WPX Hosting (Was Traffic Planet) Recenzia máj 2020 – Hosting ceny a plány

Aký dobrý je hosting WPX (predtým Traffic Planet)?

WPX Hosting je hostingová služba, ktorá sa špecializuje na niektoré z najrýchlejších rýchlostí hostingu. Plány začínajú na 24,99 dolárov mesačne, čo je pre niektorých používateľov o niečo drahšie, tento plán sa však týka hostenia až piatich webových stránok. V porovnaní s hostiteľmi s vyššími cenami tu získate veľa za svoje peniaze!


Odporúčame však niekoľko ďalších hostiteľov nad WPX. Ak hľadáte najlepšiu celkovú hodnotu hostiteľa programu WordPress, prejdite na stránku SiteGround. Ak hľadáte super nabitú rýchlosť, choďte s A2 Hosting. Ak chcete prémiového hostiteľa WordPress s podporou úrovne 1, choďte s WP Engine alebo Kinsta.

Recenzie WPX Hosting (Was Traffic Planet) 3.1 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (5 hlasov) Pros

 1. Rýchle načítanie
 2. Responzívny zákaznícky servis
 3. Základný plán obsahuje až päť webových stránok
 4. Bezplatná migrácia stránok
 5. Udržuje zálohy
 6. Ľahko použiteľné rozhranie
 7. Môže byť použitý pre iné systémy na správu obsahu mimo WordPress

Zápory

 1. Vyššia počiatočná cena za plány
 2. toľko funkcií v rozhraní ako konkurencia

SummaryTraffic Planet sa zameriava na používateľov, ktorí prevádzkujú webové stránky WordPress a hľadajú službu, ktorá je pre tento typ webových stránok efektívnejšia. Používateľom ponúkajú rýchlosť, pretože sa zameriavajú na WordPress. Support3.5Speed3.5Features2.5Value3Transparency3

Naše oficiálne hodnotenie hostenia WPX

WPX Hosting sa zameriava na používateľov WordPress a priťahuje ich rýchlosťou, ktorú môžu ponúknuť. Zdá sa, že ich rýchlosť v kombinácii s ich zákazníckymi službami udržiava ľudí v používaní ich hostingových služieb. Chcete sa dozvedieť viac o ich službách? Prečítajte si ďalšie informácie.

Toto je redakčná recenzia založená na skúsenostiach používateľov s online recenziami. Keď sa rozhodnete urobiť konečné rozhodnutie, mali by ste si prečítať aj recenzie, ktoré nájdete spolu s podrobnosťami na ich webových stránkach.

Najlepšie vlastnosti hostenia WPX

Toto sú funkcie, ktoré používatelia absolútne milujú pri hostovaní WPX.

1. Rýchlosť

Väčšina recenzií používateľov berie na vedomie, že rýchlosť ich webových stránok sa zvýšila z predchádzajúceho hostenia, ktoré používali. V dnešnom duchu, ktorý má dnes veľa ľudí, to môže byť naozaj dôležité v tom, ako dobre sa vášmu webu podarí, pokiaľ ide o udržanie kliknutí, ktoré ste na svoju stránku prilákali..

Wpx svety najrýchlejší cdn

Majú dokonca najrýchlejší WordPress CDN na svete, až 3-násobok rýchlosti vašich stránok.

2. Zákaznícky servis

Pravdepodobne to bola druhá obľúbená funkcia, ktorú používatelia pre túto službu nadchli. Veľmi nás teší, ako rýchlo sa odpovedajú na vstupenky po ich odoslaní.

Opravia dokonca malvér, ktorý môže napadnúť vaše stránky!

3. Viaceré webové stránky

Ostatné služby často umožňujú používateľom mať iba jednu webovú stránku pre svoj základný plán, a potom sa cena trochu zvyšuje pre plány, ktoré sa vzťahujú na hosťovanie niekoľkých webových stránok. S hostingom WPX budete môcť hostiť päť webových stránok podľa ich základného plánu. Ich profesionálny plán pokryje až 15 a ich elita až 35.

Ste affiliate marketingový pracovník alebo niekto, kto miluje len klikanie nových stránok? Potom choďte s WPX!

4. Migrácia stránok

Jednou z vecí, ktoré zvyčajne udržiavajú osobu s rovnakou hostiteľskou službou, je to, že sa nechce báť migrácie z jedného servera na druhý..

wpx hosting bezplatnej migrácie

Verte nám, toto je bolesť v A!

Toto nie je problém s hostingom WPX. Zabezpečia migráciu vašich stránok zadarmo a budú ju mať k dispozícii približne za 24 hodín. Niektorí používatelia uviedli, že sa to stalo ešte skôr, ako to urobili pre svoje stránky.

5. Zálohy

Denné zálohy vašich webových stránok si uchovávajú dva týždne. Ak sa niečo pokazí, obnoví ho bez zálohovania.

6. Rozhranie

Rozhranie, ktoré si nainštalovali pre používateľov na správu svojich webových stránok, sa veľmi ľahko používa. To môže byť výhodou pre ľudí, ktorí sa stále učia.

7. Systémy na správu obsahu

WPX vás neobmedzuje, pokiaľ ide o systémy na správu obsahu, ako to urobia niektorí hostitelia, ktorí sa zameriavajú na WordPress, takže túto hostingovú službu možno použiť pre iné systémy na správu obsahu mimo WordPress. To môže byť užitočné, ak už používate rôzne systémy.

Nevýhody Hosting Planet Hosting

Teraz, aj keď existuje veľa pozitívnych recenzií pre túto hostingovú službu, nie je to stopercentná dokonalosť. Rovnako ako u každej spoločnosti, aj tu majú používatelia nejaké veci, ktoré by chceli vylepšiť alebo zmeniť. Existuje len niekoľko pre WPX Hosting.

1. Cena

Najnižším plánom je obchodný plán, ktorý vás bude stáť 24,99 dolárov mesačne. To nie je až také zlé v porovnaní s niektorými konkurentmi, ktorí uvažujú, že prichádza s hostingom až pre päť webových stránok, ale pre niekoho s oveľa jednoduchším webovým serverom, ktorý nevyžaduje veľkú rýchlosť, existujú niektoré hostingové služby, ktoré nie sú také drahé.

2. Funkcie

Niektorí používatelia majú pocit, že drahší konkurenti majú výhodu oproti WPX Hosting v tom, že ponúkajú viac funkcií rozhrania pre váš web.

Spodná čiara

Pointa na WPX Hosting je, že sa zdá byť dosť ťažké nájsť veľa nespokojných užívateľov s touto službou.

Celková atmosféra pre túto hostingovú službu je veľmi pozitívna.

Používatelia majú radi, ako sa k nim rýchlo dostane podpora, a mnoho z nich po migrácii na svojich stránkach uvádza oveľa rýchlejšie rýchlosti. Cena môže byť pre niekoho s jednoduchšou webovou stránkou, ktorá len hľadá prítomnosť online, trocha vysoká, ale používatelia s viac ako jednou webovou stránkou budú radi, keď budú s týmto hostiteľom mesačne ušetriť..

 

WPX Hosting vs WP Engine vs HostGator vs Pagely

WPX Hosting je často porovnávaný s hostingom WP Engine s vysokou hmotnosťou, hostgátora veľkej značky a Pagely s vysokým dotykom. Ako sa porovnáva?

wpx hosting vs motor wp vs hostgator vs pagely

Najviac sa nám páči WPX, je ich zameranie na rýchlosť, zákaznícky servis a vlastnosti, pričom stále ponúka cenovo dostupné ceny pre majiteľov viacerých stránok..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map