Recenzie hostgátora máj 2020: Skúsil som to, páčilo sa mi to. Najskôr si to však prečítajte.

Recenzie hostgátora máj 2020: Skúsil som to, páčilo sa mi to. Najskôr si to však prečítajte.

Recenzie hostgátora máj 2020: Skúsil som to, páčilo sa mi to. Najskôr si to však prečítajte.

Contents

Čo je to HostGator Web Hosting?

Spoločnosť HostGator bola založená v roku 2002 a je webhostingovou spoločnosťou so sídlom v Houstone v Texase, ktorá celosvetovo ovláda 950 000+ registrovaných domén. Spoločnosť poskytuje zdieľaný, VPS, predajca a špecializovaný webhosting. Majú ďalšie kancelárie a dátové centrá v Austine, Texase, Indii a Brazílii. HostGator bol medzi prvou skupinou veľkých spoločností poskytujúcich webhosting, ktorý sa zúčastnil ekologického hostingu, ktorý zahŕňa používanie ekologických technológií na kompenzáciu uhlíka a zníženie environmentálneho odpadu..


Recenzie hostgátora

Keby existoval webhosting Wal-Mart, poukazovali by sme na GoDaddy. HostGator je teda skôr ako Target: možno nie celkom tak chrličan alebo dobre známy, ale s podobne nízkymi cenami a kvalitnejšou povesťou spojenou s ich značkou. HostGator je vynikajúci hostiteľ so zľavou pre nových webmasterov.

Pozri oficiálne stránky

Naše oficiálne hodnotenie hostiteľa

HostGator je jednou z najpoužívanejších hostingových služieb na svete az vynikajúcich dôvodov. Ceny HostGator sú jedny z najnižších v okolí a zahŕňajú veľký výber nástrojov na vytváranie webových stránok bez ďalších nákladov. Vo svojom produkte sú takí istí, že ponúkajú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí a umožňujú vám vyskúšať si ich cPanel pred nákupom. Podpora HostGator je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, vrátane funkcie živého rozhovoru. Aj keď podpora môže byť vždy na dosah ruky, tím podpory HostGator nemá povesť, že je vždy veľmi užitočný. Neobávajte sa, s takým obrovským počtom zákazníkov sú fóra podpory vytvorené používateľmi neuveriteľne robustné. A za také nízke náklady je ťažké sa sťažovať. Celkovo sa HostGator ľahko používa a má veľkú dostupnosť, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre začínajúcich webmastrov.

 

Najlepšie vlastnosti programov HostGator

Ak ste ako väčšina webových majstrov, vaše najvyššie priority webhostingu sú pravdepodobne ľahko použiteľné služby, ľahko dostupná podpora zákazníkov a rýchla dostupnosť – to všetko za vynikajúcu hodnotu. HostGator tieto kritériá určite spĺňa a potom niektoré. Tu sú naše obľúbené funkcie hostGator:

1. Podpora hostgátora – live chat & viac

Väčšina z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting v súčasnosti ponúka podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale mnohé z nich obmedzujú kanály podpory počas otváracích hodín. Podpora HostGator je vždy k dispozícii na akomkoľvek médiu, ktoré si vyberiete. Live chat podpora je naša obľúbená z týchto metód pre rýchle a efektívne odpovede môžete získať na rýchle otázky a núdzové situácie. Ak podnikáte, výpadky majú nákladné následky. Ak potrebujete okamžitú pomoc, je veľmi dôležité, aby ste vedeli, že za pár sekúnd budete môcť kontaktovať živú osobu. Je to veľmi upokojujúci aspekt podporných služieb hostGator. E-mail je, samozrejme, stále k dispozícii v prípade mimoriadnych situácií. Je však pravdepodobné, že odpoveď, ktorú hľadáte, nájdete pravdepodobne v rozsiahlom súbore HostGator fóra používateľov. Koniec koncov, pri používaní tej istej platformy ako milióny ďalších je veľká výhoda – niekto pravdepodobne už narazil a vyriešil všetky vaše problémy..

2. Ceny hostgátora – predĺžená záruka vrátenia peňazí

V takom nízkom cenovom bode by bolo ťažké aj pre tých najobľúbenejších webmasterov tvrdiť, že nedostávajú hodnotu svojich peňazí. HostGator je dostatočne istý na to, aby poskytoval 45-dňovú záruku vrátenia peňazí – čo je o 50% viac, ako je štandardný štandard 30 dní. HostGator vám uľahčuje vyskúšať si ich bez veľkého nasadenia. V prípade, že iné spoločnosti, ako napríklad SiteGround, ponúkajú iba ročné zmluvy, ktoré od začiatku vyžadujú, aby ste rozdávali veľké množstvo hotovosti, nízka mesačná platobná tarifa spoločnosti HostGator vám poskytne veľkú flexibilitu. Toto je ideálne prostredie pre niekoho, kto sa pokúša vyskúšať niekoľko krátkodobých projektov naraz.

3. Kompatibilita hostGator WordPress

Ak už máte webovú stránku WordPress, presunúť sa na server HostGator je neuveriteľne ľahké. Postavili nástroj na manuálnu migráciu, ktorý dokáže väčšina nájsť za pár minút. A ak to chcete urobiť ešte rýchlejšie, majú dokonca nástroj na migráciu WordPress jedným kliknutím. HostGator je navyše štandardne dodávaný s programom cPanel, ktorý používateľská príručka programu WordPress často predpokladá, že už používate. Stručne povedané, vzťah HostGator WordPress je bezproblémový, a preto je ľahkou voľbou pre každého, kto používa redakčný systém WordPress..

Okrem programov WordPress a cPanel ponúka HostGator širokú škálu ďalších aplikácií na jedno kliknutie a open-source, vďaka ktorým bude navrhovanie a budovanie vašej webovej stránky hračkou. Ponúkajú 4 500 bezplatných šablón, blogovací softvér, nákupné vozíky, wiki, CMS a ďalšie. Najlepšie na tom je, že všetky tieto funkcie sú súčasťou balenia. Ak nechcete strácať čas a nakupovanie duševnej energie rôznymi doplnkami a funkciami, hostGator vám môže pomôcť zmierniť úzkosť rozhodovacieho procesu. Odpočívaj s vedomím, že si vybrali nejaké skvelé a všetky sú už integrované.

4. Neobmedzené e-mailové adresy

Po zakúpení domény môžete nastaviť ľubovoľný počet bezplatných e-mailových adries. Naozaj! Toľko, koľko chcete!

5. Skúšobná verzia produktu HostGator cPanel zdarma

HostGator vám umožňuje vyskúšať ich cPanel a administratívne nástroje, aby ste si ich mohli vyskúšať pre seba skôr, ako sa stanete zákazníkom. Okrem toho si môžete pozrieť aj ich nástroje na vytváranie stránok a ich šablóny. V čase, keď sa rozhodnete pre nákup, budete mať celkom dobrý nápad, či je pre vás HostGator to pravé. Táto skúška neprichádza s kompletným balíkom, ktorý by ste dostali po registrácii, ale je celkom veľkorysé vzhľadom na to, že len málo hostiteľov poskytuje potenciálnym kupujúcim bezplatný prístup. Ak však hľadáte hosťujúcu spoločnosť, ktorá vám poskytne úplne bezplatnú skúšobnú verziu VŠETKÝCH ich služieb, pozrite sa na lokalitu Site5. Umožnia vám začať hosťovať 30 dní bez platby.

 

Nevýhody hostgator hosting

Už sme to povedali a povieme to znova – žiadna hostingová spoločnosť nie je dokonalá. Aj hostGator má niekoľko chýb, ktoré si môžu dovoliť napraviť, ak chcú byť skutočne na vrchole.

1. Často občasné zálohy servera

Zálohujú svoje servery iba raz za týždeň. Vzhľadom na to, že väčšina ľudí vyhľadáva dostupné možnosti zdieľaného hostenia, môže to alebo nemusí urobiť za vás. Pre mnoho ľudí to môže byť perfektné. Ak však potrebujete zálohovať webovú stránku častejšie ako webovú stránku s dôležitými informáciami, možno budete chcieť vyhľadať službu tretej strany alebo doplnok WordPress, ktorý vám urobí prácu za vás..

2. Cloud Hosting sa neponúka

Cloud hosting by spoločnosti umožnil poskytnúť omnoho rozšíriteľnejší hostingový plán, a preto je škoda, že sa to neponúka. Ak ponúkli cloudový hostingový plán, mali by ste možnosť platiť iba za priestor a zdroje, ktoré používate, namiesto paušálnej mesačnej sadzby. Cloud hosting je navyše cenený pre svoju redundanciu – vaše informácie sú uložené na viacerých serveroch. Ak niečo nie je v poriadku na jednom serveri, majú zálohy prirodzene zabudované do systému. To by bolo užitočné najmä vzhľadom na to, že hostGator už zálohuje svoje databázy iba raz týždenne. Ak hľadáte ukladať veľa dôležitých informácií, hostGator pravdepodobne pre vás nie je tým správnym hostiteľom. To nie je veľká vec, ak ste vlastníkom malej firmy, ktorý viac či menej potrebuje iba základné informácie online. Ale pre akúkoľvek firmu alebo spoločnosť, ktorá vyžaduje svoju vlastnú databázu, môže byť rozumnejšie kúpiť si plán hostenia, ktorý obsahuje možnosti zdieľaného aj cloudového hostingu..

3. Nedostatok spamu & Ochrana pred vírusom

Hoci si vážime schopnosť vytvárať toľko e-mailových adries, koľko potrebujete, vážny nedostatok zabudovanej ochrany proti spamu a vírusom v e-mailovom softvéri hostgator je obrovský pokles. Vo veku, keď sa nevyžiadaná pošta exponenciálne šíri a kde sme si všetci zvykli na bezplatné a ľahké filtrovanie programov, ako je napríklad GMail, môže byť ťažké pochopiť, prečo by niekto dobrovoľne pracoval na portáli WebMail hostgátora. Konkurencia A2 Hosting ponúka aj neobmedzené e-mailové adresy, ale ich platforma obsahuje zabudovanú ochranu proti spamu a vírusom.

Spodná čiara:

S nízkymi mesačnými poplatkami, bez nastavovacích poplatkov a so všetkými ich nástrojmi na vytváranie webových stránok a možnosťami e-mailu nemusíte hľadať ďalej ako hostGator pre svoje základné potreby hostingu. Robia sa dobre so zákazníckym servisom, majú obrovskú ponuku možností služieb a dávajú vám možnosť vyskúšať ich skôr, ako si ich kúpite. Ak ste sa skutočne pokúšali zaplatiť holé minimum za web bez ozdôbok, existujú lacnejšie možnosti ako WebHostingPad. HostGator je však pravdepodobne najlepšia hodnota na trhu pre hosťovanie rozpočtu. Existuje dôvod, prečo bol HostGator vždy zaradený medzi jednu z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting.

Zobraziť ďalšie funkcie Hodnotenie hostgátora 3.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (18 hlasov) Pros

 1. Rozšírená záruka vrátenia peňazí
 2. Široký výber skvelých nástrojov webových stránok
 3. Neobmedzené e-mailové adresy
 4. Podpora 24/7 chatu

Zápory

 1. Žiadny cloud hosting
 2. Žiadny jednokrokový import WordPress
 3. Často zriedkavé zálohy servera
 4. Nedostatok e-mailového spamu & ochrana proti vírusom

SummaryHostGator je vynikajúcou voľbou pre začínajúcich webmasterov, ktorí hľadajú lacný hostingový plán s ľahko použiteľnými funkciami. Ceny produktu HostGator sú jedny z najnižších na trhu a navyše majú vynikajúce nástroje na vytváranie webových stránok a e-mailové nástroje, ktoré sú súčasťou balíka. A so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí máte dostatok času na vyskúšanie svojho plánu pred prijatím záväzku. Vďaka zákazníckemu servisu 24/7 prostredníctvom rôznych médií, vrátane živého chatu, podpora hostgátora rýchlo reaguje na každý váš dotaz. Support3.5Speed4Features3.5Value4.5Transparency3.5

Hostgator – Časté otázky týkajúce sa hostingu

Je HostGator dobrou voľbou pre hosťovanie môjho webu WordPress?

Áno, HostGator je jednou z najbežnejšie používaných domén hostenia webov na umiestnenie webových stránok WordPress. Zistíte, že proces integrácie je bezproblémový. Kompatibilita s programom HostGator WordPress je veľmi jednoduchá a umožňuje vám čo najrýchlejšie uviesť vaše stránky do prevádzky.

Je možné migrovať moju aktuálnu webovú stránku WordPress na server HostGator?

Áno! HostGator vám umožňuje bez akýchkoľvek poplatkov presunúť informácie o vašich stránkach na účet HostGator. Zdieľané plány hosťovania vám poskytujú jeden bezplatný prenos týchto údajov. Plány VPS a dedikovaných serverov dostávajú neobmedzené možnosti prenosu.

Poskytuje spoločnosť HostGator pridružený program?

Áno, HostGator ponúka pridružený program. Majú program predajnej provízie. Platba, ktorú dostanete, sa rovná počtu prihlásení, ktoré máte na svojom účte. Keď sa tento počet zvyšuje, zvyšuje sa vaša provízia z predaja.

Je pri registrácii na server HostGator súčasťou tohto procesu aj názov domény? Alebo kupuje doménu ako samostatnú transakciu?

HostGator vám neposkytuje doménové meno ako súčasť nového hostingového účtu. Ak doménu ešte nemáte, musíte si ju kúpiť inam. Za prevod doménového mena na servery HostGator sa však neplatí žiadny registračný poplatok.

Umožní mi HostGator kúpiť samostatnú registráciu domény? Ponúkajú registráciu súkromia WHOIS?

Áno, server HostGator vám ponúka možnosť úplnej správy a nákupu možností pre každú samostatnú doménu, ktorú si prajete, za predpokladu, že je k dispozícii názov domény. Registrácia WHOIS na ochranu súkromia je tiež dostupná za nominálny poplatok.

Je HostGator dobrou voľbou pre môj web s elektronickým obchodom?

HostGator je vynikajúcou voľbou pre vaše webové stránky elektronického obchodu. Poskytujú certifikáty SSL pre všetky webové stránky na hostiteľských serveroch, čím zabezpečujú transakcie vašej stránky. Máte tiež prístup k súkromnej adrese IP a úplnú podporu zákazníckeho servisu, ktorá vám pomôže kedykoľvek potrebujete ďalšiu pomoc. Okrem toho získate prístup k ich funkciám a knižnici aplikácií, ktoré môžu vylepšiť vašu online prítomnosť v maloobchode.

Poskytuje HostGator Linux alebo Windows hosting?

HostGator sa primárne špecializuje na systémy založené na LAMP, ako napríklad Linux, Apache, MySQL a PHP. Ponúkajú však tiež systém založený na systéme Windows pre svojich zákazníkov s osobnými a firemnými účtami.

Budem môcť prijímať všetky spravované služby pomocou svojho účtu HostGator?

HostGator poskytuje úplné možnosti správy pre zákazníkov, ktorí sú na zdieľanom hostení, hosťovaní predajcu, VPS a vyhradených hostingových plánoch.

Aké možnosti hostenia VPS ponúka HostGator?

HostGator vám dáva možnosť mať účet servera VPS, ktorý využíva systém CentOS Linux. Existuje niekoľko dostupných možností účtu, ktoré si môžete vybrať, a tá, ktorú vyberiete, závisí od typu rýchlosti výkonu a požadovaných funkcií.

Aké vývojové jazyky podporuje HostGator?

HostGator podporuje širokú škálu vývojových jazykov, takže bez ohľadu na to, v akom jazyku sú vaše stránky spustené, hostGator je pravdepodobne bezpečná stávka. Ak máte účet VPS alebo vyhradený server na hosťovanie servera, môžete slobodne používať vývojový jazyk podľa vášho výberu.

Pre svoj hostingový systém Linux podporujú tieto jazyky: MySQL; Databáza s prístupom PHPMyadmin; CGI; Rýchly CGI; PHP 5; Ruby on Rails; perl; Python a SSI

Pre svoj hostingový systém Windows podporujú tieto jazyky: ASP, ASP Net 2.0, ASP Net 3.5; ASP Net 4.0; ASP Net 4.5; PHP, Python a SSI.

Môžem použiť HostGator na hosťovanie jednotlivých obrázkov alebo galérií na mojich stránkach?

HostGator vám uľahčuje používanie účtu hostingu na uvádzanie obrázkov a galérií obrázkov na vašom webe. Prostredníctvom programu HostGator QuickInstall Software, ktorý je v sekcii ovládacieho panela vášho účtu, máte prístup k niekoľkým rôznym aplikáciám obrazových galérií. Všetky účty zdieľaného programu HostGator majú tiež neobmedzený priestor na ukladanie obrázkov.

Ako hostgator zálohuje moje webové stránky?

HostGator poskytuje automatický zálohovací program pre zdieľané účty distribútora a hostiteľa VPS, ktoré sú pod 20 GB a majú 100 000 inódov. Zálohovanie sa uskutoční raz týždenne. Neposkytujú automatický zálohovací program pre účty vyhradeného servera. Máte však k dispozícii možnosť vytvorenia vlastného plánu zálohovania pre tento typ hosťovacieho účtu.

Koľko e-mailových adries môžem získať pomocou účtu HostGator? Existuje požiadavka na miesto na disku pre tieto e-mailové adresy?

Ak máte zdieľaný plán hostenia, dostanete neobmedzený počet účtov e-mailovej adresy. Na hosťovanie týchto účtov máte k dispozícii aj neobmedzený priestor na disku. Ak máte VPS alebo vyhradený serverový hostingový plán, dostanete aj neobmedzené účty e-mailových adries. Obmedzenie miesta na disku je však ekvivalentné konkrétnemu obmedzeniu miesta na disku pre váš presný plán hostenia.

Prečo som dostal oznámenie od HostGator, že môj web zneužíva prostriedky servera? Aké kroky musím podniknúť, aby som vyriešil tento problém?

Oznámenie, ktoré ste dostali, sa týka situácie, keď váš konkrétny web používa viac ako svoj podiel na prostriedkoch zdieľaného servera HostGator. To môže byť frustrujúce, pretože nie ste upovedomení, keď sa začnete priblížiť k limitu, a to až potom, čo ste už boli prečerpaní. Najlepším spôsobom je prehodnotiť limitné požiadavky hostgátora v kľúčových oblastiach vašej webovej stránky, vrátane limitov účtu, využitia prostriedkov procesora a obmedzení hostenia e-mailovej adresy. Všetky tieto informácie sú ľahko dostupné na portáli podpory HostGator.

Ďalším krokom bude riešenie problému a nájdenie spôsobu, ako znížiť množstvo serverových prostriedkov, ktoré vaša webová stránka potrebuje, aby správne fungovala. Zákaznícky servis HostGator vám rád pomôže pri identifikácii problému a bude s vami spolupracovať na riešení problému a odstránení vášho účtu zo pozastavenia.

Prečo môj novo zaregistrovaný názov domény ešte nefunguje? Existujú ďalšie kroky, ktoré musím urobiť skôr, ako to bude fungovať s mojou webovou stránkou?

Ak si zakúpite svoje doménové meno spolu s hostiteľským účtom servera HostGator, môže trvať niekoľko minút, než dôjde k prepojeniu týchto dvoch položiek. Predtým, ako sa názov objaví vo vašom hostingovom účte, budete musieť počkať, kým sa uskutoční propagácia DNS. Proces propagácie DNS môže trvať 24 až 48 hodín, kým začne správne pracovať.

Ak sú vaše doménové meno a hostiteľský účet servera HostGator samostatnými nákupmi, musíte zaistiť, aby sa doménové meno správne spájalo s balíkom hostingového účtu. Skontrolujte nastavenie názvu domény v adresári WHOIS a pozrite sa, ako sa nastavuje konfigurácia názvu domény. Chcete sa ubezpečiť, že názvy serverov odkazujú na vaše nové konto hostingu servera HostGator. V prípade potreby vám ich tím služieb zákazníkom pomôže vyriešiť tento problém.

Chcem nakonfigurovať nastavenia DNS pre môj účet predajcu. Čo je to server súkromných mien?

Server súkromných mien je verzia štandardného servera DNS, ktorý väčšina webových stránok potrebuje, aby správne fungovala. Server súkromných mien vášho účtu distribútora bude smerovať na konkrétny názov hostiteľa domény, ktorý sa nepriradí k účtom servera HostGator. Server súkromných mien môžete používať iba na účte VG HostGator, predajcu alebo vyhradeného servera. Nie je k dispozícii pre účty hatchling hostgator, baby alebo business server.

Ktorý plán hostgátora je pre môj konkrétny web najlepší?

HostGator ponúka štyri hlavné typy účtov hostenia serverov. Tieto možnosti zahŕňajú: zdieľaný hosting, predajca hostiteľa, VPS hosting a vyhradený server hosting. Každý z nich má svoj vlastný súbor výhod a nevýhod. Jednoducho sa musíte rozhodnúť, ktoré funkcie sú najdôležitejšie pre vaše skúsenosti s hosťovaním na vašom webe, a zvoliť možnosť hostenia, ktorá najlepšie vyhovuje týmto potrebám.

Tu je stručný prehľad možností vášho hostingového účtu.

 • zdieľané: Môžete mať naraz viac ako jednu webovú stránku. Slúži ako správca webovej stránky pre každú webovú stránku. HostGator vám v prípade potreby poskytne pomoc.
 • predajca: Slúžite ako hostiteľská spoločnosť tým, že ostatným umožňujete hosťovať ich webové stránky mimo svojho hosťovacieho účtu. Ste zodpovední za ich konanie a zaobchádzanie s účtom.
 • VPS: S týmto hostiteľským účtom máte prístup k ďalšej inštalácii softvéru. Ide o inováciu zo zdieľaného alebo distribučného účtu hostiteľa.
 • Oddaný: Máte voľný dosah na to, ako vaše webové stránky fungujú, aké informácie obsahujú a kto má prístup k účtu. Je obľúbený pre väčšie spoločnosti, ktoré potrebujú hosting webových stránok.

Zástupcovia zákazníckeho servisu HostGator vám môžu pomôcť určiť, ktorý hostingový účet sa najlepšie zhoduje s tým, čo potrebujete pre svoju konkrétnu webovú stránku.

Akú záruku dostupnosti poskytuje HostGator?

HostGator má 99,9% záruku dostupnosti, čo sa premieta do príspevku 8,76 hodín prestojov ročne. Viac na HostGator.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector