Recenzie webových služieb spoločnosti Amazon máj 2020 – je AWS najlepší?

Aká dobrá je služba Amazon Web Services Hosting?


Recenzie webových služieb Amazon 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (8 hlasov) Pros

 1. Automatické škálovateľné úložisko
 2. Ponúknite model platby za použitie za nízku cenu
 3. Vynikajúce možnosti podpory
 4. Bezplatný plán pre nových používateľov
 5. Veľké terabajtové súbory

Zápory

 1. Štandardné balíčky nie sú k dispozícii
 2. Ceny Vary podľa miesta
 3. Musíte odhadnúť a vypočítať svoje použitie
 4. Podpora ťažšie kontaktovať

Support3Speed4.5Features4.5Value4.5Transparency3.5

Naše oficiálne hodnotenie webhostingových služieb Amazon

Webové služby Amazon, bežne nazývané Amazon S3 pre „jednoduché riešenie úložného priestoru“, sú skôr riešením cloudového úložiska a potom hostingovým riešením. Aj keď nemajú typické balíčky, ktoré by ste mohli vidieť u poskytovateľov hostingu, majú k dispozícii aj iné, niekedy lukratívnejšie možnosti..

Najlepšie funkcie webových služieb Amazon

Amazon je veľká spoločnosť. To, čo sa začalo ako jednoduchý online kníhkupectvo, sa úspešne zmenilo na ďalší Wal-Mart online. Spoločnosť Amazon pravdepodobne predáva akýkoľvek hmotný produkt, ktorý sa predáva. Tu sú najlepšie funkcie webových služieb Amazon.

Automatické škálovateľné úložisko

Amazon ponúka automaticky škálovateľné úložisko. To znamená, že bez ohľadu na to, ako zaneprázdni vaše webové stránky alebo koľko miesta potrebujete, Amazon automaticky upraví váš účet, aby sa zmestil. To znamená, že vám nikdy nedôjde k chybe „prekročená šírka pásma“. Toto je jedna z jedinečných funkcií Amazonu, pretože si nemusíte robiť starosti s tým, čo sa môže stať s vašimi údajmi alebo vašimi návštevníkmi, ak sa vaše využitie zvýši..

Pay-per-use; Low-Cost

Amazon Web Services ponúka model platby za použitie. Poskytuje to lacnejší model, pretože platíte iba za to, čo používate. Nie je k dispozícii paušálna sadzba ani model na mesiac. Amazon Web Services vyžaduje, aby ste svoje údaje vložili do toho, čo nazývajú „vedrá“. Ako používateľ vám bude účtovaná sadzba „za gigabajt“ a „za požiadavku“, aby sa dala účtovať cena za prenos údajov z vášho vedra a z neho..

Dobrou správou je, že Amazon si tieto žiadosti účtuje tisíce. Nie sú to peniaze hladných magnátov, ktorí sa snažia nikel a desetiny vás každý krok na ceste.

Vynikajúce možnosti podpory

Amazon zdvihol latku, pokiaľ ide o zákaznícku podporu. Ako možno viete, Amazon predáva oveľa viac, než len hostingový priestor. Predávajú takmer každý predstaviteľný fyzický a hmotný produkt na svete. Vytvorili model zákazníckeho servisu, ktorý sa ostatní snažia napodobniť. Ich zamestnanci sú oprávnení vybavovať širokú škálu požiadaviek zákazníkov, takže zákazníci sú spokojní bez byrokratickej byrokracie. Existujú štyri úrovne služieb, ku ktorým máte prístup prostredníctvom webových služieb Amazon. Patria medzi ne Basic, Developer, Business a Enterprise. Základná podpora je súčasťou všetkých účtov. Na základnej úrovni získate nepretržitú celoročnú podporu s prístupom k zákazníckemu servisu, prístupom k fóram, prístupom k technickej podpore pri zdravotných kontrolách, svojpomocným strediskom zdrojov a častými otázkami o produktoch. Len odtiaľto to bude lepšie.

Bezplatný plán pre nových používateľov

Amazon ponúka zadarmo plán pre nových používateľov s nasledujúcimi funkciami:

 • 5 GB voľného miesta na disku.
 • 20 000 žiadostí o GET (pozrite si model „vedra“ vyššie)
 • 2000 žiadostí o PUT (pozri vyššie uvedený model „vedra“)
 • 15 GB odchádzajúcich dátových prenosov na jeden rok.

Úplne bezplatný a použiteľný účet je vzácnosťou medzi poskytovateľmi webhostingu.

Veľké terabajtové súbory

Skutočne príjemnou vlastnosťou webových služieb Amazon je skutočnosť, že môžete prenášať súbory až do veľkosti 5 TB. Väčšina pevných diskov sa ani nepribližuje k tejto veľkosti – spracúvajú všetky druhy údajov. Úprimne povedané, nikdy som nevidel súbor s veľkosťou 5 TB alebo väčší. Možno, že ak ste vytvorili obraz pevného disku 5TB, tento limit by sa mohol dosiahnuť. Ide o toto. Webové služby Amazon spracujú takmer každý súbor, ktorý naň vyhodíte – dokonca aj najväčšie fotografie a videá s najvyšším rozlíšením.

Nevýhody webových služieb Amazon

Je nespravodlivé porovnávať Amazon Web Services s inými poskytovateľmi hostenia. Nie sú to vaše typické spoločnosti poskytujúce webhosting.

Štandardné balíčky nie sú k dispozícii

Porovnanie webových služieb Amazon s inými väčšinou poskytovateľov hostingu je podobné porovnaniu jabĺk s pomarančmi. Keď hosťujete svoje webové stránky s Amazon Web Services, môžete spúšťať skripty na strane klienta, ale skripty na strane servera nie sú k dispozícii. Podporujú iba statické webové stránky. Ak máte v úmysle prevádzkovať akýkoľvek druh webovej stránky elektronického obchodu, Amazon Web Services pre vás nebudú fungovať.

Ceny Vary podľa miesta

Amazon je globálna spoločnosť. Očakáva sa od nich, že budú v Austrálii účtovať iné ceny ako v Spojených štátoch. V rámci krajiny by som však očakával, že ceny zostanú rovnaké. S Amazonom to nikdy nebudete mať. Napríklad, ak žijete v oblasti Severnej Virgínie v Spojených štátoch, môžete bezplatne odchádzať do Amazonu, ale nie inde..

Musíte odhadnúť a vypočítať svoje použitie

Model platby za použitie má nevýhodu. Keď mesačne platíte paušálny poplatok, viete, koľko platíte a za čo platíte. Ak máte zapnutý model platby za použitie, musíte odhadnúť a vypočítať svoje použitie, aby ste mohli správne rozpočet.

Spodná čiara

Amazon Web Services je jedným z najlepších alebo jedným z najhorších poskytovateľov webhostingu v závislosti od toho, ako sa na to pozeráte. Nie sú dobrým riešením na prevádzkovanie webových stránok elektronického obchodu. Ak však máte v úmysle mať statickú webovú stránku používanú primárne na ukladanie v cloude, Amazon Web Services má chrbát.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map