Recenzie HostPapa – je hostovanie hostingu vhodné pre vaše stránky?

Recenzie HostPapa – je hostovanie hostingu vhodné pre vaše stránky?

Recenzie HostPapa – je hostovanie hostingu vhodné pre vaše stránky?

Contents

Čo je HostPapa?

HostPapa je kanadský webhosting založený v roku 2009. HostPapa je jedným z najlacnejších ekologických webhostingov na trhu, ktorý napája svoje servery, dátové centrá a kancelárie so 100% obnoviteľnou energiou. Okrem zdieľaných hostingových plánov ponúkajú aj služby VPS a predajcu.


Aký dobrý je hosting hostingu?

Hostiteľská spoločnosť, ktorá je ohľaduplná voči životnému prostrediu, je veľmi cenovo dostupná a ponúka všetko, čo môže väčšina začínajúcich webmasterov potrebovať. HostPapa je ideálny pre zákazníkov so zameraním na životné prostredie, ktorí chcú vytvoriť jednoduchú webovú stránku a nepredpokladajú množstvo prenosov alebo e-mailov. Ale rad skrytých poplatkov a obmedzení môže byť frustrujúci pre každého správcu webu, ktorý má v úmysle viac sa venovať svojej webovej stránke. Aj keď ponúkajú vylepšené plány, ktoré môžu vykonávať túto prácu, stanovenie cien HostPapa nie je lacné a základný plán ponecháva veľa želania.

Pozri oficiálne stránky Recenzie HostPapa 2.9 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (3 hlasov) Pros

 1. 99,99% záruka dostupnosti
 2. Jeden z najlacnejších dostupných ekologických hostiteľov
 3. Neobmedzené domény
 4. Podpora v angličtine, francúzštine a španielčine
 5. Bezplatná registrácia názvu domény s predplatným na jeden rok

Zápory

 1. Drahé storno poplatky
 2. Pomalý server
 3. Podpora 24/7 nie je skutočne 24/7
 4. Závažné obmedzenia e-mailov
 5. Žiadne škálovateľné plány hostenia

Support2.5Speed3Features3Value3.5Transparency2.5

Naša oficiálna recenzia hostiteľa

HostPapa je balená v medzinárodne zameranej a ekologickej rétorike, ktorá je nepochybne príťažlivá pre mnohých zákazníkov. Zahŕňajú všetky základy, s neobmedzenou šírkou pásma a zárukou dostupnosti, a podporu pri zavádzaní vo viacerých jazykoch. HostPapa však v súvislosti so svojimi zdieľanými plánmi hostenia vážne chýba škálovateľnosť, pričom v ich základnom pláne chýba veľa dôležitých funkcií a úvah alebo sú prístupné iba zaplatením skrytých poplatkov. Čítajte ďalej a rozhodnite sa, či sú ich služby pre vás to pravé.

Najlepšie vlastnosti hostingu HostPapa

Konečne! Zelený webhosting, ktorý je skutočne cenovo dostupný! Ak chcete mať pokojný pohľad na uhlíkovú stopu vašej jednoduchej webovej stránky, tvorba cien HostPapa z nich robí ľahkú voľbu. Najzákladnejší plán programu HostPapa stojí iba 6 dolárov mesačne, pričom konkurent GreenGeeks stojí 10 dolárov. Iné spoločnosti ako A2 Hosting a Dreamhost sa zúčastňujú na programoch kompenzácie uhlíka, ale HostPapa je úplne zelená za veľmi prijateľnú cenu.

100% poháňané obnoviteľnými zdrojmi energie

V poslednom čase začalo viac spoločností poskytujúcich hostingové služby diskutovať o svojich snahách o podporu ekologickejších služieb, či už tým, že svojim zamestnancom poskytlo možnosť pracovať z domu alebo predávať špeciálne plány pre zelený hosting. HostPapa je však jedinou hostiteľskou spoločnosťou, o ktorej vieme, že skutočne integruje udržateľnosť do svojho firemného poslania. Od prenosných počítačov svojich zamestnancov až po servery, na ktorých sú umiestnené vaše stránky, je všetko napájané zo 100% obnoviteľných zdrojov energie. Navyše všetci zákazníci majú na svojich stránkach možnosť zobraziť svoje zelené štítky. Toto úsilie je chvályhodné a samozrejme z neho robí skvelú voľbu pre všetky webové stránky s environmentálnym zameraním.

Záruka dostupnosti

HostPapa ponúka 99,99-percentnú záruku dostupnosti a väčšina recenzií Hostpapa poukazuje na to, že to v praxi viac či menej platí. Nezdá sa však, že by existoval skutočný proces kompenzácie ich používateľov, keď sa doba prevádzky zníži pod zaručenú mieru. Možno bude potrebné, aby ste zavolali na zákaznícky servis a požiadali o vrátenie platby, ak vaša doba prevádzkyschopnosti klesne pod záruku.

Neobmedzené domény & Bandwidth

Každý zdieľaný plán hostenia, ktorý ponúka HostPapa, ponúka neobmedzenú šírku pásma, čo je skvelý bonus, ktorý vám poskytne pokoj v prípade, že vaše webové stránky budú niekedy vírusové. Najlacnejší plán ponúka iba 2 domény (stále lepšie ako veľa hostiteľov rozpočtu), ale ich aktualizované plány ponúkajú neobmedzené domény. Navyše získate úplne zadarmo doménové meno s jednoročným predplatením ich služieb, skvelý výhoda, ktorá zjednodušuje proces uvedenia vašich webových stránok do prevádzky..

HostPapa WebMail obsahuje robustnú ochranu pred spamom a vírusmi

Najzákladnejší plán HostPapa obsahuje 100 e-mailových adries a aktualizované plány zahŕňajú neobmedzené adresy. Toto je medzi webhostingmi viac-menej štandardné, ale HostPapa odvádza skvelú prácu so svojimi bezpečnostnými funkciami e-mailu, ktoré sú súčasťou ich základného plánu. Niektorí konkurenti veľkých mien v tomto ohľade vážne zaostávajú (pozeráme sa na vás, hostgator!).

Podpora HostPapa vo viacerých jazykoch

HostPapa ponúka zákaznícku podporu v angličtine, francúzštine a španielčine. Ich webové stránky môžu byť tiež úplne preložené do španielčiny. Možno vám to nebude záležať, ak všetci vaši zamestnanci hovoria plynule anglicky, ale táto funkcia by mohla byť veľkým prínosom pre akékoľvek podnikanie s medzinárodnou účasťou..

škálovateľné VPS & Možnosti plánu predajcu

Pre ľudí, ktorí chcú upgradovať svoje webové stránky a rozvíjať svoje podnikanie, ponúka HostPapa tri, škálovateľné plány VPS založené na Linuxe a Windows. Poskytujú tiež päť rôznych úrovní možností účtu predajcu. Každý plán umožňuje neobmedzené domény, databázy MySQL, 3 adresy IP a flexibilné stanovovanie cien v závislosti od množstva potrebného miesta na disku..

Nevýhody hostingu HostPapa

Ceny HostPapa môžu byť pre takúto ekologickú službu skvelé, ale keď porovnáte svoje ceny s funkciami, ktoré ponúkajú iní poskytovatelia hostingu, v mnohých oblastiach zaostávajú. Okrem toho by webmasteri mali dávať pozor na skryté poplatky.

Drahé storno poplatky

HostPapa neposkytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. S tým sú však spojené skryté poplatky podľa ich Zmluvných podmienok. Zdá sa, že profitujú z bezplatnej registrácie názvu domény, ak ju zrušíte – bude to stáť 24,95 dolárov za registráciu názvu domény plus jednorazový inštalačný poplatok 19,95 dolárov. To znamená, že ak zaplatíte dva roky vopred, čo stálo 118 dolárov, stratíte z netopiera viac ako 40 dolárov.

Podpora HostPapa nie je skutočne 24/7

HostPapa inzeruje s podporou 24/7, ale toto nie je úplne pravda. Podpora je v pracovné dni 24 hodín, ale cez víkendy sú opakovania zákazníckych služieb k dispozícii iba od 6:00 do 19:00 EST. Navyše, niekedy sme čakali viac ako 10 minút na odpoveď prostredníctvom ich podpory live chatu. S týmto časom odozvy sme pravdepodobne práve poslali e-mail.

HostPapa Integrácia WordPress – bez riadeného WordPress

HostPapa sa integruje s WordPress, Joomla a obľúbenejšími systémami správy obsahu. Neponúkajú však žiadne spravované plány WordPress. Toto je potrebné mať na pamäti, ak plánujete mierku.

Závažné obmedzenia e-mailov v základnom pláne

Iste, 100 e-mailových adries môže byť pre malé podniky dosť, ale zdá sa to ako prázdne číslo, keď je skutočná kapacita e-mailového servera tak nízka. Zákazníci nahlásili, že svoje limity poštovej schránky dosiahli po odoslaní len 300 e-mailov denne. S takým nízkym stropom môžete pobozkať akékoľvek plány na rozlúčku so silným zoznamom adries. Možno budete mať pre svoju firmu 100 e-mailových adries, ale vaši zamestnanci budú musieť obmedziť svoju komunikáciu na 3 e-maily každý deň. Ak sa chcete vyhnúť týmto obmedzeniam, musíte platiť za aktualizovaný plán. Približne za rovnakú cenu mesačne ponúka server Site5 skutočne robustné e-mailové funkcie, ktoré sú ideálne pre správu vašich e-mailových zoznamov.

Spodná čiara

HostPapa na povrchu vyzerá atraktívne ako hostiteľská spoločnosť. Majú rating A + v BBB, berú na seba zodpovednosť za spoločnosť a celkovo majú vynikajúcu povesť. Srdečne odporúčame HostPapa pre zákazníkov šetrných k životnému prostrediu, ktorí majú v úmysle vytvoriť jednoduchú stránku, ktorá si nevyžaduje veľkú správu. Ale ak hľadáte robustnejšie funkcie, existuje veľa ďalších hostiteľov, ktorí môžu ponúknuť viac za lacnejšie.

Zobraziť ďalšie funkcie

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy

HostPapa – Časté otázky o hostovaní

Čo je záruka vrátenia peňazí hostiteľa?

Svoju objednávku môžete zrušiť pomocou HostPapa do 30 dní od nákupu. Niektoré poplatky a registrácie domén nemusia byť kvôli pravidlám vrátené. Ak nedostanete upozornenie, ktoré chcete zrušiť, nebudete mať nárok na vrátenie vašich nákupov..

Aký je proces podpory zákazníkov ako na serveri HostPapa?

HostPapa ponúka možnosť live chatu pre zákaznícku podporu, čo je zvyčajne najrýchlejší spôsob, ako niekoho osloviť. Môžete tiež poslať e-mail alebo telefonát, ktorý vám pomôže s akýmikoľvek problémami, ktoré sa vyskytujú na vašom webe. Keď vložíte lístok, uvidíte, kde sa nachádzate vo fronte. Môžete vložiť lístok a budete mať možnosť zistiť, kedy sa vaše číslo objavuje na webe. HostPapa ponúka podporu vo francúzštine, angličtine a španielčine. Aj keď poskytujú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, časy odozvy bývajú dlhšie v čase mimo služby.

Funguje HostPapa na mobile?

HostPapa ponúka aplikáciu pre zariadenia so systémom iOS a Android. Počas používania aplikácie sa nebudete musieť prihlasovať cez web. Pohľad na zariadenia je mierne skrátený od bežnej webovej stránky a ak potrebujete selektívne služby, budete sa musieť prihlásiť na webové stránky. V opačnom prípade by ste mali mať možnosť používať aplikáciu na základný prístup na cestách.

Kde sú umiestnené servery HostPapa?

Hlavné sídlo spoločnosti HostPapa sa nachádza v kanadskom Toronte. Majú najmodernejšie zabezpečenie na ochranu majetku a vynikajúcu kybernetickú bezpečnosť pre každého klienta.

Aké produkty ponúka spoločnosť HostPapa?

HostPapa má plány hostenia pre jednotlivcov aj firmy. Ponúkajú celý rad produktov a služieb, vrátane: webhostingu, resellerhostingu, mobilných webových služieb, hostingu a tvorcov služieb Google Apps, zabezpečenia a certifikácie Site Lock, riešení CloudFlare a e-mailového marketingu. Svoje služby môžete prispôsobiť vašim potrebám, aby ste mohli efektívne prevádzkovať svoje webové stránky.

Ako môžem obnoviť svoju doménu?

Ak chcete obnoviť svoju doménu, musíte sa prihlásiť do svojho účtu HostPapa. Z ponuky si môžete vybrať možnosť „Domény“ a potom vybrať tie, ktoré chcete obnoviť. Potom vyberte kartu „Možnosti obnovenia“, kde môžete kliknúť na „Obnoviť teraz“ a potom odoslať. Dostanete sa na stránku, kde môžete potvrdiť svoje voľby a potom spracovať svoju platbu.

Ak neobnovím, stratím svoju doménu?

Ak platnosť vašej domény vyprší skôr, ako budete mať šancu na obnovenie, máte niekoľko možností. Máte päťdenné okno na obnovenie svojej domény po dátume exspirácie, po ktorom budú všetky oznámenia pozastavené. Ak svoju doménu neobnovíte, jej platnosť vyprší a bude považovaná za opustenú. Po uplynutí platnosti máte najmenej 31 dní na to, aby ste sa ju pokúsili získať späť z obdobia pozastavenia, môže však byť zakúpená treťou stranou, v ktorej stratíte práva na doménu. Ak však nebol zakúpený po 44 dňoch, vstúpi do 30-dňovej lehoty na uplatnenie, v ktorej si môžete doménu znova zakúpiť. Cesta touto cestou je drahšia, ale ak ju neobnovíte, je možné doménu získať späť.

Čo to znamená, ak je moja doména v doméne "vykúpenie"?

Obdobie spätného odkúpenia môže trvať 30 dní po počiatočnom období odkladu. Môžete si uplatniť nárok na doménu a zahŕňa poplatok 70 USD a normálny poplatok za obnovenie. Keďže je drahšie skúsiť doménu získať späť, je lepšie ju obnoviť skôr, ako vyprší jej platnosť. Automatické obnovenie môžete nastaviť tak, aby ste nikdy nezmeškali platbu.

Existuje pre moju doménu možnosť automatického obnovenia?

Áno, jedná sa o bezpečnostnú funkciu, ktorá sa pri každom nákupe domény dodáva ako predvolená možnosť. Ak vo svojej doméne nechcete používať funkciu automatického obnovovania, budete ju musieť zmeniť manuálne. Zabraňuje náhodnému uplynutiu platnosti domén, aby ste nestratili svoj web. 15 dní pred vypršaním platnosti domény sa automaticky obnovia poplatky za prepojené informácie, ktoré ste poskytli.

12. Môžem do svojho účtu WordPress pridať viac CPU, RAM alebo úložného priestoru

Môžete to urobiť pomocou odkazu „Pridať zdroje“ na karte „Doplnky“ na ovládacom paneli HostPapa. Za určité výrobky, ktoré budete musieť zvážiť, sa účtujú dodatočné náklady. Ak potrebujete prejsť na nižšiu verziu, môžete tiež ísť touto cestou, najmä ak platíte za produkty, ktoré nepoužívate.

Čo znamená OHWM?

OHWM je skratka pre optimalizovaný hosting pre WordPress. Jedná sa o spravovanú hostingovú službu WordPress prostredníctvom servera HostPapa. Je ideálny na optimalizáciu prostredia WordPress a ponúka rýchle a bezpečné produkty. Je to vynikajúci spôsob, ako používať WordPress pre akúkoľvek platformu blogov.

Čo je ManageWP?

ManageWP je program používaný programom HostPapa, ktorý užívateľovi umožňuje prístup na viaceré weby WordPress. Program je prístupný z ovládacieho panela alebo z webovej stránky ManageWP. Existuje veľa nástrojov a funkcií, ktoré vylepšia vaše skúsenosti s programom WordPress a zvýšia návštevnosť vašich stránok.

Ak môj web klesne, presunie sa môj účet na iný server?

Ak je server nefunkčný, hostPapa bude pracovať na tom, aby bol server čo najskôr znovu uvedený do prevádzky. Pre servery je zriedkavé ísť dole a presun vašich stránok na iný server bude v skutočnosti trvať dlhšie, ako keby ste jednoducho čakali, kým server obnovíme. Okrem toho, ak sa spravuje server, nebolo by pre nás možné pristupovať na vaše stránky, aby sme ich mohli presunúť na iný server. Aj keď sa HostPapa ospravedlňuje za nepríjemnosti, nebolo by jednoduchšie alebo rýchlejšie presunúť vaše stránky na iný server včas..

Kedy sú aktualizácie zvyčajne naplánované?

Keď je naplánovaná aktualizácia, HostPapa pošle e-mailom oznámenia každému klientovi. Počas dňa môžu nastať núdzové situácie, ktoré vypnú servery. HostPapa bude pracovať rýchlo a efektívne, aby zabezpečil správne udržiavanie serverov. HostPapa berie do úvahy množstvo potenciálnej návštevnosti, aby zabezpečila, že nebude brániť maximálnemu počtu spotrebiteľov na ľubovoľnú webovú stránku.

Čo je prestavaný strom?

Strom obnovy je zdieľaný server webhostingu, ktorý obsahuje milióny rôznych súborov. Ak je na zdieľanom serveri vysoký objem prenosu, môže dôjsť k poškodeniu lokality. Kontrola obnovenia stromu alebo súborových systémov opravuje korupciu a tento proces môže trvať od jednej do štyroch hodín. V niektorých prípadoch môže systém trvať až osem.

Viac na HostPapa.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector