Recenzie JaguarPC máj 2020 – Hosting cien a plány

Čo je to JaguarPC Hosting?

JaguarPC je súkromná hostingová spoločnosť v Colorade založená v roku 1998. Ponúkajú rôzne zdieľané, cloudové a VPS hostingové plány pre rôzne obchodné potreby. JaguarPC má servery v Colorado Springs, Atlante, Chicagu, Dallase, New Yorku a Spojenom kráľovstve. V priebehu obdobia od konca dvadsiateho storočia do druhého storočia spoločnosť JaguarPC získala množstvo menších hostingových spoločností, ako sú Hostingzoom, Wowvps a Devpond..


Aký dobrý je JaguarPC Hosting?

JaguarPC vykazuje konzistentný a pôsobivý rast rok čo rok od svojho vzniku. Vďaka častým investíciám do svojej siete a hardvéru sa priblížili k 100% záruke dostupnosti. Ale zatiaľ čo ich zdieľané plány hosťovania sú väčšinou za konkurenčné ceny, niektorí používatelia môžu zistiť, že iné spoločnosti poskytujú viac funkcií za dolárovú hodnotu..

Pozri oficiálne stránky Recenzie JaguarPC 3.1 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Podpora pre Windows a Linux Hosting
 2. 100% záruka dostupnosti
 3. Rozsiahle zdroje podpory
 4. Balíky vrátane

Zápory

 1. Prísne podmienky zrušenia
 2. Nie je to najkonkurencieschopnejšia hodnota

Support3Speed3.5Features3Value3Transparency3

Naše oficiálne hodnotenie hostingu JaguarPC

Ak je pre vás hosting s menšou súkromnou spoločnosťou dôležitý, JaguarPC patrí medzi najlepšie na trhu. S takmer dvoma desaťročiami skúseností s hosťovaním nie sú nováčikmi. Okrem toho ich dohoda o úrovni služieb zahŕňa 10-násobnú kompenzáciu za každú hodinu prestojov, ktoré zažívajú vaše stránky. Ak však chcete porovnávať funkcie, ako sú miesto na disku, ukladanie e-mailov a domény dolár za dolár, JaguarPC nemá dostatok hostiteľov..

Najlepšie vlastnosti JaguarPC Hosting

JaguarPC sedí priamo na zvonovej krivke na mnohých oddeleniach, ale majú niekoľko zmienok, ktoré stojí za zmienku, ako aj na miestach, kde skutočne žiaria.

Podpora pre Windows a Linux

Ak nie ste silne lojálni k jednému operačnému systému oproti druhému, pravdepodobne to pre vás nebude znamenať malý rozdiel. Skutočnosť, že JaguarPC ponúka obidve možnosti, však ukazuje, že sú technicky náročné a investujú do vybavenia.

100% záruka dostupnosti

JaguarPC ponúka to, čo môže byť najlepšou zárukou dostupnosti v celom webhostingovom priemysle. Za každú hodinu výpadku, ktorú vaše webové stránky zažívajú, JaguarPC vám vráti 10-násobok nákladov za túto hodinu. A s takým rizikom drahých stávok, JaguarPC odvádza skvelú prácu, aby sa ubezpečil, že tieto kompenzácie často nemusia rozvetvovať. JaguarPC má za posledných pár rokov v priemere 99,98% dostupnosti, čím sa zaraďuje medzi najspoľahlivejšie webhostingové spoločnosti v odbore, ako je Dreamhost, A2 Hosting a SiteGround..

Šesť dátových centier, päť v USA.

JaguarPC má viacero dátových centier: päť v Spojených štátoch a jedno v Spojenom kráľovstve. Toto dáva podnikom možnosť hosťovania svojich webových stránok na serveri v ich regióne, čo je potenciálne prospešné pre podniky, ktoré slúžia predovšetkým miestnym zákazníkom. Dokazuje to tiež, že sieťová infraštruktúra JaguarPC je expanzívna – niečo, čo sa zvyčajne vyznačuje rýchlosťou načítania stránky.

Živý chat + telefonická podpora + Rozsiahle fóra pomoci pre používateľov

JaguarPC venoval značné zdroje na vybudovanie svojej zákazníckej podpory. Zákazníci majú nielen nepretržitý prístup k živému chatu, telefonickej podpore a predaju e-mailov, ale sú k dispozícii aj aktívne fóra používateľov a výukové programy pre svojpomoc. To znamená, že najbežnejšie problémy, s ktorými sa ich zákazníci stretávajú, sú jasne indexované a prehľadateľné, čo vás ušetrí od toho, aby ste museli prekonávať problémy s dosahovaním podpory zákazníkov. Väčšina ich zákazníkov navyše uvádza, že sú spokojní s úrovňou podpory, ktorú ponúkajú, a rýchlosťou, s akou sa ich problémy riešia.

Veľké zadarmo a pár upsells

Dokonca aj základné plány JaguarPC zahŕňajú bezplatné denné zálohy, použitie SSL, prevody, tvorbu stránok, filter nevyžiadanej pošty, ochranu hesiel a správu DNS. Toto je veľmi rozsiahly zoznam a prispieva k čistému a sviežemu procesu odhlásenia, ktorý vás neznepokojuje s predzvesťou..

Nevýhody JaguarPC Hosting

Numberswise, not not Greatest Bang for Buck

Aj keď JaguarPC ponúka skvelé služby a presvedčivú záruku dostupnosti, ich balík nie je zvlášť konkurencieschopný, ak by ste si chceli rozobrať svoje služby od jedného dolára k druhému. Hosting gigantov ako HostGator a GoDaddy ponúka rovnaké špecifikácie a lacnejšie zadarmo. V porovnaní s ostatnými menšími hráčmi ich vynikajú vynikajúce miesta ako SiteGround a A2 Hosting v zákazníckych službách alebo rýchlostných oddeleniach. Ak sa skutočne zaujímate o rozťahovanie svojich peňazí, pokiaľ ide o konkrétne súbory funkcií, môže JaguarPC jednoducho zaostať..

Prísne podmienky zrušenia

Aj keď je to pochopiteľné, JaguarPC neponúka najsympatickejšiu politiku zrušenia. Po uplynutí štandardnej 30-dňovej záruky vrátenia peňazí si uvedomte, že za zrušenie nedostanete veľa peňazí. Nenahradia vám ďalšie poplatky za služby, napríklad registráciu názvu domény, iba vám vrátia poplatky za hosťovanie. Do dátumu zrušenia nevracajú nič – čo znamená, že vrátenie prostriedkov nebude úmerné. Formulár na zrušenie nájdete v cPaneli a na hlavnom paneli účtu správcu.

Spodná čiara

JaguarPC ponúka to, čo je pravdepodobne najlepšia dohoda o úrovni služieb v hostiteľskom priemysle po dobu prevádzkyschopnosti. Okrem toho sú spoľahlivé, priateľské, za mierne ceny a ponúkajú jasnú cestu k zväčšeniu vášho plánu hostenia. To všetko sú vynikajúce dôvody pre hosťovanie vašich stránok s JaguarPC. Pri hodnotení súbežne s niektorými ďalšími veľkými hráčmi je však JaguarPC ľahko zatienený. Je ťažké získať celkom rovnako jazzové informácie o náhradách za prevádzkovú pohotovosť, ako by ste mohli vedieť o bleskoch s vysokou rýchlosťou alebo o neuveriteľnom zákazníckom servise. A ak je to všetko o hodnote ich služieb v dolároch, potom firemní hostitelia zakaždým vyhrá. Ale JaguarPC je solídny a spoľahlivý hostiteľ, ktorý by sme radi odporučili – ak ich balíky ponúkajú všetko, čo potrebujete, za cenu, ktorú ste radi zaplatíte, potom máme pocit, že budete s ich službami spokojní..

Zobraziť ďalšie funkcie

Otázky a odpovede JaguarPC

1. Kedy sa spoločnosť začala?

Greg Landis chcel vytvoriť spoločnosť, ktorá ponúka poskytovateľ internetových služieb a webhostingové služby, ktoré vynikajú od ostatných, a to z jedného dôvodu: výnimočný servis a podpora. V roku 1998 sa narodil počítač Jaguar PC a rýchlo sa rozrástol z operácie jedného človeka na popredného poskytovateľa, ktorý hostil viac ako 300 000 domén. V roku 2010 spoločnosť presťahovali z Houstonu do Colorado Springs, kde má teraz sídlo.

2. A čo dátové centrá?

JaguarPC ponúka štyri rôzne dátové centrá, z ktorých všetky ponúkajú najvyššiu úroveň kvality a technológie. Tri dátové centrum so sídlom v USA v Atlante, Denveri a Houstone ponúka podnikové klietky, Row1-2 JPC, elegantnú kabeláž a ďalšie káble a prepínače zo starej klietky. Zariadenia sú zabezpečené nepretržitým monitorovaním videa a ozbrojenou bezpečnosťou a je možné do nich vstúpiť iba s bezpečnostnou previerkou, ktorá zahŕňa bezdotykové karty a biometrické ručné skenery v Atlante a biometrický ručný prístup v Houstone. Zariadenia sú dobre udržiavané s pokročilými zdrojmi chladenia a energie a prístupom k viac ako 100 dopravcom.

 V dátovom stredisku vo Veľkej Británii poskytuje JaguarPC funkčné a spoľahlivé dátové centrum pre kolokáciu s priestorom pre jednotlivé servery aj pre plné skrinky. Dátové centrum úrovne 3 zaisťuje 99,982 percentnú dobu prevádzky s aktívnym zabezpečením 24/7 a miestnou rozvodňou.

3. Aký je zákaznícky servis Jaguar PC??

JaguarPC ponúka svojim zákazníkom množstvo rôznych spôsobov, ako osloviť spoločnosť, od aktívnych účtov sociálnych médií na Facebooku a Twitteri, kde komunikujú so zákazníkmi a zdieľajú informácie o všetkých možných situáciách, s ktorými sa zákazníci môžu stretnúť. Majú blog, ktorý ponúka ukazovatele, ktoré budete potrebovať vedieť pri výbere webhostingovej spoločnosti, spolu s podrobnosťami o spoločnosti a niektorých jej programoch a službách. Na fóre komunity môžu zákazníci diskutovať s ostatnými a hľadať informácie o svojej situácii a živé stránky o stave siete hovoria o akýchkoľvek problémoch s prestojmi. Databáza znalostí obsahuje články o mnohých najbežnejších problémoch, s ktorými sa zákazníci stretávajú.

Technická podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, s telefonickou podporou v USA a Kanade, ako aj medzinárodnými zákazníkmi, ako aj live chat a systém lístkov.

Aj keď sa pýšia vynikajúcou podporou, mnohí zákazníci zistili, že nedostanú dosť času na odpoveď, v ktorý dúfajú, od JaguarPC, pričom niektorí zákazníci poznamenávajú, že na získanie vstupeniek to trvalo 15 až 25 hodín. , Keď sa vaša spoločnosť spolieha na to, že je váš web funkčný, môže dôjsť k takémuto výpadku, ktorý môže mať nepriaznivý vplyv na váš konečný výsledok..

Niektorí zákazníci oznámili vynikajúci zákaznícky servis, obnovenie prevádzkyschopnosti stránok v priebehu niekoľkých minút, zatiaľ čo iní poznamenali, že ich stránky boli celé hodiny mimo prevádzky bez akejkoľvek odozvy..

4. Aké druhy zdieľaných plánov ponúka Jaguar PC??

JaguarPC ponúka celý rad hostingových plánov. Zdieľaný hosting cPanel obsahuje inštalácie jedným kliknutím pre rôzne aplikácie, ako sú WordPress, Joomla, Drupal, Ruby on Rails, Python PHP5 a Coppermine. Majú tri rôzne spoločné plány, všetky s riadenou službou.

 • Súkromný hosting (3,97 dolárov mesačne na 36-mesačnú zmluvu): 35 GB priestoru SSD, 100 GB šírky pásma, 25 celkových databáz MySQL, e-mail a FTP účty kombinované.
 • Webhosting (6,97 dolárov mesačne na 36 mesačnú zmluvu): 75 GB voľného miesta na disku SSD, 1 000 GB šírky pásma a prenosu dát a celkovo 100 kombinovaných databáz MySQL, e-mailov a FTP účtov. Tento plán obsahuje 100 parkovaných domén, denné zálohy, zabezpečený prístup SSL, RV Sitebuilder a Softaculous. Získate tiež CloudFlare, certifikát SSL, LiteSpeed ​​a Spam Expert. Nastavenie je pre tento účet bezplatné.
 • Obchodné hosťovanie (24,94 dolárov mesačne na 36 mesačnú zmluvu): 125 GB úložného priestoru SSD, 5 000 GB šírky pásma a neobmedzené databázy MySQL, e-mailové a FTP účty a parkované domény. Servery sú čiastočne dedikované a zahŕňajú LiteSpeed ​​spolu so všetkými výhodami plánu hostenia webu. Získate vyhradenú IP adresu, premuim RapidSSL, bezplatné nastavenie a jednu zahrnutú registráciu doménového mena.
5. Podporuje server JaguarPC dedikované servery?

Dedikované servery JaguarPC ponúkajú 99,999-percentný čas prevádzkyschopnosti s 10x dohodou o úrovni služieb. Ponúkajú štyri rôzne plány, z ktorých všetky majú prístup s oprávnením root, 10 Mbps nemeranú šírku pásma, vzdialený reštart, neobmedzenú odchádzajúcu komunikáciu. Existuje platforma na vývoj webových stránok a aplikácií a máte možnosť implementovať vlastné jadrá.

 • Intel Xeon E3-1230v2 (začína na 127 USD mesačne): 4x DDR3 RAM RAM 4 GB, 2 × 500 GB pevného disku.
 • Intel Xeon E3-1230v5 (začínajúci na $ 167 / mesiac): 8 MB vyrovnávacia pamäť s 4x Cores, 16 GB ECC RAM, 2x 1 TB pevný disk.
 • Intel Xeon E5-2620v3 (začínajúci na 227 USD mesačne): 15 MB vyrovnávacej pamäte s 6x jadrom, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD a 1x 1 TB SATA pevný disk.
 • 2x procesor Intel E5-2620v3 (začína na 267 USD mesačne): 15 MB vyrovnávacej pamäte s 6x jadrom, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD a 1x 1 TB pevného disku Sata.
6. Ponúka spoločnosť JaguarPC hosťovanie predajcu?

Predajcovia JaguarPC oceňujú mnoho riešení, ktoré spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom.

V USA a Spojenom kráľovstve existujú štyri rôzne plány pre maloobchodníkov, pričom oba programy ponúkajú množstvo neobmedzených funkcií, ako je napríklad šírka pásma, ďalší účet, e-mailové adresy, databázy a účty FTP. Všetci predajcovia majú aj nasledujúce výhody:

 • Je povolený nadmerný predaj
 • Vlastné menné servery
 • CloudLinux a Litespeed
 • Rapid SSL zadarmo
 • Doména pre život
 • Migrácia až pre 25 účtov
 • Hlavné účty, účty domén a predajcov SSL
 • RVSiteBuilder
 • R1Soft Daily Backups

Najväčší rozdiel na úrovni účtov spočíva v tom, že napríklad účty predajcov najvyššej úrovne v USA a Spojenom kráľovstve získajú napríklad zľavu 20% na ďalší predaj VPS a dedikovaných serverov..

V USA predstavuje RZ1 11,21 USD mesačne, keď platíte tri roky; RZ2 stojí 14,96 dolárov mesačne za trojročný predplatený program; RZ3 je 22,46 USD mesačne s trojročným predplateným programom a RZ4 stojí 29,96 dolárov mesačne, ak platíte tri roky vopred..

7. Ponúka JaguarPC hosting VPS?

VPS hosting v JaguarPC zahŕňa podporu pre rudy Windows, CentOS, Debian, Suse a Fedora na štyroch rôznych plne spravovaných plánoch.

 • 1 (27 dolárov mesačne na 12-mesačnom predplatnom pláne): 30 GB miesta na disku, 1,5 GB RAM, 2 jadrá, 10 TB šírky pásma, bez nastavovacieho poplatku.
 • 2 (47 dolárov mesačne na 12-mesačnom predplatnom pláne): 60 GB miesta na disku, 3 GB RAM, 2 jadrá, 15 TB, bez nastavovacieho poplatku.
 • 3 (67 dolárov mesačne na 12-mesačnom predplatnom pláne): 90 GB miesta na disku, 4 GB pamäte RAM, 3 jadrá, šírka pásma 20 TB a žiadny nastavovací poplatok.
 • 4 (97 dolárov mesačne na 12-mesačnom predplatnom pláne): 120 GB miesta na disku, 6 GB RAM, 4 jadrá, šírka pásma 25 TB a žiadny nastavovací poplatok.

Tieto plány zahŕňajú neobmedzené domény, e-mail, databázy MySQL a FTP účty a vstupnú šírku pásma. Zákazníci navyše získajú CloudFlare, dve vlastné adresy IP, prístup root a admin na vzdialenú plochu, denné zálohy a ovládací panel – výber z cPanel, WHM alebo Plesk.

8. Mám záujem o cloud hosting – nájdem to na JaguarPC?

JaguarPC ponúka deväť rôznych cloudových hostingových plánov, s najmenšou od 32 USD mesačne a ponúka 2 jadrá, 20 GB miesta na disku, 1 GB pamäte, 5 TH šírku pásma, 1 VE a 2 IP adresy. , Cloud 9 na druhej strane poskytuje 12 jadier, 370 GB miesta na disku, 16 GB pamäte, šírku pásma 30 TB, 8 VE a 8 IP adries.

9. Aká je ich prevádzková doba?

Vo väčšine spoločností poskytujúcich hosting v celom odvetví je zaručená dostupnosť 99,9 percenta, čo znamená, že v ktoromkoľvek danom mesiaci je vaša stránka mimo prevádzky o niečo menej ako 45 minút. Z tohto dôvodu existuje pomerne málo spoločností, ktoré, ak zaručia dostupnosť, sa budú držať tohto percenta; rovnako ako by sme radi vedeli, že naše webové stránky nikdy, nikdy nepadnú, to nie je vždy technológia. JaguarPC však ponúka niekoľko rôznych záruk, pričom na niektorých miestach svojej webovej stránky uvádza, že poskytuje 99,999-percentnú záruku, zatiaľ čo v podmienkach služby je uvedená záruka 100-percentnej dostupnosti siete, čo znamená, že všetky smerovače, prepínače a káble budú funkčné 24/7, pokiaľ nie je naplánovaná údržba. V ich dohode o úrovni služieb sa uvádza, že 100-percentná doba prevádzkyschopnosti nezahŕňa softvér na vašom serveri, zlyhanie hardvéru, služby alebo démonov..

Ak dôjde k výpadku siete, zákazníci dostanú 1 000% prestojov. To znamená, že ak je sieť mimo prevádzky jednu hodinu, získate kredit na desať hodín prestojov. Vaša mesačná platba sa vydelí počtom dní v mesiaci a 24 hodín denne, aby ste dostali presný kredit. Ak chcete získať kredit, musíte do siedmich dní predložiť lístok vrátane čísla lístka z pôvodného vydania, ktoré je uvedené v žiadosti.

10. Ponúka JaguarPC záruku vrátenia peňazí?

Ak ste zákazníkom zdieľaného hostingu v spoločnosti JaguarPC, máte nárok na 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. Toto nie je najdlhšia v tomto odvetví, ale určite presahuje 30-dňovú záruku, ktorú ponúka mnoho ďalších spoločností. Ako je však štandardné, záruka zahŕňa iba poplatky za hosťovanie, nie náklady na nastavenie, licencie, registrácie domén alebo iné doplnky. Nemáte nárok ani na kolokáciu ani na dedikované servery.

11. Môžu pomôcť s pohybom mojej webovej stránky?

Mnoho zákazníkov má radosť zo služieb, ktoré dostali pri presúvaní svojich stránok z jedného hostiteľa na server JaguarPC, pričom si všimla, že spoločnosť zabezpečila bezproblémový prechod, a to aj vtedy, keď tieto weby neboli ovládané pomocou nástroja cPanel. Toto je skvelá správa, pretože mnoho hostiteľských spoločností vám pomôže, len ak presúvate jednu stránku cPanel na inú. Migrácia nie je bezplatná vo všetkých plánoch, ale je zahrnutá v hostiteľských plánoch VPS a Cloud, ako aj v niektorých zdieľaných a vyhradených serverových plánoch..

12. Má JaguarPC dobré rýchlosti načítania stránky?

JaguarPC nehovorí o žiadnych „horúcich“ rýchlych rýchlostiach, ako mnoho iných hostingových spoločností, m, ale servery SSD a integrácia CloudFlare, ako aj mnoho ďalších komponentov, pomôžu pomerne rýchlo zrýchliť načítanie stránky, a Na rozdiel od iných spoločností je JaguarPC veľmi spoľahlivý a konzistentný pri udržiavaní týchto pevných rýchlostí. S toľkými návštevníkmi webu, ktorí očakávajú okamžité načítanie webových stránok, zaistenie toho, aby vaše načítanie rýchlo bolo kľúčom k vášmu online úspechu.

13. Čo odlišuje spoločnosť JaguarPC od konkurencie?

JaguarPC má solídny súbor riadených plánov a neúčtuje si poplatok za rameno a nohu, na rozdiel od iných spoločností ponúkajúcich spravované plány. Poskytujú jasnú cestu na aktualizáciu vášho plánu s rastom vašej webovej stránky a poskytujú trvalo spoľahlivú podporu na každej úrovni. Plány obsahujú širokú škálu funkcií a spoločnosť je aj po takmer 20 rokoch stále v prevádzke a prevádzkuje tá istá osoba, ktorá ju začala – tento druh dlhovekosti a vášne je v týchto dňoch zriedkavý.

14. Aké sú nevýhody hostingu s JaguarPC?

Existuje len niekoľko perfektných hostingových spoločností – negatívne recenzie môžu často prevážiť pozitívne recenzie v mnohých rôznych odvetviach. Ako už bolo povedané, negatívne recenzie JaguarPC sa často točia okolo času odozvy ich zákazníckej podpory.

Nemajú veľa dôsledností pri propagácii svojich prevádzok, pričom na svojich webových stránkach uvádzajú rôzne percentuálne podiely na viacerých miestach.

Aké sú výhody hostingu s počítačom Jaguar?

Hosting s JaguarPC otvorí dvere spoločnosti, ktorá zaručuje neslýchané percento dostupnosti a podporuje ich mimoriadne veľkorysou zárukou. Spoločnosť kladie spokojnosť klienta na prioritu a poskytuje aj 45-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Poskytujú okamžité nastavenie, pomoc pri migrácii webových stránok a zákaznícku podporu na všetkých úrovniach, aby sa zaistilo, že vaše stránky rýchlo vstanú a neustále zostanú v prevádzke..

Viac na JaguarPC.com

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map