Recenzie FatCow: Je hosting FatCow skutočne taký skvelý pre začiatočníkov?

Recenzie FatCow: Je hosting FatCow skutočne taký skvelý pre začiatočníkov?

Recenzie FatCow: Je hosting FatCow skutočne taký skvelý pre začiatočníkov?

Contents

Čo je to FatCow Hosting?

FatCow je poskytovateľ webhostingu, ktorý bol založený v roku 1998 v Burlingtone v štáte Massachusetts. Spoločnosť ponúka jediný zdieľaný hostingový plán, ktorý sa predáva na webmasteroch základnej úrovne, napríklad majitelia malých firiem. FatCow získala spoločnosť Endurance International Group v roku 2007.


Aký dobrý je FatCow Hosting?

FatCow uvádza na trh začínajúcich vlastníkov webových stránok a predstavuje veľmi príťažlivý prípad pre ich podnikanie. Ponúka iba jeden inkluzívny plán a odbúrava veľa stresu pri výbere funkcií, ktoré sú pre vás najvhodnejšie. A s veľmi prijateľnou úvodnou sadzbou sa FatCow javí ako jedna z najlepších cien pre začiatočníkov web hosting na trhu. Aj keď FatCow v niektorých ohľadoch ponúka osviežujúcu jednoduchosť a transparentnosť, ich plány sú preplnené klamlivými a nadbytočnými výkyvmi, zlou rýchlosťou a prevádzkou a vysokou mierou obnovy.

Pozri oficiálne stránky Recenzie FatCow 2.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (2 hlasov) Pros

 1. Ekologické riešenie webhostingu
 2. Neobmedzené domény
 3. Super prístupné pre správcov základnej úrovne
 4. Bezplatné reklamné zdroje

Zápory

 1. Žiadne servery VPS ani špecializované servery
 2. vDeck Namiesto cPanel
 3. Obmedzené certifikáty SSL
 4. Klamlivé upsells
 5. Pod priemernou dobou prevádzky a nízkou rýchlosťou

ZhrnutieVo svojom vtipnom názve, nízkej úvodnej cene a priateľskom formáte pre začiatočníkov sa môže FatCow javiť ako prirodzená voľba pre webmastera, ktorý prvýkrát pracuje. Bližšie preskúmanie ich služieb a výkonu by však naznačovalo opak. Support3Speed2.5Features3Value3Transparency2.5

Naša oficiálna recenzia FatCow Hosting

Existuje niekoľko vecí, za ktoré radi pochválime hosting FatCow. Konkrétne ponúkajú čisté a jednoduché krátkodobé webhostingové riešenie, ktoré nie je prinajmenšom skľučujúce pre nezasvätených. Domnievame sa však, že FatCow je zlá voľba pre kohokoľvek, kto chce hostiť webovú stránku aj po období úvodnej cenovej ponuky. Podpriemerná rýchlosť a dostupnosť, mätúce výkyvy a priemerný zákaznícky servis je možné odpustiť za 4 USD mesačne. Keď sa však tieto sadzby po obnovení zvýšia na takmer 13 dolárov mesačne, tieto problémy sú omnoho škodlivejšie.

Najlepšie vlastnosti FatCow Hosting

Tam, kde vyniká FatCow, je ľahký prístup. Od ich rozmarného mena a maskota po jednotný zdieľaný hostingový plán, ktorý ponúkajú, dokážu upokojiť väčšinu technických pocitov, ktoré môže začínajúci webmaster cítiť pri výbere webhostingu a hostingového plánu. Navyše nemožno poprieť, že ich uvádzacia cena je báječná dohoda. Tu je to, čo robia dobre a prečo sa vám oplatí zvážiť:

Jeden jediný (väčšinou) all-inclusive zdieľaný plán hostenia

Plán pre začiatočníkov univerzálnej veľkosti zjavne nie je vhodný pre niekoho, kto vytvára alebo spravuje webové stránky na bývanie. Cieľová skupina FatCow je však nezainteresovaná a odvádzajú skvelú prácu pri zjednodušovaní svojho produktu tak, aby bol pre začiatočníkov stráviteľný. Ponúkajú iba jeden zdieľaný hostingový plán, ktorý zahŕňa prvý rok neobmedzené domény, neobmedzené e-mailové adresy, neobmedzený priestor na disku, veľkú šírku pásma, nástroje na vytváranie webových stránok typu drag-and-drop, kredity digitálnej reklamy a bezplatné doménové meno. Proces zúženia presne toho, čo človek potrebuje od poskytovateľa webhostingu, môže byť pre webmastera na základnej úrovni hrozne zastrašujúci a stresujúci. Ceníme si, že FatCow ponúka od začiatku veľkú transparentnosť a jednoduchosť.

Zaistite veľkú úvodnú cenovú sadzbu až na tri roky

Pre tých, ktorí sa zaregistrujú prvýkrát v FatCowe, je ich úvodná sadzba iba 49 USD / rok alebo približne 4 $ / mesiac. Vzhľadom na to, že ich balík je pomerne konkurencieschopný s bezplatným názvom domény (prvý rok) a množstvom ukladacieho priestoru pre e-mailové a webové súbory, je to celkom obrovská hodnota. Navyše, ak ste ochotní zaplatiť vopred, môžete uzamknúť túto veľmi nízku cenu až tri roky.

Bezplatné reklamné zdroje

Rovnako ako u väčšiny webových hostiteľov vo vlastníctve EIG, aj nalodenie sa na FatCow prichádza s množstvom výhod kreditov za digitálnu reklamu. Zahŕňa to 100 dolárov v kreditoch Bing aj AdWords, ako aj bezplatný záznam na YellowPage.com. Iste, YellowPage.com je dosť zastaraná a účinnosť online adresárov je otázna, ale zadarmo je zadarmo.

Poháňané veternou energiou

Ak ste vôbec citliví na citlivosť spoločnosti, skutočnosť, že spoločnosť FatCow je vo vlastníctve spoločnosti EIG, môže byť pre vás trochu vypnutá. To je pochopiteľné, ale FatCow má určité vykúpiteľné a veľmi nepodnikové vlastnosti. Konkrétne majú zelenú pečať, ktorá ich overuje ako 100% poháňaná veternou energiou. Dosahujú to kompenzáciou spotreby energie vo všetkých svojich dátových centrách, serveroch a kanceláriách 200% investíciou do certifikátov obnoviteľnej energie..

Nevýhody FatCow Hosting

Napriek ich štruktúre a marketingu pre začiatočníkov existuje s FatCowom niekoľko červených vlajok, ktoré by ste mali zvážiť skôr, ako sa s nimi zaregistrujete. Aj keď tvrdíme, že ich služby sú dobrým prínosom pre zavedenie cien, existuje niekoľko dôvodov, že FatCow nie je vhodný pre dlhodobé riešenie webhostingu..

Miera obnovenia Spike 310%

Úvodné ceny FatCowu sú veľmi vysoké a ak ich zaplatíte vopred, môžete ich uzamknúť až na tri roky. Po uplynutí tohto obdobia však buďte pripravení na nejaký vážny šok zo štítku. Ročné ceny FatCowu sa prudko zvyšujú zo 49 dolárov na rok na 155 dolárov za rok, čo vedie k jednej z drahších možností na trhu v jedinom otočení stránky kalendára. Teraz sme radi, že za prémiové služby platíme prémiové ceny. Avšak, ako vám ukážeme ostatné prehľady, spoločnosť FatCow nespĺňa podmienky na prémiu.

Veľmi pomalé časy načítania stránky

Ako už názov napovedá, hosting FatCow nie je rýchly. Časy načítania stránky sa v posledných niekoľkých mesiacoch v skutočnosti neustále zvyšujú hlboko pod priemerom odvetvia každý mesiac. Ak sa priemerný čas načítania stránky v priemysle pohybuje okolo 700 ms, priemer FatCow je vyše 1200 ms. To je vážne pomalé a mohlo by to byť pre vaše webové stránky obrovskou škodou. Nielen, že to môže poškodiť vaše hodnotenie vyhľadávačov, ale tiež môže výrazne zvýšiť mieru odchodov návštevníkov. S takýmito zaostávajúcimi servermi je nepravdepodobné, že by ste niekedy mohli využiť výhody dostatočnej šírky pásma, ktorú sľubujú pri registrácii.

Pod priemernou dobou prevádzky

Celkovo weboví vlastníci EIG nemajú najlepšie výsledky s priemernými časmi dostupnosti. iPage je toho dobrým príkladom, zatiaľ čo Web.com môže byť výnimkou. Aj keď FatCow nemá najhorší priemerný čas prevádzkyschopnosti, aký sme kedy zažili, je podpriemerný a to by sa malo týkať jeho potenciálnych zákazníkov. FatCow len kvíli o 99,9% dostupnosti, polovica času nedosahuje túto značku. Z pohľadu perspektívy ponúka väčšina spoločností poskytujúcich webhosting záruku dostupnosti 99,9%, čo znamená, že budú vydávať čiastočné náhrady za všetky prestoje, ktoré presahujú rámec vyhradených 15 hodín za rok prestojov. FatCow neposkytuje žiadnu takúto záruku a ich výsledky nie sú nijako veľmi upokojujúce.

Žiadne servery VPS ani špecializované servery

FatCow ponúka iba jeden typ hostenia: zdieľaný hosting. Určite to z počiatočného rozhodovania vyplynie veľa z analýzy-paralýzy, ale môže to byť tiež na škodu existujúcim zákazníkom, ktorí zažívajú veľký rast. Tým, že neponúkajú dedikované servery alebo linky VPS, odcudzujú celé publikum, ktoré si vyžaduje alebo by mohlo narásť do vyžadovania týchto služieb. To znamená, že ak ste vo vláde, zdravotníctve alebo inak ukladáte citlivé informácie, FatCow pre vás nie je dobrá voľba.

no cPanel

FatCow používa vlastný ovládací panel namiesto cPanel. Aj keď to nemusí byť nevyhnutne proti, je to odchýlka od priemyselného štandardu. To je niečo, čo by ste mali zvážiť, či ste na cPanel zvyknutí, alebo ak máte v úmysle využiť skutočnosť, že zdroje na internete súvisiace s cPanel pomáhajú. To môže byť tiež niečo, čo by ste mali zvážiť, ak plánujete v budúcnosti opustiť FatCow; Niektorí webhostéri prevedú cez váš web iba webhostingovú spoločnosť, ktorá tiež používa cPanel. Jedným z príkladov je malá oranžová.

Zlá povesť zákazníckej podpory

Zákaznícka podpora sa dá ťažko posúdiť, existujú však niektoré kľúčové ukazovatele toho, ako vážne spoločnosť uprednostňuje svoje oddelenie služieb zákazníkom. Na jednej strane je zvyčajne dobrým znamením, ak spoločnosť investovala do vybudovania rozsiahlej knižnice svojpomocných zdrojov a sprievodcov riešením problémov. Aj keď to FatCow do istej miery urobil, nie sú nikde blízko úrovne GoDaddy alebo HostGator. Príručky používateľa FatCow sa zameriavajú predovšetkým na nastavenie vašich webových stránok, nie na pokročilejšie témy alebo problémy pri riešení problémov.

V prípade problémov, ktoré nie je možné vyriešiť prostriedkami pre domácich majstrov (z ktorých existuje nespočetné množstvo možností), ponúka FatCow tiež podporu telefónom, e-mailom a živým chatom. Aj keď je táto škála možností chvályhodná, doba obrátky všetkých troch kanálov je kratšia ako rýchla. Očakávajte čakanie asi 15 minút v pozastavení alebo vo fronte na podporu chatu a cez deň na odpoveď prostredníctvom e-mailu. Aby sa to ešte zhoršilo, zdá sa, že zástupcovia zákazníckej podpory sú vyškolení predovšetkým ako predajcovia, nie ako pracovníci podpory. Tu sú niektoré z horeuvedených udalostí, na ktoré sa môžete tešiť, ak sa rozhodnete zaregistrovať v službe FatCow:

Klamlivé a nadbytočné upsells

Aj keď blahoželáme FatCow k tomu, že počiatočný prvý prehľad ich služieb bol veľmi transparentný, je to iný príbeh, pozrite sa na čas. Buďte pripravení na bombardovanie malými doplnkami formulovanými v hrozne mätúcom jazyku. Dávajte pozor, aby ste neplatili za ich „hosting WordPress“, čo je strašne záhadný spôsob, ako povedať, že im môžete zaplatiť za predinštalovanie priemerných doplnkov, ktoré by ste inak mohli nájsť zadarmo. Dajte si pozor aj pred nákupom aplikácií Google (Tip: Google ich ponúka zadarmo) alebo Automatické denné zálohovanie (Tip: toto je už zahrnuté v balení). Pre tých, ktorí to vedia, je to obrovský krok. Ponúkanie týchto doplnkov ako „služieb“ je v podstate len korisťou pre začiatočníkov, ktorí nič nevedia.

Spodná čiara:

FatCow by mohol byť skvelým krátkodobým riešením pre niekoho, kto chce vyskúšať veľa vecí v rôznych oblastiach, ale faktom je, že ich služby nie sú veľmi spoľahlivé. Pomalá doba načítania stránky a priemerná doba bezporuchovosti môžu byť prijateľné pre nízku úvodnú cenu, ale tieto problémy sa vážnym spôsobom poškodzujú ich mierou obnovenia. Odporúčame im, ak máte veľmi konkrétne krátkodobé potreby s rozpočtom, ktorý sa hodí, ale nie ako dlhodobé riešenie hostenia.

Zobraziť ďalšie funkcie

FatCow Hosting Otázky a odpovede

FatCow Hosting: Čo potrebujete vedieť

FatCow Hosting má vtipné meno, webovú stránku plnú rozmarných – a dlhoročné skúsenosti spokojných zákazníkov. Medzi týmito tisíckami webhostingových spoločností je však niekoľko vecí, ktoré odlišujú spoločnosť od ostatných. Pozreli sme sa na hodnoty a produkty spoločnosti a zistili sme, že okrem názvu a loga má FatCow Hosting solídne plány, vďaka ktorým sú títo zákazníci spokojní..

Ako sa začal FatCow Hosting?

Spoločnosť je jednou z najstarších hostiteľských spoločností, ktorá založila Jackie Fewell v roku 1997 a začala svoju činnosť v roku 1998. Len za pár krátkych rokov spoločnosť zaznamenala obrovský rast, každoročne zvýšila výnosy približne o 25 percent a zvýšila zisk. marža od 4 do 11 percent.

Tento rast spolu s lojalitou zákazníckej základne a stabilnou ponukou produktov upútali pozornosť Endurance International Group, rastúcej materskej spoločnosti viac ako 75 rôznych hostingových spoločností. Fewell, ktorá bola v čele spoločnosti FatCow viac ako sedem rokov, zostala na pozícii viceprezidenta pre marketing, keď spoločnosť EIG kúpila spoločnosť FatCow v roku 2004. Po odstúpení z funkcie pôsobila ako poradca pred presunom do iného odvetvia.

Rovnako ako mnoho iných spoločností, ktoré kúpila spoločnosť EIG, aj spoločnosť FatCow mala vynikajúce zákaznícke recenzie, ktoré po akvizícii stratili časť svojho vzrušenia. Stále tvrdia, že sú odhodlaní poskytovať svojim zákazníkom skutočnú obchodnú hodnotu tým, že im poskytujú vynikajúci zákaznícky servis a uspokojujú ich potreby pomocou jednorázovej filozofie s jedinou cenou, ktorú aj tí, ktorí začínajú hosťovať, môžu začať okamžite používať.

Čo odlišuje FatCow?

FatCow Hosting sa riadi HeiferCratickou prísahou, o ktorej sa hovorí, že je venovaná „podpore a tvorivosti“. Prísaha uvádza, že chcú rozoznať a rozvíjať vášne svojich zákazníkov prostredníctvom zvolených médií poskytovaním nepretržitej podpory, ktorá zákazníkom pomôže vyriešiť každú situáciu pozitívnym prístupom. Chcú poskytnúť svojim zákazníkom príjemný a ľahký online zážitok.

Za týmto účelom sa spoločnosť FatCow ocitla v pozícii čistého, zrozumiteľného a prehľadného procesu registrácie, komplexnej podpory a starostlivosti a integrácie s mnohými rôznymi poskytovateľmi služieb. Bohužiaľ, mnoho zákazníkov, ktorí si to na začiatku uvedomili, zistilo, že FatCow od akvizície spadá do normy nesplnenia zverejnených a propagovaných očakávaní..

Aký druh zdieľaných hostingových plánov ponúka FatCow?

Pôvodný plán spoločnosti FatCow s jedinečným názvom Pôvodný plán spoločnosti FatCow stojí používateľov za prvý rok iba 49 dolárov. Zákazníci dostanú neobmedzený počet domén, miesto na disku a šírku pásma – obmedzený na „oodles“, čo znamená, že pokiaľ dodržiavate podmienky poskytovania služby a neprekračujete obvyklé podmienky na prevádzkovanie stránok vašej veľkosti, mali by ste byť v poriadku. a nebudú čeliť žiadnym závažným sankciám.

FatCow okrem toho poskytuje ďalšie neobmedzené zdroje, ako sú používatelia FTP a sub-užívatelia a e-mailové schránky POP. Získate tiež bezplatné doménové meno, ako aj nástroje na jeho uvedenie do prevádzky, ako je napríklad tvorba webových stránok s bezplatným prihlásením na skript Script Barn, zabezpečenie SSL, integrácia nákupného košíka a 1 GB úložného priestoru na serveri JustCloud..

Po prvom roku má plán rôzne možnosti obnovenia, od 14,95 dolárov mesačne na jeden, tri alebo 12 mesiacov, 13,95 dolárov mesačne na 24 mesiacov alebo 12,95 dolárov mesačne na 36 mesiacov.

Ponúka FatCow nejaké dedikované serverové služby?

FatCow Hosting má posuvnú škálu, ktorá dokáže uspokojiť potreby dedikovaného servera na troch rôznych úrovniach. Všetky plány sa dodávajú s cPanel, čo je priemyselný štandard a je vynikajúcou funkciou, bezplatným názvom domény a CentOS 6.4 pre ich operačný systém..

Dedikovaný hosting tiež prichádza s nepretržitou podporou svojich odborníkov, čo znamená, že s rastom vašej stránky získate vysokú úroveň bezpečnosti a výkonu a rýchlu reakciu vašich návštevníkov. Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre dedikované servery, majú úplnú kontrolu nad svojimi súkromnými servermi. Môžu vytvárať neobmedzené domény a subdomény, účty POP3, databázy MySQL a FTP, dodávajú sa s 13 rôznymi predinštalovanými skriptmi a zahŕňajú protokoly o chybách a referreroch, priamy prístup k protokolom a AWstats..

 • Plán spustenia obsahuje 2 jadrá na serveri Intel XEON E3-1220LV2 3,5 GHZ, so 4 GB RAM, 500 GB úložného priestoru, 5TB šírky pásma a tromi IP adresami, s počiatočnou propagačnou rýchlosťou 11,99,99 dolárov mesačne, ktorá sa obnoví na 149,99 dolárov / mesiac.
 • Profesionálny plán obsahuje 4 jadrá na serveri Intel Xeon E3-1265LV2 3,2 GHz s 8 GB RAM, 1 000 GB úložného priestoru, šírkou pásma 10 TB a štyrmi IP adresami. V pláne sa uvádza úvodná zľava vo výške $ 15,99 / mesiac a obnovuje sa na $ 189,99 / mesiac.
 • Podnikový plán obsahuje 4 jadrá so 16 GB RAM na serveri Intel XEON E3-1230V2 3,7 GHZ s 1 000 GB úložného priestoru, šírkou pásma 15 TB a piatimi IP adresami za 191,99 dolárov / mesiac (obnovenie za 239,99 dolárov / mesiac).
Čo keď chcem niečo medzi zdieľaným a vyhradeným hostingom na FatCow Hosting?

Hosting VPS alebo virtuálne súkromné ​​servery sú polosúkromné ​​servery, ktoré majú menej zákazníkov ako zdieľaný server, a poskytujú vám úroveň kontroly, ktorá je bližšie k dedikovanému hosťovaniu s cenou, ktorá je nižšia ako skutočný vyhradený plán. Získate odbornú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je to vynikajúci spôsob, ako prispôsobiť rastúce stránky flexibilným zdrojom.

Plány FatCow Hosting VPS zahŕňajú cPanel, spolu s voliteľným root prístupom alebo plne spravovaným plánom. Plány tiež získajú bezplatnú registráciu domén spolu so skriptovými a logovacími plánmi zahrnutými vo vyhradených hostingových plánoch. Tieto plány zahŕňajú aj neobmedzené domény a subdomény, účty POP3, databázy MySQL a FTP účty.

Existujú tri rôzne možnosti plánu, z ktorých všetky zahŕňajú CentOS 6.4.

 • Základný plán sa začína na 19,99 $ / mesiac počas prvého funkčného obdobia a obnovuje sa na 24,99 $ / mesiac. Plán obsahuje 1 jadro CP a 1 GB RAM, s úložiskom 40 GB, šírkou pásma 1 TB a jednou IP adresou.
 • Obchodný plán, ktorý sa začína prvým mesiacom na úrovni 47,99 dolárov mesačne a obnovuje sa na 59,99 USD mesačne, zahŕňa 2 základné procesory, 4 GB pamäte RAM, 90 GB úložného priestoru, šírku pásma 3 TB a dve adresy IP.
 • Plán Optimum obsahuje 4jadrový procesor, 8 GB RAM, 120 GB úložného priestoru, šírku pásma 4 TB a dve adresy IP za 79,99 dolárov / mesiac v prvom období a 99,99 dolárov / mesiac po obnovení.
Má FatCow Hosting nejaké špeciálne plány pre WordPress?

Ponúkajú dva spoločné plány zamerané na WordPress, ktoré majú prispôsobený ovládací panel, predinštalované témy a doplnky ako W3 Total Cache a Jetpack. Partnerstvo so serverom SiteLock zvyšuje vašu bezpečnosť a ochranu odstránením škodlivého softvéru počas spánku a optimalizuje váš server obmedzením počtu zákazníkov, čo vám poskytne najvyššiu rýchlosť a konzistentnú dobu prevádzky.

 • Základný plán programu WP Starter zahŕňa bezplatnú registráciu domény spolu s neobmedzeným miestom na disku a šírkou pásma za 3,75 dolárov mesačne počas prvého obdobia poskytovania služby..
 • WP Essential, ktorý stojí 6,95 dolárov mesačne počas prvého funkčného obdobia, obsahuje väčší výber tém a doplnkov, luxusný balík zabezpečenia, podporu 24/7 odborníkov a servery založené na SSD, ktoré zvyšujú vašu rýchlosť. Tento plán zahŕňa aj bezplatnú registráciu domény.
Čo je doba prevádzky FatCow Hosting a je to zaručené?

Aj keď FatCow Hosting v súčasnosti neponúka žiadne záruky týkajúce sa dostupnosti, v minulosti poskytovali záruku dostupnosti 99,9%, čo znamenalo, že vaše stránky budú každý mesiac mimo prevádzky menej ako 45 minút. Zákazníci dnes videli v priemere 12-mesačné výpadky 99,89%, čo je v priemere asi 47 a pol minúty výpadkov každý mesiac. Uplynulo však niekoľko mesiacov, keď zákazníci mali 99,99-percentný výpadok – čo im dáva vynikajúci výpadok, čo znamená, že každý mesiac je menej ako 5 minút prestojov..

Priemer nie je zlý a je blízko tomu, čo ponúkajú aj iní. Ak narazíte na mesiac s dobrou prevádzkou, získate väčšiu výhodu. Bohužiaľ, mnoho z týchto ďalších spoločností však zaručuje ich prestoje, čo často znamená, že získate kredity za akékoľvek prestoje a to nie je možné s FatCow Hostingom..

Existujú nejaké záruky s FatCow Hosting?

Na druhej strane FatCow Hosting ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí zákazníkom, ktorí nie sú spokojní so svojím plánom hostingu. Ich záruka je podobná ako u väčšiny ostatných. Upozorňujeme, že za služby poskytované serverom FatCow dostanete náhradu. poplatky tretích strán vrátane registrácie názvu domény 15 USD. To však znamená, že ak sa rozhodnete zmeniť spoločnosti, môžete si vziať svoje doménové meno so sebou.

Nezabudnite, že na rozdiel od iných spoločností FatCow Hosting poskytuje túto záruku iba zákazníkom, ktorí platili kreditnými kartami, keď sa zaregistrovali.

Ako môžem začať?

FatCow má relatívne jednoduchý registračný proces, bez toho, aby k predaju pridalo veľa ďalších tlakov. O webe FatCow Hosting sa nám páči to, že keďže do väčšiny svojich plánov zahrnuli cPanel, môžu ponúkať bezplatný prevod pre takmer všetky webové stránky. To znamená, že keď sa rozhodnete prejsť na FatCow, ich technici presunú vaše stránky na ich servery a zaistia všetko, ako ste to navrhli, pred uvedením do prevádzky..

Ponúka FatCow Hosting ekologické riešenia?

Spoločnosť chce zachovať svoje – a všetky ostatné – pastviny zelené pomocou ekologických možností. Ich kancelárie a dátové centrá sú úplne poháňané veternou energiou, kompenzujú spotrebu energie o 200 percent; za každú KWH elektriny, ktorú používa FatCow, spoločnosť nakupuje dvakrát viac certifikátov z obnoviteľných zdrojov energie na výrobu veternej energie. Vďaka tomu dokázali každý rok udržať z atmosféry 999 metrických ton oxidu uhličitého.

Kde sú ich servery hostené?

Dátové centrá spoločnosti FatCow sú v Bostone, kde majú viac petabajtov úložiska rozmiestnených po tisícoch úložísk. Tieto strediská spolu tvoria viac ako 2 400 štvorcových stôp skladovania. Prostredníctvom svojich združených serverov bude prvým strojom, ktorý je k dispozícii pre zdieľané plány, ten, ktorý bude slúžiť zákazníkom, ktorí sa snažia získať prístup na webovú stránku zákazníka, čo podľa nich vedie k rýchlejšiemu načítaniu a kratším prestojom..

Ponúka FatCow akékoľvek zálohy?

Spoločnosť disponuje sieťovým úložiskom, ktoré umožňuje prístup k akýmkoľvek údajom o stroji. Prostredníctvom klastrovanej siete je každý stroj priradený k rovnakému stroju, ktorý sa bude účtovať v prípade zlyhania alebo problému s primárnou jednotkou. Zálohy sa vytvárajú na iný serverový súbor so zrkadlovou kópiou údajov.

V zmluvných podmienkach spoločnosti sa však jasne uvádza, že zákazníci sú zodpovední za zálohovanie svojich webových stránok, obsahu a e-mailov na miestny počítač spolu s ďalšou kópiou. FatCow má niektoré dočasné zálohy pre zákazníkov VPS, ale udržiava ich iba na krátky čas v prípade zlyhania hardvéru; spoločnosť nezaručuje tieto zálohy.

Aký je zákaznícky servis spoločnosti FatCow?

Spoločnosť zvykla dostávať nadšené recenzie za svoje služby, ale v posledných niekoľkých rokoch si zákazník sťažoval na dlhé linky na podporu zákazníkov, nekonzistentnosť pre tých, ktorí majú plány, ktoré zahŕňajú odbornú podporu, nevyriešené problémy a malú empatiu pre zákazníkov, ktorí majú tieto problémy. situácií.

Ponúkajú viac ako jeden spôsob, ako sa k nim dostať, od e-mailov alebo formulárov, po telefonický rozhovor a rozhovor naživo, a poznamenávajú, že ich tím podpory je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a môže pomôcť. Okrem toho majú rozsiahlu databázu znalostí a používateľských príručiek pre často kladené otázky.

Odporúčame FatCow?

V porovnaní s inými hostiteľmi má FatCow dôkladný plán, ktorý je pre prvý rok veľmi efektívny z hľadiska nákladov. Ich špecializované plány a plány VPS by pravdepodobne boli najlepšie pre tých, ktorí majú určité skúsenosti, ale zdieľané plány a plány WordPress ponúkajú rozsiahly zoznam funkcií a výhod, ktoré vám pomôžu vylepšiť vaše webové stránky a poskytnúť vám webové stránky, ktoré potrebuje vaša firma na rast..

Viac na FatCow.com

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector