Recenzie iPage Hosting: Dirt Cheap Hosting za 1,99 USD / mesiac – máj 2020

Contents

iPage: Lacné a špinavé

Svojím spôsobom máme radi, aký jednoduchý je iPage.


Mám na mysli 1.99 dolárov mesačne?

To je takmer zadarmo.

lacný ipage hosting screenshot

lacný ipage hosting screenshot Myslím, že je to celkom prijateľné.

Nemôžete očakávať svet od hostiteľa tak lacno a ak tak urobíte, no tak.

Spoločnosť iPage, založená v roku 1998, je webhostingová spoločnosť, ktorú získala spoločnosť Endurance International Group (EIG) v roku 2009. Sídlo spoločnosti je v Burlingtone v štáte Massachusetts. (Nudné fakty, ktoré by ste mohli vedieť).

Teraz to vzrušujúce – stojí to za to?

Aká dobrá je služba iPage Hosting?

Aplikácia iPage nie je príliš rýchla ani spoľahlivá, jej vlastnosti môžu byť mätúce a ich služby zákazníkom nie sú na svetovej úrovni.

Ale to znamená, že sú neuveriteľne lacné. Pri ich najzákladnejšom pláne (za prvých 12 mesiacov) za 1,99 USD mesačne je ťažké sťažovať sa na akékoľvek nedostatky v prevádzke. Takmer vždy odporúčame platiť o niečo viac za lepší a lepší produkt. Ak je však váš rozpočet veľmi obmedzený, iPage môže byť len hostiteľ, ktorého potrebujete. Buďte pripravení zvládnuť vaše očakávania.

Pozri oficiálne stránky

Naše hodnotenie expertízy iPage Hosting

Je pravdepodobné, že ste boli zapnutý do služby iPage z dôvodu ich šialene lacného úvodného stanovenia ceny 1,99 USD mesačne za zdieľaný hosting..

Páni – to je celkom pekný.

Za menej ako jednu vysokú latte za mesiac dostávate server na polceste po celej krajine, ktorý vám príde umiestniť vaše webové stránky 24 hodín denne, 7 dní v týždni, obsadené odbornými technikmi..

Vážne, je to nejaký lacný hosting.

Super nízka cena je určite dobrým dôvodom na kúpu hostingového plánu.

Je na vás, ako spotrebiteľ, aby ste určili hodnotu produktu. A je na nás, aby sme vám pomohli zvážiť klady a zápory! Stručne povedané, myslíme si, že iPage necháva veľa z hľadiska rýchlosti, spoľahlivosti a podpory. Ale s množstvom neobmedzených funkcií a nástrojov na vytváranie webových stránok, ktoré sú ideálne pre začiatočníkov, môže táto lacná úvodná cena jednoducho priniesť tento balík presne tomu, čo hľadáte.

Najlepšie vlastnosti iPage Hosting

Existujú určité výhody pre hostovanie s iPage mimo super lacné úvodné ceny, ale začnime tam.

1) Cena za službu iPage je Stupid Cheap (s trojročným záväzkom)

Zatiaľ čo väčšina štandardných plánov zdieľaného hostenia spadá do rozsahu 4 – 12 dolárov mesačne, registrácia v službe iPage stojí iba 1,99 dolárov mesačne počas prvých 3 rokov hostenia. Tým sa dostanú do rovnakej ceny ako WebHostingPad ($ 1,99 / mesiac, a to aj po prvých 12 mesiacoch), hoci sme radi, že môžeme povedať, že služby iPage sú spoľahlivejšie..

Táto úvodná nástraha láka na tony zákazníkov, ale títo zákazníci nemusia byť oslovení hneď po uplynutí prvých 36 mesiacov. Základný plán je ich jediný plán zdieľaného hostenia a v 4. roku rakety dosahuje až 7,99 dolárov mesačne, čo ich priamo zaraďuje do priemerného rozsahu zdieľaného hostenia..

Ak však testujete krátkodobé projekty, iPage môže byť skutočne v poriadku. V čase, keď nastane prvé obdobie, budete mať dobrú predstavu o tom, či ste dosť šťastní, aby ste mohli pokračovať v poskytovaní služieb.

Aplikácia iPage navyše vám umožňuje platiť mesačne, keď príliš veľa hostiteľov inzeruje svoje mesačné ceny, ale vopred požaduje platbu za rok, dva roky alebo tri roky. V porovnaní s platením ročného poplatku za 1and1 alebo troch rokov vopred za DreamHost je mesačná fakturácia iPage pre oslobodzovacie fobóny veľmi osviežujúca..

2) Neobmedzené domény pod jedným účtom

Aplikácia iPage vám umožňuje mať neobmedzený počet domén zaregistrovaných pod jedným účtom. Keď sa zaregistrujete ako nový používateľ, navyše vám poskytnú jednu bezplatnú doménu. Odtiaľ môžete slobodne pridať ľubovoľný počet domén pod jednu strechu. Ak chcete túto funkciu ešte viac rozšíriť, v každej doméne môžete mať toľko subdomén, koľko chcete.

Existuje veľa ľudí, ktorí sa zaoberajú obracaním domén. Aby ste to mohli urobiť, musíte si domény kúpiť a zaparkovať. Spoločnosť iPage si je vedomá tohto obchodného modelu a umožňuje vám zaparkovať toľko domén, koľko uznáte za vhodné.

A za 1,99 dolárov mesačne, čím viac domén hostíte, tým sladší bude obchod. Vaše náklady na doménu sa môžu stať takmer zanedbateľné.

3) Možnosti zabezpečenia iPage sú solídne

Hostingový plán Evey iPage je vybavený bezpečnostným softvérom SiteLock. Služba SiteLock robí všetko, čo potrebujete, zo základného bezpečnostného doplnku vrátane brán firewall, skenovania a odstránenia škodlivého softvéru, ochrany DDoS a bude dokonca pracovať, aby vás odstránila z čiernych listín. Navyše získate bezplatné denné zálohy, ktoré môžete bezplatne obnoviť. To je veľmi pekný bonus, ktorý si účtuje príliš veľa spoločností. V prípade inej spoločnosti vlastnenej spoločnosťou EIG, spoločnosti HostGator, sa zálohové platby robia iba týždenne a za obnovu vám účtujú poplatok 15 dolárov.

4) Podporované aplikácie tretích strán + zadarmo

Aplikácia iPage sa bezproblémovo integruje s množstvom známych aplikácií tretích strán, vďaka čomu sú vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov. Môžete ľahko zahrnúť aplikácie ako Google Analytics, Paypal a WordPress a proces inštalácie je jednoduchý. Pravdepodobne to nie je niečo, čo ovplyvní skúsených vývojárov a správcov webu, ktorí si žijú a pripravujú tieto veci, ale tlieskame iPage za to, že tento proces nie je zastrašujúci pre nezasvätených..

Navyše, prihlásenie sa do služby iPage zahŕňa množstvo reklamných kreditov pre spoločnosti Google, Yahoo a Bing; pekný požitok.

5) Nástroje na vytváranie a vytváranie stavieb stránok vhodné pre začiatočníkov

Súčasťou plánov hostenia iPage je webový tvorca Weebly, čo je super ľahká a intuitívna metóda drag-and-drop na vytvorenie rozloženia webovej stránky. Aj keď nepotrebujete poznať CSS, aby ste si mohli stiahnuť bezplatnú tému WordPress, mnoho začínajúcich webmasterov by radšej malo manuálne vykonávať živé zmeny rozloženia svojich webových stránok. Vďaka začleneniu Weebly do svojej platformy je iPage vynikajúcou voľbou pre webmasterov, ktorí nie sú dôvtipní, ale chcú vykonávať určitú kontrolu nad dizajnom svojich stránok..

Túto správu prerušujeme výpisom všetkých funkcií.

Nevýhody iPage Hosting

Na väčšinu týchto nevýhod je ťažké sa sťažovať, ak uvažujete iba o úvodnej cene. Ak však plánujete zostať v službe iPage dlhšie ako rok, venujte týmto problémom zvýšenú pozornosť. Zostanú aj po zvýšení plánu hostenia o 600%.

1) Veľmi pomalé časy načítania stránky

Skóre iPage v spodnej tretine všetkých webových hostiteľov, ktorých sme skontrolovali z hľadiska doby načítania stránky, s priemerným skóre medzi 1 100 a 1 600 ms (v porovnaní s priemerným priemerom 700 ms). A to nie je malý obchod. Ohromujúci počet návštevníkov sa odrazí z vašej stránky, ak sa nepodarí načítať rýchlo, čo je úplný vrah, ak ich potrebujete, aby utratili peniaze za vaše stránky.

Ak uvažujete o hosťovaní svojich stránok v iPage, malo by sa to dôkladne zvážiť. Ak ste skutočne v tomto úvodnom stanovovaní cien, odporúčame vám radšej 1and1 Hosting, ktorý má ešte lacnejší úvodný balík (0,99 USD mesačne) a čas načítania stránky bližšie k priemeru. Ale ak skutočne uprednostňujete rýchlosť, odporúčame vám pozrieť sa na DreamHost (ktorého mesačná cena je podobná ako miera obnovenia iPage) alebo A2 Hosting (najrýchlejší na trhu s konkurenčnou cenou).

2) Pod priemernou dobou prevádzky

Okrem pomalej rýchlosti načítania patrí iPage medzi menej spoľahlivé možnosti dostupné z hľadiska dostupnosti. Zatiaľ čo priemyselný štandard je 99,99% prevádzkovej doby (čo znamená 8,876 hodín prestojov ročne), iPage klesá takmer trikrát častejšie ako väčšina ostatných hostiteľov na trhu. Toto je hrozná správa pre stránky elektronického obchodu alebo skutočne pre všetky stránky, ktoré prevádzajú návštevníkov na hotovosť.

Takýto výpadok predstavuje červenú vlajku pre každého hostiteľa, ktorý tvrdí, že ponúka neobmedzené domény a miesto na disku. Ak ich servery nedokážu spoľahlivo zostať na svojom mieste, potom neexistuje žiadny spôsob, akým je ich hardvér dostatočne silný na to, aby ste mohli kedykoľvek využiť výhody „neobmedzeného“ priestoru. Teoreticky nemusíte nikdy vyčnievať, ale iba preto, že by dodávka bola tak pomalá, že by ste nikdy nemali šancu dosiahnuť limit..

3) Žiadne súkromne registrované domény

Boli sme prekvapení, keď sme zistili, že ste sa nemohli súkromne zaregistrovať domény pomocou hostenia iPage. Naše prekvapenie zdvojnásobilo skutočnosť, že tak veľa ďalších spoločností poskytujúcich hosting poskytuje túto schopnosť. Bez schopnosti súkromne zaregistrovať svoje domény sa nemôžete vyhnúť zoznamu v databáze WHOIS. Vďaka tomu je celá vaša prevádzka oveľa citlivejšia na spamerov alebo iné nechcené subjekty, ktoré môžu ľahko a ľahko získať vaše kontaktné údaje z databázy.

4) Skúsenosti so zákazníckym servisom spoločnosti iPage majú veľa prerušení

Aj keď s potešením oznamujeme, že zákaznícky servis iPage je pri našich interakciách s nimi pomerne priateľský a nápomocný, buďte pripravení na pozastavenie. V online rozhovore aj v telefóne sú oneskorenia a prerušenia spojenia časté a niekedy môžu jednoduché otázky získať uspokojivú odpoveď až 20 minút..

iPage hostí viac ako milión webových stránok a ich recenzie zákazníkov sú hojné. Rovnako ako u mnohých spoločností získaných spoločnosťou EIG, aj po akvizícii dochádza k výraznému nárastu sťažností týkajúcich sa služieb zákazníkom. Pokračujte s týmito vedomosťami.

5) Používa vDesk namiesto cPanel

Aj keď cPanel nie je v žiadnom prípade dokonalý, je to priemyselný štandard z nejakého dôvodu. Vďaka množstvu zdrojov online o tom, ako ich čo najlepšie využiť, a bezproblémovým prenosom medzi hostiteľmi, ktorí ich používajú, je to ľahká voľba pre webhosting. Bohužiaľ, iPage namiesto toho používa vDesk ako backend dashboard. vDeck je ťažkopádnejší a menej intuitívny a tiež má k dispozícii online menej zdrojov, ktoré vám môžu pomôcť pri riešení problémov. Vzhľadom na drahé obnovovacie sadzby za služby iPage je to trochu nepríjemné, že cPanel nie je štandardom. Dokonca aj veľmi lacný server WebHostingPad ponúka cPanel.

6) Skutočne zdieľajú iba zdieľaný hosting

Pozrite sa, ponúkajú niektoré ďalšie plány, ako napríklad VPS hosting, dedikovaný hosting a hosting WordPress – ale v skutočnosti sa ich celé stránky zameriavajú na to, aby vás dostali do tohto sladkého lacného plánu 1,99 USD / mesiac..

Malý pokus o hosťovanie WordPress.

Ako vidíte vyššie, kiiiindddaa sa snaží ponúknuť hosťovanie programu WordPres.

Ale ich srdce do toho nie je.

Spodná čiara:

Trhy iPage pre začiatočníkov a skutočne odvedú skvelú prácu, aby sa ubezpečili, že začínajúci webmasteri majú všetky nástroje, ktoré potrebujú na fungovanie funkčného webu..

A s tak nízkou úvodnou cenou nie je divu, že toľko ľudí túži poskakovať na palubu so svojimi službami. Z dlhodobého hľadiska však strmé miery obnovy nestoja za úroveň ponúkaných služieb. Existujú hostitelia s lepším zákazníckym servisom, rýchlosťou, bezporuchovosťou a funkciami za zlomok štandardnej mesačnej ceny iPage.

Iste, pri registrácii nemusia byť tak lacné, ale dôrazne odporúčame platiť trochu viac, aby ste sa vyhli dlhodobým frustráciám..

Naše odporúčanie? S programom SiteGround môžete aj naďalej dostávať ceny za dolár za prvé 3 roky a získať výnimočne lepšie funkcie.

Pozri oficiálne stránky iPage Recenzie 3.5 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (2 hlasov) Pros

 1. Super lacný hosting
 2. Neobmedzený počet domén na jednom účte
 3. Zadarmo, ako je názov domény a kredity za službu AdWords

Zápory

 1. Vydanie domén v súkromnom registri
 2. Doména vnímavá na spammerov
 3. Používa vDeck namiesto cPanel
 4. Pomalé časy načítania stránky, nezaujímavá dostupnosť

Support3Speed3Features3Value4.5Transparency4

Otázky týkajúce sa hostingu iPage & odpovede

Čo je to iPage hosting?

iPage Hosting je poskytovateľ webhostingových služieb, ktorý poskytuje používateľom nástroje, ktoré potrebujú na vytvorenie online prítomnosti svojej spoločnosti. Má veľa robustných a aktuálnych funkcií, ktoré pomáhajú vytvárať webové stránky, čo umožňuje obchodným lídrom lepšie predávať a rozširovať svoje spoločnosti v dnešnom digitálnom svete..

Aké sú kľúčové funkcie iPage Hosting?

iPage hosting má mnoho kľúčových funkcií, vrátane

 • Bezplatná doména „.com“ pre webové stránky vašej spoločnosti
 • 24/7 zákaznícky servis a technická podpora
 • Neobmedzený prenos na vaše webové stránky, e-maily a databázy DB
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Bezplatné denné zálohy
 • Integrácia WordPress
Koľko ľudí používa hosting iPage?

V súčasnosti hosting iPage hostuje viac ako milión webových stránok pre ľudí a spoločnosti na celom svete.

Aké špeciálne funkcie získam pri vytváraní účtu s hosťovaním iPage?

Vytvorenie účtu s hostingom iPage získa vývojárom webu, obchodníkom alebo vedúcim firmám mnoho špeciálnych výhod, výhod a privilégií. Plány s hosťovaním iPage prichádzajú s celým radom špeciálnych funkcií, ktoré sú navrhnuté tak, aby nielen pomohli pri vytváraní webových stránok, ale aby podporovali rast spoločnosti v digitálnom podnikateľskom prostredí. Inými slovami, účty a plány s iPage hostingom budujú a predávajú webovú stránku spoločnosti rôznymi spôsobmi a pre rôzne typy online obchodov, ako je napríklad zvyšovanie kreditov a rebríčkov vyhľadávacích nástrojov, ktoré zlepšia dennú prevádzku a pomáhajú e – obchodné spoločnosti rastú budovaním bezplatných online obchodov pre nich.

Účet alebo plán s hosťovaním iPage obsahuje základné funkcie, ako napríklad:

 • Neobmedzené miesto na disku
 • Škálovateľná šírka pásma
 • Je povolený neobmedzený počet doménových mien
 • Neobmedzené databázy MySQL
 • Doména zadarmo na viac ako rok (v hodnote až 14,99 $)

Medzi ďalšie sady špeciálnych funkcií, ktoré prichádzajú s účtom na hosťovaní iPage, patria:

 • Navrhovanie a stavebné náradie
 • V programe rozvoja webových stránok Weebly Website Builder až 6 stránok
 • Optimalizovaný tvorca stránok, ktorý funguje pre mobilné zariadenia
 • Inštalácia programu WordPress jedným kliknutím
 • Stovky tém a šablón z čoho vyberať
 • Hosting nástrojov a nastavení
 • Správca súborov
 • Správca FTP
 • Zabezpečené FTP
 • Vlastné chybové stránky
 • Marketing webovej stránky
 • Ponuka Google AdWords vo výške 100 USD (iba pre USA)
 • Kredit za vyhľadávanie vo výške 100 USD pre Bing
 • Bezplatný zoznam na YellowPages.com
 • Jedno bezplatné telefónne číslo (iba pre USA)
 • Prístup k stovkám online marketingových sprievodcov
 • Online predaj
 • Funguje s webovými stránkami elektronického obchodu
 • Bezplatný internetový obchod pre maloobchodníkov
 • Jednoduchá inštalácia jedným kliknutím
 • Integrácia PayPal
 • AgoraCart nákupný košík
 • Správa e-mailov: odosielanie a prijímanie
 • Prispôsobiteľná e-mailová adresa, ktorá sa dodáva s vašou webovou doménou
 • Skontrolujte e-mail online alebo prostredníctvom mobilných zariadení pomocou služby Webmail
 • Preposielanie e-mailov
 • Špičková a najmodernejšia technológia
 • Vylepšená sada zabezpečenia s hodnotou až 100 dolárov
 • vKontrola ovládacieho panela
 • Monitorovanie siete 24/7
 • Štatistika návštevníka
 • Hlásenie návštevnosti stránok
 • Zákaznícky servis a technická podpora
 • Centrum predaja lístkov a online centrum pomoci
 • Podrobné návody
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni a chat
Ako rýchle a ľahké je vytvoriť webovú stránku na serveri iPage?

Vytvorenie webovej stránky na serveri iPage je veľmi rýchle a ľahké. Weboví vývojári, obchodníci a vedúci firiem môžu rýchlo vytvárať webové stránky pomocou ľahko použiteľných, drag-and-drop webových vývojových a návrhových programov, ako je Weebly Website Builder. Môžu tiež prilákať viac návštevníkov a zvýšiť návštevnosť svojich webových stránok pomocou úplného a komplexného marketingového balíka. Plne nabitý hosting dokonca prichádza s jednou bezplatnou registráciou názvu domény, aby celý proces výberu a budovania domény bol oveľa menej komplikovaný a stresujúce.

Koľko stojí registrácia do programu alebo účtu s hostingom iPage?

Registrácia na účet a plánovanie pomocou služby iPage hosting je prekvapivo cenovo dostupná, pokiaľ ide o plány a poskytovateľov hostenia webových stránok. Za normálnych okolností prichádza hosting na serveri iPage s pravidelným mesačným predplatným zadarmo vo výške 11,95 dolárov mesačne, ale od tohto momentu ponúka server iPage online zľavu až 1,99 dolárov mesačne..

Ako mi môžu tímy služieb zákazníkom a technickej podpory na serveri iPage pomôcť s budovaním mojich webových stránok alebo zisťovaním ich služieb?

iPage hosting je podporovaný špeciálnym a oceneným tímom kvalifikovaných odborníkov na vývoj webových aplikácií a webhostingov, ktorí môžu pomôcť vývojárom webových stránok spoločnosti, obchodníkom a vedúcim firmám pri riešení problémov, pokiaľ ide o budovanie, vývoj a navrhovanie ich webových stránok a marketing a rast ich produktov, značiek alebo služieb online. Tímy služieb zákazníkom technickej podpory spoločnosti iPage a tímami technickej podpory môžu používateľom pomáhať pri všetkom, od správy účtov a domén až po návrh webových stránok, od vymýšľania, ako čo najlepšie využiť dostupné marketingové nástroje SEO, od toho, ako uvádzať na trh prostredníctvom e-mailu, a ešte oveľa viac. Dostanú sa na číslo 877-472-4399.

Som majiteľ malej firmy. Môže mi iPage hosting pomôcť rozšíriť môj malý podnik?

iPage hosting vám môže pomôcť pri raste akéhokoľvek podnikania, či už veľkého alebo malého. Majitelia a manažéri malých firiem však získavajú špeciálne výhody, pretože malé podniky potrebujú najväčšiu pomoc s rozvojom ich podnikania. iPage hosting chápe, že pre majiteľov malých firiem sú webové stránky často prvým (a najdôležitejším) prostriedkom na spojenie s potenciálnymi zákazníkmi a že budovanie silnej online prítomnosti je spôsob, akým môžu prejsť od malých k veľkým, a preto poskytuje iPage hosting moderná tvorba obsahu na svetovej úrovni a ďalšie nástroje na vývoj webových stránok a online marketing pre majiteľov malých firiem. Prostredníctvom týchto nástrojov na tvorbu obsahu pomôže webový server iPage majiteľom malých firiem vytvárať obsah, ktorý je jasný, efektívny a v súlade s víziou, hlasom, cieľmi a poslaním spoločnosti, aby mohli efektívnejšie budovať silný a presvedčivý online obchod, ktorý priťahuje. potencionálnych zákazníkov, aby boli viac prepojení a nakoniec im pomohli rásť a predávať svoje podnikanie online.

Čo sa stane, ak sa rozhodnem zrušiť svoj účet alebo plánovať s iPage hositng?

Ak sa rozhodnete zrušiť váš účet alebo plán predplatného pomocou iPage hostingu, je dôležité si uvedomiť, že úvodné ceny, ktoré sú uvedené pre tieto účty a plány predplatného, ​​sú iba pre prvý termín služby, a preto sa automaticky obnovia pri akejkoľvek príležitosti bežná sadzba je. Ak osoba alebo spoločnosť zaregistrovala bezplatnú doménu prostredníctvom iPage hostingu a rozhodne sa, že chce zrušiť svoj účet, bude musieť zaplatiť nevratný poplatok za doménu vo výške 15 dolárov, ak si chce stále ponechať svoju doménu.

Poskytuje iPage hosting webhostingové služby založené na Windows aj Linuxe?

Nie, iPage hosting ponúka iba webhostingové služby založené na Linuxe.

Poskytuje server iPage spravované alebo špecializované servery webhostingu

iPage hosting poskytuje plne spravované aj špecializované služby hostenia webového servera.

Som študent alebo riadim školu alebo neziskovú organizáciu. Ponúka iPage hosting pre mňa špeciálne zľavy alebo iné služby a plány predplatného?

Nie, zľavy, propagácie a ďalšie funkcie a podrobnosti plánu predplatného sú všeobecné a univerzálne. Budú rovnaké pre študentov, školy a neziskové organizácie ako pre skúsených podnikateľov alebo tradičnejšie komerčné podniky a služby..

Koľko e-mailových adries môže podporovať hostovanie iPage?

Podľa všeobecného TOS umožňuje hosting iPage neobmedzený počet e-mailových adries a účtov, ako aj neobmedzený úložný priestor na svojich plne spravovaných a vyhradených serveroch webhostingu, čo znamená, že na jednom serveri alebo s viacerými servermi môžete hostovať a spravovať viacero webových stránok pre viaceré spoločnosti. domény (pretože domény sú tiež neobmedzené) bez toho, aby ste si museli robiť starosti s nedostatkom úložného priestoru alebo e-mailovými adresami a účtami, ktoré môžete vytvárať, vyvíjať a spravovať prostredníctvom hostenia iPage..

Ponúka iPage hosting mesačné služby alebo iba minimálnu zmluvu?

iPage hosting ponúka mesačné plány predplatného bez akéhokoľvek typu zmluvy, vrátane minimálnych zmlúv. Je však dôležité si uvedomiť, že hosting iPage ponúkne lepšie ceny za dlhšie servisné podmienky.

Ponúka webový server iPage služby Virtual Private Server alebo VPS?

Áno, hosting iPage ponúka služby Virtual Private Server alebo VPS so širokou škálou možností, ktoré sú navrhnuté a navrhnuté tak, aby uspokojili potreby každého zákazníka, bez ohľadu na to, ako jedinečné alebo zložité.

Aké jazyky ponúka zákaznícky servis a technická podpora spoločnosti iPage hosting a ktoré programovacie jazyky podporujú ich služby?

Aj keď je poskytovateľom webhostingových služieb poskytujúci webové stránky z celého sveta, iPage hosting ponúka anglický jazyk iba v oblasti zákazníckeho servisu a technickej podpory. Pokiaľ ide o programovacie jazyky, platforma a služby hostingu iPage podporujú PHP aj Perl.

Kde je iPage hosting so sídlom a kde sú umiestnené jeho dátové centrá?

Aj keď ide o globálnu webhostingovú platformu, iPage hosting má sídlo v Spojených štátoch amerických so sídlom v Burlingtone v štáte Massachusetts. Všetky ich dátové centrá, ktoré sú všetky špičkové, sú tiež umiestnené a prevádzkované v Bostone v štáte Massachusetts, ktorý nie je príliš ďaleko od mesta Burlington..

Má webový server iPage nejaké možnosti distribúcie, ktoré majú k dispozícii?

V závislosti od toho, čo klienti konkrétne hľadajú, ponúka iPage hosting širokú škálu možností ďalšieho predaja pre webhostingové programy, ktoré sú k dispozícii všetkým zákazníkom bez ohľadu na ich konkrétne predplatné alebo typ a veľkosť ich podnikania..

Budú tímy služieb zákazníkom technickej podpory spoločnosti iPage a tímy technickej podpory schopné pomôcť s prevodom existujúceho webu alebo názvu domény na ich služby?

Aj keď tímy služieb zákazníkom technickej podpory spoločnosti iPage a tímy technickej podpory sú schopné pomáhať zákazníkom pri úplnom presúvaní súborov za účelom vlastnej migrácie, nedokážu im však v plnej miere pomôcť počas celého procesu, pretože hostovanie v službe iPage v súčasnosti nemá k dispozícii žiadne špecializované webové stránky. a služby migrácie názvov domén. Tímy zákazníckeho servisu a technickej podpory spoločnosti iPage hosting však budú môcť ponúknuť podporu, fórum a dostatočnú vedomostnú základňu na ďalšiu pomoc počas samotného procesu migrácie..

Aké programy podporuje program iPage hosting?

Domény a servery iPage hostingu podporujú WordPress a Joomla, aj keď v prípade Joomla bude potrebné súbory migrovať osobne a ručne (našťastie pomoc možno rýchlo a ľahko nájsť prostredníctvom tímov služieb zákazníkom a technickej podpory, fór a dostupných online návodov). iPage hosting nepodporuje Magento, ale zákazníci si stále môžu nainštalovať Magento, pretože predpoklady pre inštaláciu Magento sú dostupné na ich platforme. iPage hosting je tiež vhodným hostiteľom pre webové stránky elektronického obchodu, pretože ponúkajú veľa funkcií špecifických pre webové stránky elektronického obchodu, ako napríklad SSL, nákupné vozíky a spracovanie platieb prostredníctvom zabezpečených stránok, ako je PayPal..

Aké druhy platobných možností ponúka spoločnosť iPage a aké druhy platieb akceptujú?

iPage hosting akceptuje hlavné kreditné karty ako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Prijímajú tiež platby prostredníctvom služby PayPal.

Je iPage hosting bezpečný? Aký bezpečný je iPage hosting?

Áno, iPage hosting je veľmi bezpečný a bezpečný na používanie. Hosting iPage ponúka funkciu „rozšíreného zabezpečenia“ pre všetky svoje plány, produkty a služby. Bez ohľadu na to, aký je typ účtu alebo plán predplatného, ​​zákazníci sa nikdy nebudú musieť báť kompromitovania svojich domén, hackerských webových stránok alebo akýchkoľvek iných hrozieb a hrozieb v oblasti kybernetickej bezpečnosti prostredníctvom hostenia iPage..

Poskytne spoločnosť iPage hosťovanie pomalých výpadkov a má záruku dostupnosti?

iPage hosting poskytuje záruky vrátenia peňazí založené na spokojnosti zákazníka, ale výslovne ho neobmedzuje na dostupnosť.

Ako sa iPage hosting porovnáva s inými platformami a poskytovateľmi služieb webhostingu?

V porovnaní s konkurenciou poskytovateľov platformy poskytujúcej webhosting – SiteGround, BlueHost, Arvixe, Inmotion hosting, DreamHost a A2 Hosting – sa hosting iPage porovnáva veľmi dobre, pretože je jedným z najlepšie hodnotených a najlepšie hodnotených poskytovateľov platforiem webhostingu medzi zákazníkmi..

Je možné hostiť webovú stránku, ktorá je obrazovo náročná na hostovaní iPage?

Áno, prostredníctvom hostenia iPage je možné hostiť veľmi vizuálne alebo obrazovo náročné webové stránky, a to vďaka svojej neobmedzenej politike šírky pásma a miesta na disku. Pozri oficiálne stránky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map