Recenzie Register.com máj 2020 – ceny a plány hostingu

Recenzie Register.com máj 2020 – ceny a plány hostingu

Recenzie Register.com máj 2020 – ceny a plány hostingu

Aká dobrá je registrácia hostingu.com?


Recenzie Register.com 2.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (0 hlasov) Pros

 1. FTP prístup
 2. Zálohy stránok za posledné 3 dni
 3. 24/7 telefonická a e-mailová podpora

Zápory

 1. Mimoriadne drahé
 2. Účtujú sa za nástroj na tvorbu stránok
 3. Mätúce stránky predaja
 4. Za e-mail sa účtujú zvlášť

Support2Speed2.5Features2.5Value2Transparency2.5

Naše oficiálne hodnotenie hostingu Register.com

Register.com je jednou z pôvodných spoločností zaoberajúcich sa registráciou doménových mien. Svoju produktovú radu rozšírili o webhosting. Zdá sa, že jednou z oblastí, kde svietia, je oblasť podpory zákazníkov.

Najlepšie vlastnosti Hosting.com Hosting

Register.com ponúka tri hostingové balíčky – všetky s vynikajúcou zákazníckou podporou. Ich najvyššia úroveň – balík elektronického obchodu – podporuje funkcie spracovania kreditných kariet a nákupného košíka.

FTP prístup

Len veľmi málo poskytovateľov hostingu už ponúka FTP prístup. Aj keď ide o technické riešenie, umožňuje to aj vyššiu mieru flexibility a prispôsobenia. FTP je internetový štandard, ktorý predstavuje protokol File Transfer Protocol. Tento protokol vám poskytuje voľnosť pri prenose súborov akéhokoľvek typu tam a späť medzi počítačom a jeho serverom na úplné prispôsobenie.

Zálohy stránok

Aj keď je to pre niektorých poskytovateľov hostingu štandardná funkcia, zdá sa, že od mnohých iných chýba. S registrom.com bude nielen stránka zálohovania, ale aj prístup k funkcii, ktorú nazývajú Obnova súborov. Obnova súborov umožňuje vrátiť späť verziu svojich stránok a vymazať prípadné chyby, ktoré sa mohli vyskytnúť. Zistili sme, že je trochu krátkozraké, že uchováva vaše údaje iba za posledné tri dni, ale skutočnosť, že to mali vôbec, je určite plus.

24/7 telefonická a e-mailová podpora

Tu svieti register.com. Majú celodennú podporu prostredníctvom telefónu a e-mailu. Aj keď neponúkajú live chat, zistili sme, že pri každom zavolaní sme dostali do telefónu kompetentného zástupcu podpory – a zavolali sme niekoľkokrát denne. Je to významné z dôvodu trendu v podnikaní, ktorý vedie ľudí k dlhému zdržaniu, aby sa dostali k živému podpornému agentovi.

Nevýhody hosting.com

Bohužiaľ, na webe register.com sa viac nepáčilo, potom to malo rád – zriedkavý výskyt.

Mimoriadne drahé

Ak sa domnievate, že register.com bol jedným z pôvodných registrátorov webových stránok, tento príde ako malé prekvapenie. V súčasnej dobe je GoDaddy dnes najrozšírenejším registrátorom webu na internete. Mnoho ďalších poskytovateľov hostingu používa funkciu registrácie GoDaddy ako svoju vlastnú. Go Daddy však za registráciu názvu vašej domény účtuje poplatok len 14,99 dolárov. Register.com účtuje ročne 35 000 dolárov za adresu dot-com – nárast o 250 percent od najobľúbenejšieho registrátora siete.

To je mimoriadne dôležité vzhľadom na to, že veľa ľudí používa poskytovateľov webhostingu na parkovanie domén. 250-percentné zvýšenie registrácie názvu domény sa zvýši veľmi rýchlo, vďaka čomu sa register.com stane jedným z najhorších miest na registráciu a parkovanie domén.

Účtujú sa za nástroj na tvorbu stránok

Každý iný poskytovateľ hostingu, ktorý poskytuje nástroje na zjednodušenie práce s webom, poskytuje tieto nástroje zadarmo. Poplatky za registráciu.com za nástroje na vytváranie stránok. Skoro to vyzerá, akoby sa vás register.com snažil niklu ponícť a zneškodniť – snaží sa z vás dostať každý cent, ktorý môžu. WordPress ponúka lepšie nástroje na vytváranie stránok so šablónami zadarmo. A čo viac, WordPress sa ľahšie používa, ale register.com trvá na tom, že vám bude účtovaný poplatok za nástroj, ktorý ponúka každý iný poskytovateľ hostingu zadarmo..

Mätúce stránky predaja

Kedykoľvek uvidíte predstih, v ktorom sa uvádza: „Váš web zostavíme zadarmo,“ určite stojí za to sa naň pozrieť. Kto by nechcel využívať takúto službu?

Problém je v tom, že drobný výtlačok vám jasne povie, že za túto službu vám bude účtovať 94,95 dolárov mesačne. Dokonca aj najdrahšia možnosť hostenia je nižšia ako 30 dolárov mesačne, tak čo to je? Budú stavať vaše webové stránky zadarmo alebo vám budú účtovať takmer 100 dolárov mesačne za to?

Po tom, čo som ich prekopal, zistil som, že za službu budovania stránok účtovali 799 dolárov, plus 94,95 dolárov mesačne. Nebol som si istý, či to malo byť úmyselne klamlivé alebo či znamenali, že vám nebudú účtovať poplatok vopred za 1 399,40 dolárov, že vás to bude stáť v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov..

Za e-mail sa účtujú zvlášť

Keď sme zistili, že je to smiešne. Každý ďalší poskytovateľ hostingu zahrňuje e-mail hosting ako súčasť balíka hosting webových stránok. Register.com má nielen tieto dve funkcie oddelené, ale ak chcete spravovať svoj e-mail, musíte sa prihlásiť na iný portál pomocou inej sady poverení, aby ste mohli spravovať svoj e-mail, potom urobte svoje webové stránky. Žiadny z troch hostiteľských balíkov nemá jednu e-mailovú adresu.

Môžu sa pokúsiť urobiť ho dostupným s prístupom na webový portál s 5 MB úložného priestoru, ktoré vás stojí 9,99 dolárov ročne, ale ich najdrahší balík s 10 poštovými schránkami a 100 MB úložného priestoru stojí až 99,99 dolárov ročne. E-mail nie je tovar, ktorý sa má predávať takýmto spôsobom – dokonca aj spoločnosť Google ponúka e-mail prispôsobený pre doménu s 10-násobným počtom funkcií za dostupnejšiu cenu.

Spodná čiara

V najlepšom prípade registr.com sa živí neznalosťou ľudí. Ich hosting na webe môže byť spoľahlivý a môžu mať k dispozícii hviezdny zákaznícky servis, ale za svoje služby si účtujú príliš veľa poplatkov a nedokážu dodať kľúčové komponenty – napríklad e-mail -, ktoré by mali byť súčasťou každého hostingového balíka..

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector