Recenzie predajcu – máj 2020 – ceny a plány hostingu

Recenzie predajcu – máj 2020 – ceny a plány hostingu

Recenzie predajcu – máj 2020 – ceny a plány hostingu

Aký dobrý je hosting Resellerclub?


Pozri oficiálne recenzie predajcu Resellerclub 2.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (11 hlasov) Pros

 1. Podpora 24/7
 2. Veľa plánov možnosť byť ponúkaná
 3. 99,9% prevádzková doba prevádzky
 4. Vynikajúca cenová štruktúra
 5. Môžete si zvoliť umiestnenie servera

Zápory

 1. Slabé recenzie hostingu
 2. Nízka doba odozvy podpory
 3. Vyššie ceny domén
 4. Problémy s aktualizáciou kritických problémov

Support2.5Speed2.5Features3.5Value2.5Transparency2.5

Naša oficiálna recenzia hosťovania distribútorov

Nie každý poskytovateľ webhostingu sa špeciálne zaoberá predajcami. Mnoho webmasterov sa musí vysporiadať s ďalším predajom hostingového priestoru od poskytovateľa webhostingu, ktorý ponúka veľmi malý spôsob ďalšieho predaja. Resellerclub je sen webmasterov.

Najlepšie vlastnosti hostenia Resellerclub

Ako poskytovateľ webhostingu, ktorý sa zameriava výlučne na ďalší predaj, má viac funkcií ako väčšina ostatných poskytovateľov. Jediní ďalší poskytovatelia, ktorých som videl a majú viac funkcií ako Resellerclub, sú poskytovatelia, ktorí sú zameraní na veľké podniky.

Vynikajúce podporné funkcie

Jedinou funkciou podpory, ktorú hosting Resellerclubu chýba, je priame telefónne číslo. Ponúkajú 24/7 podporu predaja lístkov, e-mail a live web chat. Živý webový chat je vždy vítanou funkciou, pretože mnohí poskytovatelia webhostingu to nedokážu ponúknuť.

Viac funkcií, ako môžete triasť palicu

Hosting Resellerclub je zameraný na ľudí, ktorí predávajú hostingový priestor. Blogeri a nezávislí pracovníci nenájdu, čo tu hľadajú. Keďže je určený pre správcov webových stránok, nájdete funkcie, ktoré sú im zabezpečené – nie váš priemerný vlastník malých firiem, ktorý sa snaží hostiť web. Každý z ich plánov podporuje MySQL, PHP Hypertext Preprocessor (PHP), Apache, Perl, Python, Drupal, WordPress, Joomla a SuperSite Storefront..

Plány, plány a ďalšie plány

Hosting pre hostí ponúka takmer všetko, na čo môže správca webu dúfať. Ponúkajú kombinované plány, dedikované servery, spravované servery, hosting VPS, zdieľaný hosting, certifikáty comodo, zabezpečenie SiteLock, zálohu CodeGuard a ďalšie. To je len na začiatok. Každý z ich plánov vám dáva možnosť vybrať si zo servera Windows alebo zo servera Linux. Majú štyri osobné plány hosťovania, 10 plánov VPS, dva spoločné plány a štyri úrovne služieb so svojimi predajnými plánmi hostenia.

Znalý predajný tím

Majú dobre informovaný predajný tím. Naozaj sa mi to páči, keď som s nimi hovoril, nemali pocit, že by ma chceli predať niečo, čo som nepotreboval. Dobre poznajú svoje výrobky a vedeli, kedy pre mňa nebude produkt fungovať. Netlačili na problém, čo bolo pekné.

Overená dostupnosť upgradu 99,9 percent

Údaje tretích strán ich overujú, keď sa ich prevádzka nevyskytla na 99,9 percentách. Už v roku 2010 sa ukázalo, že majú problémy s prevádzkou, zdá sa však, že ich odvtedy vyžehlili. Každý, kto sa chce presvedčiť, aký spoľahlivý môže byť poskytovateľ webhostingu, môže nájsť to, čo hľadá, s hostingom Resellerclub..

Vynikajúca cenová štruktúra

Vždy nemôžete potešiť každého, pokiaľ ide o ceny. Takúto štruktúru cien som však nikdy nevidel. Väčšina balíkov má nejakú zľavu 30%. Okrem toho sa zdá, že sa skutočne snažia prinútiť vás vyskúšať ešte pred nákupom. Cítim sa tak, akoby sa snažili prinútiť produkt, aby sa sám predával, a nie aby vás uzamkli v nejakej zmluve.

Môžete si vybrať umiestnenie servera

Táto funkcia je jedinečná. Keď sa s nimi nastavíte, spýtajú sa vás, kde chcete hostiť váš web. Majú servery strategicky umiestnené po celom svete a môžete si vybrať ten, ktorý je najbližšie k vášmu domovskému miestu.

Nevýhody sú Resellerclub hosting

Niekedy sú niektoré veci príliš dobré na to, aby to bola pravda. To môže byť prípad hosťovania Resellerclub.

Slabé recenzie hostí

Nech ste kdekoľvek online, hosting Resellerclubu trpí zlými recenziami. Bolo pre mňa zaujímavé, že mnohé z týchto recenzií boli staré najmenej 4 roky. To ich však neospravedlňuje z tých najnovších. Je tiež ťažké to kriedovať nespokojným zamestnancom alebo niekým, ktorí mali zlú skúsenosť – je ich príliš veľa na to, aby sa dali spočítať.

Nízka doba odozvy podpory

Môže to ísť ruka v ruke s ich zlým hodnotením hostingu, ale jednou z diskusií, ktoré môžete nájsť na online fórach týkajúcich sa hostenia Resellerclub, je, ako dlho trvalo podpornému personálu, aby sa s nimi vrátil k svojej záležitosti. Siahajú od niekoľkých dní do niekoľkých týždňov. Čakanie viac ako pár hodín, keď mám problém s mojou stránkou, je pre mňa neprijateľné.

Vyššie ceny domén

Pri predaji svojich programov môžu mať vynikajúce ceny, ale pri registrácii názvu vašej domény si môžete dovoliť pozrieť inde. Je to takmer ako keby tu zarobili svoje peniaze. Dáva to zmysel, pretože sú poskytovateľom ďalšieho predaja. Ak väčšinu času predávate, je oveľa pohodlnejšie prejsť sa po domácom mieste, aby sa pozrel inde a potom ho importoval.

Problémy s aktualizáciou kritického problému

Jednou z hlavných sťažností, ktoré som našiel online, boli ľudia, ktorí majú problémy s aktualizáciou kritických problémov. Vždy, keď dôjde k aktualizácii kritického problému, ľudia sa sťažovali, že ich pri prijímaní alebo sťahovaní mali problémy s prijímaním alebo prijímaním chýb..

Spodná čiara

Mnoho problémov, ktoré som zistil pri hostovaní Resellerclub, pramenilo pred viac ako štyrmi rokmi. V posledných rokoch je ťažké nájsť s nimi problémy. Majú solídne prevádzkyschopné programy, prispôsobiteľné plány a poskytujú všetko, na čo môže webmaster dúfať.

Viac funkcií nájdete na stránkach ResellerClub.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector