Recenzie FastDomain máj 2020 – ceny a plány hostingu

Recenzie FastDomain máj 2020 – ceny a plány hostingu

Recenzie FastDomain máj 2020 – ceny a plány hostingu

Aký dobrý je hosting FastDomain?

Na prvý pohľad existuje veľa dôvodov, prečo sa ľudia konečne vyrovnajú s FastDomain Hostingom ako poskytovateľom svojho výberu hostingu. Toto je časť, v ktorej sa dostaneme na svetlo v niektorých oblastiach, o ktorých sme si mysleli, že služba FastDomain Hosting pravdepodobne zaostáva.


Recenzie FastDomain 1.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Stabilný hosting pre základné stránky
 2. Dobrá technická podpora
 3. Hodnota ceny je úžasná

Zápory

 1. Môžu byť príliš jednoduché
 2. Žiadny priestor na inováciu
 3. Príliš veľa sa obetovalo

Support1.5Speed1.5Features2Value2Transparency1.5

Naša oficiálna recenzia hostiteľa FastDomain

FastDomain podniká od roku 2005. Sú súčasťou skupiny Endurance International Group, ktorá dohliada a je materskou spoločnosťou niekoľkých poskytovateľov webhostingu..

Najlepšie vlastnosti FastDomain Hosting

Na prvý pohľad existuje veľa dôvodov, prečo sa ľudia konečne vyrovnajú s FastDomain Hostingom ako poskytovateľom svojho výberu hostingu.

Sú neuveriteľne jednoduché

V prvom rade je FastDomain pozoruhodne jednoduchý. Namiesto toho, aby ľuďom ponúkala viac ako 30 rôznych spôsobov hostenia svojich webových stránok, FastDomain má iba jednu možnosť. Teraz, na povrchu, sa jedna možnosť nemusí javiť ako dosť na to, aby uspokojila niekoho. Potreby hostenia sú koniec koncov také rozmanité, že je takmer nemožné nájsť riešenie, ktoré by bolo možné klasifikovať ako univerzálne riešenie pre všetkých. Presne to je však predpoklad, vďaka ktorému je FastDomain tak lákavá pre niekoľko ľudí.

Stabilný hosting pre základné stránky

Hoci sa môže zdať, že majú špecializované a obmedzené publikum, posunú mantrúru univerzálnej veľkosti na úplne novú úroveň. Ak to, čo hľadáte, zapadá do toho, čo ponúkajú, možno ste sa ocitli v nebi. Ponúkajú oveľa viac funkcií v jednom hostingovom pláne, ako môže ktorýkoľvek webmaster pravdepodobne dúfať, že ho využijete, preto vás neprekvapte, ak upadnete do publika.

Slušná technická podpora

Celým predpokladom FastDomain je dostať ľudí hore a ísť čo najrýchlejšie. Preto ponúkajú iba jeden zdieľaný hostingový plán. S takým predpokladom sa dá očakávať, že ich publikum nebude technicky zmýšľajúcou skupinou ľudí. To znamená, že ľudia, ktorých najímajú na technickú podporu, musia byť dostatočne technicky zameraní, aby vyplnili medzery. Ich zákaznícky servis je otvorený 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Poskytujú rovnakú úroveň služieb prostredníctvom živých rozhovorov a telefónnych kanálov. Na doplnenie ponuky podpory je FastDomain tiež hostiteľom vynikajúceho systému predaja lístkov na e-mailovú podporu.

Hodnota ceny je úžasná

Už som spomenul, že FastDomain môže hľadať zákazníkov pod jednou strechou univerzálnej veľkosti. To sa môže javiť ako vyčlenenie špecializovaného publika, ktoré nie je schopné uspokojiť niektorých technicky zameraných ľudí, ktorí majú konkrétny súbor potrieb. Možno sa pýtate, ako pravdivé to môže byť pri zvažovaní toho, čo získate v jednom hostiteľskom pláne. FastDomain načrtol 67 fantastických funkcií a dôvodov, vďaka ktorým vynikajú. Zdá sa, že môžu podporovať všetko pod slnkom a potom niektoré.

Nevýhody FastDomain Hosting

Toto je časť, v ktorej sa dostaneme na svetlo v niektorých oblastiach, o ktorých sme si mysleli, že služba FastDomain Hosting pravdepodobne zaostáva.

Môžu byť príliš jednoduché

Napriek veľkému počtu funkcií, ktoré rýchly hosting môže ponúknuť, môže mať iba jeden univerzálny typ hostingového plánu veľký odtok pre niekoľko ľudí. Určite neopustia príliš veľa fantázie. Dá sa to povedať. FastDomain neponúka hostingové plány VPS, cloudové hostingové plány alebo špecializované hostingové plány.

Táto funkcia alebo tento nedostatok funkcií môže mnohých ľudí odvrátiť. Niekoľko ľudí potrebuje VPS a špecializované hostingové plány. Samotná skutočnosť, že FastDomain neponúka ani VPS ani špecializované hostingové plány, spôsobí, že tí istí ľudia sa obrátia inde kvôli svojim potrebám hostenia..

Žiadny priestor na inováciu

Nedostatok plánov hostenia tiež znamená, že nie je priestor na aktualizáciu. Už som to už raz uviedol, ale je potrebné to znova spomenúť. FastDomain Hosting neponúka VPS plány. FastDomain Hosting neposkytuje špecializované hostingové plány. Nakoniec, FastDomain Hosting neposkytuje cloudové hostingové plány.

Ak všetko, čo chcete urobiť, je spustiť jednoduchú webovú stránku, môže byť pre vás FastDomain ideálna. Ak však plánujete spustiť web s elektronickým obchodom, môže vám byť lepšie doručené inde, pretože služba FastDomain neponúka programy, ktoré vám alebo vašej firme umožnia zväčšiť veľkosť alebo rozšíriť..

Príliš veľa sa obetovalo

FastDomain je veľa vecí. Poskytujú veľa funkcií. Poskytujú veľa funkcií pre lacné špiny. Zdá sa však, že na dosiahnutie tejto úrovne museli obetovať veľa vecí. Mnoho ľudí sa sťažuje na svoju úroveň dostupnosti. Niekoľko ďalších sa sťažuje na stupeň služieb zákazníkom, ktoré dostávajú. Niektoré weby nakoniec neodporúčajú FastDomain.

Spodná čiara

Ak chcete iba spustiť základnú webovú stránku, FastDomain je vaša vstupenka. Sú cenovo dostupné, bohaté na funkcie a ak vaša základná stránka nemá žiadne požiadavky na elektronický obchod, ste zlatí. Tu sa však ľudia stretávajú s problémami s FastDomain. Ľudia si vyberajú poskytovateľov hostingu na základe rôznych kritérií – z ktorých mnohé sú vlastnosťami elektronického obchodu. Medzi tieto vlastnosti patria nákupné vozíky, skriptovacie schopnosti, certifikáty SSL a ďalšie. Okrem toho, ak nemôžete zmeniť svoj web, hneď od začiatku viete, že v priebehu rastu budete od jedného poskytovateľa hostingu k druhému postupovať..

To, čo si musíte položiť, je toto – spadáte do ich špecializovaného publika? Máte v úmysle nikdy rásť? Ak tak urobíte, môže vám byť lepšie poslúchnuť inde.

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector