Recenzie Dreamhost – lacné zdieľané, hosťovanie WordPress? Máj 2020

Recenzie Dreamhost – lacné zdieľané, hosťovanie WordPress? Máj 2020

Recenzie Dreamhost – lacné zdieľané, hosťovanie WordPress? Máj 2020

DreamHost: rýchly, lacný, dobrý?

DreamHost má niektoré z najlepších priemerov dostupnosti a rýchlosti načítania stránok akéhokoľvek zdieľaného hostingu na trhu.


Okrem toho ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, bezplatné názvy domén, bezplatné certifikáty SSL a kompenzujú vám poklesy za prevádzkyschopnosť. Skutočne poskytujú jednu z najväčších dostupných dohôd o úrovni služieb.

Aký je úlovok? Dreamhost je drahší ako vaša priemerná spoločná hostingová spoločnosť a vy sa vám môže účtovať iba ročne. Počiatočné náklady odvádzajú mnohých ľudí preč.

Ale čítajte ďalej a zistite, prečo si myslíme, že to stojí za to.

Pozri oficiálnu stránku DreamHost Editorial Review 3.9 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku
 2. Inštalácia aplikácie jedným kliknutím
 3. 97-denná záruka vrátenia peňazí
 4. Viacnásobné možnosti hostenia
 5. 100% záruka dostupnosti

Zápory

 1. Podpora zdieľaného hostenia je mimoriadne obmedzená
 2. Žiadne nástroje na návrh webových stránok
 3. Priaznivejšie ako najčastejšie zdieľaný hosting
 4. Iba ročná fakturácia

SummaryDreamHost vás môže stáť dvojnásobne alebo viac, ako by ste zaplatili za zdieľaný hosting inde. Ale to neznamená, že sú predražené! S neobmedzenou šírkou pásma, bezplatnými SSL, vynikajúcou bezpečnosťou a hviezdnymi rýchlosťami a bezporuchovosťou je hodnota pomerne vysoká. Odporúčame DreamHost pre používateľov so zdieľaným hostingom, ktorí vedia, že za svoje peniaze môžu dostať skvelý tresk. Support3.5Speed4Features4Value4Transparency4

Naša redakčná recenzia Dreamhost 

Spoločnosť DreamHost bola založená v roku 1997 vysokoškolákmi na Harvey Mudd College a patrí medzi veteránov amerických webhostingových spoločností. Táto súkromná spoločnosť prevádzkuje 1,5 milióna webov po celom svete a sídli v Kalifornii v Los Angeles s pobočkami v Portlande v Oregone..

Aj keď DreamHost patrí medzi drahšie dostupné možnosti zdieľaného hostenia, ponúkajú obrovskú hodnotu.

Vďaka vynikajúcim rýchlostiam, dostupnosti, funkciám, podpore a neobmedzenej šírke pásma získate svoje peniaze. To znamená, že ich vlastný informačný panel nie je obľúbený pre každého a nie sú ani najlacnejším ani najkvalitnejším hostiteľom na trhu, napriek tomu však majú pre väčšinu ľudí veľkú rovnováhu..

Najlepšie vlastnosti DreamHost plánov

DreamHost ponúka jeden z najlepších balíkov webhostingu v okolí. Sú super spoľahlivé, používajú softvér s otvoreným zdrojom a poskytujú vám neobmedzenú šírku pásma.

1. Novinka pre rok 2019: Plány DreamHost sú veľmi lacné

Aktualizácia pre rok 2019: DreamHost má niektoré z najlacnejších a najvýhodnejších plánov zdieľaného hostingu:

počiatočná cena Dreamhost

počiatočná cena Dreamhost DreamHost zdieľal plány a ceny

Bývalo to tak, že ak ste chceli ísť s Dreamhostom, mali ste byť pripravení vyslať trochu mesačnejšie, než je váš priemerný plán..

Nie dlhšie.

DreamHost porovnal ceny veľkých chlapcov ako BlueHost, HostGator a GoDaddy. A tvrdo bojujú.

Teraz nemôžeme tvrdiť, že keď sa hádame o čistom oceňovaní, plán spoločnosti GoDaddy vo výške 1 mesiac / mesiac je dosť sakramentsky lacný, ale chcete sa držať s hostiteľom z dlhodobého hľadiska, nie z hľadiska cenotvorby na nižšej úrovni, ktorá sa zmení na návnadu a prepínač..

Rozhodne odporúčame DreamHost, ruky nadol, ľuďom, ktorí zvážili prechod na drahšiu možnosť zdieľaného hostenia, pretože ich stránky vyrastajú v spodnej časti základne. Funkcie ponúkli konkurenčné množstvo prémiových plánov, za ktoré ďalší poskytovatelia zdieľaného hostenia účtujú poplatok navyše. Ale ak chcete iba jednoduchý web za lacnú cenu a nechcete používať tonu diskového priestoru alebo šírku pásma, pravdepodobne budete lepšie ísť s lacnejšou možnosťou, ktorá má jasné limity..

Tu je vec. Ak ich porovnáte s „prémiovejšími“ hostiteľmi ako WP Engine a Kinsta, rýchlo zistíte, že DreamHost je mimoriadne cenovo dostupný.

2. Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku

Mnoho webových stránok tvrdí, že ponúkajú neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku.

Skutočne však myslia, že pre vás nestanovujú jasný limit; môžu sa kedykoľvek rozhodnúť, či použijete príliš veľa miesta.

Príliš veľa špičiek v premávke a možno zistíte, že váš účet bol pozastavený z dôvodu zneužitia kapacity zdieľaného servera. Alebo vaša hostingová spoločnosť môže pasívne agresívne trvať na tom, aby ste prešli na drahší hostingový plán. Bluehost je dobrým príkladom spoločnosti, ktorá podráždila mnohých zákazníkov za to, že tak urobili.

DreamHost má iba jeden zdieľaný hostingový plán a skutočne ponúka neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku.

Žiadne pozastavenia pre nadmerné použitie.

Žiadny drahší plán vás núti.

Ak plánujete pestovanie populárnej stránky, je to obrovské.

A hardvér, ktorý skutočne podporuje hustú premávku. Keď to spojíte so skutočnosťou, že vždy môžete inovovať na server VPS alebo dedikovaný server, potom je obloha limit.

3. Inštalácia aplikácie jedným kliknutím

DreamHost spúšťa svoje skripty takým spôsobom, že môžete nainštalovať WordPress – spolu s mnohými inými rôznymi aplikáciami – kliknutím myši. Medzi tieto ďalšie aplikácie patria fotogalérie, softvér nákupného košíka, softvérové ​​aplikácie CMS a ďalšie.

Krásna vec na skriptoch je, že môžete použiť skript niekoho iného bez potreby poznať akýkoľvek kód. Vezmite si skripty – mnohé z nich sú zadarmo – a nainštalujte ich na svoj web jediným kliknutím. Ako webmaster si môžete užiť skutočnosť, že vďaka tejto funkcii môžete, aby vaše stránky vyzerali a cítili sa.

4. 97-denná záruka vrátenia peňazí

V skutočnosti je to dlhšie ako väčšina poskytovateľov hostingu.

Štandardom je 30-dňová záruka vrátenia peňazí. DreamHost ponúka 97-dňovú záruku vrátenia peňazí – nie je to niečo?

97-dňová záruka vrátenia peňazí funguje takto: ak zrušíte kedykoľvek do pôvodných 97 dní po registrácii, vrátia vám 100 percent z peňazí, ktoré ste zaplatili..

Kedykoľvek zrušíte po 97 dňoch, vrátia vám pomernú čiastku. Je to skutočne veľkorysé a zdá sa to obzvlášť dôležité pre DreamHost, pretože možno budete musieť zaplatiť vopred aspoň rok (ale neskôr neskôr)..

O ďalší týždeň porazili InMotion Hosting a 90-dennú záruku vrátenia peňazí WebHostingHub.

5. 100% záruka dostupnosti

Zatiaľ čo väčšina ostatných poskytovateľov sa pýši asi 99% zárukou dostupnosti, DreamHost ponúka 100% záruku dostupnosti. Ak je z akéhokoľvek dôvodu váš web nefunkčný, pripíšu vám na váš účet jeden deň bezplatného hostenia za každú hodinu, keď je nefunkčný.

Našťastie pre vás (a pre oddelenie fakturácie spoločnosti DreamHost) však často nepadajú.

V priemere za posledný rok DreamHost dosiahol v priemere 99,98% dostupnosti.

Jedinou spoločnosťou poskytujúcou hosting, ktorá má lepšie výsledky ako A2 Hosting, je 99,99%

6. Sladké zadarmo

Možno ich nemožno skutočne nazvať zadarmo, pretože platíte za plán, ale páči sa nám, že DreamHost obsahuje do svojho štandardného plánu zdieľaného hostenia veľa ďalších funkcií, za ktoré väčšina ostatných hostiteľov účtuje poplatok navyše..

Získate skenovanie škodlivého softvéru, certifikát SSL, viac domén, bezplatné doménové meno, neobmedzené e-mailové adresy a možnosti a kredit Google AdWords vo výške 100 USD na zavedenie..

7. Web hosting zadarmo pre neziskové organizácie

Toto je jedinečná funkcia pre webhostingovú spoločnosť. Ak ste v Spojených štátoch a prevádzkujete neziskové organizácie, ako sú charitatívne organizácie alebo kostoly, DreamHost ho bude hosťovať zadarmo. Poskytnutím správnej dokumentácie od úradu IRS, konkrétne v liste o určení 501 (c) (3), vydanom spoločnosťou IRS, DreamHost s vami spolupracuje a poskytne vám bezplatný hosting.

Nevýhody Dreamhost 

DreamHost má niektoré z najkomplexnejších funkcií na trhu, existuje však niekoľko úlovkov. Tieto body starostlivo zvážte skôr, ako stlačíte spúšť.

1. Zákaznícky servis DreamHost nemá telefonickú podporu

Iste, ich e-mailový systém lístkov je dosť sakramentsky dobrý a vďaka pomoci chatu si ich rýchlo pomôžu. Ale niekedy naozaj chcete hovoriť so skutočnou osobou so skutočným hlasom. Ak ste typ, ktorý má rád, aby sa na telefóne zakaždým dostal ten istý agent, DreamHost nie je pre vás. SiteGround je náš vzdialený líder v oddelení zákazníckych služieb (a môžete im zavolať!).

Chcete viac skvelých hostiteľov zákazníckych služieb? Pozrite sa na náš zoznam najlepších z najlepších.

2. Iba jeden zdieľaný hostingový plán

V niektorých ohľadoch je to výhoda. Ak máte iba jeden plán, vyberiete si množstvo paralel analýzy na výber medzi rôznymi úrovňami zdieľaných hostingových plánov a zabráni vám platiť ďalšie poplatky za funkcie, ktoré nepotrebujete iba pre prípad. Nie každý je však skutočne schopný čo najlepšie využiť neobmedzenú šírku pásma a mnoho funkcií DreamHost. Web s iba 100 návštevami mesačne zaplatí to isté ako web s 100 000 návštevami. Iste, zaneprázdnená webová stránka je stále vela. Ale nie tak malý chlapík.

3. Láska cPanel? Dreamhost nemá.

DreamHost má vlastný ovládací panel a nepoužíva typický priemyselný štandard cPanel. To nie je ani tak otrava, ako o to, o čo ide. Prístrojová doska DreamHost je výrazne modernejšia ako cPanel, ale aj pre nezasvätených môže byť zastrašujúca. Niekedy to môže byť nepríjemné, keď sa musíte naučiť nové rozhranie, najmä ak už interagujete s desiatkami rôznych rozhraní každý deň. Ak ste naozaj spokojní s cPanel a nechcete prijať niečo nové, DreamHost môže sklamať.

Spodná čiara

Ak viete, čo robíte, Dreamhost môže byť snom.

Neobmedzený priestor na disku a neobmedzená šírka pásma spojená so špecializovaným serverom znamená, že vaše webové stránky môžu rásť od začiatku až po skutočné trháky bez toho, aby ste museli prepínať hostingové spoločnosti alebo aktualizovať plány..

Sme radi, že DreamHost existuje už od roku 1996, je nezávislý a ponúka vynikajúce možnosti pre začiatočníkov. Ak sa rozhodujete medzi DreamHost a inými hostiteľmi masového trhu, choďte s DreamHost.

Viac informácií nájdete na webe DreamHost.com

Dreamhost Otázky a odpovede

Otázka 1
 • Používam operačný systém hostingu založený na Linuxe. Aký typ hostingového systému ponúka Dreamhost?
 • Máte šťastie, pretože Dreamhost neponúka svojim zákazníkom možnosť využiť hostingový systém založený na systéme Windows. Zákazníci majú prístup iba k webhostingovým službám založeným na Linuxe. S týmto systémom dostanete množstvo zvončekov a píšťaliek, ktoré zabezpečujú, aby bol váš nový hostingový účet funkčný čo najskôr..
Otázka č. 2
 • Ako dlho platí úvodná cena?
 • Úvodná cena, ktorú zaplatíte Dreamhost pri registrácii nového hostingového účtu, je platná do konca aktuálneho obdobia obnovenia. V tom čase sa cena, ktorú platíte, zvyšuje každý rok, kým zostanete zákazníkom Dreamhost.
Otázka č. 3
 • Budem schopný prijať vyhradený server a spravované služby, keď sa rozhodnem stať sa zákazníkom spoločnosti Dreamhost?
 • Dreamhost vám ponúka širokú škálu dedikovaných serverových platforiem, ktoré sú dostatočne rozmanité, aby vyhovovali akýmkoľvek potrebám hostingu, ktoré máte na mysli. Hostiteľská spoločnosť taktiež ponúka spravované servisné plány, ktoré vám poskytujú bezproblémový hosting.
Otázka č. 4
 • Ponúka Dreamhost akékoľvek bezplatné doménové mená so svojimi hostingovými plánmi?
 • Áno! Dreamhost vám poskytuje bezplatné názvy domén, keď sa zaregistrujete pre niektorý z ich zdieľaných plánov webhostingu. Máte na výber viac ako 350 rôznych rozšírení domén webových stránok, vďaka čomu získate viac príležitostí pre jedinečný webový názov, ktorý presahuje tradičné .com alebo .net, ktoré všetci bežne vidia online..
Otázka č. 5
 • Môžem si zaregistrovať doménové meno v službe Dreamhost v čase, keď sa zaregistrujem na jeden z ich hostingových plánov?
 • Áno! Dreamhost ľahko poskytuje svojim zákazníkom, potenciálnym zákazníkom a verejnosti prístup k nákupu doménových mien na registráciu. Pri vytváraní plánu hostingu máte možnosť vybrať si .com, .net., .Info a ďalšie. Všetky registrácie doménových mien prichádzajú s ochranou súkromia domény bez ďalších nákladov.
Otázka č. 6
 • Ak nie som spokojný s hostiteľskou službou, ktorú dostávam po registrácii v službe Dreamhost, existuje šanca, že dostanem svoje peniaze späť?
 • Áno! Dreamhost ponúka všetkým svojim zákazníkom 97-dennú záruku vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní so službou, ktorú dostávate, môžete požiadať o vrátenie platby. Spoločnosť vám pošle celú sumu, ktorú ste zaplatili, bez akýchkoľvek otázok. Pre nákupy doménových mien alebo iných produktov, ktoré ponúka hostingová spoločnosť, nie je k dispozícii žiadna možnosť vrátenia platby.
Otázka č. 7
 • Poskytuje mi Dreamhost možnosť mať virtuálny súkromný server (VPS)?
 • Keď nastavíte hostingový plán s Dreamhostom, máte na svojom účte k dispozícii štyri samostatné možnosti VPS. Každá voľba je podporovaná technológiou SSD, ktorá vám umožňuje získať vysoký výkon pri spracovaní procesora, konfigurácii pevného disku, pamäti a šírke pásma na vašom účte. Najnovšia technológia vám tiež umožňuje prijímať aj server na rýchle čítanie a zápis.
Otázka č. 8
 • Aké sú moje dostupné možnosti kontaktovania technickej podpory vždy, keď sa vyskytne problém s mojím hostiteľským účtom?
 • Ak potrebujete technickú podporu, môžete si vybrať z troch hlavných možností. Na mieste, kde uskutočňujete počiatočný hovor, je k dispozícii program na podporu spätného volania, zanechá správu popisujúcu váš problém a technický pracovník vráti váš hovor. Máte tiež možnosť e-mailovej podpory a systém online lístkov pre zákazníkov, kde vám technická podpora pomôže online.
Otázka č. 9
 • Keď sa obrátim na tím podpory zákazníkov spoločnosti Dreamhost, v akom jazyku môžem očakávať, že budú hovoriť technici?
 • Všetci technici zákazníckych služieb a technickej podpory spoločnosti Dreamhost hovoria anglicky. Patria sem všetky e-maily, odpovede na lístky podpory alebo akýkoľvek iný druh ústnej a písomnej komunikácie, ktorú budete so spoločnosťou viesť. Každý z ich tímov služieb zákazníkom a technickej podpory je k dispozícii 365 dní v roku, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Podporu nájdete aj na sociálnych sieťach Twitteru.
Otázka č. 10
 • Ako dlho Dreamhost pracoval v podnikaní?
 • Spoločnosť otvorila svoje dvere v roku 1997, keď sa štyria vysokoškolskí priatelia rozhodli vstúpiť do online sféry podnikania. Založili spoločnosť z kolégia a zamerali sa na pomoc ľuďom nájsť si miesto v online komunite. Rýchly posun vpred k dnešnému dňu, kde je spoločnosť domovom približne 1,5 milióna rôznych webových stránok, ktoré ponúkajú blog, aplikácie, elektronický obchod a ďalšie virtuálny svet. V súčasnosti obsluhuje každý deň približne 400 000 zákazníkov po celom svete.
Otázka č. 11
 • Kam Dreamhost uchováva servery svojich dátových centier?
 • Dreamhost udržuje svoju sieť serverov údajových centier na vzdialenom mieste v Los Angeles v Kalifornii. Centrá sú riadené teplotou a majú nepretržitú bezpečnosť, aby vaše dáta a údaje ostatných zákazníkov boli vždy v bezpečí.
Otázka č. 12
 • Keď budem používať Dreamhost pre svoje hostingové služby, budem mať na výber celý rad programovacích jazykov?
 • Áno! Dreamhost vám ponúka možnosť použiť pri nastavovaní účtu jeden z niekoľkých populárnych programovacích jazykov. Môžete si vybrať z programov PHP, Perl, Ruby on Rails a Ruby.
Otázka č. 13
 • Budem mať k dispozícii akékoľvek možnosti predajcu pomocou služby Dreamhost?
 • Dreamhost má cenný predajný program, ktorý určite budete chcieť využiť pri nastavovaní svojho hostingového účtu. Každá z ich možností predajcu vám dáva možnosť zarobiť si ďalší príjem prostredníctvom rôznych vlastných možností pre domácich majstrov.
Otázka č. 14
 • Budem mať príležitosť zapojiť sa do pridruženého programu po vytvorení účtu v službe Dreamhost?
 • Rozhodne! Dreamhost hrdo ponúka zainteresovaným používateľom možnosť zarobiť si na svojich webových stránkach, ktoré sídlia v sieti serverov Dreamhost, ďalší príjem. Môžete umiestniť textové odkazy do celého obsahu svojej webovej stránky a zakaždým, keď návštevník klikne na tento odkaz, zarobíte peniaze. Zakaždým, keď odošlete na Dreamhosta priateľa alebo člena rodiny pre potreby webhostingu, za každý nový účet, ktorý zostane v spoločnosti, dostanete 97 dolárov..
Otázka č. 15
 • Čo je súčasťou mojej registrácie doménového mena od Dreamhostu?
 • Keď sa zaregistrujete nové doménové meno v službe Dreamhost, budete sa cítiť ako vianočné ráno. Okrem toho, že máte na výber viac ako 350 doménových rozšírení, dostanete aj správu DNS, čo uľahčuje aktualizáciu názvových serverov a nasmerovanie vašich webových návštevníkov správnym smerom. Budete mať možnosť prispôsobiť tieto menové servery tak, aby odrážali vašu osobnosť alebo obchodné meno. Toto doménové meno môžete poslať ktorejkoľvek inej webhostingovej spoločnosti, ktorú si prajete, a podľa potreby máte možnosť uzamknúť svoju doménu ako ochranu pred podvodníkmi alebo hackermi..
Otázka č. 16
 • Chcel by som používať WordPress pre svoju webovú stránku, ktorú chcem hosťovať na serveri Dreamhost. Je táto možnosť dostupná pre mňa alebo musím zvoliť inú možnosť?
 • Budete milovať príležitosti na hosťovanie, ktoré Dreamhost sprístupňuje vám a ďalším používateľom, ktorí chcú využívať nástroje webu WordPress. Ak si chcete vytvoriť hostingový účet WordPress, stačí sa prihlásiť na zdieľaný hostingový plán alebo hostingový plán DreamPress. Každý plán prichádza so schopnosťou mať podporu kvalifikovaného personálu technickej podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a môže vám pomôcť pri riešení akýchkoľvek vznikajúcich problémov. Dostávate tiež automatické zálohy a aktualizácie systému a prístup k hostiteľskej sieti, ktorá je k dispozícii 100 percent času, keď potrebujete servis. Pri vytváraní účtu WordPress môžete pridať ľubovoľný motív alebo doplnok, ktorý chcete, v priebehu niekoľkých minút.
Otázka č. 17
 • Chcem si otvoriť Dreamhostingový účet v Dreamhost, momentálne však mám webovú stránku, ktorá sa nachádza na inom hostiteľskom serveri. Prenese Dreamhost svoje staré informácie o účte na svoje servery, keď s nimi otvorím nový účet?
 • Dreamhost bohužiaľ neprechádza krokmi migrácie vášho webu z aktuálneho umiestnenia hostiteľa. Poskytujú vám však prístup k priateľskému a užitočnému tímu technickej podpory, ktorý vám pomôže pri navigácii zo starého umiestnenia hostiteľa na vaše nové miesto na serveroch Dreamhost. Máte tiež prístup na zákaznícke fóra, kde nájdete cenné informácie a tipy od ostatných používateľov, ktorí úspešne preniesli svoje účty bez problémov. Dreamhost vám poskytuje ďalšiu pomoc vytvorením knižnice súborov pomocníka na stiahnutie, ktoré vám môžu pomôcť pri úlohe prenosu cez váš web..
Otázka č. 18
 • Chcem prevádzkovať niekoľko webových stránok pre svoje rôzne záľuby, osobné záujmy a podnikateľské aktivity. Je to možné pomocou jedného účtu Dreamhost alebo budem musieť otvoriť niekoľko účtov, aby vyhovovali každému názvu domény?
 • Dreamhost prevádzkuje rozsiahlu sieť webových serverov, ktorá spoločnosti umožňuje ponúkať svojim zákazníkom možnosť vlastniť a prevádzkovať toľko doménových mien, koľko chcú. Môžete ľahko mať iný názov domény pre každý záujem, koníček alebo obchodný podnik, ktorý vám príde na myseľ. Každý názov domény dostáva osobitné ošetrenie, vďaka čomu je vhodný pre množstvo výhod, ktoré poskytuje Dreamhost. Budete mať možnosť vybrať si z viac ako 350 rôznych rozšírení pre každé zo svojich doménových mien. Ak chcete, môžete na každú webovú stránku pridať názvy subdomén bez ďalších nákladov. Každé meno bude mať zabezpečenú ochranu súkromia a všetky vaše doménové účty tak budú chránené pred online hrozbami čo najbezpečnejšie.
Otázka č. 19
 • Páči sa mi používanie softvéru Prestashop na mojich webových stránkach, pretože sa ľahko používa a spĺňa potreby, ktoré mám na fungovanie webovej stránky elektronického obchodu, ktorá má značný objem prenosu. Budem môcť pokračovať v používaní Prestashopu, ak všetko prepnem na účet Dreamhost?
 • Áno, budete môcť naďalej ľahko používať Prestashop na svojom nedávno hosťovanom účte Dreamhost. Dreamhost má schopnosť podporovať tento typ softvéru a poskytuje vám všetky potrebné nástroje na úspešné fungovanie vašej webovej stránky. Vaša webová stránka elektronického obchodu bude využívať výhody prístupu k infraštruktúre rýchleho spracovania. Páčia sa vám možnosti sieťového systému a platforma zdieľaného sieťového hosťovania, ktorú Dreamhost poskytuje pre váš nový účet.
Otázka č. 20
 • Jedným z dôvodov, prečo hľadám novú hostingovú spoločnosť, sú možnosti ovládacieho panela. Moja súčasná hostingová spoločnosť neponúka užívateľsky prívetivú funkciu ovládacieho panela a považujem ju za veľmi frustrujúcu, keď sa snažím vykonať zmeny na mojej webovej stránke. Aký typ ovládacieho panela Dreamhost ponúka?
 • Uisťujeme vás, že pri používaní ovládacieho panela, ktorý poskytuje Dreamhost vo vašom účte, nebudete mať problém s frustráciou. Použitím operačného systému založeného na Linuxe vám Dreamhost poskytuje riadiace centrum na paneli c, z ktorého môžete ľahko spravovať všetky aspekty svojho hostingového účtu. Panel c vám umožňuje prístup ku všetkým súborom vášho účtu, informáciám o databáze, inštalácii softvéru a všetkým ostatným, ktoré potrebujete na úspešnú správu svojho účtu..
Otázka č. 21
 • Môjmu súčasnému poskytovateľovi hostingu chýba oddelenie nástrojov. Často zisťujem, že trávim hodiny online vyhľadávaním doplnkov a ďalších relevantných možností, ktoré uľahčia fungovanie mojej webovej stránky. Ak prejdem na Dreamhost, to, čo môžem očakávať, že to pomôže, mi uľahčí život v hostingu?
 • Obloha predstavuje limit, pokiaľ ide o to, čo môžete očakávať od nového hosťovacieho účtu v Dreamhost. Svoj účet budete môcť ľahko spravovať prostredníctvom funkčného ovládacieho systému c-panela, ktorý slúži ako centrálny rozbočovač pre všetky vaše webové stránky a hostiteľské aktivity. Vďaka ich inštalačnému programu s jedným kliknutím máte možnosť nainštalovať ľubovoľnú doplnkovú aplikáciu alebo webovú aplikáciu kliknutím na tlačidlo. Existujú najmodernejšie certifikáty SSL, ktoré hackerom a spamovým spoločnostiam bránia v prístupe k informáciám na vašich webových stránkach. Je vám poskytnutá ďalšia ochrana pred neustálym skenovaním škodlivého softvéru, ktoré sa uskutočňuje v zákulisí. Ak na vašom účte zlyhajú všetky ostatné služby, je k dispozícii seriózny tím služieb zákazníkom a technickej podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a ktorý vám pomôže s tým, čo potrebujete.

Viac informácií nájdete na webe DreamHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector