Recenzie Site5 – Je hosting Site5 pre váš web vhodný?

Čo je to hosting 5?

Spoločnosť Site5 bola založená v roku 1999 počas boomu dot-com a sídli v Texase v Dallase. Je webhostingovou spoločnosťou pod záštitou spoločnosti Endurance International Group. EIG okrem iného vlastní Bluehost a HostGator. Site5 sa špecializuje na butikový webhostingový zážitok zameraný na dizajnérov a vývojárov.


Aký dobrý je hosting na serveri Site5?

Site5 je prémiová hostingová spoločnosť so zárukou dostupnosti, rýchlosti a technickej podpory. Skutočne ich odlišuje od konkurencie tým, že ponúkajú úplne 30-dňová skúšobná verzia zdarma. Toto všetko sú solídne predajné miesta, ale na celom webe5 nie je strašne inovatívny a cena je vyššia ako väčšina konkurentov. Niekoľko z ich výhod môže v konkrétnych prípadoch priniesť to, aby vás oplatilo, ale veľa ďalších hostiteľov spravidla robí to isté alebo lepšie pre lacnejšie.

Pozri oficiálne stránky Site5 Recenzie 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (3 hlasov) Pros

 1. Škálovateľné plány
 2. Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku
 3. Hosťujte viac webových stránok
 4. SSL certifikáty sú štandardné
 5. Výber viacerých umiestnení na serveri
 6. 30-dňová bezplatná skúšobná verzia

Zápory

 1. Žiadne úložisko jednotky SSD
 2. Cenník ako Most
 3. Iba jedna doména s najlacnejším plánom

ZhrnutieNeexistuje nič, čo by web5 urobil, čo nemusí byť nevyhnutne nesprávne, len očakávame viac za prémiové ceny a marketing zameraný na vývojárov. Celkovo je rýchlosť, dostupnosť a podpora úplne primeraná. Ak sú však pre vás veľké predajné miesta možnosti viacerých správcov alebo výber niekoľkých miest, lokalita Site5 by mohla byť skvelou voľbou. Tí, ktorí hľadajú rozpočtových hostiteľov alebo skutočne prémiovú skúsenosť, by mali hľadať inde. Support3.5Speed3Features3Value3Transparency2.5

Naše oficiálne hodnotenie hostenia stránok5

Vďaka mnohým skúsenostiam a množstvu sľubných sľubov zameraných na dizajnérov a vývojárov má server Site5 mnoho atraktívnych funkcií, ktoré im priniesli solídnu povesť a základňu klientov. Poskytuje však hosting lokality Site5 skutočne skutočné ceny, ktoré účtujú?

Najlepšie vlastnosti hostenia Site5

Site5 rozhodne dáva vzhľad vedieť, čo robia. Kontrastujú ich zhovievavú domovskú stránku s kreslenými rádami hostgator alebo goDaddy a naozaj sa zdá, že vyberiete prepracovanejšiu možnosť hostenia. A je toho veľa!

Skutoční vývojári, veľa skúseností

Ak máte technické zázemie, program Site5 používa vývojárov, ktorí sa skutočne cítia, akoby ste konečne našli poskytovateľa hostingu, ktorý hovorí vaším jazykom. Tvrdia, že udržiavajú rýchlosť servera, pretože nikdy príliš nezaťažujú zdieľané servery príliš veľkým množstvom údajov klientov. Ich podporný personál je úplne domáci, hovorí plynule anglicky a sám má technické skúsenosti. Ich inhouse inžinieri postavili portál zákulisia Site5 prispôsobený vašim potrebám vývoja. Začínajú predpokladom, že aj vy viete, čo robíte, a že druh dôvery vo vás ako klienta sa obnovuje (samozrejme za predpokladu, že skutočne viete, čo robíte).

Plány lokality5 sú škálovateľné

Plány Site5 začínajú celkom jednoducho za menej ako päť dolárov mesačne. Potom existuje niekoľko možností inovácie, ktoré vám umožňujú uspokojiť svoj plán tak, ako uznáte za vhodné s rastom vašich webových stránok. Na povrchu majú tri základné plány, počnúc hostBasic za 4,95 dolárov mesačne, hostPro za 8,95 dolárov mesačne a nakoniec sa dostanú k rýchlosti blesku 11,95 dolárov mesačne. To je len pre ich spoločné plány hostenia. Môžete prejsť na hosťovanie predajcov, hosting VPS a dokonca aj na vlastný dedikovaný server.

Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku

Každý poskytovateľ webhostingu, ktorý môže poskytnúť neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku, vždy stojí za druhý pohľad. Existuje príliš veľa poskytovateľov webhostingu, ktorí sa pokúšajú stanoviť maximálny počet údajov, ktoré je možné preniesť medzi vašimi návštevníkmi, vám a samotným webom. Okrem toho je to vždy ďalšia bolesť hlavy, keď pozorne sledujete množstvo voľného miesta na disku. Väčšina webových stránok nepoužíva 10TB miesta na disku, takže ak máte nejakú myseľ, ktorú môžete použiť tak, ako potrebujete, vždy je príjemná funkcia, ktorú musíte mať u svojho poskytovateľa hostingu. Neobmedzená šírka pásma znamená, že sa už nikdy nebudete musieť starať o to, aby používatelia dostali chybu, že ste prekročili limit šírky pásma..

Zákulisie Site5 umožňuje schopnosti viacerých správcov

Vynikajúca vlastnosť plánu HostPro Site5 je v tom, že vám umožňuje hosťovať viac webových stránok z jedného účtu. Každý z týchto webových stránok bude mať svoj vlastný panel administrácie Backstage Site5, ktorý vám umožní udržiavať tieto informácie usporiadané. Toto nedostanete s plánom hostBasic, ktorý povoľuje iba jednu doménu. Určite to znamená, že musíte použiť plán hostPro alebo vyšší, ale je to vynikajúca funkcia, ktorá v podstate poskytuje možnosti účtu predajcu za zlomok ceny. Táto funkcia sama o sebe môže stačiť na to, aby vás kývla na Site5, ak je táto schopnosť pre vás veľkou výhodou.

Hosťujte svoje stránky z celého radu serverov

Vďaka desiatkam serverov umiestnených na štyroch rôznych kontinentoch, všetky blízko hlavných metroplexov, vám Site5 ponúka ďalšiu výhodu v tom, že si môžete vybrať, kde sa bude váš web hostovať na celom svete. To vám môže poskytnúť ďalšiu výhodu v oblasti SEO, ak je miestne hodnotenie prioritou vášho podnikania.

SSL certifikáty sú štandardné

Každý správca webu, ktorý má webovú stránku elektronického obchodu, vie o dôležitosti certifikátov SSL, ako aj o tom, ako to môže byť nepríjemné, ak váš webhosting ponúka bezplatné funkcie elektronického obchodu, ale účtuje poplatky za ich základné zabezpečenie. SSL certifikáty šifrujú a chránia webové transakcie, čím získavajú dôveru a peniaze vašich zákazníkov. Ak plánujete na svoj web zahrnúť elektronický obchod, budete musieť získať certifikáty SSL tak či onak. Je osviežujúce vedieť, že v prípade servera Site5 nebudete musieť za to vyberať ďalšie peniaze, keď na to nemusíte mať rozpočet..

Integrácia WordPress Site5

Rovnako ako mnoho webhostingov, Site5 ponúka inštalácie jedným kliknutím pre WordPress, škálovateľné plány hostenia WordPress a zákaznícke služby, ktoré sú dobre oboznámené s informáciami o tomto populárnom CMS. Neponúkajú však inscenáciu WordPress, čo je vážnou nevýhodou vzhľadom na to, aký dôležitý môže byť tento nástroj pre dizajnérov a vývojárov, samo vyhlásenú cieľovú demografickú skupinu Site5..

Úplne bezplatná 30-dňová skúšobná verzia

Veľa webhostingových spoločností ponúka záruku vrátenia peňazí, ale server Site5 je jedným z mála webových hostiteľov, ktorý vám v skutočnosti umožňuje bezplatne vyskúšať svoje služby po celý mesiac. Je to skoro jednorožec vo svete webhostingu.

Nevýhody hostingu Site5

Väčšina našich sťažností týkajúcich sa lokality 5 klesla na cenu. Sú to len drahšie ako iné hostingové spoločnosti, ktoré poskytujú rovnakú (alebo niekedy lepšiu) úroveň služieb. Pre prémiového webhostingu zameraného na vývojárov očakávame inovatívnejšie nástroje.

Neprirodzené náhrady

Je to jedna vec, ktorá má záruku vrátenia peňazí do určitého bodu – priemyselný štandard je 30 dní. Site5 má 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. Každý iný poskytovateľ hostingu, ktorého som kedy videl, vám však ponúkne pomerné vrátenie prostriedkov po tom, ako prekročíte oddeľovaciu značku, ktorá je v tomto prípade 45 dní. Site5 neposkytne vrátenie platby. Ak ste zaplatili za hosťovanie za šesť mesiacov a ak ho zrušíte v 46. deň, vrátenie vám nebude vrátené. Navyše, ak chcete získať najlepšiu cenu na väčšine programov, budete niekedy musieť platiť vopred za dvojročné služby. Je to obrovské množstvo hotovosti, ktorú môžete vopred zaplatiť, takže pred zakúpením určite využite túto bezplatnú skúšobnú verziu.

Nemajú pevné disky

Žiadne SSD znamená, že celá vaša prevádzka webových stránok sa vyčerpá starými mechanickými pevnými diskami, ktoré môžu výrazne spomaliť vaše webové stránky. Takmer každý iný poskytovateľ webhostingu, ktorý stojí za svoju soľ, ponúka disky SSD ako štandardné zariadenie. Iste, Site5 nikdy nepreťažuje ich servery príliš veľkým počtom klientov. Môže to však byť len preto, že ich hrdzavý starý hardvér to doslova nedokáže prijať.

Ceny lokality 5 sú dosť statné za to, čo získate

Stránka 5 je v poriadku. Nevidíme však žiadny dôvod, prečo sú ceny také, aké sú. Približne za rovnakú cenu poskytuje služba A2 Hosting rýchlosť a dostupnosť, ktoré ďaleko prevyšujú lokalitu Site5. Ďalšou cenovo výhodnou možnosťou je SiteGround, ktorý ponúka skutočne výnimočnú zákaznícku podporu, ktorá fúka Site5 z vody. Alebo za približne polovičnú cenu má HostGator všetky rovnaké vlastnosti ako Site5 plus niektoré pridané zvončeky a píšťalky.

Spodná čiara

Site5 je dokonale primeraným hostiteľom s esteticky príjemnou a dôvtipnou dýhou, ktorá určite osloví dizajnérov a vývojárov. Ich služby majú niekoľko skvelých stránok, vďaka ktorým sú vynikajúcou hodnotou pre webmasterov s požiadavkami na miesto. Ale ak ste začínajúci webmaster hľadajúci hostiteľa rozpočtu, nie je dôvod na to, aby ste za priemerné služby dostali prémiovú cenovú kalkuláciu. Aj dizajnéri a vývojári by pred výberom lokality5 mali vykonať značný výskum. Existuje veľa butikov webhostingu, ktorí vám poskytnú viac funkcií za vaše peniaze.

Zobraziť ďalšie funkcie

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy

Časté otázky týkajúce sa hostingu Site5

Ako dlho už bol server Site5? Aké je poslanie spoločnosti?

Počas boomu dot-com založili dvaja priatelia hostingovú spoločnosť založenú na filozofii, že hosting by mal byť zábavný, ľahký, spoľahlivý a prístupný – predovšetkým by nemal byť bolestivý. Matth Lighter a Rod Armstrong začali s webom Site5 v roku 1999 a zatiaľ čo spoločnosť v roku 2008 predali súčasným vlastníkom, zostávajú s firmou úzko zapojení a pracujú na dokončení podrobnejších projektov.

Site5 kladie vysokú prioritu na päť rôznych oblastí, medzi ktoré patria:

 • Žiadne preťažené servery: Filozofia spoločnosti v oblasti hostovania je založená na zaručenom výkone zo špičkových serverov.
 • Žiadna externá podpora: Všetci technici a členovia servisu a podpory sú zamestnancami lokality5.
 • Žiadne triky: Site5 je hrdý na jasný a zrozumiteľný webhosting a funkcie, ktoré ponúkajú.
 • Garancia vrátenia peňazí; Site5 ponúka 45-dňovú, bezproblémovú záruku vrátenia peňazí.
 • Vlastní vývojári a inžinieri: Rovnako ako ich technici podpory sú všetci zamestnancami lokality5, tak aj ich vývojári a inžinieri, ktorí pracujú na zlepšení služieb, ktoré ponúkajú.
Aké sú hostingové plány lokality Site5?

Site5 ponúka širokú škálu hostingových plánov a programov, ktoré zahŕňajú:

 • web hosting
 • Cloud hosting
 • Hosting predajcu
 • Hosting hostiteľov v cloude
 • Plne spravované VPS
 • Nespravovaná VPS
 • Cloud VPS

Všetky plány zahŕňajú mnoho rôznych funkcií, vrátane nemeranej šírky pásma, nemeraného miesta na disku, bezplatnej migrácie, zálohovania obnovy po katastrofe a podpory 24/7.

Kde sú umiestnené servery Site5? Aké miesta si môžem vybrať pre hosťovanie svojich stránok?

Servery Site5 sú umiestnené po celom svete, čo zákazníkom umožňuje vybrať si, kde budú ich stránky hosťované. Site5 vlastní servery v strednej, východnej a západnej časti USA; Montreal, Toronto a Vancouver, Kanada; a Joao Pessaoa a Sao Paulo, Brazília, ako aj Amsterdam, Bukurešť, Paríž, Singapur a Hongkong.

Aké plány zdieľaného hostenia ponúka server Site5?

Site5 ponúka tri rôzne úrovne pre plány webhostingu, ktoré zahŕňajú nemeraný priestor na disku a šírku pásma, inštalácie skriptov jedným kliknutím, ako aj bezplatnú migráciu a 45-dňovú záruku vrátenia peňazí..

Nesmerované na serveri5 znamená, že nie je stanovený žiadny limit ani na miesto na disku ani na šírku pásma, ktorú majú používatelia na svojich účtoch. Bol navrhnutý tak, aby zákazníkom umožnil pokoj vytvárať webové stránky, ktoré potrebujú, bez obáv z dosiahnutia alebo prekročenia svojich limitov. Pokiaľ sa zákazníci riadia podmienkami používania služieb a zdrojov, zostávajú v normálnom používaní dobre; spoločnosť tvrdí, že 0,1%, ktoré nepatria do bežného používania, zvyčajne porušujú podmienky a dohody.

Zákazníci zdieľaného webhostingu si môžu vybrať zo svojho umiestnenia na serveri z jedného z 13 rôznych umiestnení, čo je ideálne pri zvažovaní geografických umiestnení väčšiny vlastných používateľov každého zákazníka. Zákazníci, ktorí si vyberú lokalitu mimo Dallasu, si však každý mesiac účtujú dodatočné náklady vo výške 1 USD.

Každý zdieľaný plán webhostingu obsahuje aj úplné nočné zálohy každého súboru a je v prípade potreby ľahko dostupný. Rozhranie Site5, Backstage, umožňuje používateľom rýchle a efektívne prihlásenie, kde okrem iných faktov nájdu všetky dôležité informácie, ako sú registrácia domény, fakturácia a pridružené účty. Každému používateľovi tiež dávajú SiteAdmin, vlastný vzhľad cPanel, ktorý umožňuje používateľom získať potrebné informácie o svojich serveroch, databázach, účtoch FTP, doménach a prezerať si štatistiku webových stránok..

Zdieľané plány začínajú hostBasic, ktorá začína na 4,95 dolárov každý mesiac, keď si zákazníci vyberú dvojročný plán; pre tých, ktorí chcú ročný plán, začnú s mesačnou cenou 5,95 dolárov.

hostPro, druhá úroveň zdieľaných plánov hostenia lokality Site5 sa začína dvojročným plánom na 8,95 dolárov mesačne; jednoročný plán začína na 9,95 dolárov každý mesiac, a na tejto úrovni si zákazníci môžu vybrať mesačnú zmluvu, ktorá začína na 10,95 dolárov mesačne. Okrem všetkého, čo je súčasťou hostBasic, používatelia získajú neobmedzené množstvo webových stránok.

Najvyššia úroveň spoločnosti je hostPro + Turbo, ktorá začína 24,9 mesačným plánom na 11,95 USD mesačne. Jeden rok s týmto balíkom stojí 12,95 dolárov mesačne a mesačná zmluva začína na 13,95 dolárov mesačne. Zákazníci na tejto úrovni dostanú vyhradenú adresu IP, ako aj ovládací prvok MultiAdmin, ktorý každému webu na účte poskytuje samostatný ovládací panel..

Čo ponúka Cloud Web plány, ktoré ponúka Site5?

Všetky tri plány hostingu Cloud Web spoločnosti Site5 boli navrhnuté tak, aby minimalizovali prestoje na prevádzku e-mailov a webových stránok a boli zamerané na zákazníkov s malými rozpočtami na IT, ale s vysokými požiadavkami na dostupnosť. Site5 poskytuje zákazníkom cloudu krok nad zdieľaným webhostingom s rovnakou kvalitou hardvéru a bezporuchovosti ako server VPS.

Všetci zákazníci cloudu dostanú neobmedzené webové stránky, vyhradené adresy IP, zálohy a zákulisie. Každý zákazník má tiež prístup k serverom SiteAdmin a MultiAdmin.

 • Plus plán začína na 20 dolárov každý mesiac v 12-mesačnom záväzku. Plus ponúka 10 GB miesta na disku a 100 GB šírky pásma. V prípade mesačného plánu môžu používatelia očakávať začatie každého mesiaca s cenou 25 dolárov.
 • Úroveň strednej úrovne, Pokročilé, začína na 27 dolárov za mesiac pre 12-mesačný plán a 30 dolárov, keď zákazníci chcú platiť každý mesiac. Pokročilý plán poskytuje používateľom 20 GB miesta na disku a 200 GB šírky pásma.
 • Najvyššia úroveň lokality Site5, poistné, ponúka používateľom 40 GB voľného miesta na disku a šírku pásma 500 GB, s mesačnými nákladmi 36 dolárov, keď si používateľ zakúpi 12-mesačný plán, a náklady každý mesiac v mesačnom pláne 40 dolárov.
Aké sú možnosti VPS servera Site5?

Site5 ponúka pôsobivý počet možností VPS s 10 rôznymi plne spravovanými možnosťami. Pracujú na aktualizácii softvéru, poskytovaní neustáleho monitorovania a prijímaní okamžitých a proaktívnych reakcií na problémy alebo útoky. Zaoberajú sa aj všetkými bezpečnostnými opravami.

Plne spravované plány začínajú každý rok na 55 dolárov VPS2, ktorá obsahuje jednu adresu IP, SiteAdmin / MultiAdmin a Softaculous alebo cPanel / WHM a Softaculous, 2 jadra, 1 GB pamäte, 50 GB voľného miesta na disku a 800 GB šírky pásma. Výber medzi ovládacími panelmi stojí ďalších 10 dolárov mesačne, ale výber cPanel / WHM poskytuje používateľom 2 bezplatné adresy IP. Zákazníci môžu tiež pridať vzdialené zálohy na 30 dní za 7 USD.

Najvyššia úroveň, VPS11, obsahuje 16 jadier, 20 GB pamäte, 1 000 GB miesta na disku a 7 TB šírky pásma pre jednu IP adresu s výberom SiteAdmin / MultiAdmin a Softaculous. Opäť platí, že výber medzi dvoma možnosťami ovládacieho panela stojí 10 dolárov a používatelia cPanel / WHM a Softaculous dostanú dve bezplatné adresy IP. Vzdialené zálohy na 30 dní je možné pridať za 125 dolárov každý mesiac.

Ak zákazníci chcú prístup typu root, môžu si vybrať jednu z 11 rôznych nespravovaných možností VPS. Prvý, UVPS1, začína každý mesiac na 25 dolárov, a to pri 2 jadrách, 1 GB pamäte, 50 GB voľného miesta na disku a 800 GB šírky pásma. Zahrnutý je úplný prístup typu root a výber šablóny operačného systému CentOS, Debian alebo Ubunto. Výberom cPanel / WHM sa pridá 10 USD za licenciu a zákazníci môžu každý mesiac pridať Softaculous licenciu za 1,25 USD.

Ich najvyššia nespravovaná úroveň VPS, UVPS11, obsahuje mnoho rovnakých funkcií vrátane šablón operačného systému, jednej adresy IP a rovnakých licenčných nákladov pre cPanel / WHM a Softaculous, ale pridáva 16 jadier, 24 GB pamäte, 1200 GB miesta na disku a 8 tb šírky pásma, každý od 600 USD mesiac.

11 volieb Cloud VPS je tiež plne spravovaných, s mnohými rovnakými spravovanými doplnkami: vzdialené zálohy pridávajú každý mesiac 5 dolárov a možnosť ovládacieho panela stojí ďalších 10 dolárov mesačne. Ich najnižšia úroveň, CVPS1, dáva zákazníkom 2 jadrá, 768 MB pamäte, 15 GB miesta na disku a 600 GB šírky pásma, pričom každý mesiac začína na 60 USD. Najvyššia úroveň, CVPS11, má 16 jadier, 20 GB pamäte, 400 GB miesta na disku a 7 TB šírky pásma a začína sa na 1 490 $ mesačne.

Ponúka server Site5 plány predajcu?

Site5 má tri plány hosťovania distribútorov, ktoré začínajú na 23,95 dolárov mesačne a zahŕňajú tri adresy IP, cPanel / WHM, vlastné DNS nameserverov, fakturačný softvér a zálohy, ako aj 50 GB voľného miesta na disku a 500 GB šírky pásma každý mesiac. Najvyššia úroveň stojí každý mesiac 49,95 dolárov za rovnaké funkcie, ale poskytuje 120 GB miesta na disku a 1 000 GB šírky pásma.

CloudOne, možnosť hosťovania cloudového predajcu, stojí každý mesiac 50 dolárov a zahŕňa 50 GB voľného miesta na disku a 500 GB šírky pásma spolu s rovnakými funkciami ako plány iné ako cloudové služby.

Site5 je hostPro zdieľaný plán hostenia vám tiež dáva možnosť spravovať viac domén z jedného účtu, ktorý by sa mohol použiť aj ako účet pre obmedzeného predajcu, ak máte rozpočet.

Povedzte mi o záruke vrátenia peňazí Site5.

Site5 ponúka 45-dňovú záruku vrátenia peňazí, s plnou náhradou za ich zdieľaný web a zdieľaný web hosting Cloud, ako aj predajcu a predajcu cloud hostingu. Nesľubujú žiadne úlovky ani oznámenie vopred. Všetky plány VPS vrátane spravovaných, nespravovaných a cloudových služieb majú 15-dňovú záruku vrátenia peňazí. Záruka sa nevzťahuje na registráciu, prevod a obnovenie doménových mien a začína sa aktiváciou účtu.

Site5 tiež ponúka 99,9-percentnú záruku dostupnosti a poskytne uznávaný kredit pre zdieľané, predajné, čiastočne špecializované, spravované VPS a spravované dedikované servery, so 100-percentným kreditom na budúce faktúry za menej ako 95% dostupnosti. Ich cloudové možnosti (zdieľané, predajné a spravované VPS) majú 99,99-percentnú záruku dostupnosti a pri čomkoľvek menej ako 99,5-percentného dostupnosti môžu zákazníci získať 100-percentný kredit s hodnotením.

Okrem toho sa kredity za jednotlivé incidenty poskytujú zákazníkom, ktorí čakali viac ako šesť hodín na reakciu na technickú podporu. Reakcie sa poskytujú v priemere do niekoľkých minút, ale ak lístok bude trvať dlhšie ako šesť hodín, zákazníci môžu požiadať o kredit $ 1 za lístok.

Viac na stránkach Site5.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map