Recenzie sieťových riešení máj 2020: Zomiera dinosaurus alebo to stojí za to?

Aká dobrá je hosting sieťových riešení?


Recenzie sieťových riešení 2.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (3 hlasov) Pros

 1. K dispozícii je veľa hostingových plánov
 2. 99,99% záruka dostupnosti

Zápory

 1. Niektoré z najhorších recenzií všetkých čias
 2. Podpora potrebuje prácu
 3. Nadmerné storno poplatky
 4. Zbytočné pokusy o upsell

Support2Speed2Features2.5Value2Transparency2.5

Naše oficiálne hodnotenie hosťovania sieťových riešení

Sieťové riešenia fungujú od roku 1979. V tom čase boli jedným z najlepších dostupných riešení hostingu. Od ich získania spoločnosťou Web.com v roku 2011 sa zdá, že klesli.

Najlepšie vlastnosti hostenia sieťových riešení

Na papieri sa zdá, že hosting Network Solutions je životaschopným riešením.

Veľa hostiteľských plánov

Vďaka sieťovým riešeniam môžete platiť za svoj hosting až 10 rokov vopred. Väčšina hostingu je zameraná na majiteľov malých podnikov. Sieťové riešenia ponúkajú vyhradený hosting WordPress, zdieľaný hosting, VPS hosting a SharePoint hosting. K dispozícii sú aj plány elektronického obchodovania a hostenia mobilných webových stránok.

Servery založené na systéme Windows a Linux

Dátové centrum Network Solutions má podľa výberu zákazníka k dispozícii servery založené na Linuxe aj Windows. Ani jeden nie je lepší ako druhý – ide o osobné preferencie. Niektorí ľudia využívajú možnosti prispôsobenia dostupné v systéme Linux, zatiaľ čo iní majú skúsenosti so servermi so systémom Windows.

Záruka dostupnosti

Ak si ako server vyberiete Linux, sieťové riešenia poskytujú 99,99-percentnú záruku dostupnosti. Pre servery založené na systéme Windows ponúka Network Solutions záruku dostupnosti 99,9%. Vykopal som sa trochu hlbšie a otvoril som ich podmienky služby, aby som zistil, aký druh záruky sa ponúka. Žiaľ, neboli poskytnuté žiadne informácie o odškodnení ponúkanom v súvislosti s touto zárukou.

Dostupné sú vlastné a rozšírené možnosti

Sieťové riešenia začínajú ako dostupné riešenie pre vaše potreby webhostingu, ale so všetkými dostupnými pokročilými riešeniami sa môžu stať veľmi rýchlo drahými. Ponúkajú niektoré jedinečné balíčky, ako napríklad špeciálny marketingový balík na Facebooku, a ponúknu vám kompletne zostavenie vašich webových stránok. Sieťové riešenia sú rozšírené o doplnky vrátane marketingových balíčkov, v ktorých odosielajú vašu lokalitu do miestnych registrov, ako aj do vyhľadávacích nástrojov Google, Yahoo a Bing, obchodný balík, ktorý vám umožňuje predávať veci na vašom webe, a kompletný balík elektronického obchodu. , Každé z týchto balení sa predáva samostatne.

Zahrnutý softvér na vytváranie webových stránok

Každý z ich hostiteľských balíkov obsahuje prístup k softvéru na vytváranie webových stránok. Jeho možnosti nás príjemne prekvapili. Formuláre, mapy, odkazy na sociálne médiá a ďalšie prvky môžete presúvať myšou priamo do nástroja na tvorbu webových stránok. V HTML môžete dokonca presúvať kód ako JavaScript. Ostatné spoločnosti účtujú poplatok za niektoré z týchto schopností. Bola to príjemná zmena tempa, keď sme zistili, že väčšinu z toho môžeme urobiť zadarmo.

Nevýhody sieťových riešení Hosting

Web hosting je vážna vec. Kamkoľvek sa pozriete, možno zistíte, že sieťové riešenia sú slabou webhostingovou platformou.

Niektoré z najhorších recenzií všetkých čias

Ten musí prísť na drevo. Network Solutions má niektoré z najhorších recenzií, aké som kedy čítal, pokiaľ ide o webhostingovú spoločnosť. Zdá sa, že podpora ako vtip vás núti skákať cez obruče a prenášať domény od nich, a nikdy nerobia tak, ako sľúbili. Ľudia stratili domény, dostávajú neprimerané sumy peňazí a podpora môže trvať niekoľko týždňov – niekedy aj mesiacov – len zistiť, že podpora tam nebola,.

Podpora potrebuje prácu

Keď sa pozriete na stránku podpory sieťových riešení, nájdete viac ako 26 rôznych riešení podpory. Polovica z nich je na predaj, polovica z nich je na podporu. Táto stránka je mätúca a môže chvíľu trvať, kým odpovedia na vašu otázku. Niektoré z riešení podpory dokonca vyžadujú, aby ste im poslali e-mailom. Mnohé z podporných riešení majú niekoľko rôznych kanálov, čo len zvyšuje zmätok. Network Solutions vyhlasuje, že má 24/7 podporu, ale mnoho riešení je k dispozícii iba počas pracovnej doby v USA. Podpora 24/7 e-mailom nie je presne predajným miestom. Kedykoľvek môžete poslať e-mail komukoľvek a nedostať odpoveď až nasledujúci pracovný deň.

Nadmerné storno poplatky

Sieťové riešenia znamenajú urážlivé storno poplatky. Čím je vaša pôvodná zmluva dlhšia, tým viac je plné poplatky. Za jeden rok vám naúčtujú poplatok menej ako 40 dolárov za zrušenie. Za 10 ročnú zmluvu vám budú účtované poplatky až do výšky 180 USD, ktoré môžete zrušiť. To nezačne poškriabať povrch, pokiaľ ide o reakciu na vaše žiadosti o zrušenie. Ak zrušíte žiadosť o zrušenie, väčšina z vás nebude poctená, budú vás bombardovať pokusmi o zvýšenie predaja a prísľubmi nižších poplatkov..

Zbytočné pokusy o upsell

Boli časy, keď ste sa mohli vydať do reštaurácie rýchleho občerstvenia a nechať si dať hamburger, hranolky a drink. To bolo celé menu. Časy sa zmenili. Sieťové riešenia majú zbytočné množstvo možností predaja. Je to naozaj ako keby sa ti pokúšali ponoriť a namočiť vás na každom kroku. Ak chcete konkrétnu funkciu, stojí to navyše. Okrem toho je každý jednotlivý predaj uskutočnený na základe plánu predplatného na automatické obnovenie bez toho, aby bol zákazník vopred informovaný.

Spodná čiara

Preskúmal som veľa webových hostiteľov. Robím to preto, že mám skúsenosti so všetkými týmito hostiteľmi. Network Solutions je jedno riešenie webhostingu, proti ktorému môžem úprimne odporučiť. V jednom okamihu mali monopol na registráciu webovej domény a považovali sa za dobré riešenie pre vaše potreby webhostingu. Teraz, aj s podporou webu.com, je alarmujúce zistiť, koľko ľudí sa snaží dostať preč zo sieťových riešení.

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map