Recenzie WebhostingHub Hosting mája mája 2020: Dobrý alebo zlý hostiteľ?

Recenzie WebhostingHub Hosting mája mája 2020: Dobrý alebo zlý hostiteľ?

Recenzie WebhostingHub Hosting mája mája 2020: Dobrý alebo zlý hostiteľ?

Aký dobrý je hosting webhostingu?

WebHostingHub je dobre známa webhostingová spoločnosť, ktorá má klady aj zápory. S konkurenčnou cenou a sadou funkcií sa určite oplatí vyskúšať. Medzi vedľajšie funkcie patrí pomalá odozva na rozhovor, trochu klamlivý marketing a ďalšie problémy.


Recenzie WebHostingHub 3.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (2 hlasov) Pros

 1. Garancia vrátenia peňazí
 2. Štandardný cPanel s inštalátorom Softaculous Script
 3. Neobmedzené domény v ich zdieľaných hostingových plánoch
 4. Telefonická podpora 24/7 v USA

Zápory

 1. Problém s priamym chatom
 2. K dispozícii je iba zdieľaný hosting
 3. Prevádzkové náklady nižšie ako konkurenti
 4. Pomalý čas odozvy lístkov na podporu

Support3.5Speed3Features3.5Value3.5Transparency3

Naše oficiálne hodnotenie WebHostingHub

WebHostingHub nie je určený pre veľké podniky. Zameriavajú sa viac na začiatočníkov, ktorí začínajú, a na tých, ktorí nechcú robiť nič iné, len aby udržiavali malý blog.

Najlepšie vlastnosti produktu WebHostingHub

Mnoho ľudí tvrdí, že WebHostingHub je jednou z najlepších nových webhostingových spoločností na trhu a tu je dôvod, prečo.

Garancia vrátenia peňazí

WebHostingHub má záruku vrátenia peňazí, ktorá trvá tri mesiace. To znamená, že ak nie ste spokojní s ich službami z akéhokoľvek dôvodu, pretože vám vrátia peniaze, nie však v plnej výške. Namiesto toho rozdelia svoje vrátené prostriedky od času, keď ste sa prihlásili, až do času, keď sa zrušíte.

Štandardný cPanel s inštalátorom Softaculous Script

WebHostingHub ponúka váš štandardný cPanel s inštalátorom skriptov Softaculous. Keď to spojíte so svojimi bezplatnými programami, ktoré uvidíte nižšie, zistíte, že majú k dispozícii viac ako 300 aplikácií zadarmo a sú k dispozícii s inštaláciou jedným kliknutím.

Neobmedzené domény v ich zdieľaných hostingových plánoch

WebHostingHub vám umožní mať neobmedzený počet domén v zdieľanom pláne hostenia. To je skvelé, ak sa zaoberáte obracaním domén. Ako vidíte, veľa spoločností poskytujúcich webhosting vám umožňuje mať iba jednu doménu na jeden účet. Ak chcete pridať viac, musíte zaplatiť viac. V prípade WebHostingHub to tak nie je. To znamená, že si môžete zaregistrovať doménu a zaparkovať ju, čakajúc na niekoho, kto ju potrebuje a je ochotný zaplatiť za jej vydanie.

Telefonická podpora 24/7 v USA

Zdá sa, že podpora je jednou z vecí, ktoré spoločnosti poskytujúce webhosting dostanú alebo nie. Keď sa ľudia zaregistrujú na webhosting, budú potrebovať podporu. V skutočnosti to nie je možné. Zamestnávanie ľudí 24 hodín denne na poskytovanie podpory medzinárodným zákazníkom je niečo, z čoho sa môžu ostatné webhostingové spoločnosti poučiť.

Viac ako štandardné zadarmo

WebHostingHub ponúka zadarmo 301 rôznych aplikácií, ktoré sú súčasťou vášho predplatného. Okrem toho ponúkajú inštalačný program Softaculous Script Installer, takže môžete nainštalovať ktorúkoľvek z týchto aplikácií jediným kliknutím. A ak to nestačilo, ponúkajú viac ako 200 dolárov v reklamných kreditoch, ktoré vám pomôžu odštartovať vaše podnikanie.

Nevýhody WebHostingHub

So všetkým, čo WebHostingHub ponúka, môže byť ťažké pozrieť sa okolo neporiadku a zistiť, o čo vlastne ide..

Pravdepodobne klamlivé marketingové taktiky

WebHostingHub má na svojej domovskej stránke odkaz, ktorý vás vedie na stránku s recenziami, aby ste mohli porovnávať WebHostingHub s ostatnými veľkými hráčmi na trhu. Viac ako jedna osoba tvrdila, že táto funkcia bola úplne zaujatá v prospech siete WebHostingHub. Uvádzajú skutočnosť, že nemôžete nájsť jediný negatívny prehľad o tom, čo WebHostingHub na tejto stránke s recenziami. Ak sa však pozriete ďalej, než jedna stránka s recenziami na iné weby s recenziami, ktoré vám povedia o svojich skúsenostiach s WebHostingHub, približne 38 percent (na jednej stránke s recenziami) z nich je negatívnych.

Hrozný zážitok z live chatu

Väčšinou by som povedal, že iba ponúknutie funkcie živého chatu bude pozitívnou vecou. Moja skúsenosť však hovorí, že majú najhorší živý rozhovor, aký som kedy videla. Keď som sa ich pokúsil dostať online, bol som pozastavený na viac ako 10 minút. Keď som ich dokázal dostať na linku, zdá sa, že technik na druhej strane bol rozptyľovaný a nemohol držať krok s konverzáciou. Čakacia doba medzi jeho zdanlivo napísanými odpoveďami bola niekedy dlhšia ako päť minút.

K dispozícii je iba zdieľaný hosting

Ak máte veľké plány na rast svojich webových stránok, mali by ste sa im doručiť inde. WebHostingHub neponúka nič nad rámec zdieľaných plánov hostenia. To znamená, že neponúkajú VPS ani špecializované hostingové plány. Zdieľané plány hostenia, aj keď sú skvelé pre začiatočníkov, vám slúžia zle, keď sa vaše webové stránky musia zväčšiť, aby zvládli väčšie publikum..

Prevádzkové náklady nižšie ako konkurenti

Prevádzková doba je absolútne rozhodujúca, keď prevádzkujete firemné webové stránky. Čím dlhšie je webová stránka zákazníka nefunkčná, tým je pravdepodobnejšie, že sa zákazník obráti kvôli potenciálnemu strate príjmu. Prestoje neznamenajú spokojného zákazníka. Aj keď ich prevádzková doba bola 99,42%, táto metrika je v porovnaní s konkurenciou prekvapivo nízka.

Pomalý čas odozvy lístkov na podporu

Je skvelé, že WebHostingHub ponúka telefonické linky 24/7. Čo nie je skvelé, je to, že keď použijete svoj systém podpory predaja lístkov, odpovede môžu trvať dlhšie ako 24 hodín. Ak potrebujete podporu, čakanie 24 hodín môže byť ekvivalentom prestojov na vašom webe dlhších ako 24 hodín. Poskytovanie okamžitej podpory je rozhodujúce pre prežitie akejkoľvek webhostingovej spoločnosti.

Spodná čiara

Ak chcete hostiť malý blog alebo webovú stránku založenú na záujmoch, možnosť WebHostingHub je jednou z možností. Vďaka ľahko použiteľnému rozhraniu, viac ako 300 aplikáciám, ktoré ponúkajú s inštaláciou jedným kliknutím a telefonickým podporným linkám 24/7, hľadáte konkurenčnú webhostingovú spoločnosť. Ak však hľadáte obchod s webhostingom a najlepšími funkciami a podporou vo svojej triede, lepšie sa vám bude poskytovať inde..

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector