Recenzie InMotion: Najlepšie pre WordPress, VPS, Business? Máj 2020

Contents

Čo je hosting InMotion?

InMotion je webhostingová spoločnosť so sídlom v Los Angeles, ktorá pôsobí približne od roku 2001. Po celom svete hosťuje viac ako 300 000 domén a vlastní druhé dátové centrum vo Virginia Beach. Riešením hostenia InMotion, ktoré je o niečo vyššie hostingové riešenie, ktoré výrazne predáva služby týkajúce sa podpory zákazníkov a webdizajnu, sú zákazníci často korporátni, ktorí škálovali svoje služby VPS a dedikovaných serverov. Spoločnosť tiež vlastní viac hostiteľa zameraného na blogerov a malých biznisovcov s názvom WebHostingHub.


Ako dobré sú plány plánovania?

InMotion svieti v štyroch hlavných kategóriách, ktoré hľadáme v dobrej hostiteľskej spoločnosti: zákaznícky servis, rýchlosť, bezpečnosť údajov a dostupnosť. Sú skutočne spoľahlivé, dostupné a obnovia pravidelné zálohy, ktoré vytvoria na vašom webe, a to bez ďalších poplatkov. Existuje však niekoľko pozoruhodných nevýhod, napríklad pomalý čas aktivácie a zavádzajúce cenové plány, ktoré by mohli stačiť na ich prekonanie.

Viac informácií o InMotionHosting.com Recenzie InMotion 3.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (0 hlasov) Pros

 1. Vysoká rýchlosť & Spoľahlivá dostupnosť
 2. Pravidelné zálohovanie údajov & Obnovuje sa zadarmo
 3. Vysoká rýchlosť prenosu
 4. Jednoduché WordPress & Integrácia cPanel
 5. Najvyššia podpora zárezov

Zápory

 1. Limitné limity používania
 2. Obmedzený hosting domén
 3. Pomalé obdobie aktivácie stránok
 4. Mätúca štruktúra cien

ZhrnutieInMotion má veľa ísť za nimi, najmä ak ste elektronického podnikania hľadajú spoľahlivosť od vášho hostiteľa webu. Výkonne dosahujú rýchlosť, dostupnosť, podporu a bezpečnosť. Dajte si však pozor na obmedzenia údajov a nedostatočnú transparentnosť v stanovovaní cien. Buďte tiež pripravení počkať, kým sa vaše stránky nastavia. Support4Speed4Features4Value3.5Transparency3

Naše oficiálne hodnotenie hostenia InMotion

InMotion je americká hostingová spoločnosť so skutočne bi-pobrežnou príťažlivosťou, ktorá prevádzkuje dátové centrá v Kalifornii a vo Virgínii. Spoločnosť InMotion, založená v roku 2001, má dlhoročnú reputáciu v poskytovaní podnikových možností hostingu pre podniky všetkých veľkostí, dokonca ponúka prispôsobiteľné a osobitne prispôsobené plány pre väčšie obchodné účty..

Najlepšie vlastnosti hostenia InMotion

InMotion má skromnú počiatočnú cenu a veľa funkcií, ktoré konkurujú iným zdieľaným webhostingovým službám s vyššou cenou, má čo ponúknuť podnikovým používateľom pri hľadaní cenovo dostupného a výkonného webhostingu. Tu sú niektoré z dôvodov, ktoré by sme vám odporúčali:

Hosting údajov SSD

Väčšina technologického sveta sa vo všeobecnosti presúva na pevné disky Solid State od starších HDD a InMotion prijal pre svoje hosťovanie údajov plnú kapacitu SSD. Podľa tvrdení na svojich webových stránkach poskytuje hosting SSD až 20-násobok prenosovej rýchlosti bežného hosťovania pevného disku. Aj keď je takmer nemožné vykonať izolovaný test, ktorý porovnáva tieto dva, pretože InMotion neponúka žiadne údaje o hosťovaní HDD na referenciu, je možné povedať, že technológia SSD je rýchlejšia a je budúcnosťou ukladania údajov. každé pole.

Ľahká integrácia WordPress

Pre mnoho majiteľov malých firiem, ktorí chcú stavať plne funkčnú webovú stránku za lacnú, slúži WordPress ako skvelá platforma s univerzálnymi funkciami a takmer neobmedzeným potenciálom webdizajnu. A InMotion uspokojuje používateľov WordPress špeciálne tým, že zahŕňa funkciu inštalácie jedným kliknutím, aby vaše stránky WordPress boli rýchlo a ľahko na ich serveroch. Okrem jednoduchej inštalácie má InMotion na svojom webe tiež veľké množstvo tutoriálov WordPress, ktoré pomáhajú majiteľom firiem bez toho, aby mali veľa skúseností s webdizajnom, vyťažiť maximum z platformy. Ich zástupcovia zákazníckeho servisu tiež poznajú výhody a výhody programu WordPress, takže vám môžu dokonca pomôcť s akýmikoľvek problémami, ktoré sa nemusia týkať hostingu. To nás privádza k nášmu ďalšiemu bodu.

Zákaznícky servis InMotion je mimoriadne spoľahlivý

InMotion chce zdôrazniť svojich zákazníkov a technickú podporu na svojich webových stránkach a tvrdí, že každý z ich zástupcov podpory má v priemyslovom štvorročnom pôsobení v odbore webhostingu. Každý z ich manažérov má v priemere 10 rokov skúseností s webhostingom, čo znamená, že keď sa prihlásite na pomoc, mali by ste získať niekoho, kto vie, čo robia, na druhom konci linky. InMotion navyše poskytuje dôkladné interné školiace programy všetkým svojim podporným zamestnancom, aby bola zaručená kvalita podpory. To, čo všetko prispieva, je rýchly čas podpory a skúsený podporný tím, čo sú pre majiteľov firiem nesmierne užitočné funkcie. Navyše ich môžete osloviť prostredníctvom mnohých rôznych médií 24x7x365: telefonická podpora, live chat, predaj e-mailov a fóra pomoci používateľom (ktoré sú veľmi komplexné). Niekoľko veľkých spoločností poskytujúcich hosting s inak fantastickou podporou v týchto oblastiach zaostáva. Napríklad Dreamhost nemá telefónnu linku podpory a guru WordPress na zotrvačníku pracuje iba v pravidelných pracovných hodinách..

Vynikajúci výkon pri načítaní a načítaní stránky

Všetky zábavné funkcie a užitočná podpora v skutočnosti nezáleží na tom, či sa vaše stránky indexovo prehľadávajú, aby sa načítali alebo či sú neustále mimo prevádzky. InMotion Hosting v týchto kľúčových oblastiach neuspeňuje, udržiava vynikajúci rekord 99,96% dostupnosti a rýchlosti načítania stránok, ktoré sú najmenej o tretinu rýchlejšie ako priemer. Odporúčame ich iba na základe ich spoľahlivosti.

Automatické zálohy & Obnovuje sa zadarmo

Väčšina zdieľaných možností hostenia vykonáva niektoré bežné zálohy, ale mnohé z nich vám budú účtovať ďalšie poplatky za ich obnovenie. HostGator napríklad zálohuje vaše stránky raz týždenne, ale vyžaduje, aby ste zaplatili 19 dolárov za získanie najnovšej zálohy. So službou InMotion môžete mať pokoj s vedomím, že obnovenie vašej stránky nestojí žiadne peniaze navyše. Malý úlovok tu je, že nezálohujú súbory väčšie ako 10 MB, takže budete musieť uložiť svoje filmy s vysokým rozlíšením na iné miesto. O tejto nevýhode sa budeme zaoberať, ak to budete považovať za také, v ďalšej časti.

zadarmo & Iné pekné dotyky

O službe InMotion je tiež veľa dobrých vecí. Zahŕňajú bezplatný doplnok Sucuri s vašim hostingovým plánom, čo je celkom báječná bezpečnostná spoločnosť, ktorá odstraňuje škodlivý softvér a vyhľadáva bezpečnostné chyby na vašom webe. Integrujú cPanel do vášho dashboardu, takže nemusíte mať viac prihlásení. Prispôsobenie na VPS alebo dedikovaný server je pomerne plynulé. Vynakladajú veľké úsilie na zníženie spotreby energie a sú hrdí na to, že si môžu uplatniť nárok na prvé zelené dátové centrum v Los Angeles. Vyhodia doménové meno zadarmo s registráciou. Spojenie týchto pekných dotykov s ich najvyššou spoľahlivosťou zárezov ich robí ľahko odporúčať.

Nevýhody hostenia InMotion

Napriek všetkým týmto spoľahlivým funkciám má InMotion niekoľko nedostatkov, ktoré si vyžadujú pozornosť. Stále by sme ich odporučili mnohým, ale niektoré z nich môžu pre niektoré znamenať rozdiel.

Limitné limity používania

InMotion ponúka svojim používateľom neobmedzené ukladanie diskov a pridelenie šírky pásma, ale s jednou dôležitou výzvou: každé použitie musí byť v súlade s „normálnymi vzormi používania“. Prísne zakazujú akúkoľvek činnosť, ktorá vedie k „nadmernému používaniu“, ale nerobia veľmi dobrú úlohu pri definovaní toho, aké nadmerné a pravidelné používanie sa týka ich serverov. Niektorí používatelia sa ocitli oddelení od poskytovania služieb hostingu len s malým vysvetlením, než že sa venujú správaniu „nadmerného používania“, ale bez prísneho vymedzenia toho, čo to znamená, by bolo ťažké vyhnúť sa možnej strate služby..

V niektorých prípadoch sú limity použitia veľmi jasne vymedzené a úplne rozumné. Napríklad sa budú zálohovať iba súbory s menej ako 10 MB a obnovenia sú zadarmo, pokiaľ nepresiahnete 3 obnovenia za rok. Bohužiaľ, v prípade šírky pásma môže byť ťažké odhadnúť, čo presne predstavuje nadmerné využívanie.

Obmedzený hosting domén

V súčasnosti sa neobmedzený hosting domén na zdieľanom účte stáva čoraz štandardnejším, ale InMotion stále kladie prísne obmedzenia na počet domén, ktoré môžu hostiť všetci používatelia. V prípade základného plánu spustenia môžu používatelia hostiť iba dva názvy domén. V prípade programu Pro s najvyššou cenou môžu používatelia hostiť až 25 domén. Mnoho používateľov nebude mať s týmito obmedzeniami žiadne problémy, pretože vlastníci malých firiem zvyčajne potrebujú na svoje účely iba jedno alebo dve doménové mená. Skutočnosť, že InMotion má také prísne obmedzenia týkajúce sa hostovania domén, ako sa odvetvie posúva smerom k neobmedzenejším modelom, je však pre niektorých správcov webových stránok jednoznačnou nevýhodou..

Po zapnutí sa pomaly aktivuje

Po registrácii v službe InMotion vyžadujú pred telefonovaním na webe overenie telefónu av niektorých prípadoch aj identifikačné číslo fotografie. Tento proces môže niekedy trvať aj 48 hodín, najmä pre zákazníkov mimo USA. Aj keď túto prax neodsudzujeme, pretože prináša ďalšiu vrstvu zabezpečenia, ktorá je úplne zrozumiteľná a dokonca chvályhodná, ale tento oneskorovací čas by mohol byť prelomením dohody tí, ktorí sa potrebujú okamžite pripojiť k internetu.

Ceny InMotion postrádajú transparentnosť, iba ročnú fakturáciu

Nízka úvodná cena 5,99 dolárov mesačne inzerovaná na celom webe InMotion sa uplatňuje iba v prípade, ak platíte vopred dva roky. Toto nie je najhoršie riešenie, najmä ak sa domnievate, že DreamHost vás žiada, aby ste zaplatili tri roky vopred, aby ste dosiahli čo najlepšie riešenie, ale stále sa môže cítiť netypicky. Navyše, na rozdiel od Dreamhostu, neponúkajú žiadny mesačný mesačný fakturačný plán. Všetky plány služby InMotion pre zdieľaný hosting musia byť zaplatené za celoročné kúsky.

Spodná čiara:

InMotion ponúka leštené a spoľahlivé služby webhostingu, ktoré sú určené na pomoc podnikom v raste. Ľahko by sme ich odporučili profesionálom, ktorí chcú, aby všetky ich základne boli pokryté veľkým potenciálom. Pre blogerov, ktorí hľadajú niečo flexibilného a lacného, ​​môžete byť spokojnejší so službou ako SiteGround alebo sesterskou spoločnosťou InMotion WebHostingHub..

Viac na InMotionHosting.com

Otázky a odpovede o hre InMotion

S technológiou v týchto dňoch, webhostingové služby sa rýchlo stávajú bežnejšie ako kedykoľvek predtým. Zatiaľ čo ste sa za starých čias internetu museli spoliehať na jedného alebo dvoch hlavných hráčov, teraz sa môžete zaregistrovať s jedným z desiatok rôznych webov, z ktorých každý má lákavé ponuky a stimuly..

Ale ako viete, ktorý z nich je najlepší? Nemôžete tráviť celý čas testovaním každého hostiteľa, aby ste našli hostiteľa, ktorý vyhovuje vašim potrebám, ani nemôžete prehľadávať internet, aby ste našli všetky recenzie zákazníkov, aby ste získali komplexný obraz o danom webe..

Našťastie preto ponúkame kompletné Q&Jeden z najlepšie hodnotených hostingových serverov online. V tomto prípade máme hosting InMotion, ktorý je v tomto odvetví hnacou silou a má jeden z najuznávanejších hostiteľských programov, ktoré nájdete kdekoľvek.

Nechápte však naše slovo, pozrite si niektoré z najčastejšie kladených otázok týkajúcich sa služby InMotion a zistite, či obsahuje všetko, čo potrebujete vy alebo vaša spoločnosť. Pokiaľ ide o online webhosting, urobia to len to najlepšie, takže nezabudnite ísť otvorenými očami.

Zhrnutie informácií InMotion

Predtým, ako sa ponoríme do nášho Q&Stretnutie, mali by sme najprv dať nejaký pohľad do spoločnosti. InMotion bola založená už v roku 2001, keď bol internet stále v dospievaní. Na tejto konkrétnej hostiteľskej spoločnosti je pozoruhodné, že je skôr zamestnancom než tradičným firemným usporiadaním. InMotion má dve hlavné umiestnenia; jeden v LA a druhý vo Virginia Beach, VA. Pretože majú dve stránky, môžete si vybrať ten, ktorý je pre vás najlepší, v závislosti od toho, kde sa nachádzajú vaši klienti. Týmto spôsobom si nemusíte robiť starosti so značnými oneskoreniami v dôsledku pobytu v inom časovom pásme.

Najčastejšie otázky týkajúce sa hostenia InMotion

Čo používa operačný systém InMotion?

Na rozdiel od väčšiny hostingových služieb InMotion funguje iba v systéme Linux, čo znamená, že ak vaša spoločnosť používa systém Mac alebo Windows, nemôžete ich používať..

Koľko je ponúkaných hostingových plánov?

Keď sa zaregistrujete v službe InMotion, máte na výber štyri rôzne možnosti.

Obchodné hosťovanie: Ak chcete pre svoju firmu stabilnú a spoľahlivú sieť, je to balík, ktorý získate. Je to trochu základné, ale má všetky funkcie, ktoré potrebujete, aby vaša spoločnosť fungovala hladko.

Hosting VPS: pre tých, ktorí majú robustnejšiu spoločnosť, ktorá prežíva veľký rast, bude lepšou voľbou plán VPS. Tento plán obsahuje oveľa viac nástrojov na rozšírenie vašich sieťových riešení, aby ste sa príliš nestretli s rastúcimi bolesťami..

Dedikované servery: Ak máte veľké online podnikanie, ktoré má veľa prevádzky, budete chcieť zriadiť vyhradený server, aby ste mohli sľúbiť spoľahlivosť a zabezpečené pripojenie k svojim zákazníkom. InMotion uľahčuje udržiavanie veľkej prítomnosti online.

Hosting hostiteľa: pre tých, ktorí chcú založiť svoj vlastný hostingový server, vám InMotion poskytuje nástroje, ktoré potrebujete na vytváranie a predaj domén iným firmám, čo uľahčuje uvedenie do prevádzky.

Čo je percentuálny podiel dostupnosti služby InMotion?

Podľa týchto stránok môžete očakávať 99,99% dostupnosti bez záruky. Pri testovaní služieb sme zistili, že to bolo dosť presné. InMotion má vyhradeného personálu, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby monitoroval problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť, a opravil ich za chodu. Výsledkom je rýchla a stabilná služba bez prerušenia.

Je InMotion úplne nadbytočný?

Kedykoľvek hovoríte o hostingových službách, nadbytočnosť je vždy hlavným problémom. Koniec koncov, nechcete byť ponechaní v pokoji, pretože sieť má problémy. Našťastie je InMotion fantastický, pokiaľ ide o zabudovanie do bezpečných systémov, ktoré udržia vaše stránky v prevádzke a bez ohľadu na to, čo sa deje. V skutočnosti sú všetky ich servery zálohované každých 36 hodín kvôli bezpečnosti.

Aký druh podpory poskytuje InMotion?

Jednou z kľúčových oblastí, v ktorej sa spoločnosti InMotion darí, je podpora zákazníkov. Jednoducho povedané, ak máte problém, mali by ste byť schopní vyriešiť ho v relatívne krátkom čase, bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je problém. Tu je niekoľko príkladov podporných systémov, ktoré môžete od InMotion očakávať.

 • cvičenie: Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete riešenie nejakého aspektu vašej siete, spoločnosť vám poskytne množstvo podrobných návodov, aby ste vy alebo váš tím IT mohli spravovať váš systém bez toho, aby ste museli volať každý deň do spoločnosti InMotion..
 • Informatívne články: pre tých, ktorí nie sú tak technicky zdatní, má InMotion knižnicu informačných a užitočných článkov, ktoré si môžete prezerať a nájsť potrebné informácie na jednoduchom a ľahko čitateľnom príspevku.
 • Priamy prístup: Ak trpíte mimoriadnou situáciou a potrebujete okamžitú starostlivosť, InMotion má obrovský tím podpory, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu, live chatu alebo telefonicky. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo v čase, môžete nájsť niekoho, kto vám pomôže vyriešiť váš problém rýchlo a bez problémov.
 • Sociálne médiá: Ďalším spôsobom, ako osloviť spoločnosť InMotion, je podpora prostredníctvom sociálnych médií. Aj keď je vhodnejšie ich kontaktovať prostredníctvom oficiálnych kanálov, stále môžete vidieť, čo môžu ponúknuť na Facebooku, Twitteri a Google+, pokiaľ ide o radu alebo odpovede na vaše otázky..
Bol už niekedy hacknutý program InMotion?

Bohužiaľ už v roku 2011 spoločnosť zaznamenala významný hack, ktorý ovplyvnil viac ako 700 000 používateľov. Našťastie však tento problém zmiernil bezpečnostný systém InMotion a hack sa napravil v priebehu niekoľkých hodín. Odvtedy sa nezistili žiadne porušenia bezpečnosti ich systému.

Aký druh kontroly ponúka spoločnosť InMotion zákazníkom?

Keď sa zaregistrujete pre hostingový plán, získate prístup k ovládaciemu panelu Cpanel 11. Odtiaľ môžete nastaviť e-mailové účty, informácie o prihlásení a nastavení FTP, konfiguráciu servera DNS, protokoly domén a doplnky, ako aj aplikácie a funkcie Google..

Celkovo môžete pomocou ovládacieho panela Cpanel 11 spravovať takmer všetko, čo potrebujete, aby ste sa jednoduchšie starali o svoju obchodnú sieť a zostali v obraze o akýchkoľvek problémoch, ktoré sa môžu vyskytnúť..

Ponúka spoločnosť InMotion exkluzívne doplnky?

Našťastie, keď sa zaregistrujete pre obchodný hostingový plán, získate pomerne málo ďalších funkcií a bonusov, ktoré vám môžu pomôcť čo najlepšie využiť vašu sieť. V prvom rade získate sto dolárov v kreditoch Google Adwords a sedemdesiatpäť dolárov úveru na Bing a Yahoo! Vyhľadáva sa tiež.

Okrem toho dostanete proprietárny systém Fantastico, ktorý vám umožní experimentovať s rôznymi skriptmi, aby ste maximalizovali svoj potenciál. Medzi zvýraznené skripty patria okrem iného WordPress, Joomla, Geeklog, Drupal. Máte tiež možnosť spustiť program Magneto, ak si zakúpite vyhradený server alebo hostingový plán VPS.

Nakoniec získate prístup aj k nástroju na tvorbu webových stránok spoločnosti InMotion, ktorý vám môže pomôcť vytvoriť profesionálne vyzerajúci web so šablónami, tlačidlami a všetkým, čo potrebujete, aby bol pre svojich zákazníkov jedinečný a nezabudnuteľný. Na svoje stránky môžete bez problémov zahrnúť aj animácie Flash a riešenia elektronického obchodu. Existuje viac ako päťsto rôznych tém a šablón, pomocou ktorých môžete svoje stránky vyčleniť z davu.

Aké sú pravidlá zrušenia spoločnosti InMotion?

Technicky vzaté, InMotion neponúka bezplatnú skúšobnú verziu, čo znamená, že ak sa zaregistrujete, budete musieť zrušiť ak nie ste spokojní so službou (na rozdiel od odmietnutia úplného členstva pred skončením skúšobnej doby).

Spoločnosť však ponúka deväťdesiatdňovú záruku vrátenia peňazí, ak si zakúpite plán obchodnej triedy (minimálne jeden až dva roky) alebo virtuálny vyhradený plán (minimálne šesť až dvanásť mesiacov). Ostatné balíky majú tiež záruku vrátenia peňazí, ale budú trvať až tridsať dní.

Podobne ako pri iných hostiteľských weboch nedostanete vrátený poplatok za spracovanie vašej domény. Ak použijete šírku pásma viac ako 500 MB pred zrušením, môžete byť za poplatok zasiahnutí..

Druhá vec, ktorú treba vziať na vedomie, je, že spoločnosť má veľmi špecifický spôsob zrušenia služieb. To znamená, že nemôžete jednoducho podať žiadosť so zákazníckou podporou. Namiesto toho musíte postupovať podľa pokynov uvedených na stránke so zrušením, aby ste sa uistili, že váš účet je správne ukončený.

Existujú nejaké skryté náklady alebo poplatky?

Našťastie má InMotion dobré meno pre integritu, čo znamená, že sa nemusíte obávať, že by sa do fakturačného cyklu dostali nejaké ďalšie poplatky. Akonáhle vstúpite do programu, budete platiť rovnakú sumu navždy (alebo kým nezvýšia svoje ceny).

Ak získate hostingový plán, získate bezplatnú doménu?

Ak sa zaregistrujete v službe InMotion a získate jednoročný alebo dvojročný plán, dostanete doménové meno zadarmo na jeden rok.

Aký programovací jazyk používa InMotion??

Servery spoločnosti používajú najnovšie verzie MySQL, Apache a PHP. Okrem toho môžu okrem iného komunikovať s inými programami, ako sú Ruby, Perl5 a Python. Jediným jazykom, ktorý nehovoria, je bohužiaľ systém Windows.

Ponúka spoločnosť InMotion plán provízneho predaja?

Ak chcete mať možnosť analyzovať a sledovať údaje svojich webových stránok, môžete si prostredníctvom spoločnosti kúpiť plán pridruženia. Pre vaše pohodlie môžete do svojho plánu pridať aj vlastné vstupné stránky a provízie.

Čo ponúka spoločnosť InMotion z hľadiska bezpečnosti?

Spoločnosť má vyhradený bezpečnostný tím, ktorý monitoruje hrozby 24/7. Majú tiež tím podpory, ktorý zaistí, aby bol váš účet chránený pred hackermi a škodlivým softvérom. Okrem toho ponúkajú certifikáty SSL. Ak chcete, môžete zdieľať SSL alebo si kúpiť svoj vlastný. Nakoniec poskytujú technickú podporu, aby vám pomohli zaistiť, aby vaša sieť bola čo najbezpečnejšia.

Aké druhy riešení elektronického obchodu sú ponúkané?

Pre webové stránky elektronického obchodu môžete zvoliť dve základné možnosti. Prvým je hosting PrestaShop, ktorý vám ponúka množstvo nástrojov a funkcií na prispôsobenie nákupného prostredia vašej firmy. Existuje viac ako 270 rôznych funkcií, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť vaše stránky.

Po druhé, InMotion ponúka OpenCart Hosting, ktorý je ideálny pre malé podniky, ktoré potrebujú niečo jednoduché a ľahko nastaviteľné. OpenCart je súčasťou všetkých zdieľaných hostingových plánov zadarmo a pre vaše pohodlie ho môžete nainštalovať v jednom kroku.

Ponúka spoločnosť InMotion akékoľvek vzdelávacie plány hostingu?

InMotion v skutočnosti poskytuje službu s názvom Moodle, ktorú môžete použiť na nastavenie online tried a správu vzdelávacích údajov a služieb. Prostredníctvom tohto univerzálneho programu môžete vytvárať kurzy, naplánovať udalosti a dokonca aj hodnotiť študentov.

Ak už mám lokalitu WordPress, môžem ju preniesť do služby InMotion?

Áno, spoločnosť uľahčuje prenos materiálu, ktorý ste už nastavili online. Najlepšie na tom je, že je to super ľahké a je to zadarmo na prenos, čo znamená, že si môžete svoju online prítomnosť efektívne a bez problémov upevniť..

Má InMotion veľa možností úložiska?

Áno, to je ďalšia oblasť, v ktorej vyniká InMotion. Všetky ich hostingové plány prichádzajú s neobmedzeným miestom na disku, čo znamená, že ak máte pre svoje stránky veľa obrázkov, log alebo dokumentov, môžete ich nahrať bez obáv z nedostatku miesta..

Aké možnosti platby sú k dispozícii?

InMotion je mimoriadne flexibilný, pokiaľ ide o platby za váš plán. Môžete použiť akúkoľvek hlavnú kreditnú kartu, PayPal alebo dokonca šeky a peňažné poukazy. InMotion vám uľahčí správu účtu bez ohľadu na to, ako ho chcete nastaviť.

Má InMotion nejaké limity na úložný priestor alebo šírku pásma?

Z technického hľadiska to tak nie je. Pokiaľ ide o podnikanie, máte neobmedzené ukladanie a šírku pásma, ale ak prekročíte to, čo sa považuje za „normálnu“ sumu, môžete byť za príplatok zasiahnutí. Ak sa obávate, že sa chystáte ísť ďalej, môžete sa obrátiť na zákaznícku podporu a zistiť, či sa blíži poplatok. Z väčšej časti však nechcú, aby ste zneužívali systém odovzdávaním ton súborov a údajov, ktoré nesúvisia s podnikaním..

Viac na InMotionHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map