Recenzie domény.com.com máj 2020 – hostingové ceny a plány

Aká dobrá je hosting domény.com?

Domain.com, jeden z najväčších svetových poskytovateľov doménových mien a hostingu stránok, ponúka širokú škálu plánov vrátane hostingu VPS, ale špecializuje sa na cenovo dostupný zdieľaný hosting. Jeho nevýhody zahŕňajú žiadnu záruku dostupnosti a so svojimi väčšinou základnými funkciami vás bude stáť viac.


Pozri oficiálne stránky Recenzie domén.com. 2.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (13 hlasov) Pros

 1. Rýchle načítanie
 2. Responzívny zákaznícky servis
 3. Jednoduché nastavenie webových stránok
 4. Bezpečnostné funkcie
 5. Užitočný zákaznícky servis

Zápory

 1. Žiadne mesačné plány namiesto toho je to ročný plán
 2. Extra vás bude stáť viac
 3. Bez záruky dostupnosti

SummaryDomain.com je veľmi podobný mnohým iným lacným spoločným webhostingovým značkám a neponúka veľa funkcií na odlíšenie od ostatných. Môže to však byť tá správna cenovo dostupná voľba pre ľudí hľadajúcich webhostingovú službu na základnej úrovni, ktorá uľahčuje nastavenie webových stránok. Support2.5Speed3Features3Value2.5Transparency2.5

Naša oficiálna recenzia hostingu Domain.com

Ak hľadáte základný cieľ webhostingu, doména.com vám môže poskytnúť úložisko, e-mail a ďalšie nástroje, ktoré vám poskytnú nadáciu, ale postrádajú niektoré funkcie a možnosti stanovenia cien, ktoré ponúkajú jej konkurenti. Sú v rovnakej rodine ako Bluehost a HostGator, súčasť Endurance International Group. 

Najlepšie vlastnosti hostingu Domain.com

Doména.com ponúka funkcie za nízku cenu, ktoré vám pomôžu začať so vstupným webovým hostiteľom. V skutočnosti nemajú nič, čo by vynikalo … okrem vlastníctva domény Domain.com.

1. Služby domén

Služby domén, ktoré ponúka doména.com, sú jedny z najlepších dostupných. Nielenže získate doménové meno, ale získate aj množstvo funkcií, ktoré komplikujú váš web. Veci, ako napríklad zámok prenosu, posielanie ďalej URL, posielanie e-mailov a správa DNS, sú kľúčové pre to, aby vám pomohli pri efektívnom fungovaní vášho webu. Vďaka mnohým ďalším webhostingovým službám platíte za doplnok na svojom webe, ktorý sa môže zvýšiť, najmä ak plánujete zostať v hostiteľskej spoločnosti na dlhý čas. Ak budete mať k dispozícii všetky doplnky, vaše webové stránky môžu fungovať efektívnejšie a môžu zlepšiť váš rast.

2. Jednoduché nastavenie webových stránok

Doména.com poskytuje viac nástrojov na vytváranie webových stránok vrátane vysoko hodnoteného weeblyho. Weebly používa funkciu drag-and-drop, ktorá vám umožní vytvoriť atraktívne stránky, ktoré môžu obsahovať kontaktné formuláre, odkazy na sociálne médiá a ďalšie v krátkom čase. Doména.com vám tiež umožňuje nastaviť si webové stránky podporujúce WordPress. Je to ľahký proces a po jeho inštalácii môžete vytvárať príspevky a inštalovať doplnky ako obvykle. Domain.com je optimalizovaný na zvýšenie výkonu WordPress a umožňuje automatické aktualizácie softvéru a doplnkov. E-mailový účet si budete môcť tiež nastaviť v priebehu niekoľkých minút jednoducho tak, že navštívite poštovú oblasť a vytvoríte užívateľské meno a heslo.

3. Ceny

Ceny za ich plány sú prijateľné a prichádzajú so všetkým, čo potrebujete na bezproblémové fungovanie vašich webových stránok. Ak plánujete okamžité spustenie profesionálneho webu, nebudete musieť minúť príliš veľa peňazí, aby ste všetko uviedli do prevádzky. Za cenu 9,99 dolárov ročne si jednotlivec môže vytvoriť vlastnú osobnú webovú stránku. To je ideálne pre tých, ktorí chcú začať s malými aktivitami, a zmeniť svoj plán, keď vaša spoločnosť začína rásť. Nenájdete príliš veľa spoločností, ktoré ponúkajú webové domény za mesiac menej ako dolár. Je dobré pre tých, ktorí začínajú, až kým nie sú pripravení upgradovať svoje plány.

4. Prémiové domény

Keďže sa už používa alebo už používa veľa domén, je získanie prémiovej domény ideálnym spôsobom, ako vyniknúť svojim webom. sk umožňuje používateľom nájsť prémiové doménové meno, ktoré vyniká z davu. Aj keď to nemusí byť komplikované, môžu vám pomôcť nájsť prémiové doménové meno, ktoré zvýši návštevnosť vašich webových stránok. Keď nájdete prémiové doménové meno, môžete si ho hneď zaregistrovať, čo je ideálne pre tých, ktorí potrebujú uviesť svoje webové stránky do prevádzky. Použitie prémiového doménového mena je pre pritiahnutie ľudí rozhodujúce a jedinečné meno je ideálne pre malé podniky.

5. Marketingové služby

Keď malé podniky začínajú, môže byť ťažké získať dopravu. com poskytuje vynikajúce marketingové služby, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Poskytujú prémiové marketingové služby vrátane kompletného dizajnu služieb a marketingových a dizajnérskych služieb. Pracujú so službami Google Apps, Optimalizácia vyhľadávacích nástrojov, Spracovanie kreditných kariet a Marketing vyhľadávacích nástrojov. Toto je ideálny nástroj pre tých, ktorí majú problémy s marketingom svojich webových stránok. Pomocou týchto nástrojov môžete webové stránky preskočiť na začiatok vyhľadávania Google a umožniť tak ďalším ľuďom navštíviť web.

6. E-mailové služby

Domain.com spolupracuje so spoločnosťou Google na zlepšení e-mailových služieb prostredníctvom Gmailu. Doména.com vám poskytne vlastný e-mail pre váš web a umožní vám používať svoju značku ako svoju e-mailovú adresu. Svoje Gmail a Disk Google môžete spolupracovať, aby ste pre vás všetko uľahčili. Môžete si vytvoriť tím a komunikovať s nimi a nemusíte robiť príliš veľa práce. Budete sa musieť prihlásiť, ale akonáhle sa prihlásite, všetko bude pripravené a pripravené na použitie. K e-mailu môžete pristupovať z ľubovoľného zariadenia, čím získate rýchle spojenie stlačením tlačidla. Cena začína na 4,17 dolárov mesačne, takže je cenovo dostupná pre kohokoľvek, kto chce upgradovať svoj e-mailový systém.

7. Bezpečnostné funkcie

Balíky webhostingu domény.com sú dodávané s množstvom bezpečnostných funkcií. Získate adresár chránený heslom a podporu SSL. Certifikát SSL bude chrániť cenné informácie, ako sú transakcie s kreditnými kartami a registrácie.

8. Užitočný zákaznícky servis

Doména.com má k dispozícii telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ponúkajú tiež systém predaja lístkov pre žiadosti o podporu. Naliehavé žiadosti by sa mali podávať telefonicky a na žiadosti o lístky sa obvykle odpovedá do 24 hodín. Budete mať prístup k databáze znalostí, ktorá pokrýva všetky základné princípy hostingu účtu, heslá a prístup. K dispozícii je tiež používateľská príručka a množstvo výukových programov. Personál zákazníckeho servisu je priateľský, ľahko zrozumiteľný a pomerne informovaný.

Nevýhody hostingu Domain.com

Aj keď doména.com ponúka jednoduché vytváranie stránok a užitočný tím podpory, existuje niekoľko nevýhod tejto služby.

1. Ponúkanie cien na názvy domén

Technologický svet je konkurencieschopný a je pochopiteľné, že doména.com nemôže rozdávať názvy domén vľavo a vpravo. Musíte sa zaregistrovať, aby ste mali šancu získať názov domény. Obdobie skorého prístupu je dobré na to, aby ste mohli začať so skokom, ale stojí to navyše. Jedna dobrá vec, ktorú nezískate požadovanú doménu, je, že vám budú vrátené peniaze, ktoré ste vložili na registráciu. Aj keď to nie je dokonalý systém, bolo by dobré vedieť, aké sú vaše šance na získanie názvu domény.

2. Vydanie s kratšou dobou odozvy

Problémy sa môžu objaviť kedykoľvek a je dobré vedieť, že sa dajú rýchlo vyriešiť. Aj keď doména.com prijíma hovory kedykoľvek, môžu sa s niektorými naliehavými problémami zmierniť. Či už ide o nedostatok vedomostí o produktoch alebo dlhý čas na odpoveď na otázku, niektoré problémy by sa mali vyriešiť rýchlo. K takým veciam, ako je vypnutie doménových mien, by sa nemalo stať, ale niekedy sa prekrížia káble. Stáva sa to, ale vyriešenie jednoduchého problému s obnovením hesla by nemalo trvať týždeň. Možno môže pomôcť lepší systém predaja lístkov alebo školenie.

3. Horší správcovský panel

Zdá sa, že ich správcovský panel je o niekoľko rokov pozadu pri aktualizáciách a jeho vylepšenie by viedlo k tomu, že sa z neho stane efektívnejší hosting. Načítanie stránok chvíľu trvá, čo môže byť pre každého, kto navštívi túto stránku, frustrujúce. Aj keď ponúkajú veľa doménových mien, mohli by vylepšiť svoj administrátorský panel, aby pre svojich zákazníkov ešte uľahčili hosťovanie. Pre niektorých ľudí to môže fungovať, ale iní, ktorí jazdia na vysokej návštevnosti, si nemôžu dovoliť čakať, kým si ľudia sadnú, aby sa načítala stránka..

4. Žiadne súkromie

Ak sa vaše osobné informácie odhalia, môže to viesť k mnohým problémom. Odhaľujú sa iba niektoré kúsky informácií o vašich osobných údajoch, ale je to takmer všetko. Keby ste ich nemuseli platiť za skrývanie svojich osobných údajov, bolo by to ideálne. Nanešťastie, ak za ne platíte, aby skryli svoje informácie, ste zaseknutí. Môže to viesť k mnohým problémom v rade, preto môže byť lepšie zaplatiť ich a mať vaše osobné informácie skryté pred verejnosťou. Nie je to ideálne, ale lepšie ako mať všetky informácie o vás.

5. Žiadne mesačné plány

Doména.com neponúka mesačné možnosti zdieľaného webhostingu. Musíte si vybrať ročný plán a pri registrácii do dlhodobého plánu neexistujú žiadne ponuky, ako ušetriť peniaze. Rovnakú sumu napríklad zaplatíte, ak sa zaregistrujete na jeden rok alebo tri roky. Môže to byť problém pre ľudí, ktorí nechcú prijať ročný záväzok, alebo ktorí by radšej rozdelili svoje platby v priebehu roka..

6. Extras ťa bude stáť viac

Aj keď je základný plán cenovo dostupný, neponúka veľa funkcií. V čase, keď získate od hostiteľa to, čo potrebujete, môžete nakoniec zaplatiť viac, ako by ste zaplatili inou službou. Doména.com si účtuje poplatok za prevod domény, ak chcete portovať cez adresu URL a mnoho ďalších hostiteľských služieb tak neurobí. Ak potrebujete viac ako 100 e-mailových adries, budete musieť inovovať na vyšší plán. Základný elektronický obchod má obmedzenia na stránkach a produktoch a chýbajú ďalšie funkcie, ako napríklad prezeranie stránok pred ich publikovaním. Ak chcete tieto limity odstrániť, budete musieť platiť za aktualizovanú verziu.

7. Žiadna záruka prevádzkyschopnosti

Domain.com nezverejňuje záruku dostupnosti a na svojej webovej stránke neposkytuje žiadne údaje o histórii prevádzky alebo výkone. Aj keď uvádzajú, že vykonávajú zálohy, nevysvetľujú, kedy sa zálohy uskutočňujú alebo či sú k dispozícii klientom. Doména.com uvádza, že má zariadenie triedy 1, ktoré ponúka nadbytočnosť a nepretržité monitorovanie. Mnohé recenzie používateľov však hovoria o zlej dostupnosti, zatiaľ čo iné recenzie s nimi nemajú problém, takže potenciálnym používateľom nedávajú jasný obraz o prestojoch.

Spodná čiara:

Pre tých, ktorí hľadajú službu malého a stredného rozsahu, ktorá ponúka väčšinu funkcií potrebných na hosťovanie webových stránok za nízku cenu, stojí za to sa pozrieť na doménu.com.com. Keďže ich hlavným zameraním sú zdieľané hostingové plány, hosting, ceny a podpora sú priemerné a pomôžu základným používateľom spustiť web v priebehu niekoľkých minút. Aj keď získate dobrú podporu pre všeobecné otázky a menej pokročilé problémy, pokročilejší používatelia nemusia získať všetko, čo chcú, s doménou Domain.com, pretože majú tendenciu ponúkať iba základné informácie.

Zobraziť ďalšie funkcie

Časté otázky na doméne.com

úvod

Doména.com je webhosting, ktorý má veľa plánov. Bolo hodnotené ako jeden z najlepších dostupných webhostingových serverov a je ľahké pochopiť, prečo sa k nemu dostalo toľko zákazníkov. Ak ste uvažovali o získaní hostovacej služby a ešte ste ju nenašli, môžete zvážiť použitie domény Domain.com.

Tento prehľad sa zameria na spoločnosť, aké služby ponúkajú a čo o nich hovoria ich zákazníci. Po prečítaní tejto recenzie by ste mali porozumieť tomu, čo robí doménu.com za jeden z najlepších dostupných serverov na hosťovanie.

Čo je doména.com?

Od roku 2000 doména Domain.com pomáha svojim zákazníkom dosiahnuť ich online ciele a je jedným z lídrov v oblasti registrácie domén a webhostingu. Ich inovatívne produkty a služby majú vynikajúcu hodnotu a usilujú sa o spokojnosť svojich zákazníkov. Ich poslaním je dodávať svojim klientom kvalitné výrobky za kvalitné ceny a na túto schopnosť sú hrdí.

Špecializujú sa na dostupné doménové mená, webhosting, VPS hosting, e-mail, certifikáty SSL, webdizajn a online marketingové služby. Medzi ich bezplatné služby patrí posielanie adries URL, posielanie e-mailov, blokovanie prenosu a nástroje Total DNS Management. Vďaka týmto produktom je zákazník na svojom webe v sedadle vodiča.

Doména doména.com zaznamenala v posledných rokoch mimoriadny nárast a nie je záhadou toho, čo z nich robí jeden z najlepších dostupných hostingových serverov. Majú vynikajúce udržanie zákazníkov, čo pomohlo ľuďom pripojiť sa k doméne.com pre ich potreby hostenia.

Čo robí doménu.com vynikajúcou?

Domain.com neposkytuje iba plány hostenia pre každého, ich pridanie je však súčasťou väčšiny plánov. Veci, ako napríklad zámok prenosu, posielanie ďalej URL, posielanie e-mailov a správa DNS, sú súčasťou väčšiny ich plánov. Ich plány začínajú na iba 9,99 dolárov a zahŕňajú všetko uvedené vyššie.

Ich cenové plány sa líšia v závislosti od názvu domény. Ceny stanovené na 9,99 dolárov zahŕňajú doménové mená s .biz, .com a .me. Ak hľadáte profesionálnu webovú adresu, sú k dispozícii .aero, .coop, .jobs, .museum a .tv programy a tieto plány sa pohybujú od 29,99 do 269,99 dolárov. Kým profesionálne plány sú drahšie, poskytujú všetky služby, ktoré potrebuje, aby boli ich webové stránky úspešné.

Úvodné zhrnutie

Ak začínate s podnikaním alebo sa chystáte expandovať, doména.com ponúka množstvo plánov, ktoré vám pomôžu rozšíriť sieť. Aj keď vytvárate súkromný web, poskytujú vám všetky nástroje, ktoré potrebujete, aby ste uspeli. Zaviedli nové fázy TLD, vďaka ktorým sú lepšie pre tých, ktorí práve zakladajú webovú stránku.

Aj keď stále zostáva čo ísť, zdá sa, že doména.com je jedným z najlepších dostupných hostingových serverov. Získate všetky nástroje, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať, a ich plány zahŕňajú množstvo doplnkov, ktoré vám ďalšie webové stránky hostia za poplatok, aby ste ich zahrnuli do svojho plánu. Ak uvažujete o získaní webhostingovej služby, doména.com je jednou z najlepších spoločností, s ktorými môžete pracovať.

Čo hovoria ľudia o doméne.com

Mnoho ľudí hovorilo o doméne.com. Vždy je dobré skontrolovať, čo hovoria masy. V tejto časti začneme dobrými vecami, ktoré ľudia hovoria, a ponoríme sa do nelichotivých recenzií.

Dobré

„Je to jedna z najjednoduchších doménových služieb, aké som kedy použil. Je to jednoduchá služba, ktorá poskytuje nástroje, ktoré potrebujete, aby ste uspeli. Vďaka tomu sú ostatné hostingové služby zaplnené a neusporiadané. Môžem použiť rovnaké prihlásenie do domény pre všetko, čo na svojej webovej stránke potrebujem. “

„Odkedy som začal používať doménu.com, všimol som si, aké ľahké je používanie týchto funkcií. Kompletné WordPress, vlastné e-maily a ďalšie funkcie na vytvorenie webovej stránky sú vám k dispozícii. Ich čas odozvy na e-maily a problémy s ich opravou sa dajú rýchlo a ľahko zistiť. Aj keď nie som fanúšikom utajenia osobných údajov zaplatením príplatku, vynikajú v iných oblastiach. “

„Toto je jedna z najlepších hostingových spoločností. Rýchlosť serverov je úžasná, webové stránky sa načítajú rýchlo a technická podpora je informovaná a užitočná. Ich skvelé ceny sa nedajú prekonať a vedia, ako sa starať o svojich zákazníkov. Domain.com vždy odporúčam svojim priateľom a kolegom na základe ich cien a podpory zákazníkov. “

„Ich funkcie sú ako iné webové stránky s webhostingom, ale vedia, ako udržiavať všetko v prevádzke. Aj keď máte viac domén, môžu všetko udržiavať v prevádzke. Jednou z mojich obľúbených vecí na doméne.com je, že sú ochotní vám pomôcť, bez ohľadu na to, aký je čas. Je to pre mňa mimoriadne dôležité a mám rada skutočnosť, že ich môžem kedykoľvek zavolať a okamžite vyriešiť problémy. “

„Hoci doména.com nemá všetky funkcie, ktoré majú iné weby s webovým hostingom, stále je to jedna z najlepších dostupných webov na hosťovanie. Môžete vyskúšať všetky funkcie, ktoré poskytujú, aby ste maximalizovali potenciál svojho webu. Doména.com má všetko, čo potrebujete na uvedenie do prevádzky. Nemali by ste strácať čas s inými webovými servermi, keď doména.com robí všetko a potom niektoré. ““

Zlý

„Správcovský panel zostáva veľa toho, čo je potrebné, a môže dôkladne použiť inováciu. Ich zastaraný správcovský panel sa načíta veľmi dlho a stránka sa niekedy uzavrie bez akejkoľvek provokácie. Aj keď vynikajú v názvoch domén, ak hľadáte hosting, možno budete chcieť ísť iným smerom. Mali by ste zvážiť získanie domény od nich a potom použiť inú službu na hosťovanie. “

„Nemám rád ich služby zákazníkom a ich registrátor domén potrebuje veľa práce. Keď odošlete jednoduchú otázku, môže chvíľu trvať, kým dostanete odpoveď. Aj keď sa spojíte s osobou, nemusí vedieť, o čom hovoríte, a môže to chvíľu trvať, keď sa z telefónu dostanete. Odporučil by som ísť s inou službou, ktorá má viac vedomostí o svojich produktoch a ako dobre vám môžu pomôcť. ““

„Rozhodol som sa získať doménové meno prostredníctvom domény Domain.com. Keď som našiel ten, ktorý sa mi páčil, dal som ho do košíka a keď som išiel kúpiť, objavila sa chyba. Dva dni som bol zablokovaný zo svojho účtu a vyskúšal som rôzne spôsoby, ako sa s niekým skontaktovať. Poslal som e-mail, ale nedostal som odpoveď. Nasledujúci deň som volal, čakal, až si skontrolujú môj e-mail, ale bez odpovede. Nakoniec som sa dostal do kontaktu s niekým, kto resetoval svoje heslo a mohol som sa dostať späť na svoju webovú stránku. Tento hostingový server by som neodporúčal tým, ktorí potrebujú kvalitný zákaznícky servis. “

„Keď predchádzajúci vlastníci predali svoju spoločnosť doméne Domain.com, musel som overiť svoje vlastníctvo svojej vlastnej domény. Kontaktoval som ich, aby som vedel, že som mimo mesta bez prístupu na internet, a ubezpečil ma, že moja doména nebude pozastavená. Odstránili informácie z registra DNS, čo problémy nevyrieši správne. Trvalo niekoľko hodín, kým sa zariadenie napravilo a spustilo. Bol to taký proces, že som už nemohol využívať ich služby. “

Konečné rozhodnutie

Aj keď doména.com mala niekoľko ľudí, ktorí sa sťažujú na svoje služby a podporu zákazníkov, majú ľudí, ktorí túto službu úplne zbožňujú. Po vypočutí toho, čo o nich ľudia povedali, pri pohľade na ich výrobky a po tom, čo robia dobre a na čom by mohli pracovať, by vám malo pomôcť určiť, či je pre vás doména.com vhodná..

Ako môžem obnoviť svoje domény?

Keď ste pripravení obnoviť svoje domény, môžete prejsť na doménu.com. Vyberiete domény, ktoré chcete obnoviť, a postupujte podľa pokynov. Miera obnovenia domény bude zverejnená, čo vám umožní vybrať si svoj plán. Ak ste pripravení, je čas na inováciu. Možnosti sú prístupné cez ovládací panel.

Čo sa stane s doménami, ktoré sa neobnovujú?

Ak nechcete prísť o svoje doménové mená, musíte podniknúť niekoľko krokov na ochranu svojich domén, ktoré chcete zachovať. Pripomenutia dostanete 30 dní pred vypršaním platnosti, a ak sa platba neuskutoční, doména vyprší. Bude deaktivovaná a nahradená medzi ostatnými doménami, ktorým vypršala platnosť, spolu so službami zahrnutými do plánu. 30 po uplynutí platnosti sa názov domény stane verejným majetkom, kde si môže kúpiť niekto iný. Ak to trvá 45 dní bez uplatnenia nároku, za obnovenie názvu domény sa môžu účtovať poplatky. Ak to nikto nenárokuje, názov domény sa vráti na predaj do verejnej domény.

Čo to znamená, ak je doména v časti Vykúpenie?

Ak je názov domény odoslaný na uplatnenie, môže si ho kúpiť iná strana. Doménu však môžete uplatniť až 30 dní. Budete sa musieť prihlásiť do svojho účtu a do systému podpory vložiť lístok. Poplatky za spätné odkúpenie sú 99,99 dolárov a bude potrebné zaplatiť aj bežný poplatok za obnovenie. Po skončení obdobia uplatnenia bude existovať päťdňový cyklus odstránenia, ktorý umožní každému zaregistrovať sa a získať názov domény.

Čo ak sa v informáciách o mojom účte vyskytnú chyby?

Ak zistíte vo svojom účte akékoľvek chyby, môžete ich zmeniť. Akékoľvek nesprávne polia môžete opraviť pomocou položky „Zmeniť informácie o účte“ a uviesť správne informácie. Ak potrebujete zmeniť svoju e-mailovú adresu, prejdite na „Zmeniť e-mailové adresy“ a podľa toho ju zmeňte. Ak máte viac ako jednu doménu, môžu sa vyskytnúť problémy. Každú z nich môžete zmeniť a pomôcť tak dokončiť aktualizované zmeny.

Čo je to „automatické obnovenie“ a môžem ho zmeniť?

Keď je meno novo zaregistrované, sú zavedené bezpečnostné opatrenia na automatické obnovenie. Zabraňuje tomu, aby vaše platby prepadli a spôsobili vám stratu názvu domény. So systémom automatického obnovenia budete mať úplnú kontrolu a bude vám fakturovaná 15 dní pred uplynutím platnosti. Ak platba neprejde, druhý pokus sa uskutoční päť dní pred uplynutím platnosti. Každý poplatok sa ukladá na kreditnú kartu, ktorá je v evidencii pri registrácii. Informácie o karte môžete zmeniť, ak jej platnosť vyprší prostredníctvom možnosti „aktualizovať informácie o kreditnej karte“ na prihlasovacej obrazovke. Môžete nastaviť automatické obnovenie názvu domény, aby ste ho nestratili prostredníctvom stránky s informáciami o účte.

Čo sa stane, ak automatické obnovenie zlyhá?

Najpravdepodobnejším dôvodom zlyhania automatického obnovenia je skutočnosť, že kreditná karta, ktorú ste zadali, nie je platná. Tento problém môžete vyriešiť aktualizáciou informácií o kreditnej karte prostredníctvom informácií o vašom účte. Ak je doba platnosti kratšia ako 15 dní, možno bude potrebné obnoviť aj názov domény.

Prečo dostávam upozornenia na obnovenie domén na rôznych e-mailových adresách?

Najjednoduchšie vysvetlenie je, že každá doména má pre každý názov domény inú e-mailovú adresu. Môžete zlúčiť všetky názvy domén do jednej e-mailovej adresy. Musíte sa uistiť, že vaše informácie sú rovnaké pre každý názov domény. Môžete sa prihlásiť do svojho účtu a postupovať podľa pokynov pre každú svoju doménu. E-mailovú adresu môžete zmeniť tak, aby sa odosielala iba na adresu, ktorú používate najčastejšie. Svoje e-mailové adresy môžete upravovať a robiť to pre vás pohodlnejšie. Viac na doméne.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map