Kuris yra geriau: kodavimo mokykla ir informatikos laipsnis [infografika]

Kuris yra geriau: kodavimo mokykla ir informatikos laipsnis [infografika]

Kuris yra geriau: kodavimo mokykla ir informatikos laipsnis [infografika]

Norite pradėti kompiuterių mokslo ir plėtros karjerą?

Investicijos į mokymą, reikalingą kodo rašymui profesionaliai, gali būti vienos iš labiausiai saugūs karjeros sprendimai žmogus gali pasirūpinti savo ateitimi.


Prognozuojamas darbo vietų augimas gali pasigirti informatikos ir IT srityje tris kartus viršija šalies vidurkį ir didelis atlyginimas, kuris atitiktų. Be to, panašu, kad Amerikos universitetai nėra baigę pakankamai informatikos mokslų, kad patenkintų kvalifikuotų darbuotojų poreikį: 2015 m. 10 kartų atviresnės pozicijos šioje srityje nei buvo absolventai, baigę CS.

Taigi, kas skatina vairuoti, galinčius asmenis iš šios pelningos ir paklausos profesijos?

kodavimo mokykla vs cs laipsnis

„Bootcamp“ kodavimas prieš CS laipsnį: kuris yra geresnis? Peršokti į „Infographic“

4 metų laipsniai nėra vienintelis pasirinkimas

Per pastarąjį dešimtmetį sparčiai išaugo kompiuterių mokslo padaliniai kolegijose ir universitetuose visoje JAV. Nuo 2006 iki 2015 m, bakalaurų skaičius įstojo į kompiuterių mokslą trigubai. Be to, šių trokštamų priėmimo laiko tarpsnių paklausa visada viršija pasiūlą. Dėl dydžio ir fakulteto apribojimų aukštajame moksle ne kiekvienas kvalifikuotas kandidatas į CS kandidatą pateks.

Informatikos bakalauro laipsnis (minimalus) & Inžinerija ar su ja susijusi sritis kadaise buvo laikoma auksiniu bilietu į darbo saugumą augančioje ir gerai apmokamoje srityje. Bet ar tikrai aukštasis mokslas yra vienintelis kelias į kodavimo karjerą? Ir su didelėmis bei didėjančiomis studijų išlaidomis, yra CS laipsnis, tikrai vertas skolos? Tiems, kurie nori pradėti karjerą vėliau: ar norint išmokti kodo, reikia grįžti į mokyklą, kad gautum kitą laipsnį?

Jei klesti „bootcamps“ kodavimo rinka, yra kokių nors požymių, ne. Tradicinis laipsnis yra ne vienintelis jūsų pasirinkimas.

Kas yra kodavimo įkrovos stovyklos?

Kodavimo mokyklos žada būti perspektyvi alternatyva akredituotoms studijų programoms kompiuterių moksle & Inžinerija. Koduojantis „bootcamp“ modelis yra paprastas ir novatoriškas: per tam tikrą laiką ir už nedidelę dalį universitetinio išsilavinimo kainos motyvuoti asmenys yra mokomi įgūdžių, reikalingų sėkmingai sėkmingai vykdyti karjerą kompiuterių, programinės įrangos ir interneto svetainių kūrimo srityje. Nereikia jokių ankstesnių žinių ar patirties. 

Pirmą kartą pasirodęs 2012 m., Kodavimo „bootcamp“ modelis tikrai įsitvirtino. Per pirmuosius penkerius metus, kai buvo įkurta pirmoji kodavimo mokykla, kodavo „bootcamp“ studentų skaičius išaugo daugiau nei 1000% šalies mastu. 2017 m. Daugiau nei 23 000 stovyklautojų baigė kursus ir įstojo į darbo rinką. Tai nepaprastai įspūdinga statistika, kai manote, kad 80 000 CS didžiųjų absolventų kasmet baigia studijas. 

kas yra kodavimo mokyklos

Koduojama „bootcamp“ ir kompiuterių mokslo laipsniai: kuri programa geresnė?

Nesunku suprasti, kodėl kodavimo įkėlimo kamera gali būti patraukli išeitis, tačiau ar tikrai kodavimo mokyklos susidūrimo kursas gali sukaupti iki ketverių metų laipsnio? Kuris yra geresnis pasirinkimas? Atsakymas yra sudėtingas ir priklauso nuo daugybės asmeninių veiksnių.

Jei jūs svarstote savo galimybes, kad užkoduotumėte „bootcamp“ ir „CS“ laipsnius, ši infografika yra jums. Mes suskilome didžiausi skirtumai tarp ketverių metų ir koduojančio mokyklinio išsilavinimo padėti išsirinkti sau tinkamiausią tikslą. Nuo studijų kainos iki nuomos perspektyvų iki įvairovės statistikos, štai ką turėtumėte apsvarstyti nusprendę tarp CS bakalauro ar kodavimo mokyklos:

Infografika: „Bootcamp“ kodavimas ir kompiuterių mokslo laipsnis

Bendrinkite šį vaizdą savo svetainėje

Pridėkite priskyrimą „WhatsTheHost.com“ su šia grafika.

kodavimo mokyklos vs informatikos laipsnio infografika

Infografiniai šaltiniai

(2018 m. Liepa)

Infografijoje nurodytą informaciją galite rasti šiose nuorodose:

Kodavimo mokykla ir bakalauras: kas man tinka?

Koduojančios įkrovos stovyklos kompiuterio, programinės įrangos ir interneto svetainių kūrimo darbus daro prieinamesnius nei bet kada anksčiau. Nors programos gali būti įmanomas pasirinkimas norintiems programuotojams, kodavimo mokyklos niekada nesiruošė pakeisti tradicinių ketverių metų programų. Atvirkščiai, jos yra sukurtos patenkinti studentų, kurie nelabai tinka bakalauro laipsniui, poreikius.

Jei patenkate į vieną ar daugiau iš šių kategorijų, „bootcamp“ kodavimas gali būti jums geresnis pasirinkimas:

Jūs jau turite darbo patirties ir bent vieną laipsnį

Žmonėms, suinteresuotiems pereiti karjerą po ilgo darbo ir mokymosi metų, mintis grįžti į kolegijos aplinką suprantamai nepatraukli. Kodavimo mokyklos siūlo programavimą, kuris yra labiau tinka suaugusiems nei paaugliams. Pagal Kurso ataskaita, vidutinis bagažinės kamperis stumia 30 ir jau turi bakalauro laipsnį bei kelerių metų darbo patirtį.

Jūs nenorite imti paskolų

Studentų skolos yra 1,5 trilijono dolerių pramonės. Vidutinė 2017 m. Klasė paliko kolegiją beveik 40 000 USD skolų, ir šis skaičius toliau auga. Vis daugiau jaunų žmonių abejoja, ar tikrai verta aukšto formalaus švietimo išlaidų, ir ieško alternatyvų.

Programos siekiantiems programuotojams, kurie jau yra įsitraukę į ankstesnio laipsnio studentų paskolas, suprantama, kad atgrasymas gali būti didesnis skolinimas už antrąjį laipsnį. Aukštesniųjų klasių moksleiviams, sveriantiems lankyti oficialią studijų programą ar lankyti kodavimo mokyklą, konkurencijos pranašumas gali būti baigimas greičiau ir su mažesnėmis skolomis nei jų bendraamžiams..

Kodavimo mokykla ateina nedidelė dalis universitetinio laipsnio išlaidų, tai palengvina „bootcamp“ švietimo be paskolų finansavimą. Nors 70 proc. Bakalaurų baigia skolas su skolomis, tik apie 25 proc.

Ketverių metų dieninės studijos jums neįmanomos

Tiesiog atidėti savo gyvenimą ketveriems metams ir atsidėti dieninėms studijoms tiesiog neįmanoma visiems. Tiems, kurie yra tėvai, turi dirbti visą darbo dieną, kad išlaikytų save ir (arba) kitus, arba paprasčiausiai negali praleisti dar ketverius metus mokykloje, labiau tinka kodavimo mokyklos..

Turėdama liesą mokymo programą ir sparčiai tobulėjančią mokymosi aplinką, dauguma stovyklautojų baigia studijas maždaug per 3,5 mėnesio. Tai yra vieno semestro atitikmuo kolegijoje ar universitete!

Nes kodavimo mokyklos yra lankstesnė ir prieinamesnė įvairioms gyvenimo situacijoms, jų studentų būriai taip pat linkę būti įvairesni nei tipiškas universiteto CS skyrius. Moterys sudarė tik 14% absolventų, baigusių CS, 2015 m., Bet 36% bakalauro laipsnio. Panašiai juodi ir užpakaliukai sudarė tik 10% CS didžiųjų, bet 25% bagažinės kampų klasių.

Išvada: išsirinkite, kas geriausiai tinka jūsų ambicijoms

Yra daug veiksnių, kuriuos reikia įvertinti priimant sprendimą koduoti mokyklą ir bakalauro laipsnį. Be to, kad atsižvelgsite į kainą, įsipareigojimą skirti laiką ir savo gyvenimo situaciją, programos kokybė turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų sprendimo veiksnių. Kokias kodavimo kalbas norėtumėte išmokti, kuriame pramonės kampelyje norėtumėte pasibaigti, ir kokią patirtį jūsų instruktoriai teikia stalui, turėtų atlikti lemiamą vaidmenį jūsų pasirinktoje įstaigoje.

Pasirinkimas, kuris geriausiai atitinka jūsų ambicijas, gali būti ilgas procesas, pripildytas netikrumų. Kiek įmanoma daugiau informuokite apie save ir nepraraskite savo karjeros tikslų. Nesvarbu, ar pasirinksite eiti tradiciniu keliu, ir stoti į koledžo ar universiteto CS programą, ar lankysite intensyvius kursus kodavimo įkėlimo stovykloje, aišku viena: ateitis atrodo šviesi tiems, kurie moka kodą.

Kaip tai susiejama su interneto priegloba?

Taigi, ar tai yra žiniatinklio prieglobos mokymo ir peržiūros svetainė, kaip kodavimo įkrovos stovyklos yra susijusios su priegloba? Daug.

Žiniatinklio kūrėjai pasikliauja patikimu priegloba, norėdami, kad jų svetainė džiūgautų ir dirbtų visą parą. Be prieglobos nėra jokios svetainės. Be puikių kodavimo pjaustyklių nėra jokios svetainės.

Kūrėjai mėgsta greitį ir techniką, vykdomą tokiuose pagrindiniuose kompiuteriuose kaip „WP Engine“, ir, žinoma, visada stengiasi pasididinti greičiausius įmanomus serverius..

Tiems, kurie yra labiau pradedantieji, nėra nieko blogo pastatyti a kodo neturinti svetainė „WordPress“ ar kita platforma – tiesiog darykite tai, kas veikia!

Visa tai yra gražios, tačiau sudėtingos žiniatinklio ekosistemos dalis – ir mes džiaugiamės, kad galime būti jos dalimi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector