Recenzie Myhosting.com máj 2020 – Hosting cien a plány

Recenzie Myhosting.com máj 2020 – Hosting cien a plány

Recenzie Myhosting.com máj 2020 – Hosting cien a plány

Contents

Aký dobrý je hosting Myhosting.com?

MyHosting.com je súkromná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na služby hostenia webových stránok. Ich dosah sa rozširuje do celého sveta a poskytuje služby v 180 krajinách. Poskytujú rôzne služby vrátane doménových mien, služieb VPS a mnohých ďalších služieb. Ich hosting balíčky poskytujú širokú škálu možností pre každého, kto chce rozšíriť svoju online prítomnosť. Poskytujú vynikajúci zákaznícky servis a pomôžu vám vybrať najlepší plán pre vašu spoločnosť.


Pozri oficiálne stránky Recenzie Myhosting.com 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (11 hlasov) Pros

 1. Veľa možností zdieľaných hostingových plánov
 2. Plne vybavený nástroj na tvorbu stránok
 3. Neobmedzený hosting domén
 4. 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 1. Dodatočné náklady na tvorbu webových stránok pre mobilné zariadenia
 2. Dodatočné náklady na zálohovanie
 3. Príliš veľa sťažností na podporu

Support4Speed4Features4Value4Transparency4

Naše oficiálne hodnotenie hostingu Myhosting.com

Myhosting.com sa nachádza v kanadskom Toronte ako dcérska spoločnosť SoftCom. Špecializujú sa na zdieľaný webhosting poskytujúci e-mailový hosting, riešenia VPS, servery Microsoft SharePoint, servery Microsoft Exchange, ako aj riešenia spravovanej migrácie..

Najlepšie vlastnosti MyHosting.com Hosting

Ich dátové centrá sa nachádzajú v kanadskom Toronte a v Rochesteru v New Yorku a ponúkajú špičkové dátové centrá s optickými sieťami.

Veľa zdieľaných hostingových plánov

Myhosting.com ponúka veľa možností, pokiaľ ide o zdieľaný hosting. Poskytujú plány pre osobných používateľov, podnikových používateľov a používateľov elektronického obchodu. Majú plány VPS a špecializované možnosti hostenia. Majú tiež určené servery výmeny, ktoré sa postarajú o všetky vaše komunikačné potreby.

Možnosti hostingu založené na Linuxe a Windows

Myhosting.com má schopnosť ponúknuť vám hostingový plán založený na Linuxe alebo hostingový plán založený na Windows. Mnoho spoločností poskytujúcich hosting ponúka jednu alebo druhú, nie obidve. Ak pridáte bonus, ak inovujete na svoj podnikateľský plán, môžete mať riešenia založené na systéme Linux aj Windows pod jedným účtom.

Plne vybavený nástroj na tvorbu stránok

Myhosting.com poskytuje plnohodnotný nástroj na tvorbu stránok. Koniec koncov, sú hostiteľom webových stránok. Dáva im zmysel, aby mali iba plnohodnotného tvorcu stránok, ktorý by pomohol zbrusu novým vlastníkom firiem vytvoriť ich prvý web. Ich cPanel vám umožní mať inštalačné skripty na jedno kliknutie a umožní vám hosťovať množstvo webových platforiem, ako je Joomla! alebo WordPress.

Neobmedzený hosting domén

Mnoho hostingových spoločností tam umiestni dátové limity na vaše hostiteľské schopnosti. Nie Myhosting.com – ponúkajú neobmedzený hosting domén. Inými slovami, nestarajú sa o to, koľko máte návštevníkov, aký veľký je váš web alebo aký veľký je váš podnik. Úprimne povedané, viac spoločností poskytujúcich webhostingové služby by malo ponúkať neobmedzený hosting domén. Veľmi málo majiteľov malých podnikov niekedy hostuje toľko údajov, že servery sú vážne zaťažené. V skutočnosti je to funkcia, ktorá umožňuje vášmu webovému serveru rásť a rozširovať ho, čo umožňuje Myhosting.com postarať sa o vaše obchodné potreby, kedy a ako by ste chceli.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Aj keď je to štandardné, existujú niektoré hostingové spoločnosti, ktoré poskytnú záruku vrátenia peňazí na 30 dní a ponúknu vám iba pomernú čiastku. Inými slovami, nikdy nebudete mať plnú náhradu od iných webových hostiteľov. Myhosting.com vám poskytne 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Pokiaľ zrušíte rezerváciu v priebehu prvých 30 dní, získate 100% vrátenie prostriedkov.

Nevýhody Myhosting.com Hosting

Žiadna webhostingová spoločnosť nemá svoje nedostatky. Obávam sa, že server Myhosting.com sa nelíši. V skutočnosti existuje veľa vecí, na ktoré by sa Myhosting.com mohla zamerať, aby bola lepšia.

Dodatočné náklady na tvorbu webových stránok pre mobilné zariadenia

Zo všetkých vecí, za ktoré treba účtovať poplatok navyše, by server Myhosting.com nemal nabíjať poplatok navyše pre tvorcov mobilných stránok. Existuje príliš veľa ľudí, ktorí pristupujú na internet pomocou svojich mobilných zariadení. V skutočnosti je pravdepodobnejšie, že používateľ získa prístup k vášmu webu z mobilu ako z počítača. Myhosting.com si účtuje príplatok za optimalizáciu mobilných webových stránok, kde ďalšie služby hostingu ako Bluehost zahŕňajú túto funkciu ako súčasť štandardného balíka.

Zálohy navyše

Ak sú údaje, ktoré uchovávate na svojich webových stránkach, dôležité, citlivé alebo ťažko vymeniteľné (sme ochotní sa staviť, že je to aspoň jedno z týchto troch), buďte na stránkach Myhosting.com veľmi opatrní. Ak za ne nechcete platiť viac za zálohovanie svojich webových stránok, budete musieť urobiť manuálne fyzické pevné disky alebo bezplatné cloudové služby. Aj keď ide o frustrujúco bežný problém medzi výhodnými hostiteľmi (WebHostingPad a GoDaddy v tomto oddelení nie sú o nič lepšie), existuje veľa webových hostiteľov, napríklad hosting A2, ktorí pravidelne zálohujú vaše údaje zadarmo alebo vám dokonca dajú možnosť manuálneho zálohovania vašich stránok.

Náklady na migráciu Extra

Toto je len zlý marketing. Iste, Myhosting ponúka spravovanú migračnú službu. Za to však účtujú 45 dolárov. Ak ľudia hľadajú nového hostiteľa, môžem takmer zaručiť, že sa na Myhosting nepozerajú jednoducho preto, že existujú lepšie hostingové spoločnosti, ktoré to robia zadarmo. Chápeme, že ak máte špecializovaného špecialistu, ktorý pomáha vlastníkovi firmy migrovať jeho údaje, sú tu spojené náklady na prácu. Toto sú náklady, ktoré by mala absorbovať hostiteľská spoločnosť – v tomto prípade by Myhosting tieto náklady mal absorbovať. Je to nízka cena, ktorú treba nalákať na majiteľov malých podnikov, aby si vybrali Myhosting ako vybranú platformu webhostingu.

Príliš veľa sťažností na podporu

Kamkoľvek sa pozriete online, internet je posiaty zlým hodnotením stránky Myhosting.com. Ľudia ľutujú, že si ich vybrali ako svoju hostiteľskú platformu výberu. Iste, na webových stránkach vám hovoria, že dostanete odpoveď od špecialistu podpory do 10 minút. Táto konzervovaná odpoveď vám však len povie, že váš prípad bol pridelený špecialistovi podpory. Ľudia sa sťažujú, že odpoveď trvá od troch dní do dvoch týždňov – ich vyriešenie vám však trvá ešte dlhšie. Neexistuje ospravedlnenie pre tento druh času odozvy. Vyskúšajte službu SiteGround, ak chcete vidieť, ako vyzerá vynikajúca sieť podpory zákazníkov.

Spodná čiara

Na povrchu sa Myhosting javí ako rocková spoločnosť. Majú však niekoľko ističov. Od dodatočných skrytých nákladov k počtu sťažností na podporu, ktoré sa vyskytli po celom internete, by som dvakrát rozmýšľal a radil by som proti Myhostingu. Existujú však aj pozitívne recenzie. Niektorí ľudia ich majú radi. Poviem, že veľa recenzií uverejnili tí istí jednotlivci. Inými slovami, keď sa pozriete na stránku s recenziami, zistíte, že väčšina sťažností zaslalo iba niekoľko jednotlivcov. Berte to so zrnkom soli, keď uvažujete o Myhostingu ako hostiteľa vášho webu.

Zobraziť ďalšie funkcie

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy

Časté otázky týkajúce sa hostingu MyHosting.com

Aká je záruka dostupnosti?

MyHosting je hrdý na to, že poskytuje 100% záruku dostupnosti. Ak z nejakého dôvodu servery nefungujú, všetci zákazníci dostanú na svoj účet kredit 1: 1.

Aké sú medzné hodnoty a limity prenosu údajov?

Na programoch webhostingu vám MyHosting umožňuje mať na vašom účte neobmedzený priestor na disku a neobmedzený prenos údajov.

Ak sa mi nepáči niečo o službe MyHosting, čo môžu zaručiť?

Ak nie ste spokojní so službou MyHosting, môžete získať všetky svoje peniaze späť. Máte tridsať dní na výber a všetky vaše peniaze sú vratné.

Aké možnosti podpory poskytuje program MyHosting?

Každý hosť, ktorý hosťuje, má prístup k množstvu zákazníckej podpory. Na vyriešenie problémov môžete využiť e-mail, živé rozhovory alebo telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Bez ohľadu na to, v ktorej krajine sa nachádzate, budete môcť niekoho osloviť, aby vám pomohol vyriešiť problémy, ktoré máte.

Aká je politika zálohovania pre MyHosting?

Servery VPS sa pravidelne zálohujú spolu so zálohami, ktoré môžete ovládať prostredníctvom ovládacieho panela. V prípade zdieľaných plánov hostenia však neexistuje žiadna záruka na zálohovanie ani načítanie. Ak sa to bude považovať za núdzové, spoločnosť MyHosting bude schopná poskytnúť zálohy za príplatok.

Umožňuje služba MyHosting preniesť existujúcu doménu?

Svoju existujúcu doménu môžete preniesť pomocou služby MyHosting. Pomôžu vám v tomto procese, aby ste sa uistili, že funguje správne.

Profil MyHosting bude fungovať v Linuxe alebo Windows na hosťovaní?

V závislosti od vašich potrieb môžete použiť MyHosting pre Linux alebo Windows. Ak hľadáte osobný plán, musíte mať Linux. Podniky a plán elektronického obchodu môžu využívať obe platformy. Ak hľadáte plán VPS, bude fungovať s operačnými systémami Windows a Linux.

Koľko e-mailových adries môžem použiť a koľko miesta je k dispozícii?

Môžete mať 10 až 50 e-mailových účtov, ktoré sú k dispozícii s vaším plánom. Ak je to potrebné, môžete vždy inovovať, aby ste mohli prijať viac e-mailov. Ak vyberiete zdieľaný plán hostenia, existuje neobmedzený priestor na disku, ktorý vám umožní uložiť toľko e-mailových adries, koľko potrebujete.

Obnovuje sa drahšie ako úvodná cena?

MyHosting vám poskytne ďalšie zľavy, ak ste schopní zaplatiť vopred. Ak môžete zaplatiť šesť mesiacov vopred, ušetríte veľa peňazí. MyHosting má veľa rôznych propagačných akcií, takže nie je zaručené, že ceny zostanú rovnaké, keď je čas obnoviť.

Existujú nejaké spravované služby ponúkané spoločnosťou MyHosting?

MyHosting ponúka veľa spravovaných aplikácií. Súčasťou vášho plánu môže byť e-mail servera Exchange. Budete musieť zistiť, aké služby sa ponúkajú s každým plánom, aby ste sa uistili, že máte všetko, čo budete potrebovať.

Budem mať doménu s ktorýmkoľvek z hostiteľských plánov?

MyHosting vám poskytne doménu. Akýkoľvek zdieľaný plán hosťovania, ktorý vyberiete, vám ponúkne možnosť získať bezplatnú doménu. Pri registrácii budete musieť zaregistrovať doménu, aby ste sa uistili, že je doména vyhradená pre vás.

Aké bezpečnostné opatrenia poskytuje MyHosting?

MyHosting je hrdá na svoju bezpečnosť. Používajú rôzne programy vrátane programov HackerWise, StopTheHacker a SiteLock, aby zabezpečili, že vaše webové stránky sú bezpečné a zabezpečené..

Môžem získať samostatnú registráciu domény?

Keď používate MyHosting, môžete získať samostatnú doménu. Partneri sú so spoločnosťou Tucows a ich partnerstvo vám umožňuje zaregistrovať názov domény. Po zaregistrovaní názvu domény to bude vaše.

Hostuje VPS časť svojich služieb?

Plány VPS sú k dispozícii na použitie v systémoch Linux a Windows. Ak ste vývojár alebo podnikáte, jeho plány VPS pre vás budú fungovať. Ich hlavným zameraním je pomôcť vám poskytnúť tie najlepšie služby, aké môžete. Plány VPS sú ideálne pre každého, kto chce rozšíriť svoju online prítomnosť.

Aké jazyky poskytuje technická podpora?

Ak potrebujete technickú podporu, MyHosting používa iba angličtinu. Môžete požiadať o pomoc v inom jazyku.

Kde sa nachádza ústredie?

MyHosting je spoločnosť so sídlom v Kanade. Ich ústredie nájdete v kanadskom Toronte. Nachádzajú sa vo východnom štandardnom časovom pásme, rovnako ako v ostatných veľkých mestách.

Kde nájdem dátové centrá MyHosting?

MyHosting má dátové centrá v kanadskom Toronte a v Rochesteri, NY. používajú dátové centrá Equinix a Earthlink Enterprise, aby poskytovali čo najlepšie služby zákazníkom.

Podporí MyHosting rôzne vývojové jazyky?

Existujú rôzne jazyky, ktoré MyHosting podporuje. Funguje to pre servery Linux a Windows a môžete si vybrať, ktorý jazyk pre vás bude pracovať. Ak používate Windows, máte možnosť používať ASP.NET, PHP, Visual Studio, Perl a podporu pre Microsoft SQL, MYSQL a PostgreSQL. Ak používate servery Linux, sú k dispozícii štandardné servery LAMP. Môžete tiež použiť APACHE, MYSQL a PHP pre svoje vývojové jazykové potreby.

Existuje pridružený program MyHosting.com?

Áno, a pridružený program platí províziu z predaja. Môžete ho nastaviť tak, aby ste mohli mať aj opakujúce sa provízie.

Mohol by som na svojom účte hostiť viac stránok a domén?

Ak máte viac stránok, zdieľané plány MyHosting vám umožňujú dať to všetko dohromady. Neobmedzený a bezplatný hosting domén vám umožňuje nasmerovať viac domén na jeden web alebo podadresár. Ak si vyberiete hosting VPS, budete môcť na svojom účte hosťovať viac webových stránok bez toho, aby ste museli otvoriť viac účtov.

Aké služby si môžem kúpiť, ak som netechnický spotrebiteľ?

Hostiteľské plány majú k dispozícii staviteľa stránok. Môžete si vybrať zo stoviek šablón a vytvoriť si svoj vlastný web. Je ľahké nastaviť a naučiť sa, ako navrhnúť svoje stránky, bez ohľadu na úroveň vašich schopností. Ak ste jediný spotrebiteľ, dostanete jednu webovú stránku na tvorbu stránok; obchodné plány prichádzajú s dvoma staviteľmi staveniska; a plán elektronického obchodu má tri. Pracujú so systémami Windows a Linux, aby vám mohli navrhnúť vaše stránky podľa vašich potrieb. Ak sa snažíte prispôsobiť svoju návštevnosť, môžete si kúpiť viac tvorcov webových stránok.

By MyHosting bola tou pravou voľbou pre webové stránky elektronického obchodu?

Absolútne. MyHosting má rôzne plány pre webové stránky elektronického obchodu a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali požiadavkám elektronického obchodu. MyHosting má certifikáty SSL a poskytuje nástroje, ktoré potrebujete na spustenie internetového obchodu.

Ako kompatibilný je MyHosting pre web WordPress?

MyHosting ponúka podporu WordPress pre všetko, čo potrebujete. Zahŕňajú inštalátor aplikácií, ktorý je ideálny na pomoc pri každej inštalácii a používaní programu WordPress. Aj keď ste nováčik, svoj účet WordPress si budete môcť nechať fungovať okamžite.

Poskytuje MyHosting podporu PrestaShop?

Ak používate témy webových stránok PrestaShop, MyHosting vám vyhovie a poskytne podporu, ktorá vám pomôže s akýmikoľvek problémami..

Môžem s MyHosting presunúť existujúcu webovú stránku Joomla?

MyHosting bohužiaľ nedokáže zabezpečiť migráciu Joomly. Ponúkajú však program, ktorý vám pomôže s migráciou vašej webovej stránky Joomla na váš účet MyHosting.

Existuje Magento podporu s MyHosting?

Magento prichádza so všetkými dostupnými plánmi hostenia. Nebudete môcť migrovať Magento, ale budete mať možnosť získať aplikáciu. Táto aplikácia vám umožní migrovať všetko, čo potrebujete z účtu Magento.

Existujú ovládacie panely ponúkané s MyHosting?

Všetky servery VPS majú ovládacie panely WHM / cPanel alebo Plesk. Podľa toho, ktorý systém používate, si môžete vybrať, ktorý z nich bude pracovať pre vás.

Ako môžem platiť za účet MyHosting?

Na platbu môžete použiť ktorúkoľvek významnú kreditnú kartu. MyHosting tiež prijíma platby uskutočnené prostredníctvom služby PayPal.

Podporí MyHosting hosťovanie obrázkov a obrázkové galérie?

Bude to a budete nadšení, že Galéria je jedným z najpopulárnejších online albumov online. Umožňuje vám tiež zdieľať aplikácie a je k dispozícii zadarmo s každým hostingovým účtom.

Aké je minimum pre zmluvnú dobu?

MyHosting umožňuje zákazníkom platiť mesačne. Ak hľadáte dlhší časový rámec, môžete platiť vopred až na tri roky (36 mesiacov).

Existuje služba CDN?

CloudFare CDN je ponúkaný pre každého, kto potrebuje službu CDN.

Aké balíčky predajcov ponúka MyHosting?

Môžete použiť balík distribútorov VPS, ktorý beží na Windows a Linux. S vlastným predajcom VPS máte tiež možnosť vytvoriť si svoj vlastný.

Viac na MyHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector