Recenzie Mochahostu máj 2020 – Hosting cien a plány

Aká dobrá je hostenie Mochahostu?

Zatiaľ čo Mochahost má svojich fanúšikov – a kritikov – sú už roky a majú veľa zákazníkov.


Sú pre vás vhodné?

Pri stanovovaní cien na spodnej hranici (od pouhých 1,95 dolárov), percentuálnom podiele na záruke 100% a rýchlosti, Mochahost stojí za to sa pozrieť, či je na vašom zozname..

Pozri oficiálne stránky Recenzie Mochahost 2.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (8 hlasov) Pros

 1. Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku
 2. Jednoduché vytváranie webových stránok
 3. 180-dňová bezriziková záruka
 4. Doživotná záruka na zľavu
 5. 100% záruka dostupnosti
 6. Celoživotné bezplatné doménové meno

Zápory

 1. Reklama je trochu vágna
 2. Menej možností hostenia ako väčšina
 3. Žiadne integrované možnosti zálohovania
 4. Ovládací panel náklady navyše
 5. Zahraničná podpora
 6. Niekoľko zlých recenzií

Support2Speed2.5Features2.5Value2Transparency2.5

Naše oficiálne hodnotenie hostenia Mochahost

Mochahost je poskytovateľom hostingu, ktorý bol založený v roku 2002. To ich stavia do podnikania už viac ako 14 rokov. Na povrchu je Mochahost solídnym hráčom a konkurenciou v oblasti webhostingu. Existuje však niekoľko ľudí, ktorí by mohli povedať inak. Ako môžete vidieť v nižšie uvedených používateľských recenziách, tí sa veľmi nezaľúbia.

Odporúčame SiteGround ako podobnú alternatívu s úžasnou podporou a nízkymi nákladmi.

Najlepšie vlastnosti Mochahost Hosting

Ruky nadol, existuje niekoľko funkcií, ktoré Mochahost poskytuje ľuďom, ktorí sú úplne jedinečné. Samotná funkcia nie je jedinečná, ale spôsob, akým ju ponúka.

1. Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku

Mochahost ponúka neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku vo všetkých svojich hostingových plánoch. Aj keď to nie je úplne ojedinelé, je to vždy príjemné vidieť, pretože mnohí poskytovatelia hostingu neponúkajú neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku. Niektorí sú vinní za to, že na tieto dve metriky vložili obmedzenia. Ak sa o to nebudete musieť starať, zaistí sa, že používatelia nikdy nedostanú chybu „prekročená šírka pásma“.

2. Ľahký Tvorca webových stránok

Štandardnou vlastnosťou je aj schopnosť vytvárať webové stránky ľahko pomocou softvéru WYSIWYG – a nie každý poskytovateľ webhostingu to ponúka. WYSIWYG je skratka pre „Čo vidíte, je to, čo dostanete.“ Inými slovami, na vytvorenie svojho webu nemáte vôbec žiadne znalosti v oblasti kódovania. Je to vizuálny editor a vaše webové stránky budú zostavené a rozmiestnené tak, ako vidíte na obrazovke pri ich prestavbe – všetko kódovanie je postarané o vás.

3. 180-dňová bezriziková záruka

To je určite funkcia, ktorá vzbudila môj záujem. Nie každý poskytovateľ hostingu ponúka úplnú šesťmesačnú záruku vrátenia peňazí. Ak si prečítate ďalšie podmienky služby, znamená to, že môžete zrušiť do prvých šiestich mesiacov, ale nedostanete úplnú 100% refundáciu. Namiesto toho dostanete pomernú náhradu. Po šiestich mesiacoch nebudete mať nárok na vrátenie všetkých prostriedkov. Na to určite nezabudnite.

4. Doživotná záruka na zľavu

Toto je jedinečná funkcia. To znamená, že vaša cena sa nikdy nezmení. Ak sa zaregistrujete so zľavou, budete vždy za túto cenu – nikdy na vás nezvýšia svoje ceny. Práve teraz to znamená, že si môžete zaregistrovať svoj najdrahší plán za menej ako 2 doláre mesačne. Keby ste si ponechali Mochahosta ako svojho poskytovateľa hostingu, znamenalo by to, že nikdy nebudete platiť viac ako dva doláre mesačne – nikdy.

5. 100% záruka dostupnosti

To je tiež jedinečné v budúcnosti. Každý iný poskytovateľ hostingu, ktorého som kedy videl, má nanajvýš 99,9-percentnú záruku dostupnosti. Mochahost ponúka 100% záruku dostupnosti. V rámci tejto záruky vám odplatia bezplatný hosting, ak niekedy zistíte, že vaše webové stránky sú nefunkčné. Je zaujímavé, že nemajú stránku so stavom servera, ktorá vám oznámi, či sa vyskytli technické problémy alebo nie. V oboch prípadoch ide o funkciu, ktorú nikde inde nevideli.

6. Celoživotné bezplatné doménové meno

Keď sa zaregistrujete pre názov domény, stojí to okolo 15 dolárov ročne. S Mochahostom však získate doživotné bezplatné doménové meno. Inými slovami, nielenže získate bezplatné doménové meno, ktoré môžete začať, ale Mochahost ponúka platiť poplatok za hosting doménového mena rok čo rok..

Nevýhody hostingu Mochahost

Lákavé, ako to môže znieť Mochahost, je niekoľko vecí, v ktorých sme ich našli.

1. Reklama je trochu vágna

Ako je uvedené v 180-dňovej bezrizikovej záruke vyššie, musel som sa ponoriť do zmluvných podmienok, aby som zistil, čo znamená „bezrizikové“.

Áno, ak sa vám služba nepáčila do 180 dní, môžete získať svoje peniaze späť – hoci je to ohodnotené.

Ak chcete získať úplnú náhradu, môžete to získať, ale do 30 dní – a musíte sa rozhodnúť pre túto možnosť.

Vyzeralo to, akoby ich reklama bola vágna alebo klamlivá vzhľadom na to, že väčšina poskytovateľov webhostingu takúto funkciu nemá.

2. Menej možností hostenia ako väčšina

Nebol som si istý, či to mám dať ako profík alebo proti. Aj keď majú menej možností hostenia ako väčšina, čo je pre väčšinu postačujúce. Majú šesť možností systému Linux a šesť možností systému Windows – z väčšej časti to môže uspokojiť to, čo ľudia hľadajú.

3. Žiadne integrované možnosti zálohovania

To tiež vyžadovalo nejaký ďalší výskum, aby to zistili. Mochahost nezálohuje svoje údaje, ale nie pre potreby zákazníka. Jediné použitie v prípade núdze.

Inými slovami, ak by ste s nimi hostili, museli by ste zistiť svoje vlastné riešenie zálohy.

V roku 2019 to nie je dosť dobré.

4. Ovládacie panely Dodatočné náklady

Ten sa cítil, akoby sa vás Mochahost snažil ponoriť a namočiť. Pokiaľ ide o výber ovládacieho panela, majú k dispozícii najvyšší výber, ale nie sú zadarmo.

Používatelia systému Linux majú viac možností ako používatelia systému Windows, pretože si môžu vybrať z programov cPanel, Easy Web Panel, WHM a Plesk.

Používatelia Windows sú prilepení na Panel webových stránok a Plesk Panel, majúc na pamäti, že Plesk stojí viac.

5. Zahraničná podpora

Nepáčilo sa mi, že väčšina ich podpory sa nachádza v Belgicku. Aj keď majú vedomosti, mali by byť založené na USA – najmä vzhľadom na to, že ich dátové centrum sa nachádza v Chicagu v Spojených štátoch.

6. Niekoľko zlých recenzií

Čítal som niekoľko zlých názorov týkajúcich sa Mochahost online. Keby to bola len jedna alebo dve recenzie, ľahko by som to mohol označiť nespokojným zamestnancom alebo niečím v tomto zmysle.

Keď však na niekoľkých rôznych stránkach uvidíte niekoľko zlých recenzií, začnete sa pýtať, čo sa deje v zákulisí.

Spodná čiara

Na povrchu sa Mochahost javí ako solídny poskytovateľ webu. Keď sa však ponoríte a stanete sa zákazníkom, príbeh sa zdá zmeniť. Zdá sa, že naša skúsenosť sa líši od recenzií – nebolo to všetko také zlé. Samozrejme, robili sme to iba na účely kontroly, ale mali sme skúsenosti so zákazníkom. Páčilo sa nám, že služba bola v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni a zdalo sa, že sú rýchlejší, ako tvrdia niektoré recenzie.

Skoro sa mi zdá, že v tom istom okamihu neboli takí dobrí, ale zdá sa, že vyčistili svoj čin, čo je dobré vidieť.

Zobraziť ďalšie funkcie

Viac na Mochahost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map