevádzkovaná nezávisle niekoľko rokov, kým ju v roku 2010 nezakúpila spoločnosť ProNetHosting. Od tej doby je súčasťou tímu spoločnosti ProNet. Táto stránka je spravovaná podpornou skupinou z pôvodnej aj novej spoločnosti. CoolHandle má sídlo v Los Angeles v Kalifornii.


Aký dobrý je hosting CoolHandle?

V porovnaní s mnohými ďalšími webovými stránkami hostujúcimi CoolHandle nerobia nič revolučné. Aj keď pôvodný tím mal veľké ambície zmeniť webhostingovú hru (aspoň podľa svojich bio), ešte musí tento sľub splniť. S touto spoločnosťou však dostanete to, za čo platíte, takže sa nezaujímajte, že to urobí niečo dôležitejšie ako niektoré iné hostiteľské stránky..

Pozri oficiálne stránky Recenzie CoolHandle 3.1 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Vysoká rýchlosť
 2. K dispozícii je VPS hosting
 3. Vynikajúci pri škálovaní webových stránok

Zápory

 1. Zákaznícka podpora zaostáva
 2. Drahšie ako iné podobné stránky

SummaryCoolHandle je určený výhradne pre operačné systémy založené na Linuxe, čo je pre tento server zdrojom hrdosti. Ponúkajú tri plány na hosťovanie a tri plány na VPS. Môžete tiež predávať a majú na to aj ďalší trojstupňový plán. Každá aktualizácia vám prinesie viac funkcií a bonusov, ako by ste očakávali, a všetko sa upraví vždy pekne. Celkovo slušné stránky, ak nie pozoruhodné. Support2.5Speed4Features3.5Value3Transparency2.5

Naše oficiálne hodnotenie CoolHandleHosting

Pre tých z vás, ktorí sa stále zaujímajú o CoolHandle, čítajte ďalej a zistite výhody a nevýhody tejto hostingovej spoločnosti.

Tu nájdete informácie o ich plánoch a štruktúre cien, ako aj to, čo funguje a čo nie, takže viete, čo môžete očakávať..

Hneď od brány si CoolHandle nesplní svoj sľub, že zavedie nové zlaté štandardy pre rýchlosť a spoľahlivosť, takže to môže byť niečo z červenej vlajky, ak sa obávate spoločnosti stojacej za jej slovom.

Celkovo sa zdá, že tieto stránky sa snažia uspokojiť malé podniky, ale nerobia fantastickú prácu tým, že pomáhajú každému, kto už nevie, čo robí. Zákaznícka podpora je najväčšou sťažnosťou na tomto webe, takže neočakávajte, že vaše problémy budú vyriešené tak rýchlo alebo efektívne ako s ostatnými webmi..

Najlepšie vlastnosti CoolHandle hosting

Aj keď táto hostingová služba nemá nič skutočne pozoruhodné, existuje veľa výhod pripojenia. Ak sa teda zaregistrujete s CoolHandle, môžete očakávať, že dostanete všetko, za čo platíte, a potom nejaké. V tejto súvislosti uvádzame hlavné funkcie tejto stránky.

Rýchle a spoľahlivé rýchlosti

V porovnaní s niektorými hostiteľskými webmi je CoolHandle rýchlejšia ako väčšina ostatných. Môžete byť dokonca ohromení rýchlosťou, ktorú dostanete, čo je jedna z najlepších funkcií, ktoré získate pri registrácii.

Dôvodom vysokej úrovne rýchlosti je, že CoolHandle má zabudovanú veľa redundancie a využíva niektoré z najlepších sietí, aby sa vyhlo oneskoreniu. Spoločnosť má sídlo v LA spolu s dvanástimi najväčšími poskytovateľmi internetu v krajine, takže získate systém, ktorý je spoľahlivejší, ako by ste očakávali..

CoolHandle tiež využíva viacerých poskytovateľov primárnych služieb Tier-1, čo znamená, že sa môže vyhnúť výpadkom a špičkám v online prenose, aby sa zabezpečilo, že získate rovnakú úroveň rýchlosti a kvality bez ohľadu na to, aká je situácia.

Vynikajúca škálovateľnosť

Pokiaľ ide o prevádzku webovej stránky, zvyčajne začínate byť malí a zväčšujete sa, keď generujete väčšiu návštevnosť. CoolHandle odvádza skvelú prácu a umožňuje vám postupne inovovať svoju webovú stránku, aby ste mohli držať krok s dopytom. Ak chcete začať, hosting balíčky sú úžasne odstupňované, a akonáhle ste pripravení prejsť na VPS a vyhradený hosting, môžete tak urobiť pozoruhodne ľahko. Aj keď má každá sekcia na výber iba tri úrovne, s každou službou získate toľko, koľko potrebujete.

Hromadný prenos domén

Ak podnikáte v oblasti nákupu a obchodovania doménových mien, CoolHandle vám to uľahčí. Ceny sú slušné a spoločnosť vie, ako zaobchádzať s doménami, takže by ste mohli mať značný úžitok, ak by ste o to vôbec mali záujem. Práve teraz si môžete zaregistrovať až 18 domén.

Bonusové programy

Ak prevádzkujete svoju spoločnosť v systéme Linux, budete viac než spokojní s programovacími funkciami, ktoré ponúka CoolHandle. Všetci noví používatelia dostanú skript Fantastico zadarmo, čo vám umožní načítať WordPress, Galériu obrázkov a OSCommerce a ďalšie programy. Táto stránka je tiež kompatibilná s programami ako Zen Shopping Cart, Ruby on Rails, Python a PHP5. Ak ste boli tak naklonení, môžete dokonca získať bezplatný balík na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov zadarmo.

Ďalšou vecou, ​​ktorá sa vám na CoolHandle bude páčiť, je to, že používa populárny cPanel, ktorý vám umožňuje spravovať vaše webové stránky, čo je omnoho lepšie, ako sa pokúšať prejsť patentovaným systémom..

Nevýhody hosting CoolHandle

Bez ohľadu na to, ako dobrý je web alebo služba, vždy k nemu budú pripojené zápory. V tomto prípade CoolHandle nemá veľa problémov. Problémy, ktoré prevládajú, však môžu stačiť na vypnutie väčšiny ľudí, preto nezabudnite na to skôr, ako sa pripojíte.

Obmedzený zákaznícky servis

Jednou z najväčších sťažností na túto spoločnosť je skutočnosť, že zákaznícky servis nie je často k dispozícii a niekedy môže byť neúčinný. Na webovej stránke sa uvádza, že má poskytovateľov služieb 24/7, ale test tohto tvrdenia dokazuje, že je väčšinou nepravdivý.

Na jednej strane, ak zavoláte podporný tím, zvyčajne dostanete niekoho v krátkom čase. Avšak tam, kde sa veci skutočne idú z kopca, je systém lístkov a chatu na webe. Zdá sa, že členovia podpory sa prihlasujú a odhlasujú v náhodnom čase, čo naznačuje, že stránka nemá veľký tím špecializovaný na riešenie akýchkoľvek problémov.

Celkovo je podpora zákazníkov v najlepšom prípade najhoršia a v najhoršom najhoršia. Najnepokojivejším aspektom je, že sa nezdá byť príliš konzistentný, a preto niektoré recenzie sú takým protikladom. Ak sa skontaktujete s podporou, môžu byť priateľskí a nápomocní a váš problém sa vyrieši rýchlo. Budú však chvíle, keď nemôžete dostať odpoveď na dlhú dobu, čo môže byť frustrujúce.

Nakoniec stránka ponúka niekoľko videonávodov, ktoré zákazníkom pomôžu vyriešiť bežné problémy, ale knižnica informácií je obmedzená a nepomáha pri zložitých problémoch, čo znamená, že ak viete, čo robíte, mohli by ste mať problém vyriešiť problém významné chyby.

stanovenie ceny

Rovnako ako u všetkých webov hostiteľa, CoolHandle vás odmeňuje za registráciu na dlhodobý pobyt. To znamená, že ak pôjdete z mesiaca na mesiac, budete platiť viac, ale ak sa rozhodnete pre balík šiestich alebo dvanástich mesiacov, mohli by ste platiť celkovo oveľa menej. Ak tak urobíte po jednom mesiaci, ceny plánov sa pohybujú od 29,95 dolárov za základný balík do 49,95 dolárov za nastavenie Pro. Pokiaľ ide o plány VPS, budete platiť až 49,95 dolárov až do 149,95 dolárov.

Ak sa však rozhodnete kúpiť dlhodobý plán, môžete ukončiť platby až za 4,95 dolárov mesačne. Ide o hviezdnu cenovú ponuku, ale to znamená, že ste do služby zamknutí dlhšie, čo znamená, že ak máte nejaké problémy alebo chcete zmeniť hostiteľa, máte šťastie..

Stránka tiež ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ale niektorí používatelia nahlásili problémy so získaním vrátenia platby počas tohto obdobia. Čiastočne je to dôsledkom nekonzistentného tímu služieb zákazníkom, je však znepokojujúce, že na prvom mieste by tento problém mala webová stránka..

Celkovo nie je štruktúra cien hrozná, ale je drahšia ako iné weby, ktoré majú podobné vlastnosti a lepšie systémy podpory.

Spodná čiara:

Ak by ste si pre svoj web museli vybrať hostingovú službu, pravdepodobne by ste lepšie hľadali iné možnosti a porovnávali ceny a funkcie. Aj keď to neznamená, že registrácia v službe CoolHandle je zlý nápad, znamená to len to, že existuje toľko iných hostiteľských stránok, ktoré majú lepšie služby a väčšiu hodnotu, a tak to prevyšuje účel tohto. Ak ste sa už na tomto webe podpísali, nemusíte mať pocit, že musíte prejsť na inú stránku, najmä ak ste s jej službami spokojní.

Stručne povedané, CoolHandle je slušná webhostingová služba, ale môžete robiť lepšie.

Zobraziť ďalšie funkcie

Otázky a odpovede týkajúce sa hostingu CoolHandle

Aby sme vám pomohli poskytnúť čo najviac informácií týkajúcich sa CoolHandle, zostavili sme zoznam otázok, ktoré vám môžu poskytnúť podrobnejší pohľad na túto službu, takže môžete ísť otvorenými očami. Ak tu nevidíte otázku, na ktorú by ste mali odpovedať, môžete priamo kontaktovať CoolHandle na svojich webových stránkach a získať ďalšie informácie..

Aké sú plány hostenia ponúkané spoločnosťou CoolHandle?

Stránka má tri rôzne úrovne hostenia: Starter, Business a Pro. Každá z nich ponúka rovnaké funkcie, ale pri rozširovaní získate viac všetkého. Tu je to, čo môžete očakávať od každej úrovne.

 • starter: päť domén, päť parkovaných domén, päť subdomén, päť databáz MySQL, päť e-mailových schránok a päť účtov FTP. Získate tiež neobmedzený priestor na disku a šírku pásma.
 • Predmet podnikania: sto každej položky vrátane domén, subdomén, parkovaných domén, databáz MySQL, FTP účtov a PostgreSQL databáz. Získate tiež tisíc e-mailových účtov a neobmedzený priestor na disku a šírku pásma. Na tejto úrovni je možné získať vyhradenú adresu IP a súkromný protokol SSL.
 • pre: získate neobmedzené množstvo všetkého. Môžete tiež získať vyhradenú adresu IP a súkromný protokol SSL.

Pokiaľ ide o účty VPS, CoolHandle má ďalší trojvrstvový systém. Každá úroveň má jeden názov domény zadarmo a vyhradenú adresu IP. Sú načrtnuté takto:

 • VPS 01: 512 MB RAM, 20 GB úložného priestoru a 500 GB šírky pásma
 • VPS 02: Jeden GB RAM, 30 GB úložného priestoru a 1 000 GB šírky pásma. S týmto balíkom získate aj spravovaný server
 • VPS 03: Dva GB RAM, 60 GB úložného priestoru a 2000 GB šírky pásma. Okrem servera môžete získať aj ďalšiu vyhradenú adresu IP
Ponúka CoolHandle vyhradený hosting serverov?

Áno, tento druh služby môžete získať prostredníctvom CoolHandle. Stránka ponúka všetky dedikované serverové balíky nasledujúce: Procesor Intel 3GHz, dva GB RAM, 160 GB úložného priestoru (x2) a dve TB šírky pásma. S dedikovanými servermi získate aj vyhradenú adresu IP a súkromný certifikát SSL.

Funguje CoolHandle so systémom Windows?

Stránka v súčasnosti poskytuje služby iba pre operačný systém Linux. Nájdete však odkaz na službu kompatibilnú so systémom Windows s názvom CoolWinHosting. Zdá sa však, že táto stránka sa líši od CoolHandle a má rôzne služby a ceny.

Poskytuje stránka záruku dostupnosti?

Áno, CoolHandle sľubuje, že budete mať 99,9% dostupnosti. Nezávislé testovanie ukazuje, že je to správne.

Môžem nájsť CoolHandle na sociálnych médiách?

Áno, tím podpory je aktívny na Facebooku a Twitteri a budú komunikovať so zákazníkmi, ktorí ich prostredníctvom týchto kanálov kontaktujú.

Ponúka CoolHandle úplnú náhradu, ak zruším v rámci záručného okna?

Áno, ale iba ak si kúpite štandardný balík. Ak dostanete nejaké ďalšie upgrady alebo doplnky, za tieto nákupy vám nebude vrátená. V porovnaní s inými webmi sa to javí ako štandardná zásada vrátenia.

Ponúka web predajné služby?

Áno, môžete robiť predaj cez CoolHandle. Táto stránka má tri úrovne služieb, ktoré sa pohybujú od 35 GB miesta na disku a 250 GB šírky pásma až po 200 GB miesta na disku a 1 000 GB šírky pásma v závislosti od vašej úrovne. Získate tiež vyhradené adresy IP a prístup k skriptom ako PHP a WordPress.

Existujú nejaké poplatky za zriadenie webovej stránky prostredníctvom tejto spoločnosti?

Nie, neplatia sa žiadne ďalšie poplatky za uvedenie vášho webu do prevádzky. CoolHandle tiež poskytuje bezplatný softvér na tvorbu webových stránok, ktorý vám pomôže začať.

Keď hovorí, že má neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku, je to skutočne neobmedzené?

Rovnako ako u všetkých webov hostingu, nikdy nemôžete mať naozaj všetko. Preto budete obmedzení podľa toho, ako to spoločnosť uzná za vhodné, takže vás neprekvapuje, ak zistíte, že neobmedzený plán má obmedzenia.

Môžem hostiť web na streamovanie videa cez CoolHandle?

Technicky áno. Musíte sa však uistiť, že máte dostatok zdrojov, aby ste sa uistili, že vaše stránky nezaostávajú. Našťastie každý plán má neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku, musíte sa však uistiť, že využívate rozšírenie na prehrávanie videa, aby ste zaistili spoľahlivosť prehrávania. CoolHandle má k dispozícii rozšírenie FFMPEG, ale nie je jasné, na akej úrovni budete potrebovať, aby fungoval efektívne a bez oneskorenia..

Existuje sprostredkovací program ponúkaný touto stránkou?

Áno, CoolHandle má program odmien pre zákazníkov, ktorí na web odkazujú nové podnikanie. Presné ceny a odmeny nie sú uvedené, ale môžete sa na spoločnosť obrátiť priamo so žiadosťou o tieto informácie.

Dostanem bezplatné domény cez CoolHandle?

Áno, s každým balíkom získate jednu bezplatnú doménu. Ak však chcete mať viac domén, musíte zaplatiť za každú ďalšiu doménu za prvú.

Môžem preniesť svoju aktuálnu doménu na túto stránku?

Áno, CoolHandle vám umožňuje prevádzať do nich domény za nominálny poplatok. Cena bude závisieť od rozšírenia, napríklad .com alebo .net. Majú na webe k dispozícii cenník.

Podporuje CoolHandle skripty ako Joomla, Magento a Drupal?

Aj keď stránka nemá tieto skripty dostupné tak, ako sú, môžete ich teoreticky podporiť pomocou služby bez akýchkoľvek problémov. Rámec existuje, aby sa to stalo.

Ponúka web záložné služby?

Nie, nie je. Zákazníci však majú prístup k nástrojom, ktoré vám umožnia vytvoriť si vlastné zálohy, ako uznáte za vhodné.

Má CoolHandle pridané bezpečnostné funkcie?

Áno, web ponúka zabezpečené monitorovanie dátového centra, ktoré obsahuje antivírusový a antispamový softvér. Zahŕňa tiež 24/7 dohľad nad údajmi.

Ako môžem platiť za služby, ktoré ponúka CoolHandle?

Táto stránka používa všetky hlavné spôsoby platby vrátane kreditných kariet ako Visa a Mastercard, ako aj PayPal.

Musím podpísať zmluvu, keď sa zaregistrujem na tomto webe?

Nie, CoolHandle nevyžaduje, aby žiadny užívateľ podpísal zmluvu. Keď však získate šesť alebo dvanásťmesačný cenový plán, musíte do 30 dní zrušiť, aby ste dostali plnú náhradu, pretože tieto programy sú diskontované.

Viac na CoolHandle.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map