Kurš ir labāks: kodēšanas skola vs datorzinātņu grāds [Infographic]


Vēlas uzsākt datorzinātnes un attīstības karjeru?

Starp visvairāk varētu būt ieguldījumi apmācībā, kas nepieciešama koda profesionālai rakstīšanai droši karjeras lēmumi cilvēks var dot savu nākotni.


Datorzinātnes un IT jomā var lepoties ar prognozēto darba vietu pieaugumu gandrīz trīs reizes pārsniedz vidējo rādītāju valstī un liela alga, kas derētu. Vēl vairāk: šķiet, ka Amerikas universitātes nav pietiekami absolvējušas datorzinātnes, lai apmierinātu kvalificētu darbinieku pieprasījumu: 2015. gadā gandrīz 10 reizes atvērtākas pozīcijas šajā jomā nekā bija absolvējošie CS lielie uzņēmumi.

Tātad, kas uztur vadītus, spējīgus cilvēkus no šīs ienesīgās un pieprasītās profesijas?

kodēšanas skola vs cs grāds

Kodēšanas Bootcamp vs CS grāds: Kura ir labāka? Pāriet uz Infographic

4 gadu grādi nav vienīgā iespēja

Datorzinātņu katedras koledžās un universitātēs visā ASV pēdējās desmit gadu laikā ir strauji augušas. No 2006. līdz 2015. gadam, Trīskāršojās datorzinātņu studentu skaits. Turklāt pieprasījums pēc šīm kārotajām uzņemšanas vietām vienmēr ievērojami pārsniedz piedāvājumu. Augstākās izglītības lieluma un fakultātes ierobežojumu dēļ ne visi kvalificētie un topošie CS maģistrāti, kas piesakās, neiekļūs.

Bakalaura grāds (vismaz) datorzinātnēs & Inženierzinātnes vai saistīta nozare kādreiz tika uzskatīta par zelta biļeti uz darba drošību augošā un labi apmaksātā jomā. Bet vai tiešām augstākā izglītība ir vienīgais ceļš uz kodēšanas karjeru? Un ar pārmērīgām un pieaugošām mācību izmaksām, ir CS grāds, kas patiesi ir vērts parādu? Tiem, kas vēlas iekļūt laukumā vēlāk savā karjerā: vai, lai iemācītos kodēt, tiešām ir nepieciešams atgriezties skolā, lai iegūtu citu grādu?

Ja plaukstošais sākumkameru kodēšanas tirgus ir kāda norāde, nē. Tradicionālā pakāpe ir jūsu vienīgā iespēja.

Kas ir kodēšanas sāknēšanas kameras?

Kodēšanas skolas solās būt reāla alternatīva akreditētām grādu programmām datorzinātnēs & Inženierzinātnes. Kodēšanas sāknēšanas kameras modelis ir vienkāršs un inovatīvs: nepilnā laika daļā un par daļu no universitātes grāda cenas motivētiem cilvēkiem tiek mācītas prasmes, kas vajadzīgas veiksmīgai karjerai datoru, programmatūras un tīmekļa izstrādes jomā. Nav vajadzīgas iepriekšējas zināšanas vai pieredze. 

Pirmoreiz palaižot to 2012. gadā, kodēšanas bootcamp modelis patiešām ir saķēries. Pirmajos piecos gados pēc pirmās kodēšanas skolas dibināšanas tika kodēta Bootcamp uzņemšana pieauga vairāk nekā par 1000% valsts mērogā. Vairāk nekā 23 000 bootcamper 2017. gadā pabeidza kursus un pievienojās darba tirgum. Šī ir ļoti iespaidīga statistika, ja ņem vērā, ka katru gadu absolvē 80 000 CS lielo maģistru. 

kas ir kodēšanas skolas

Kodēšanas sāknēšanas un datorzinātņu grāds: kura programma ir labāka?

Ir viegli saprast, kāpēc kodēšanas sāknēšanas nometne var būt pievilcīga iespēja, bet vai kodēšanas skolas avārijas kurss tiešām var sakrist līdz četriem gadiem? Kura ir labāka izvēle? Atbilde ir sarežģīta un atkarīga no daudziem personīgiem faktoriem.

Ja jūs nosverat savas iespējas, pieņemot lēmumu kodēt sāknēšanas kameru un CS pakāpi, šis infogrāfijas priekš jums. Mēs esam sadalīti lielākās atšķirības starp četrgadīgo grādu un kodējošo skolas izglītību lai palīdzētu jums izvēlēties piemērotāko jūsu mērķiem. Sākot ar mācību izmaksām un potenciālo darbinieku nomu, līdz dažādības statistikai, šeit ir jāņem vērā, pieņemot lēmumu starp CS bakalaura vai kodēšanas skolu:

Infografika: Bootcamp kodēšana pret datorzinātņu grādu

Kopīgojiet šo attēlu savā vietnē

Lūdzu, šajā grafikā iekļaujiet attiecināšanu uz vietni WhatsTheHost.com.

kodēšanas skolas vs datorzinātnes grāda infografika

Infografikas avoti

(2018. gada jūlijs)

Infografikā ietverto informāciju var atrast no šīm saitēm:

 • Dators & IT plānotais darba vietu pieaugums 2016.-2026. Darba statistikas birojs
 • 2016. gada kodēšanas Bootcamp darba izvietojums & Demogrāfiskā statistika: Kursa atskaite
 • 2018. gada studentu kredīta statistika: Studentu aizdevuma varonis
 • Bootcamp aizdevumu kodēšanas ceļvedis & Finansējums: Kursa atskaite
 • Coding Bootcamp absolvējuši šie cilvēki: Vadu
 • Kuriem koledžas majors ir visaugstākais un zemākais bezdarba līmenis ?: Taisnāka līnija
 • 2017. gada sākuma algas jaunajiem koledžas absolventiem: Nace algu apsekojums
 • Vairāk sieviešu un minoritāšu pārstāvju reģistrējas kodēšanas skolās: Tech Times
 • Ko darba devēji domā par Bootcamp absolventu kodēšanu ?: Patiešām

Kodēšanas skola pret bakalaura grādu: kas man ir piemērots?

Kodēšanas sāknēšanas kameras padara datoru, programmatūras un tīmekļa izstrādes darbus pieejamākus nekā jebkad agrāk. Bet, kaut arī tās var būt iespējams risinājums programmētājiem, kas vēlas kļūt par programmu, kodēšanas skolas nekad nav plānojušas aizstāt tradicionālās četrgadīgās programmas. Tie drīzāk ir veidoti tā, lai apmierinātu to studentu vajadzības, kuri ne visai iekļaujas bakalaura grāda formā.

Ja jūs ietilpst vienā vai vairākās no šīm kategorijām, labāka izvēle varētu būt bootcamp kodēšana.

Jums jau ir darba pieredze un vismaz viena pakāpe

Cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti mainīt karjeru pēc vairāku gadu darba un studiju pieredzes, doma atgriezties koledžas vidē ir saprotami nepievilcīga. Kodēšanas skolas piedāvā programmēšanu, kas ir vairāk piemērots pieaugušajiem nekā pusaudžiem. Saskaņā ar Kursa atskaite, vidējais bootcamper uzstāj 30 un jau ir ieguvis bakalaura grādu un vairāku gadu darba pieredzi.

Jūs nevēlaties ņemt kredītus

Studentu parāds ir 1,5 triljonu dolāru rūpniecība. Vidējās klases 2017. gada grāds pameta koledžu ar gandrīz 40 000 USD parādiem, un šis skaits turpina pieaugt. Arvien vairāk jaunu cilvēku apšauba, vai formālās izglītības augstās izmaksas tiešām ir tā vērtas, un meklē alternatīvas.

Programmējošajiem kandidātiem, kuri jau izmanto grūtības ar studentu kredītiem no iepriekšējās grāda, lielāka parādu iegūšana par otro pakāpi varētu būt saprotama. Vidusskolas klasei, kas sver, vai apmeklēt oficiālu grādu vai iet uz kodēšanas skolu, izredzes pabeigt programmu ātrāk un ar mazāku parādu nekā viņu vienaudžiem varētu būt konkurences priekšrocība.

Kodēšanas skola nāk plkst neliela daļa no universitātes grāda izmaksām, kas ievērojami atvieglo bootcamp izglītības finansēšanu bez aizdevumiem. Kamēr 70% bakalaura līmeņa studentu beidz ar parādiem, tikai apmēram 25% koledžu skolēnu to iegūst.

Četrus gadus ilga pilna laika studijas jums nav realizējamas

Vienkārši ne visiem ir iespējams četrus gadus pārtraukt savu dzīvi un veltīt sevi pilna laika studijām. Tiem, kuri ir vecāki, ir jāstrādā pilnu darba laiku, lai uzturētu sevi un / vai citus, vai arī viņi vienkārši nevar pavadīt vēl četrus gadus skolā, labāk der kodēšanas skolas..

Ar vieglu mācību programmu un ātrdarbīgu mācību vidi vairums bakalaura programmu ieguvēju beidz aptuveni 3,5 mēnešus. Tas ir viena semestra ekvivalents koledžā vai universitātē!

Jo kodēšanas skolas ir elastīgāki un pieejamāki dažādām dzīves situācijām, arī viņu studentu organizācijas mēdz būt daudzveidīgākas nekā jūsu tipiskā universitātes CS nodaļa. Sievietes veidoja tikai 14% no absolventiem CS lielajiem uzņēmumiem 2015. gadā, bet 36% no bootcamp klasēm. Līdzīgi, melnādainie un latīņu valodas veidoja tikai 10% no galvenajiem CS, bet 25% no bootcamp klasēm.

Secinājums: izvēlieties vispiemērotāko jūsu ambīcijām

Ir daudzi faktori, kas jāizsver, pieņemot lēmumu par kodēšanas skolu salīdzinājumā ar bakalaura grādu. Papildus tam, ka tiek ņemta vērā cena, saistības ar laiku un jūsu pašu dzīves situācija, programmas kvalitātei jābūt vienam no vissvarīgākajiem faktoriem jūsu lēmumā. Kuras kodēšanas valodas vēlaties apgūt, kurā nozares stūrī vēlaties nokļūt, un kādai pieredzei jūsu pasniedzēji sniedz galdu, ir jābūt noteicošajai iestādei, kuru izvēlaties.

Izvēle, kas vislabāk atbilst jūsu ambīcijām, var būt ilgs process, kas piepildīts ar neskaidrībām. Informējiet sevi, cik vien iespējams, un neaizmirstiet par saviem karjeras mērķiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties iet tradicionālo ceļu un reģistrējaties koledžas vai universitātes CS programmā, vai arī intensīvos kursus apmeklējat kodēšanas sāknēšanas nometnē, viens ir skaidrs: nākotne izskatās gaiša tiem, kas prot kodēt.

Kā tas ir saistīts ar tīmekļa mitināšanu?

Tā kā šī ir tīmekļa mitināšanas apmācības un pārskatīšanas vietne, kā kodēšanas sāknēšanas kameras ir saistītas ar mitināšanu? Daudz.

Tīmekļa izstrādātāji paļaujas uz stabilu mitināšanu, lai viņu vietne pazemotos un strādātu visu diennakti. Bez mitināšanas nav nevienas vietnes. Bez lielas kodēšanas karbonādes nav nevienas vietnes.

Izstrādātājiem patīk tādu saimnieku ātrums un tehnoloģija kā WP Engine, un, protams, viņi vienmēr cenšas iegūt iespējas pēc iespējas ātrākiem serveriem..

Tiem, kas ir vairāk iesācēji, nav nekā slikta, būvējot a vietne bez koda WordPress vai cita platforma – vienkārši dariet to, kas darbojas!

Tas viss ir daļa no skaistās, tomēr sarežģītās tīmekļa ekosistēmas – un mēs esam priecīgi būt tās daļa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map