Recenzie iPower máj 2020 – ceny a plány hostingu

Aká dobrá je služba iPower Hosting?

iPower Hosting je jedným zo zavedených lídrov v pomoci malým a stredným podnikom uspieť. Ich základný plán zahŕňa neobmedzený priestor a šírku pásma. Okamžite môžete umiestniť blogy, fóra a galérie. Tvorba šablón je jednoduchá a ľahko zostaviteľná. Ich pro plán, ktorý je jedným z najlepších plánov, ktoré ponúkajú, je za rozumnú cenu 5,95 dolárov mesačne. Ak používate iPower Hosting, musíte mať predplatné na celý rok. Ak máte veľkú spoločnosť, možno budete chcieť vyskúšať inú webovú stránku, ktorá vám pomôže podporiť požiadavky webhostingu.


Recenzie iPower 2.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (3 hlasov) Pros

 1. Dobre zaoblený web hosting
 2. Jednoduché použitie
 3. Pridávanie obchodov je jednoduché

Zápory

 1. Pre niektoré plány môže byť potrebný ročný záväzok
 2. Môže chýbať služba Windows
 3. Nie je ideálny pre zložité podniky

ZhrnutieAk hľadáte webhostingovú službu, ktorá vám umožní pracovať na vašom prvom webe, iPower bude pravdepodobne najlepšou stávkou. Aj keď to nie je ideálne pre firmy s rozsiahlym sledovaním, jednoduché a ľahko použiteľné nástroje sú ideálne pre začiatočníkov. Aj keď celoročný záväzok nie je v najlepšom záujme malých podnikov, umožňuje vám oboznámiť sa s ich službami. Support1.5Speed3Features2.5Value2Transparency2

Naša oficiálna recenzia hostenia iPower

Aj keď iPower je jedným z najčastejšie používaných webhostingových serverov, nie je ich problém. Podnikajú od roku 2001 a svoje výrobky predávajú pre malé a stredné podniky. Je to skvelé pre tých, ktorí chcú hostingovú službu pre spoločnosť, ktorá sa práve rozbieha, ale ak hľadáte rozsiahlu webhostingovú službu, možno budete chcieť ísť iným smerom. Ich zjednodušujúci návrh vytvorenia webovej stránky uľahčuje každému prístup k internetu a rozširuje jeho prítomnosť na webe.

Najlepšie vlastnosti iPower Hosting

Aj keď iPower má nejaké problémy s nekonzistentnosťou, snaží sa vylepšiť svoje služby tak, aby riešili sťažnosti zákazníkov. Zvyčajne sa považujú za strednú cestu medzi lacnými a drahými webovými službami a konkurencia je tvrdá. Keď sa snažia držať krok so svojimi konkurentmi, ich lacnejšie plány nemusia stačiť na to, aby držali krok.

Ponúkajú nízke ceny

Jedným z najväčších dôvodov, prečo ľudia používajú iPower, je to, že ich základné plány vás nenechajú zlomiť. Ich úvodné sadzby sú lacné a je ľahké zistiť, kde sú ceny za obnovenie. Za niektoré plány môžete platiť mesačne a ak chcete zaviazať spoločnosť iPower, môžete ušetriť viac peňazí. Ich štartovací plán je základný a prichádza s 5,95 dolárov mesačne, spolu s jednoročným záväzkom. Získate 5 GB miesta na disku, 250 GB mesačných prenosov dát a doménu. Súčasťou základného plánu je e-mailový účet.

Ak sa pozeráte na program Pro, začína sa na 7,95 dolárov mesačne a ponúka neobmedzený priestor na disku, neobmedzený mesačný prenos údajov, neobmedzené domény a 2500 e-mailových účtov. Program Pro Plus začína na 11,99 dolárov a zahŕňa všetko v pláne programu a obsahuje tri bezplatné adresy URL a neobmedzené e-mailové účty. Pri inovácii sa plány stávajú drahšie, najmä ak budete používať systém Windows. Program Windows Pro začína na 83,40 dolárov ročne a získate bezplatnú adresu URL, 25 domén, 1 000 e-mailových účtov, neobmedzené úložisko a ďalšie funkcie.

Balíky VPS

iPower má tiež k dispozícii balíčky VPS založené na Linuxe. Ich balík VPS Basic začína na 24,99 dolárov mesačne, vrátane adresy URL, 1 GB pamäte RAM, 40 GB úložného priestoru, 1 TB mesačných prenosov dát a neobmedzeného množstva e-mailov. Ak hľadáte vyšší plán, jeho najobsiahlejší plán zdieľaného hostenia je 79,99 dolárov mesačne. Získate 8 GB RAM, 120 GB úložného priestoru, 4 TB mesačných prenosov dát a ďalšie neobmedzené možnosti. Aj keď je to jeden z drahších balíkov, v dlhodobom horizonte to môže byť dokonca všetko.

Jednoduchá inštalácia WordPress

WordPress je jedným zo základných prvkov webovej stránky a spoločnosť iPower uľahčuje inštaláciu WordPress na vašu webovú stránku. Program WordPress môžete nainštalovať na štandardný server so systémom Linux alebo sa zaregistrovať prostredníctvom spravovaného hostiteľského servera WordPress. Každý program má rôzne ceny a plán začiatočníka WP je 3,75 dolárov mesačne. Zahŕňa bezplatnú adresu URL, prispôsobený ovládací panel, predinštalované motívy a doplnok. Stránka zálohuje údaje každý deň a pre začiatočný plán existujú mesačné prenosy údajov, úložisko a e-mailové účty.

Ak hľadáte iný plán, balík WP Essentials začína na 6,95 dolárov mesačne a prináša rýchlu jazdu. Špičkový bezpečnostný balík a špecializovaná podpora zákazníkov ho robia jednou z lepších možností. Keďže iPower je navrhnutý špeciálne na inštaláciu WordPress, jeho inštalácia vyžaduje veľa práce. Obsahuje všetko, čo potrebujete na spustenie svojej webovej stránky a vytvorenie svojich stránok a príspevkov. Je to vynikajúca voľba pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s programom WordPress alebo zostavovaním webových stránok.

Nevýhody iPower Hosting

Aj keď s iPower vynikajú niektoré problémy, nie je to dokonalé, ale je možné ich opraviť. Možno nebudete chcieť tráviť príliš veľa času zameraním sa na tento web, ale je lepšie mať predstavu o niektorých oblastiach, ktoré môžu prísť krátke..

Nastavenie webovej stránky

Jednou z najväčších nevýhod aplikácie iPower je jej nastavenie. Zahrnutý je poplatok 10 dolárov, ktorý vás môže upútať, ak nebudete venovať pozornosť. Ak chcete zvýšiť bezpečnosť, môžete do ochrany súkromia domény pridať ďalších 9,99 dolárov ročne, čo zvyšuje celkové náklady. Odstráni vaše kontaktné informácie z webovej stránky. Akonáhle to prejdete, vstúpite na stránku s potvrdením, na ktorej sú dva doplnky už odhlásené. Ak ich nechcete (automatizovaný nástroj denného zálohovania a zabezpečenia), zobrazí sa otázka, či chcete získať certifikát SSL, ochranu súkromia domény a ďalšie možnosti..

Počas navigácie v tejto rukavici to môže byť nepríjemné a bolestivé. Ak chcete získať certifikát SSL, je to 49,99 dolárov ročne, čo je lacnejšie ako ponuka iných balíkov. Je ťažké absolvovať proces nastavenia, najmä ak neviete, čo máte robiť alebo hľadať pri nákupe. Je to komplexný systém, ktorý má k dispozícii takmer príliš veľa možností, ale ponúka veľa projektov WordPress. Akonáhle sa dostanete cez všetky informácie o platbe, je to odtiaľ ľahšie. Vyžaduje to trpezlivosť a veľa čítania.

Zákaznícky servis

Ak musíte zavolať na zákaznícky servis, možno budete čakať niekoľko minút. Aj keď niekto odpovie v priebehu niekoľkých minút, nie je čakacia lehota. Mohli by ste teda na niekoho minúť až pol hodiny, ale nikdy by ste to nevedeli. Zástupcovia môžu byť informovaní o svojich produktoch, nemusia však vedieť niektoré odpovede. Aj keď každý zástupca oddelenia služieb zákazníkom nebude vedieť všetko, môže vás priniesť aspoň k správnej osobe a priamo vás spojiť. Nie je to najhorší zákaznícky servis a mohlo by to byť nitovanie.

Linux Bias

iPower ponúka iba servery napájané systémom Linux, čo sťažuje hosťovanie Windows. Aj keď sa môžete rozhodnúť používať hosting Windows, mali by ste byť pripravení minúť viac peňazí. Ak to nie je problém, pri nastavovaní svojich webových stránok sa nebudete musieť obávať. Ak však chcete používať systém Windows, mali by ste radšej používať iný hostingový server, ktorý vás nebude stáť pri vytváraní webovej stránky za ruku a nohu..

Spodný riadok

Ak práve začínate zostavovať web, iPower nie je tou najhoršou voľbou. Funguje to dobre s WordPress, čo uľahčuje uverejňovanie blogov a obsahu. Ak však chcete webhostingový server, možno budete chcieť ísť iným smerom. Zdá sa, že najväčší problém pochádzajú od ľudí, ktorí vedia, čo by mal byť webový hostiteľ schopný, a zdá sa, že iPower nemá funkcie na podporu týchto skúsených používateľov. V súvislosti s ich zákazníckym servisom sa vyskytli sťažnosti, ale to by vás nemalo odradiť od ich používania.

Ak ste väčšia spoločnosť, môžete sa zamerať na inú webhostingovú službu, ktorá vám môže poskytnúť všetko, čo potrebujete. Aj keď je iPower schopný, nemusia ovládať veľké webové stránky. Urobia to, ale ak sa necítite, že by ste sa pri registrácii mohli zaviazať k celoročnému záväzku, možno budete chcieť hľadať inde. Ak chcete, aby hostiteľská služba zvládla akékoľvek produkty WordPress, iPower je vynikajúcou voľbou, pretože poskytuje všetko, čo potrebujete od WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map