Recenzie hostwindov máj 2020 – Hosting cien a plány

Aký dobrý je hosting hostwindov?


Pozri oficiálne recenzie hostwindov 2.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (9 hlasov) Pros

 1. Ponuka vynikajúcich cien
 2. Ponuka skvelých funkcií
 3. Ponúknite možnosti hostenia na všetkých úrovniach
 4. 60-denná záruka vrátenia peňazí
 5. Hosting v USA & podpora

Zápory

 1. Nedostatok riadeného hostenia WordPress
 2. Obmedzený počet vyhradených serverových plánov
 3. Podmienky služby neboli príliš jasné

Support2.5Speed2.5Features2.5Value2.5Transparency2

Naše oficiálne hodnotenie hostwindov

Hostwinds je americká hostingová spoločnosť, ktorá sa zdá byť o dosť vyššia ako ostatné. Okrem niekoľkých zlých jabĺk, ktoré zverejnili niekoľko zlých sťažností týkajúcich sa hostingu hostwindov, majú pre nich veľa dobrých vecí, čo z nich robí silného hráča v tomto odvetví..

Najlepšie vlastnosti Hostwinds Hosting

Najprv si povedzme o najlepších vlastnostiach Hostwinds. To boli tie najlepšie veci, ktoré sa mi na Hostwindoch páčili.

Vynikajúce ceny

Hostwinds má vynikajúce ceny. Od roku 2016 sa ich najlacnejší hostingový plán začína na $ 3,50 mesačne. Odtiaľto stúpa a ponúka obchodný hosting a ďalší predaj. Majú niekoľko jedinečných hostingových plánov. Majú rozpočet VPS za 7,50 dolárov mesačne a majú vyhradenú Minecraftu – ako vo videohrách – možnosť hosťovania, aby hráči mohli získať so svojimi priateľmi a hrať hry.

Mnoho skvelých funkcií

Technické parametre hardvéru nie sú takmer také špičkové, ako by ste mohli očakávať. Vyrovnajú ich však s nižšou cenou. Medzi ich vlastnosti môžete očakávať:

 • možnosti okamžitého nastavenia
 • migrácia zadarmo
 • neobmedzené FTP účty
 • neobmedzené e-mailové účty
 • neobmedzené subdomény
 • neobmedzené účty MySQL
 • neobmedzená šírka pásma a miesto na disku

Spárujte to všetko s možnosťou rýchleho a ľahkého upgradovania hardvéru a máte solídneho hráča v oblasti poskytovateľov webhostingu..

Možnosti hostingu na všetkých úrovniach

Na povrchu sa zdá, že Hostwinds má širokú škálu možností hostenia – a áno, ale nie toľko, koľko by sme chceli vidieť. Majú zdieľaný hosting, hosting VPS, možnosti vyhradeného servera a dokonca aj možnosť cloudového servera. Väčšina z nich má rôzne úrovne – dokonca majú možnosť rozpočtu VPS. Jedinou vecou, ​​ktorá je skutočne jedinečná, je ich server Minecraft.

60-denná záruka vrátenia peňazí

Zatiaľ čo väčšina poskytovateľov hostingu je zaneprázdnená ponukou 30-dňovej záruky vrátenia peňazí, spoločnosť Hostwinds je zaneprázdnená ponúkaním 60-dňovej záruky vrátenia peňazí. To je dvojnásobok toho, čo ponúka priemyselný štandard. Nie je isté, či zaručujú záruku vrátenia peňazí alebo nie ich podmienky poskytovania služieb tak jasne, ako by som si želal. To znamená, že budete mať dobrú príležitosť skutočne zažiť svoje služby pre seba alebo celé dva mesiace, aby ste sa rozhodli, či je to pre vás vhodné..

Hosting v USA

Zatiaľ čo mnoho spoločností – a to aj mimo hostiteľského odvetvia – je zaneprázdnených outsourcingom svojich obchodných operácií v zámorí, spoločnosť Hostwinds stále sídli v USA. Nie sú to len hosting svojich serverov na americkej pôde, ich podpora je založená na USA. To je dobrá správa pre kohokoľvek v USA, ktorý hľadá hosting v USA.

Americká podpora

Celá podpora pre Hostwinds je založená tu v Spojených štátoch. Majú rýchly a efektívny celodenný servis 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Aj keď ich môžete získať na telefóne, môžete tiež odoslať podporný lístok. Podľa podmienok poskytovania služby odpovedia na všetky vstupenky na e-mailovú podporu do jednej hodiny. Naše skúsenosti hovoria, že do 15 minút odpovedia na e-mailové lístky.

Nevýhody hostwinds hosting

Nie všetko, čo sa trblietky je, je zlato, a to nás zahŕňa aj do hosťujúceho priemyslu. Toto sú nevýhody hostingu Hostwinds.

Nedostatok riadeného hostenia WordPress

Mali by ste si myslieť, že so všetkým, čo hostwinds ponúka, by ponúkali riadený hosting WordPress. Na internete existujú rôzne štatistiky o tom, koľko z internetu používa WordPress, ale je to významný kus. Ak by to mali ponúknuť, slúžilo by to Hostwindom dobre.

Obmedzený počet vyhradených serverových plánov

Hostwinds ponúka niekoľko rôznych typov hostingových plánov – zdieľané, VPS, dedikované a Minecraft. Niektoré z nich majú aj zľavy. Pokiaľ však ide o niektoré z týchto plánov, neponúkajú príliš veľa možností. Ich vyhradený serverový plán má iba jednu možnosť. Ich plán VPS má dva – bežný a jeden zľavový. Ak sa chystajú ponúknuť jeden typ plánu, potom si môžu dovoliť poskytnúť rôzne úrovne plánu – niečo, čo Hostwinds nerobí.

Podmienky služby neboli príliš jasné

Pozrel som sa na podmienky služby a nepáčilo sa mi, čo som videl. Existuje mnoho skrytých poplatkov, ktoré sa týkajú niektorých ľudí, ktorí nie sú jasne uvedení, ako napríklad reštartovanie servera a obnovenie OS. Existuje veľa prípadov, keď používajú otvorený jazyk, ktorý ponecháva veci na interpretáciu. To im môže legálne umožniť robiť to, čo chcú, bez ohľadu na to, čo hovoria zmluvné podmienky.

Spodná čiara

Hostwinds má pre ne veľa. Zdá sa, že sú škálovateľné, majú neobmedzený priestor na disku a šírku pásma, neobmedzený počet e-mailov a FTP účtov a ďalšie. Po internete nie je veľa sťažností na to, ako podnikajú. Existuje niekoľko, ale zdá sa, že medzi nimi je málo. Nezdá sa, že by mali zlý zákaznícky servis, čo bola rovnaká skúsenosť, akú sme mali s nimi. Celkovo sa hostwinds javil ako solídny hráč ako poskytovateľ hostingu.

Zobraziť ďalšie funkcie

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy

Viac na Hostwinds.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map