Recenzie WebHostingPad – Hľadáte najlacnejšieho hostiteľa webu?

Čo je to WebHostingPad?

WebHostingPad bol založený v roku 2005 a jeho cieľom je poskytovať webmasterom rozpočet, ako začínajúci podnikatelia alebo majitelia malých firiem, hľadajúcich ultra lacného poskytovateľa hostingu. WebHostingPad je jedným z najlacnejších webhostingov na trhu.


Aký dobrý je hosting webhostingu?

Ceny WebHostingPad sú šialene nízke, pričom ich najzákladnejší plán začína na mesiac menej ako dva doláre. A za také nízke ceny dostanete, čo sa týka ich služieb. WebHostingPad pokrýva vaše základné potreby, napríklad hosting, e-mail a bezpečnostné funkcie WordPress. Keby ste však boli klamliví, ak ste očakávali, že pôjdu nad rámec ochrany vašich údajov alebo aby vaša skúsenosť bola za tak lacnú cenu skutočne výnimočná. Čiže je registrácia do programu WebHostingPad katastrofou, ktorá čaká, alebo je to pre webmastra inteligentný krok z rozpočtu? Hovoríme, že je to trochu oboje.

Pozri oficiálne stránky Recenzie WebHostingPad 2.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (2 hlasov) Pros

 1. Pravdepodobne najlacnejší webhosting tam
 2. 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 3. Historicky lojálni klienti

Zápory

 1. Cesta pod priemernou dobou prevádzky & rýchlosť
 2. Zálohuje iba vaše údaje "diskrétnosť"
 3. Žiadna náhrada, ak zrušíte po 30-dňovom období vrátenia platby
 4. Zákaznícky servis nie je hviezdny

ZhrnutieZískate, za čo platíte. Je ťažké sťažovať sa, keď míňate menej ako 2 doláre mesačne. Je však WebHostingPad úplne výhodná alebo ide o katastrofu s riedkym závojom? Čítajte ďalej a rozhodnite sa, aké by to pre vás mohlo byť. Support2.5Speed3Features3Value3Transparency2.5

Naše oficiálne hodnotenie hostenia webhostingu

Ak čítate túto recenziu, pravdepodobne ste na webovú stránku WebHostingPad pravdepodobne nakazení za neuveriteľne nízku cenu. Takže potom je vaša otázka pravdepodobne, je to príliš dobré na to, aby to bola pravda? Našou úlohou pri tejto kontrole WebHostingPad je spravovať vaše očakávania.

Najlepšie vlastnosti WebHostingPad Hosting

V skutočnosti existuje niekoľko veľmi presvedčivých dôvodov na registráciu do WebHostingPad. Nie sú najlepším hostiteľom v žiadnej kategórii funkcií, ale za cenu, ktorú balík naozaj nie je zlý. Nízku cenu považujte za neoddeliteľne spojenú so všetkými aspektmi ich služieb a možno nájdete nejaké príjemné prekvapenia. Najprv si však povedzme o cenách WebHostingPad …

Ceny webhostingu sú cenovo dostupné

Odpusť nám, ak sa cítime, akoby sme v tomto okamihu porazili mŕtveho koňa, ale WebHostingPad je veľmi, veľmi lacný. V službe WebHostingPad nenájdete lacnejšiu webhostingovú službu. V skutočnosti sú tak lacné, že inzerujú na domovskej stránke, že nedostanete to, za čo platíte – dostanete viac, než za čo platíte. Iba za 1,99 dolárov mesačne za ich najzákladnejší balík vás vyzývame, aby ste našli lacnejšiu webhostingovú službu. Sme ochotní sa staviť, že nízke ceny vás priviedli na WebHostingPad.

Historicky lojálni klienti

WebHostingPad má veľmi nízku mieru obratu. Väčšina ich klientov je s nimi už veľmi dlho. Môže to byť jeden z dôvodov, prečo sú cenovo dostupné – nemusia sa zaoberať otváraním a zatváraním účtov. Otvárajú viac účtov, než sú zatvorené. Majú viac ako 75 000 stálych klientov. To je vlastne dosť povedané, ak vezmeme do úvahy, že v roku 2005 otvorili svoje dvere. Boli otvorené už 11 rokov, čo znamená, že ak meriate svoj rast lineárnym tempom, získali ročne viac ako 6000 klientov – každý rok od roku oni sa otvorili.

Plány WebHostingPad zahŕňajú cPanel

Skutočnosť, že sa vyznačujú touto priemyselnou štandardnou schopnosťou pri tak nízkych nákladoch, je obrovskou výhodou. Mať cPanel na dosah ruky znamená rýchly, ľahký a známy prechod pre niekoho, kto chce znížiť náklady zo svojho staršieho, kvalitnejšieho webhostingu. cPanel je spoľahlivý, má schopnosť ponúknuť inštaláciu jedným kliknutím (so správnymi skriptmi) a bez problémov pracuje s WordPress. Dokonca aj niektorí super cenovo dostupní hostitelia, ako je Rackspace, neponúkajú cPanel.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Vždy je pekné vidieť spoločnosť ponúkajúcu 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Aj keď je to štandard, niektoré spoločnosti to neponúkajú. Ak sa pozriete na ich zákaznícku základňu – ich rastúcu zákaznícku základňu – zákazníci, ktorí požadujú vrátenie prostriedkov, sú medzi nimi pravdepodobne len zriedka. Možno preto, že za menej ako dva doláre mesačne, prečo obťažovať zrušenie?

Štandard vojenskej bezpečnosti je štandardom

Je frustrujúcim a hraničným podvodným stavom, že toľko spoločností poskytujúcich webhosting účtuje poplatok navyše, aby poskytli základnú bezpečnosť vašich údajov. Toto zvyčajne platí pre spoločnosti poskytujúce webhosting s rozpočtom, ale nie pre WebHostingPad. S ich plánmi WordPress získate automatický skener škodlivého softvéru a karanténu a odstránenie škodlivého softvéru.

Podpora WebHostingPad nie je zlá!

Veľmi nás potešilo, keď sme zistili, že podpora WebHostingPad je ponúkaná prostredníctvom živého chatu. Ešte viac nás potešilo, keď sme zistili, že na naše otázky odpovedali za minútu. A opäť nás potešilo, keď boli okamžité odpovede, ktoré sme dostali, skutočne užitočné. To znamená, že by sme v žiadnom prípade netvrdili, že podpora WebHostingPad je vynikajúca, iba priemerná. Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni je ich požiadavka, ale je omnoho ťažšie dosiahnuť ju mimo pracovných hodín. A keď dôjde k výpadku ich serverov (rozšírime sa o to neskôr), ich dosiahnutie je takmer nemožné. Nie sú to SiteGround, to je isté. Ale za cenu, podpora WebHostingPad je omnoho lepšia, ako sme očakávali.

Nevýhody WebHostingPad Hosting

WebHostingPad má niekoľko veľkých frustrácií, že napriek veľmi nízkym cenám budú pravdepodobne pre mnohých potenciálnych používateľov obchodníkmi s cennými papiermi..

Niektoré z najpomalších časov načítania, aké sme kedy videli

V priemere trvá načítanie stránok hostených na serveri WebHostingPad dvakrát dlhšie ako v prípade iných poskytovateľov hostingu. To je veľmi znepokojujúce, keď si uvedomíte, že takmer polovica používatelia webu sa odrazia zo stránky, ktorej načítanie trvá dlhšie ako dve sekundy. Ak sa snažíte speňažiť svoje stránky, hosting s WebHostingPad by mohol dramaticky narušiť vaše miery konverzie. V takom prípade bezvýhradne odporúčame ísť s rýchlejším a kvalitnejším hostiteľom webu. Môžete zaplatiť o niečo viac, ale budete za to viac ako len s návštevníkmi stránok, ktorí sa nevrátia. Pre najlepšiu rýchlosť na webhostingovom trhu si pozrite webhosting A2.

Uptime is Abysmal – Záruka dostupnosti je bezcenné

WebHostingPad sľubuje 99% záruku dostupnosti. Znie to ako solídna záruka, kým nevykonáte matematiku a neuvedomíte si, že 1% prestojov sa premieta do viac ako 87 hodín prestojov každý rok, alebo asi 7 hodín každý mesiac. Aby sme to ešte horšie, WebHostingPad vám bude kompenzovať vo forme bezplatného mesačného servisu za každých 8 hodín prestojov, ktoré presahujú 99% záruku. To znamená, že pred získaním akýchkoľvek peňazí bude potrebné, aby bol váš web mimo prevádzky 15 hodín mesačne. Toto číslo sa ťažko prehltne, ak si uvedomíte, že mnohí ďalší poskytovatelia rozpočtu často zažívajú iba 8 hodín prestojov počas celého roka.

Ak ste závislí na tom, ako sú vaše webové stránky prístupné, aby ste zarobili peniaze, napríklad na podnikanie v elektronickom obchode, stojí za to zaplatiť za poskytovateľa služieb s lepšou dostupnosťou. Ešte lepšie je, ak si vyberiete ten, ktorý vám odplatí, akonáhle klesnú pod ich záruku, nie neskôr o 8 hodín prestoje. Dolár a pol viac mesačne by mohol získať 99,99% dostupnosti v sieti HostGator.

Doména „zadarmo“ prichádza s množstvom upozornení

Podobne ako mnoho poskytovateľov hostingu, aj WebHostingPad po registrácii hodí doménové meno zadarmo. Je tu však pripojených veľa reťazcov, ktoré nás vedú k tomu, aby sme neodporúčali využívať výhody tejto propagácie. Na jednej strane musíte použiť kód kupónu a tento kód ruší akúkoľvek inú propagáciu, ktorú by ste mohli chcieť uplatniť. Po druhé, názov domény je bezplatný iba jeden rok. Po prvom roku služby budete musieť zaplatiť opakujúci sa ročný poplatok za obnovenie registrácie vo výške približne 15 dolárov. Vzhľadom na to, že väčšina doménových mien je možné zakúpiť iba raz za menej ako 15 dolárov, toto „bezplatné“ doménové meno nie je vôbec výhodné. Ak chcete používať WebHostingPad, odporúčame vám použiť iný kupón a kúpiť si svoje doménové meno inde. Z dlhodobého hľadiska ušetríte viac peňazí.

Údaje sa zálohujú iba pri ich „diskrétnosti“.

Zálohovanie vašich údajov zdarma je skvelé, však? Ale pozorne si prečítajte:

WebHostingPad bude podľa nášho uváženia vykonávať týždenné zálohovanie zákazníckych účtov, a to až do 1 GB súborov webových stránok vrátane. Táto záloha nezahŕňa e-mailové adresy, e-mailové účty, databázy ani nič iné ako súbory webových stránok. Akýkoľvek účet, ktorý je väčší ako 1 GB, nebude zahrnutý v automatizovanej zálohovacej službe poskytovanej serverom WebHostingPad. V prípade, že zákazník požaduje obnovenie zálohy, môže WebHostingPad účtovať jednorazový servisný poplatok za obnovenie zálohy vo výške 39,95 USD.

Spolu s právnikmi, na začiatku nemusí byť zrejmé, aké zlé je to v skutočnosti. Ich „výhradné uváženie“ znamená, že nemôžete manuálne zálohovať svoje stránky, ak ste ich napríklad zmenili. Okrem toho je 1 GB súborov malý a obmedzuje sa iba na súbory webových stránok, čo znamená, že by ste mohli prísť o všetky svoje e-maily a informácie o databáze. Prekročte 1 GB súborov a vaše stránky sa nikdy nebudú zálohovať. A nakoniec, ak by ste niekedy potrebovali obnoviť zálohu, budete musieť rozvetviť viac ako 40 dolárov a tým sa vaše e-maily ani neobnovia..

Tento druh bolesti hlavy sa zdá byť relatívne bežný medzi výhodnými hostiteľmi. Napríklad konkurent GoDaddy je podobne záhadný s frekvenciou zálohovania a bude vám tiež účtovať prehnané poplatky za obnovenie vašich stránok. Ak plánujete na svojom webe uchovávať veľké množstvo dôležitých údajov, urobte si prieskum pred výberom hostiteľa.

Reštriktívne pravidlá prenosu

WebHostingPad inzeruje bezplatné prenosy údajov pre zákazníkov, ktorí chcú presunúť svoje webové stránky na svoje služby. V skutočnosti je to však bezplatné iba pre stránky s nezvyčajne malým množstvom údajov: 2 GB. Podobne ako pri zálohovaní nebude tento prevod zahŕňať e-mail, FTP adresy, subdomény ani žiadne ďalšie domény, ktoré by ste mohli mať..

Spodná čiara

Je prirodzené, že veľa ľudí automaticky priťahuje k najlacnejšej dostupnej možnosti. A ak sú pri vyhľadávaní webhostingu prioritou číslo jedna nízke ceny, potom je WebHostingPad skutočne dobrou hodnotou pre túto nízku cenu. Ale pre webmasterov, ktorí uprednostňujú rýchlosť, dostupnosť alebo zálohy, spôsobí WebHostingPad iba frustráciu. Platba dokonca dolára viac mesačne inde inde ušetrí týmto ľuďom tonu smútku.

Zobraziť ďalšie funkcie

Najlepšie funkcie

 • Rýchla podpora
 • Rozumné ceny
 • Tony funkcií

Navštívte oficiálnu webovú stránku

Top 5 hostiteľov

 • Recenzie na webe
 • Recenzie motora WP
 • Recenzie hostingu A2 (staré)
 • Recenzia Bluehost
 • Recenzie WordPress riadené GoDaddy

Webhostingpad FAQ

Kedy sa začal WebHostingPad a aké sú ich hodnoty?

WebHostingPad bol založený v roku 2005 v Illinois vedúcimi predstaviteľmi priemyslu a veteránmi, ktorí chceli poskytovať spoľahlivý a cenovo dostupný hosting. Spoločnosť kladie vysokú prioritu na spokojnosť zákazníka a ponúka zákazníkom presne to, čo potrebujú, aby nemuseli platiť za služby, ktoré nechcú. Drží niekoľko certifikácií, overení a schválení od niektorých najlepších recenzujúcich spoločností na internete. WebHostingPad zaručuje skvelé služby za prijateľné ceny.

Aký druh zdieľaných hostingových plánov ponúka WebHostingPad?

Všetky plány WebHostingPad zahŕňajú nasledujúce neobmedzené výhody:

 • Hostingový priestor
 • Bandwidth
 • E-mailové účty
 • FTP účty
 • Addon a subdomény
 • MySQL databázy

Svojim zákazníkom tiež ponúkajú bezplatnú registráciu alebo prevod domén, ako aj tvorbu webových stránok, cPanel. Dostanete tiež pokročilé bezpečnostné skenovanie a výpis obchodných adresárov.

Spoločnosť má dva rôzne spoločné plány, Plán napájania a Plán napájania Plus. Najväčší rozdiel medzi týmito dvoma je niekoľko ďalších funkcií v Power Plan Plus, ktoré zahŕňajú pokročilý spamový filter, bezplatný SSL certifikát, SSH prístup a pokročilé webové štatistiky.

Ceny sú založené na vašej dĺžke služieb, pričom jeden rok plánu energie príde na 3,99 dolárov mesačne a jeden rok plánu energie Plus stojí 6,99 dolárov mesačne. Ak sa rozhodnete zaregistrovať tri až päť rokov na úrovni plánu napájania, budete platiť mesačne 1,99 USD; náklady na plán Power Power Plus klesnú na minimum 3,99 dolárov mesačne pre zákazníkov, ktorí sa zaregistrujú na štyri alebo päť rokov služby.

Ponúka WebHostingPad plány predajcu alebo VPS?

WebHostingPad má šesť rôznych plánov pre záujemcov o plán predajcu alebo VPS. Ich virtuálne súkromné ​​servery sú poháňané technológiou VPSDepot, ktorá umožňuje rovnakú funkcionalitu bez rovnakých nákladov ako typické dedikované servery.

Ich plán pre začiatočníkov, ktorý začína na 29,95 dolárov mesačne po dobu šiestich mesiacov, vám poskytne 20 GB miesta na disku, šírku pásma 100 GB a 1 GB pamäte RAM. Zákazníci dostanú jednu adresu IP a procesor CORE .5.

Tretia úroveň, prémiový plán, poskytuje 160 GB diskového priestoru, šírku pásma 1 TB a 4 GB RAM, za 49,95 $ mesačne pre šesťmesačný plán. Získate tiež tri adresy IP a 2 CPU CORES.

Ich najvyššia úroveň, spravovaný plán, stojí po dobu šiestich mesiacov služby 99,95 dolárov mesačne a poskytuje vám tri adresy IP, 3 CPU CORES a najvyššiu úroveň úložiska: 300 GB miesta na disku, šírka pásma 3 TB a 8 GB pamäte RAM.

Medzi nimi sú plány, ktoré vám umožňujú nájsť potrebné špecifikácie. Každý účet VPS obsahuje mnoho bezplatných funkcií, napríklad:

 • cPanel / WHM
 • Softaculous
 • Nastaviť
 • Migrácia webových stránok
 • POŽARNE dvere
 • Účet predajcu

Všetky účty VPS tiež ponúkajú neobmedzené účty cPanel, domény a subdomény, e-mailové účty a odosielanie, účty FTP a databázy MySQL..

Aký je hosting WebHostingPad WordPress?

Medzi plány spoločnosti WordPress patrí bezplatný prevod, automatické skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru, ako aj neobmedzené e-mailové účty, parkované domény a úložný priestor..

Plány WordPress sú navrhnuté tak, aby používateľom WordPress pomáhali so všetkými schopnosťami, a zahŕňajú množstvo vylepšení rýchlosti, ako je výkon Cloud Linux, úložisko SSD a Global CDN. Základný plán s cPanelom navrhnutým okolo WordPressu sa začína na 2,99 dolárov mesačne.

Základný plán poskytuje zákazníkom päť pracovísk s 1x výpočtovým výkonom.

Stredný plán WP Pro, ktorý stojí 3,99 USD mesačne, má 10 lokalít, 2x výpočtový výkon a tiež bezplatné automatické zálohovanie..

Najvyšší hostingový plán programu WordPress WebHostingPad, WP Premium, ponúka bezplatný certifikát SSL, bezplatné automatické zálohovanie a zálohovanie na požiadanie, odbornú pomoc WordPress a 25 webov s 3x výpočtovým výkonom. Tento plán začína na 5,99 dolárov mesačne.

Má WebHostingPad záruku dostupnosti?

WebHostingPad má 99% záruku dostupnosti, ale odškodní zákazníkov iba za každých 8 hodín výpadku nad garantovanú mieru..

Čo pre mňa znamená neobmedzené miesto na disku?

WebHostingPad ponúka všetkým hosťujúcim účtom neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku, ale vo fázach zvyšuje priestor potrebný. Každý účet začína obmedzením miesta na disku a šírky pásma, ale ako sa weby musia zväčšiť, na rozšírenie WebHostingPad je potrebná jednoduchá e-mailová žiadosť. Vďaka tomuto systému je spoločnosť schopná optimalizovať prevádzku servera, pretože sa využíva iba potrebné miesto. Výsledkom je, že služba pre zákazníkov je rýchlejšia a efektívnejšia.

Predtým, ako spoločnosť zvýši šírku pásma alebo miesto na disku, je potrebné, aby sa úplne využila aktuálna kvóta a aby vlastník webovej stránky dodržiaval podmienky programu WebHostingPad..

Ako zostane WebHostingPad aktuálny?

Spoločnosť poskytuje firemný blog, ktorý vyzdvihuje mnoho rôznych informácií, ktoré zákazníci a používatelia nájdu zaujímavými, od diskusie o chybách a spôsoboch ich opravy, spôsobov, ako zvýšiť bezpečnosť a hovoriť o zmenách a aktualizáciách spoločnosti, vrátane rôznych úrovní odmien a odpovedí. podľa potrieb zákazníka.

Vedenie nedávno podniklo kroky na vyriešenie najväčších problémov svojich zákazníkov, ale nielen uskutočnilo prieskum, aby zistilo, koľko správcov verifikačných účtov by na svojich účtoch chceli, ale tiež vykonáva aktualizácie svojho systému..

 • Aktualizovaný fakturačný systém: Systém bol prepracovaný s cieľom zvýšiť funkčnosť a zjednodušiť správu hostovaného účtovníctva.
 • Tvorca webových stránok: WebHostingPad pracuje na partnerstve so spoločnosťou Weebly, ktoré zákazníkom umožní prístup k ľahko použiteľnému systému budov..
 • Aktualizácie cPanelu: Zatiaľ čo prepínanie aktuálnych tém cPanel na tému Paper Lantern je požiadavka na správnu prevádzku, zákazníkom sa tiež ukazuje, ako retro vzhľad robí zmeny najnovšieho rozhrania cPanel podobnejšie ako rozhranie x3..
 • Aktualizované servery: Všetky servery sa inovujú na najnovšiu stabilnú verziu CentOS, čo je veľký podnik, ktorý prinesie zákazníkom ešte lepší zážitok..
Ako WebHostingPad udržuje svoje servery?

Dátové centrum N + 1 sa nachádza v Chicagu a ponúka nepretržitú bezpečnosť na mieste, ako aj vetracie systémy HVAC. Zálohujú dátové centrum každý týždeň, ale ponúkajú aj častejšie zálohy na základe vybraného hostingového plánu. Týždenná záloha zahŕňa účty a až 1 GB súborov webových stránok a nezahŕňa e-mailové adresy, e-mailové účty, databázy ani súbory mimo webov. Účty väčšie ako 1 GB nie sú súčasťou týždennej zálohy, ale spoločnosť ponúka jednorazové obnovenie zálohy za poplatok. Poskytujú tiež záložnú službu na požiadanie za príplatok.

Ak dôjde k výpadku napájania, server WebHostingPad udržuje palivo generátora, ktoré udržiava vaše stránky v prevádzke.

Aký druh podpory ponúka WebHostingPad?

Program 24/7 zákazníckeho servisu spoločnosti pokrýva nasledujúce servisné potreby:

 • Webové služby, ako FTP, SSH, cPanel, e-mail, MySQL a php. Zabezpečia normálne fungovanie služieb a skontrolujú, či si zákazníci myslia, že existuje problém.
 • Správa serverov bude zahŕňať údržbu, zabezpečenie a konfiguráciu všetkého softvéru nachádzajúceho sa na ich serveroch vrátane Apache, MySQL a php..
 • Údržba hardvéru s pravidelným monitorovaním a opravami podľa potreby
 • Inštalácia skriptov pre skripty tretích strán, ktorá neobsahuje podporu, informácie o používaní, funkciách, doplnkoch alebo prispôsobení.
 • Zálohovanie údajov nezaručuje dostupnosť stratených údajov z bežných záloh. Zákazníci by si mali byť istí, že pravidelne udržiavajú aktuálne zálohy.
 • Základná konfigurácia e-mailu a základné pripojenie FTP

Zákazníci sú zodpovední za znalosť internetových základov, za registráciu vlastných doménových mien a prevádzku všetkých skriptov a aplikácií.

Poskytujú live chat, e-mail a telefonickú podporu, ako aj help desk, ktorý vám umožňuje odoslať podporný lístok. Spoločnosť vedie databázu s otázkami týkajúcimi sa širokého spektra prevádzkových tém, ako aj odpovedí na komentáre na stránke Facebook a Twitter..

Čo ak WebHostingPad nie je pre mňa?

Spoločnosť ponúka novým zákazníkom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí s minimálnym trojdňovým predstihom pred zrušením.

Zrušenie služby VPS sa musí uskutočniť do piatich dní a zahŕňa iba peniaze zaplatené za hostingové služby; nie sú zahrnuté ďalšie služby, ako sú licencie, tvorcovia webových stránok alebo adresy IP.

WebHostingPad je ideálnou voľbou pre zákazníka, ktorý hľadá lacnú službu holých kostí pre zdieľaný hosting a hosting VPS. V ideálnom prípade budú mať zákazníci pracovné znalosti o základoch internetu a počítačov, ale zákaznícka podpora spoločnosti môže pomôcť pri riešení mnohých bežných situácií

Viac na WebHostingPad.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map