Recenzie GoDaddy: Je GoDaddy Web Hosting pre vás to pravé?

Recenzie GoDaddy: Je GoDaddy Web Hosting pre vás to pravé?

Recenzie GoDaddy: Je GoDaddy Web Hosting pre vás to pravé?

Contents

Čo je to webový server GoDaddy?

GoDaddy je najväčšia služba registrácie domén na svete, ktorá spravuje viac ako 60 miliónov domén. Od roku 2018 sú teraz najväčším webovým hostiteľom na svete 6,5% podiel na trhu.


Robia z nich to najlepšie pre hosťovanie?

Nie nevyhnutne.

GoDaddy sa od dní „raunch ads“ výrazne zlepšil a sú úhľadným operátorom, ktorý má vždy podporu.

Ako už bolo povedané, existuje veľa vecí, na ktoré sa budete chcieť pozrieť skôr, ako stlačíte spúšť.

Osobitná poznámka: Zvyšok 2018 ponúka GoDaddy svoj najlacnejší hosting s týmto odkazom od 1 $ mesačne.

Aký dobrý je GoDaddy Hosting?

GoDaddy je pravdepodobne najlepšou známou doménou a hostingovou spoločnosťou. Vďaka provokatívnym a nezabudnuteľným televíznym reklamám a reklamám Super Bowl si GoDaddy rýchlo vytvorila meno pre seba. V ich reklamách sa často uvádzali sporé ženy a vtipy, ktoré Parsons označil za „nevhodné“ a „nervózne“. Sú pravdepodobne jedinou hostingovou spoločnosťou, ktorú možno nazvať medzinárodnou značkou.

Ako bolo povedané, GoDaddy je WalMart doménových mien a hostingu: lacný, všadeprítomný a nikto nedefinoval prima. Historicky sa spoliehali na nízke ceny a branding na získavanie zákazníkov, ale keďže sa v posledných rokoch objavilo množstvo nových hostiteľov, zlepšili svoje zákaznícke služby a technológie, aby si udržali svoju konkurenčnú výhodu.

Sú v postparsonskej ére, kde sa presúvajú za svoj kontroverzný imidž do dlhodobej značky. Ak ste práve začínate, GoDaddy má všetky základy, ktoré by mohol potrebovať typický začínajúci webmaster. Ak však hľadáte pokročilejšie funkcie, podporu a možno aj rafinovanejšiu značku dozadu, môžete hľadať inde..

Pozri oficiálne stránky

Naše oficiálne hodnotenie GoDaddy

Veľmi málo ľudí nepočulo o GoDaddy. Boli veľkým hráčom v období dot-com začiatkom roku 2000. Stále a stále jedným z najsilnejších hráčov na svetovom trhu je nepopierateľnosť a viditeľnosť hostenia GoDaddy nepopierateľná..

Najlepšie vlastnosti GoDaddy Hosting

Je veľa čo povedať, že ste schopní spravovať svoju doménu, webhosting a e-mail na jednom mieste. Jedným z dôvodov, prečo je GoDaddy tak farebný, je to, že robia tento proces neuveriteľne prístupným pre každodenného správcu webu. Ak hľadáte najlacnejšiu a najrýchlejšiu cestu, ako webové stránky uviesť do prevádzky, GoDaddy vám určite dodá.

1) Funkcie GoDaddy sú bohaté

Webhosting GoDaddy ponúka viac možností na úrovni spotrebiteľov ako takmer akýkoľvek iný poskytovateľ hostingu na trhu. Majú zdieľané možnosti servera, ako aj plány vyhradeného servera a VPS. Pre všetky vaše obľúbené mená ako WordPress, Joomla a Drupal existujú inštalácie jedným kliknutím. Je to dostatočne veľká spoločnosť, že môže ponúknuť takmer akúkoľvek úroveň hostingových služieb za veľmi konkurenčné ceny, a môžete sa staviť, že vám nebudú chýbať žiadne funkcie. GoDaddy má sadu aplikácií na jedno kliknutie, ktoré používajú na vykonávanie niektorých bežných funkcií, ktoré môžete na svojej webovej stránke potrebovať. Ak nastavujete blog, majú preň aplikáciu. Potrebujete nákupný košík? Majú to tiež. Fotoalbum? Žiaden problém.

2) Rýchle načítanie & Nepretržitá prevádzka

Choď oci býval notoricky pomalý a náchylné na padanie, ale v posledných rokoch urobili obrovské zlepšenie v oboch týchto oblastiach. GoDaddy má teraz 99,99% priemernú dostupnosť a rýchlosť načítania, aby konkuroval svojim rozpočtovým konkurentom. Nemajú ani limit šírky pásma; Ak sa vaša stránka niekedy stane vírusovou, náhly príliv návštevníkov nenaruší vašu stránku. Aj keď sa tak stane, GoDaddy vám vráti peniaze za toto prestoje. Čo nás privádza k nášmu ďalšiemu bodu …

2) Záruka vrátenia peňazí bez dátumu skončenia platnosti

Väčšina hostingových služieb ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. GoDaddy hosting to posunie o krok ďalej tým, že ponúka záruku vrátenia peňazí, ktorej platnosť neskončí. Za každú platbu môžete kedykoľvek získať náhradu za čas, ktorý ste nepoužili, ak sa rozhodnete zrušiť. Zrušenie v priebehu prvých 30 dní? GoDaddy vás poctí plnou náhradou.

3) Viac ako to, čo ste dosiahli – kredit Google AdWords

S cieľom pomôcť novým majiteľom firiem s ohromujúcimi nákladmi na začatie podnikania, GoDaddy ponúka bezplatné reklamné kredity, ktoré zahŕňajú viac ako 100 dolárov smerom k službe Google AdWords za každých 25 vynaložených 25 dolárov. Tieto kredity zahŕňajú tiež 50 USD v reklamách Bing a Facebook. Je to pekný malý bonus za výber hostenia GoDaddy; jednoznačná výhoda vstávania do postele s veľkou spoločnosťou.

4) Viac ako len šablóny – Navrhnú váš web (ak ho chcete)

GoDaddy ponúka množstvo rôznych šablón – vrátane šablón WordPress. Ak to však pre vás nikto z vás skutočne neurobí, GoDaddy zamestnáva tím profesionálnych dizajnérov webových stránok, ktorí budú viac ako radi, že vám pomôžu navrhnúť vaše webové stránky a urobiť z nich pre vás osobne len pre vás..

Je skvelé, že ponúkajú dizajn vášho webu, a veľmi malé mamičky a popové obchody ich môžu používať, ale veľmi rýchlo budete chcieť získať profesionálov. Na konci dňa je GoDaddy globo-corp a nebudú s tebou tráviť veľa času.

5) Integrácia GoDaddy WordPress

GoDaddy umožňuje importovať WordPress jedným kliknutím na webové stránky s vlastným riadením, ale ponúka aj spravovaný hostingový plán WordPress. Tento spravovaný plán ponúka okrem iného automatické aktualizácie a veľa bezpečnostných výhod.

6) Zabezpečenie GoDaddy je úžasné za cenu

GoDaddy venoval veľa zdrojov zmareným hackerom, spamerom a podvodníkom najrôznejších druhov. Časť z toho súvisí s ich najmodernejšou technológiou a súčasťou je jednoducho ich povinná starostlivosť ako veľká spoločnosť. To však znamená, že by bolo ťažké nájsť bezpečnejšieho poskytovateľa hostingu za také nízke ceny. Aj pri najlacnejších plánoch zálohujú vaše údaje každý večer. To je miesto, kde cítime, že vyhodia HostGator, svojho najlepšieho konkurenta v oblasti hostenia rozpočtu, z vody. HostGator zálohuje vaše údaje iba raz týždenne a má nepríjemný nedostatok ochrany proti spamu a vírusom. Za rovnakú cenu as mnohými rovnakými funkciami, ktoré ponúka, je GoDaddy lepšou voľbou pre správcov webových stránok zameraných na bezpečnosť. Druhou stránkou tohto zabezpečenia je, že GoDaddy má zavedené množstvo reštriktívnych politík, aby zabránil šíreniu spamu, čo niekedy znamená, že pluginy, wiki a dokonca IMAP nefungujú vždy tak, ako inde. Je možné robiť tieto veci, vyžaduje to len špeciálne pracovné kroky, ktoré pre vás niekedy môžu viesť k väčšej práci. Ak je však pre vás bezpečnosť nanajvýš dôležitá, tieto riešenia sú len časťou kompromisu.

Osobitná poznámka: Zvyšok 2018 ponúka GoDaddy svoj najlacnejší hosting s týmto odkazom od 1 $ mesačne.

Nevýhody GoDaddy Web Hosting

Aj keď pravidelne nakupujete vo WalMart, je pravdepodobné, že sa vám všetko nepáči. GoDaddy je korporácia a niekedy sa môže zdať, že počas tohto zážitku je toto hrubé žiarivkové osvetlenie. Ak chcete získať viac prispôsobeného alebo inovatívneho hosťovania, choďte na jedného z menších chlapcov, ako je SiteGround alebo A2 Hosting.

1) Zákaznícky servis GoDaddy je ohromujúci

Predtým, ako prejdem k podrobnostiam o zákazníckom servise, stačí sa na to pozrieť úbohý 35 minútový čas čakania s podporou chatu GoDaddy:

godaddy 35 minút čakať na chate

To je jednoducho hrozné. Nemám dôvod čakať 35 minút na chate.

A o 20 minút neskôr …

dĺžka rozhovoru s bohom

Som bezradný, chata môže byť taká zlá v roku 2018. Môžem sa dostať cez linku na DMV rýchlejšie ako to!

Ako už bolo povedané, GoDaddy je zvyčajne pomerne rýchlo po telefonickej podpore. Toto je ich predvolený mechanizmus podpory – ale buďme úprimní, niekedy nechcete telefonicky hovoriť so zákazníckym servisom.

GoDaddy ponúka zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Súčasťou toho, že ste taká veľká korporácia s veľkým počtom zákazníkov, sa pri výzve na podporu pravdepodobne stretnete s byrokraciou a formalitami na každom kroku..

Zástupcovia zákazníckych služieb GoDaddy zvyčajne reagujú rýchlo, ale zvyčajne vás odkážu na existujúcu literatúru alebo vás prevedú všetkými technikami riešenia problémov, ktoré ste už vyskúšali, skôr ako začnú sondovať.

Tieto usilovne koncipované taktiky sa skutočne ukážu, keď voláte na ukončenie služby. Zákaznícky servis GoDaddy vám uľahčí odchod. Toto nie je bezbolestné alebo milostné rozpadnutie a môže vám zanechať v ústach zlý vkus o celom zážitku. Recenzie GoDaddy, ktoré zostali od skutočných zákazníkov, rozprávajú niektoré hororové príbehy o podporných lístkoch.

2) Plán hostenia s obmedzenou ekonomikou

Majú tri plány – Economy, Deluxe a Unlimited. Plán Ekonomika vám umožňuje priradiť k jednej doméne 90 subdomén. To isté platí pre ich plány Deluxe a Unlimited. Toľko iných hostingových spoločností vám umožňuje mať neobmedzené domény – bez ohľadu na to, aký máte plán. GoDaddy vám však umožňuje mať iba jednu doménu so svojím plánom hospodárenia. Ak to chcete prekročiť, ste nútení upgradovať. Vyskúšajte službu Myhosting.com, kde nájdete neobmedzené domény.

3) Etické záujmy & Historické kontroverzie

Tieto problémy vás môžu, ale nemusia, obťažovať, ale GoDaddy sa od svojho vzniku stretol s veľkým množstvom kontroverzií. Bob Parsons raz zverejnil video o sebe, ako zabil slona na africkom safari. Ich reklamy SuperBowl, aj keď nie sú zjavne sexizované, majú tendenciu mať surové alebo necitlivé punkové línie. GoDaddy bol tiež obrovským podporovateľom spoločnosti SOPA & PIPA, účty, ktoré obhajuje súkromie na internete v celom strachu. Podporu účtov podporili až potom, čo tak veľa ich zákazníkov bojkotovalo svoje služby. GoDaddy nedávno dezinfikoval svoju značnú časť nervózneho a sexualizovaného jazyka a snímok, ktoré prvýkrát používali na získanie popredného miesta. Ich nová značka ich robí majstrom malých podnikov. Ak vás celá táto historická kontroverzia odvrátila od GoDaddy, pozrite sa na ekologickú spoločnosť HostPapa pre webhostingovú spoločnosť, ktorá vám umožní cítiť sa dobre, kam smerujú vaše peniaze..

4) Vyššia cena za obnovenie, nikel a dimenzovanie

„Získajte doménu za 0,99 dolárov!“ 

Takto ťa zavesia. Dostanú vás do dverí za lacné ceny na oboch doménach aj na serveroch a potom sú poplatky za obnovenie vysoké!

Obnova domén je 14,99 USD v porovnaní s približne 10 USD pre program NameCheap.

Začiatok hostenia môže byť lacný s GoDaddy, ale obnovenie bude tiež vyššie. Vedia, keď vás dostanú do systému, môžu vás nikel a desetník!

Ak ste organizovaní a riadite svoje obnovovanie správne, lacné ceny sa môžu vyplatiť. Alebo môžete využiť ich nízke ceny a zmeniť registrátorov domén neskôr. Ale ak nie ste technický, môže to byť ťažké.

Len nezabudnite, že vás ZAMKLI.

 

5) PHP na GoDaddy Linux Hosting je zastarané

Štandardný zdieľaný hosting GoDaddy v súčasnosti neumožňuje PHP 7. 

Toto je problém s niektorými doplnkami WordPress, napríklad Wordfence:

To ukazuje, že štandardný zdieľaný hosting GoDaddy zaostáva a nie je to skvelý výber pre seriózny webhosting.

Spodná čiara:

Skákanie v posteli s veľkou spoločnosťou prináša veľa výhod: veľké porcie za nízke ceny, pohodlie a množstvo príťažlivých doplnkov. Môžete očakávať, že GoDaddy má ľahké, lacné a dokonale adekvátne riešenie pre akékoľvek potreby hostingu, ktoré máte. Avšak len veľmi málo skúsených webmasterov by niekedy odporučilo GoDaddy, ak nie v zásade, potom aspoň preto, že GoDaddy nie je skutočne vyvinutý pre vývojárov. Je to komplexný obchod, ktorý nevyrába svoje peniaze nie preto, že ponúkajú najlepšie alebo najinovatívnejšie služby v okolí, ale preto, že sú lacné a všade. Stáva sa, že presne to hľadá viac ako 5 miliónov ľudí na celom svete.

Zobraziť ďalšie funkcie Recenzie GoDaddy 3.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (26 hlasov) Pros

 1. Veľa funkcií
 2. Mnohé zľavy na palube
 3. Garancia vrátenia peňazí
 4. Možnosti aplikácie jedným kliknutím

Zápory

 1. Nie je to najužitočnejší zákaznícky servis
 2. Plán hostenia s obmedzenou ekonomikou
 3. Kontroverzné politické postoje a marketingová taktika

ZhrnutieNiektorí ľudia majú radi GoDaddy, niektorí ľudia by sa k nim nepriblížili pomocou 10-pólového stĺpa. V minulosti bolo zariadenie GoDaddy o doménach a reklamách so sporými ženami. Zdá sa však, že sa v poslednom čase sústredili na aktualizáciu svojich funkcií a technológií. Existuje niekoľko vecí, ktoré treba milovať, napríklad množstvo funkcií a možností hostenia a záruka vrátenia peňazí. Existuje aj veľa negatívnych stránok, ako napríklad podpora zákazníkov, obmedzený plán hospodárstva a neosobný pocit spoločnosti. Support3Speed3Features4Value3.5Transparency3.5

Otázky a odpovede týkajúce sa hostenia GoDaddy

Sú ceny na obnovenie GoDaddy vyššie ako vstupná cena?

Áno. Uvádzacia cena v pláne hostingu je v priemere o 40 – 50% nižšia ako cena, ktorú bude stáť, keď pôjdete na obnovu. Úvodná zľava je samozrejme väčšia pri drahších programoch.

Existuje minimálna zmluva a ako často musím platiť?

K dispozícii sú rôzne typy zmlúv, od 3 do 60 mesiacov. Všetky platby prebiehajú mesačne, bez ohľadu na to, aký je váš plán.

Aké vývojové jazyky sú podporované hostingom GoDaddy?

GoDaddy podporuje PHP 5.4, 5.3, 5.4 a 5.5 vlastné PHP.ini, PERL a Python.

Čo je záruka prevádzkyschopnosti GoDaddy?

GoDaddy ponúka 99,9% záruku dostupnosti, ktorá vychádza z 8,76 hodín povolených prestojov za rok. Ak si nedokážu udržať záruku dostupnosti služieb v konkrétnom mesiaci – majte na pamäti, že ich nedodržaním je služba ktoré určia – môžete sa obrátiť na GoDaddy a požiadať o kredit 5% z vášho mesačného hostiteľského poplatku za daný mesiac. Ak sa domnievate, že vaše webové stránky prestali používať viac, ako je priemerný príspevok, nezabudnite si prečítať ich zmluvné podmienky, aby ste sa uistili, že máte právo požiadať o tento kredit..

Sú servery GoDaddy spravované alebo vyhradené?

GoDaddy ponúka oboje. Existuje niekoľko plánov pre tých, ktorí hľadajú plne súkromne spravovaný server, ale existujú aj plány, ktoré obsahujú server Linux. Pre každý typ konfigurácie servera existuje niekoľko možností plánu.

Ponúka GoDaddy plány VPS?

K dispozícii je množstvo virtuálnych súkromných serverových plánov, ktoré sú poháňané cPanelom. Môžete si tiež vybrať, či je to pre vás samospráva alebo je spravované, len si uvedomte, ktorý z nich by ste chceli robiť pri výbere svojho plánu..

Kde sa nachádzajú servery GoDaddy?

GoDaddy má sídlo v Spojených štátoch so sídlom v Scottsdale v Arizone. Primárne dátové centrum sa nachádza vo Phoenixe v Arizone.

Je GoDaddy dobrou voľbou pre hosťovanie veľkého množstva obrázkov?

Ak ste na vstupnej úrovni hosting plánu, ste obmedzení na 100 GB, ale iné plány nie sú obmedzené rovnakým spôsobom a mnoho z nich ponúka neobmedzené úložisko. Tvorca stránok GoDaddy ponúka funkcie, ktoré sú navrhnuté špecificky s ohľadom na obrázky, ako sú foto a video galérie.

Ktoré balíčky by som mal zvoliť pre streamovanie videa?

GoDaddy síce ponúka streamovanie videa, ale nie je k dispozícii v zdieľaných plánoch. Zdieľané servery sa dajú použiť na vkladanie videí z iných zdrojov, ako je YouTube, ale ak chcete na streamovanie videí používať servery GoDaddy, budete potrebovať vyhradený serverový plán..

Naozaj mám neobmedzenú šírku pásma a úložisko?

Nič nie je skutočne neobmedzené, takže ani šírka pásma, ani úložisko. Mali by ste si dôkladne skontrolovať zmluvné podmienky vašej zmluvy. Rovnako ako ostatní veľkí hostitelia si GoDaddy vyhradzuje právo skontrolovať svoj účet, ak sa zistí nadmerná šírka pásma alebo využitie úložného priestoru..

Ponúka GoDaddy registráciu domény? Ak áno, koľko to stojí a môžem si svoje informácie ponechať v súkromí?

Ako líder v odbore registrátorov domén ponúka spoločnosť GoDaddy registráciu domén. Ceny sa budú líšiť v závislosti od zvolených možností. GoDaddy však ponúka bezplatné domény so svojimi hostingovými plánmi. Ponuka sa vzťahuje na plány 12, 24, 36 mesiacov, nezahŕňa však poplatok ICANN vo výške 0,18 USD. To vás bude stáť 7,99 dolárov ročne alebo viac v závislosti od vašich požiadaviek, aby boli vaše informácie súkromné.

Existujú nejaké zľavy na GoDaddy pre študentov, školy alebo neziskové organizácie?

Študentom, školám alebo neziskovým organizáciám nie sú ponúkané žiadne konkrétne zľavy, ale GoDaddy má niekoľko komunitných programov zameraných na pomoc charitatívnym organizáciám. Ak sa domnievate, že sa vy alebo vaša firma kvalifikujete ako jedna z organizácií v rámci týchto skupín, prečítajte si podrobnejšie informácie o programe GoDaddy Cares..

Existuje na GoDaddy nejaká záruka vrátenia peňazí?

GoDaddy poskytuje obmedzenú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí; nevzťahuje sa však na všetky výrobky a služby. Ak máte obavy, že sa vám peniaze vrátia, mali by ste si prečítať drobné výtlačky pri každom nákupe uskutočnenom prostredníctvom GoDaddy.

Čo je podpora GoDaddy? Poskytujú podporu vo viacerých jazykoch?

GoDaddy ponúka horúcu linku podpory 24/7, ale neobsahuje možnosť podpory online chatu, ktorá by mohla byť pre niektorých ľudí problémom. Podpora GoDaddy je k dispozícii vo viacerých jazykoch vrátane: anglického, španielskeho, portugalského, francúzskeho, španielskeho, nemeckého, tureckého, holandského a niekoľkých ďalších.

Hľadám prevod svojho webu do GoDaddy. Aký je tento proces??

GoDaddy poskytuje obmedzenú podporu, pokiaľ ide o prevody webových stránok a domén. Ak máte problémy, existuje veľké množstvo komplexnej dokumentácie, ktorá pokrýva oba tieto procesy dostupné online. Existujú aj iné súkromné ​​organizácie tretích strán, ktoré vás prevedú alebo urobia za vás.

GoDaddy automaticky prenesie existujúce inštalácie Joomla z môjho aktuálneho hostiteľa?

Aj keď neexistuje možnosť automatického prenosu, systém GoDaddy ponúka sprievodcu krok za krokom pre inštalácie, ktoré máte na aktuálnom hostiteľovi. Ak potrebujete ďalšiu pomoc s migráciou, dokumentácia je k dispozícii na joomla.org.

Podporuje GoDaddy Magento? Poskytujú podporu prenosu pre existujúce stránky Magento?

Aj keď je možné Magento používať na GoDaddy, neodporúča sa. Spoločnosť dôrazne navrhuje, aby zákazníci na hosťovanie svojich stránok Magento používali VPS alebo dedikované servery. GoDaddy neponúka žiadny typ podpory migrácie, takže to budete musieť vyriešiť sami.

Je nákladné hosťovať a spravovať viac ako jednu webovú stránku s GoDaddy?

Plán vstupnej úrovne podporuje iba jednu lokalitu, ale iné plány dokážu spracovať viac. Náklady na hosťovanie viacerých stránok na zariadení GoDaddy skutočne závisia od plánu a od vlastností plánu, ktoré si nakoniec vyberiete.

Ponúka GoDaddy ľahký softvér na vytváranie stránok? A čo prispôsobiteľné šablóny?

GoDaddy ponúka ľahko použiteľný program na tvorbu webových stránok a obsahuje stovky prispôsobiteľných nastavení. Existujú tri úrovne plánov pre túto funkciu s rôznymi témami a šablónami vhodnými pre mobilné zariadenia v závislosti od vybraného plánu.

Je GoDaddy dobrou voľbou pre hosťovanie môjho webu WordPress?

GoDaddy ponúka niekoľko hostingových balíkov špecifických pre WordPress, tri dostupné plány zahŕňajú riadený hosting. Pretože systém GoDaddy vo veľkej miere podporuje a podporuje používanie systému WordPress ako systému na správu obsahu, ponúka tiež vstavanú migráciu, aby bolo pre vás veľmi ľahké presunúť hosťovanie svojho webu WordPress do systému GoDaddy. Ako sa očakávalo od veľkých poskytovateľov hostingu, v posledných rokoch sa vyskytlo niekoľko vysoko publicizovaných bezpečnostných incidentov týkajúcich sa zariadenia GoDaddy. V dôsledku toho GoDaddy neustále aktualizuje a zdokonaľuje svoje bezpečnostné politiky.

Ponúka GoDaddy nejaké špeciálne bezpečnostné funkcie?

GoDaddy ponúka okrem certifikátov SSL a certifikátov na podpísanie kódu aj zabezpečenie webových stránok Sitelock, ktoré je určené na identifikáciu škodlivého softvéru a sledovanie vašej stránky..

Môžem hostiť svoj elektronický obchod na svojej webovej stránke na zariadení GoDaddy prostredníctvom programov, ako je napríklad Prestashop? Budem môcť získať certifikát SSL, aby som mohol prijímať kreditné karty?

Prestashop môže byť nainštalovaný na platformách GoDaddy, ako aj na ďalšie alternatívne riešenia elektronického obchodu v závislosti od vášho konkrétneho plánu hostenia. GoDaddy neposkytuje plán certifikátov SSL začínajúci na 59,99 dolárov. Existuje aj niekoľko ďalších možností, ak chcete akceptovať platby kreditnou kartou alebo vytvoriť kompletné riešenie elektronického obchodu s využitím hostingových plánov GoDaddy. Hlavné kreditné karty sú akceptované vo všetkých regiónoch a akceptovaných menách; Ak však plánujete používať službu PayPal alebo Skrill, mali by ste skontrolovať, či je akceptovaná mena, ktorú používate. K dispozícii je tiež možnosť získať profesionálne služby v oblasti návrhu elektronického obchodu – opäť v závislosti od vášho plánu hostenia.

Existuje predajný program ponúkaný spoločnosťou GoDaddy?

GoDaddy ponúka množstvo možností pre distribútorov. K dispozícii sú dve úrovne s 20-40% zľavami oproti maloobchodným cenám, hotový obchod s elektronickým obchodom, spracovanie kreditných kariet a podpora 24/7..

Má GoDaddy pridružený program?

GoDaddy má rozsiahly pridružený program. Spoločnosť ponúka pridružené programy pre domény aj hosting.

Spája sa spoločnosť GoDaddy niekedy so službou Google AdWords, aby ponúkala reklamné kredity?

GoDaddy sa bude pravidelne stretávať so spoločnosťou Google a ponúkať kredity AdWord novým používateľom.

Aká je história GoDaddy?

Spoločnosť GoDaddy, založená v roku 1997 Bobom Parsonsom, je tiež webhostingovou spoločnosťou a tvrdí, že hosťuje viac ako 5 miliónov webových stránok po celom svete. Spoločnosť má ústredie v Scottsdale v Arizone, ale má niekoľko ďalších kancelárií v USA a Indii. GoDaddy bol jednou z prvých spoločností zaoberajúcich sa hostingom a registráciou domén, ktorá sa stala veľkou a okamžite sa stala najväčším menom v tejto oblasti, keď už sieťové riešenia už neboli jediným miestom, kde sa na webe nachádzali názvy domén. Viac na GoDaddy.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector