Recenzie Rackspace máj 2020: Je Rackspace vaším perfektným hostiteľským zápasom?

Contents

Čo je to Rackspace?

Rackspace je verejná webhostingová spoločnosť so sídlom v San Antoniu, ktorá sa špecializuje na riadený hosting pre podniky a spoločnosti. Spoločnosť Rackspace, ktorú založili v roku 1998 Pat Condon a Dirk Elmehof, má dátové centrá v Dallase, San Antoniu, Vancouveri a Hongkongu. Rackspace bol nedávno predaný spoločnosti Apollo Global Management, a preto sa niektoré podrobnosti od transakcie mohli zmeniť.


Aký dobrý je hosting priestoru Rackspace?

Rackspace je prémiová hostingová spoločnosť s mimoriadnou podporou a službami zameranými na podniky. Nie sú určené pre vášho priemerného používateľa a hostenie začína trojnásobným číslom za mesiac. To je určite vysoká cena, ale výhody sú početné. Spoločnosť nesľubuje žiadne prestoje a má viac skúseností s OpenStack ako ktorákoľvek iná spoločnosť na trhu. Rackspace určite nie je najlepším rozhodnutím, ak hľadáte hostiť iba jednu webovú stránku. Ale tí, ktorí hľadajú spravovaný hosting, cloudové služby a infraštruktúrne služby, všetko nájdu v Rackspace. Konkurenti Amazon Web Services a Google Cloud však ponúkajú väčšie portfólio služieb za podstatne menej peňazí.

Zobraziť ďalšie funkcie Recenzie vesmírneho priestoru 4.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (3 hlasov) Pros

 • Fanatická podpora
 • Tony funkcií
 • Orientované na podnikanie

Zápory

 • Ceny za rackspace sú pre priemerného používateľa drahé
 • Mätúca štruktúra účtov
 • Rôzne vrstvy podpory nie sú jasné

SummaryRackspace sa netýka malých používateľov hostingu, ale zameriavajú sa skôr na podniky a sú technickým riešením, než iba na iného dodávateľa. Aj keď je používateľ v podnikovom meradle, niektoré funkcie stále chýbajú. Support4Speed4.5Features5Value3.5Transparency4

Naše oficiálne hodnotenie hosťovania vesmírneho priestoru

Rackspace má vynikajúcu povesť založenú na fanatickej zákazníckej podpore a na rukách riadených služieb. Spoločnosť sa viackrát nazýva „severný oblak mraku.„Ich cieľovým trhom sú stredné a veľké podniky, ktoré si môžu dovoliť vyššie ceny, a je zvlášť vhodný pre spoločnosti so štíhlym IT oddelením. Tí, ktorí hľadajú výlučne hostingové služby, ale rovnaký pocit z butiku by sa mali pozrieť do WP Engine, spravovaného riešenia WordPress bez cloudových služieb.

Najlepšie vlastnosti Rackspace Hosting

Spoločnosť Rackspace v posledných rokoch mení svoje ponuky na poskytovanie mien a služieb, keď sa snaží získať späť svoje postavenie a rozhodnúť sa, aký typ spoločnosti chcú byť v dôsledku služieb Amazon Web Services, Pair Networks a ďalších veľmi lacných poskytovateľov. Ich značka vyššej kategórie je kľúčom k tomuto chladeniu, pretože toľko konkurentov zasiahlo trh.

Zákaznícky servis spoločnosti Rackspace je rýchly a elegantný

Pokiaľ ide o najzákladnejšie plány, máte prístup k e-mailu, živému chatu a telefonickej podpore – na e-maily sa zvyčajne odpovedá do 20 minút s neuveriteľne dôkladnými odpoveďami a odpovede na živé rozhovory sa zvyčajne prijímajú do jednej minúty. Rackers sa dostanete telefonicky 24/7 a sú veľmi užitočné na telefóne.

Väčšina podporných pracovníkov pôjde nad rámec toho, aby vám poskytla ďalšiu veľkú podporu. Na účte na úrovni infraštruktúry sa podpora neprihlási a nezmení za vás, ale v nebezpečných situáciách môžu pokračovať a to aj tak urobiť. Vyššie ciele to umožňujú, čo vám môže ušetriť veľa času a zármutku. Rackspace sa pýši poskytovaním podpory na svetovej úrovni a celkovo, ktorú poskytujú.

Veľa funkcií & Webové aplikácie

Rackspace má veľa funkcií a je schopný prispôsobiť väčšinu akejkoľvek konfigurácie pre vaše stránky. Pri rozhovore s manažérom účtu sa prihlásia, aby našli funkcie, ktoré skutočne potrebujete, a spôsoby, ako vylepšiť svoju štruktúru. Multimediálne, mobilné aplikácie, elektronický obchod, SharePoint, systémy SaaS a mnohé z nich sú k dispozícii v Rackspace a fungujú bez problémov. Ich hardvér je prvotriedny a umožňuje vám toľko relevantných serverov, koľko je potrebné.

100% dostupnosť

Rackspace sa spúšťa z vyhradených serverov a denne zálohuje vaše informácie, čo im umožňuje rýchlo prispôsobiť a presúvať veci, keď čelia hrozbám prestojov. Tam, kde mnohí obvinili Amazon Web Services z preťaženia svojich serverov, zdá sa, že Rackspace tento aspekt napraví. Naozaj to dokážu aj čísla. Od roku 2005 prevádzkuje Rackspace takmer perfektnú dostupnosť 99,99%.

Ceny vesmírneho priestoru sú založené na využití

Od vyhradených serverov Rackspace, začínajúcich na 499 $ mesačne, na jeden server a limitom na 1 249 USD, sa ceny platia podľa priestoru na serveri, ktorý používate. Ich manažéri účtov posúdia služby, ktoré potrebujete, na základe vašich obchodných potrieb a odporučia primeranú hodinovú sadzbu pre váš plán. Tento druh inteligentnej správy serverov je nesmierne užitočný pre podniky, ktoré plánujú škálovať a chcú so sebou vziať svoj hosting a cloudové služby.

Nevýhody hostingu Rackspace

Rackspace nie je dokonalý a experimentovali s rôznymi cenovými plánmi a službami v reakcii na zmeny v priemysle. A keďže sú to niektorí z najdrahších poskytovateľov v okolí, oplatí sa venovať vášmu miestu, kde sa im nedarí, aby ste prediskutovali obchodníkov s cennými papiermi..

Správcovský panel a štruktúra potrebuje prácu

Ich zadná časť je podľa mnohých štandardov dosť čistá a rýchla. Stále však musí vykonať nejaké čistenie. Ak ste na cPanel zvyknutí, nepoužívajú ho, takže buďte pripravení zvyknúť si na iný systém. Ďalšou nevýhodou, ktorá s tým súvisí, je, ak máte viac úrovní účtu, budete sa musieť prihlásiť a odhlásiť sa z niekoľkých z nich. Organizácia nie je úplne intuitívna a môže zabezpečiť strmú krivku učenia pre tých, ktorí sú zvyknutí na poskytovateľov hostiteľských služieb na základnej úrovni.

Ďalšie vrstvy

Ak chcete zmeniť stav svojho účtu alebo diskutovať o cenách, musíte diskutovať so špecializovanými správcami účtov, nemôžete jednoducho ísť a zmeniť to sami. Ak ste niekým, kto by rád prešiel všetkým, môže to byť výhodou, ale ak sa vám páči určitý stupeň kontroly a máte kutilský prístup, môže sa to ukázať ako ďalšia prekážka..

Podpora lístkov si vyžaduje čas

Niekedy nechcete telefonovať a hovoriť s niekým. v tých časoch, keď chcete vyhodiť lístok a vyriešiť problém, bude možno potrebné počkať asi 30 minút. Je to rýchlejšie ako mnoho hostiteľov, ale nie je také rýchle ako Siteground. Niekedy vám však ponúknu možnosť zopakovať si telefonický rozhovor na lístku, čo je užitočné. Sľubujú tiež okamžité reakcie na „núdzové“ situácie, ale vaša definícia núdzového stavu sa môže odlišovať od ich definície.

Prvý dojem je ohromujúci

Webová stránka Rackspace môže byť neuveriteľne mätúca pre laikov, ktorí nie sú dostatočne oboznámení s cloudom a VPS. Rackspace ponúka obrovské množstvo služieb a ich plány je možné kombinovať nekonečným množstvom spôsobov, čo znamená, že vaša prvá návšteva ich webových stránok sa môže v labyrinte cítiť bezcieľne blúdiť. Navyše, ak chcete uskutočniť nákup, musíte sa najprv zaregistrovať a bombardovať reklamnými e-mailmi. Urobte si láskavosť a nedávajte svoj hlavný priečinok doručenej pošty ako kontaktný e-mail, ak hľadáte iba ďalšie informácie. Avšak, Rackspace robí skvelú prácu, ktorá uľahčuje onboarding ako koláč, takže ak sa vám podarí prekonať túto počiatočnú fázu, môžete očakávať hladkú plavbu.

Spodná čiara:

Pointa je, že priestor Rackspace je určený pre podniky, najmä pre podniky s veľkými a / alebo technicky zložitými webovými stránkami. Ak prevádzkujete obchod Magento a potrebujete komplexný hosting, zvážte možnosť Rackspace. Ak hľadáte technologického partnera, zahoďte ich do mixu. Rackspace zatieni mnohých svojich cloud konkurentov v ich zákazníckej podpore a dostupnosti. Je to však dosť na vyrovnanie ich prémiových cien? Pre niektorých je odpoveď nadšená áno. Ak však hľadáte lacnejšiu možnosť s menšou praktickou správou, známejšími funkciami a nebojíte sa trochu prestojov, radšej by ste mali inú službu..

Zobraziť ďalšie funkcie

Časté otázky týkajúce sa hostingu Rackspace

Čo je jedinečné na Rackspace?

Rackspace hosting je poskytovateľ webhostingových služieb, ktorý je najväčším poskytovateľom hostingových služieb Cloud. Slúži viac ako polovici spoločností z rebríčka Fortune 100 a je považovaný za lídra v odbore Gartner Magic Quadrant pre cloudový webový hosting. Rackspace hosting slúži veľkým firemným podnikom aj malým podnikom. Tím kvalifikovaných odborníkov je pripravený poskytnúť všetky najlepšie a najaktuálnejšie riešenia webhostingu od správy zabezpečenia po webhosting, riešenia elektronického obchodu až po správu databáz a e-mail hosting..

Aký druh hostingových služieb ponúka Rackspace?

Rackspace hosting ponúka vyhradený hosting, Amazon webové služby, Microsoft Cloud alebo Azure hosting a Openstack Cloud. Pre vyhradený hosting ponúka Rackspace viac ako 3 000 hostingových technikov v systémoch Linux, Windows a Vmware. Pokiaľ ide o webové služby Amazonu, spoločnosť Rackspace má viac ako 370+ odborníkov s certifikáciou AWS, ktorí podporujú všetkých 11 verejných oblastí AWS. Pokiaľ ide o Microsoft Cloud / Azure, je Rackspace päťnásobným partnerom spoločnosti Microsoft Hosting roku, ktorý získal ocenenie viackrát ako ktorýkoľvek iný poskytovateľ webhostingových služieb, ktorý je momentálne k dispozícii. A nakoniec, pre Openstack Cloud je Rackspace spoluzakladateľom webhostingovej služby spolu s NASA, čo znamená, že Rackspace má stokrát najviac skúseností na svete..

Aké sú najlepšie hodnotené funkcie spoločnosti Rackspace?

Rackspace hosting bol preskúmaný používateľmi pre štyri najvyššie kvality. Tieto štyri najvyššie kvality sú podpora, vlastnosti, hodnota a podpora. Celosvetovo je hosťovanie Rackspace najvyššie hodnotené používateľmi v čase prevádzky, druhým najviac funkcií a najmenej podporou a hodnotou..

Koľko domén môže klient hostovať v Rackspace?

Rovnako ako väčšina platforiem na hosťovanie webových stránok, ktoré ponúkajú služby zdieľaného hostingu, neexistuje žiadny limit na to, koľko domén môže byť hostený prostredníctvom hostingových platforiem Rackspace. Klient bude mať všetko pod kontrolou na svojom cloudovom serveri, ak hosťuje domény prostredníctvom Rackspace.

Bude Rackspace ťažký pre tých, ktorí sú s webhostingom oboznámení alebo ho nepoznajú?

Hosting priestoru Rackspace môže byť pre tých, ktorí sú novými alebo neznámi webhostingovými službami, zložitý, ale záleží to. Ťažkosti pri riešení hostingových služieb Rackspace budú väčšinou závisieť od ich znalosti a úrovne skúseností so správou systémov pre webhostingové servery Linux alebo Windows. Ich špecifické služby týkajúce sa hostingu v cloude sú však špeciálne zamerané na klientov a zákazníkov, ktorí začínajú hosťovať webové stránky a chcú začať hosťovať na svojich webových stránkach od nuly, namiesto toho, aby mali vopred nainštalované funkcie, ako sú napríklad služby hostovania webových stránok v systéme Linux alebo Windows Server..

Čo môžeme urobiť s cloudovým serverom prostredníctvom hostingu Rackspace?

Pokiaľ je to legálne a dodržiava zásady prijateľného používania spoločnosti Rackspace, môžeme s cloudovým serverom prostredníctvom hostingu Rackspace robiť všetko. Hostiteľská služba Rackspace Cloud Server je neobmedzený prístup na úrovni root / administrátora, typ hostingu webových stránok v prostredí Linux alebo Windows, ktorý môže bežať na akomkoľvek type aplikácie alebo služby z tradičného, ​​fyzického alebo vyhradeného nespravovaného operačného servera prostredníctvom cloudu..

Môže mi Rackspace pomôcť s inštaláciou softvérového balíka?

To, či hosting hostingu Rackspace pomôže klientovi alebo zákazníkovi s inštaláciou softvérového balíka, závisí od úrovne služieb, ktorú sa tento klient alebo zákazník prihlásil a za ktorú platí. V prípade účtov Cloud Managed Infrastructure Cloud je klient alebo zákazník zodpovedný za inštaláciu a údržbu všetkého softvéru na svojom serveri, ale pre cloudové servery so spravovanými operáciami poskytuje Rackspace technickú podporu, pokiaľ ide o inštaláciu a údržbu konkrétnych softvérových balíkov. a dokonca aj konfigurácie servera.

Môžem preinštalovať inú distribúciu na cloudovom serveri Rackspace? Alebo musím začať znova?

S hostingom Rackspace je možné preinštalovať inú distribúciu na serveri Cloud. Nie je potrebné začať odznova. Jediné, čo musíte urobiť, je jednoducho stlačiť tlačidlo Obnoviť na ovládacom paneli a potom budú môcť vybrať novú distribúciu. Predtým, ako to urobíte, sa uistite, že existuje záloha všetkých údajov, pretože existuje šanca, že tento proces preinštalovania novej, odlišnej distribúcie zničí všetky predchádzajúce údaje zo starej distribúcie, ktorá je na serveri. Proces prestavby novej a odlišnej distribúcie tiež umožňuje uložiť si svoju IP adresu zo starej predchádzajúcej distribúcie.

Čo ak urobím chybu na svojom cloudovom serveri?

Ak by niekto pokazil svoj cloudový server, potom má veľa možností na nápravu problému. Ak v službe Rackspace dôjde k zmätku zákazníka, môže reštartovať server, obnoviť všetky údaje zo servera v zálohe alebo jednoducho odstrániť server a začať od nuly. Majú tiež možnosť reštartovať sa do núdzového záchranného režimu a pokúsiť sa vyriešiť problémy sami, alebo zavolať technickú podporu, ak je to použiteľné a ak žiadne z vyššie uvedených riešení nevyhovuje. Najlepším a najjednoduchším spôsobom, ako sa vyhnúť chybám na serveri Cloud, je udržiavať pravidelné zálohy a vykonať novú zálohu pred pokusom o vykonanie akýchkoľvek významných zmien konfigurácie servera alebo pred inštaláciou nového softvéru..

Ponúka Rackspace zľavy pre cloudové servery?

Áno, hosting Rackspace ponúka zľavy pre servery Cloud, ale existujú rôzne typy zliav, ktoré sú založené na použití.

Môžem si kúpiť ďalší ukladací priestor pre svoj server?

Zákazníci môžu kedykoľvek pridať ďalšie množstvo dostupného úložného priestoru pre svoje servery pomocou služby Cloud Block Storage spoločnosti Rackspace hosting, ale pridelenie natívneho úložného priestoru pre cloudový server je založené na type cloudového servera, ktorý vyberiete..

Aké sú rozdiely medzi štandardnými a všeobecnými cloudovými servermi, pokiaľ ide o výkon služby??

Existuje niekoľko významných a významných rozdielov vo výkone služieb medzi štandardnými a všeobecnými cloudovými servermi na hostingu Rackspace. Po prvé, cloudové servery pre všeobecné použitie používajú rýchlejšie disky SSD alebo SSD v porovnaní so štandardným vyhradením rotujúcich diskov, ktoré používajú štandardné cloudové servery. Po druhé, cloudové servery pre všeobecné použitie majú až 120 GB dostupnej RAM v porovnaní so štandardnými cloudovými servermi, ktoré majú k dispozícii až 30 GB RAM. A nakoniec, maximálna šírka pásma siete pre cloudové servery so štandardným účelom je 300 Mb / s verejná sieť a 600 Mb / s súkromná sieť, zatiaľ čo pre cloudové servery pre všeobecné účely je maximálna šírka pásma siete 10 000 Mb / s, ktorú je možné rozdeliť medzi verejné a súkromné ​​siete v ľubovoľnom množstve, ktoré zákazník si želá.

Budem mi stále fakturovaná služba, ak je môj server vypnutý?

Áno, hosting Rackspace bude naďalej fakturovať zákazníkom, aj keď servery, ktoré používajú na hosťovanie svojich webových stránok, sú kedykoľvek a na ľubovoľný čas vypnuté. Po vytvorení servera dostanú zákazníci určitý vyhradený priestor RAM a dostupné miesto na pevnom disku. Pokiaľ bude tento server existovať, nebude môcť nikto iný používať tieto pridelené prostriedky. Toto je primárny dôvod, prečo sa zákazníkom účtuje za hodinu, aj keď a keď sú servery vypnuté. Ak chce zákazník prestať účtovať poplatky za server, ktorý je vypnutý, musí tento server odstrániť v ovládacom paneli.

Tiež, ak zákazníci chcú prestať platiť za server, ale stále potrebujú alebo si chcú zachovať konfigurácie z tohto servera, potom je najlepšou voľbou vytvoriť si obraz cloudového servera. Konfigurácia systému na disku systému sa v obraze zachová a obraz sa uloží do cloudových súborov a bude prístupný na karte Uložené obrázky v ovládacom paneli. S úložiskom Cloud Files je však spojený poplatok, ale je výrazne nižší ako náklady na prevádzku aktívneho servera. Zákazníci budú tiež musieť uložiť údaje zo svojho dátového disku do úložiska Cloud Block Storage alebo Rackspace Cloud Backup, aby ich mohli mať k dispozícii na svojom nasledujúcom serveri. Potom budú mať zákazníci možnosť vymazať pôvodný server, pričom budú mať istotu, že vždy môžu poskytnúť nový server pomocou uloženého obrazu svojho starého servera a svojich starých uložených údajov. Po obnovení ich servera z uloženého obrazu bude hlavným rozdielom medzi ich servermi to, že ich nový server má inú adresu IP ako predchádzajúca. Uvedenie nového servera do prevádzky môže vyžadovať, aby zákazníci aktualizovali všetky súvisiace záznamy DNS, aby odrážali novú adresu IP.

Koľko používateľov môže ísť na každý počítač?

Počet zákazníkov alebo používateľov na hostiteľskom počítači cloudového servera bude závisieť od veľkosti cloudových serverov zákazníkov a typu operačného systému, ktorý kupujú..

Podporované sú skupiny zabezpečenia v cloudových sieťach?

Áno, v Rackspace sú podporované skupiny zabezpečenia v cloudových sieťach. Rackspace používa najlepší a najaktuálnejší softvér, aby sa ubezpečil, že ich cloudové servery a ďalšie webhostingové služby sú bezpečné a bezpečné na používanie a ukladanie údajov. Viac na Rackspace.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map