Що краще: Школа кодування проти ступеня інформатики [Інфографіка]


Шукаєте розпочати кар’єру в галузі інформатики та розвитку?

Вкладення коштів у навчання, необхідне для професійного написання коду, може бути одним з найбільш безпечні кар’єрні рішення людина може зробити для свого майбутнього.


Інформатика та ІТ-сфера майже можуть похвалитися прогнозованим зростанням робочих місць втричі більше середнього по країні і велику зарплату, щоб відповідати. Більше того, американські університети, здається, не можуть закінчити достатньо спеціальностей з інформатики, щоб задовольнити попит на кваліфікованих працівників: у 2015 році їх було майже У 10 разів більше відкритих позицій в цій галузі, ніж були випускники спеціальностей CS.

Тож, що веде, керованих, здатних людей з цієї вигідної та затребуваної професії?

школа кодування проти ступеня кс

Кодування Bootcamp проти CS ступеня: що краще? Перейти до інфографіки

4-річні ступеня – не єдиний варіант

Відділи інформатики коледжів та університетів у США швидко зростали за останнє десятиліття. З 2006 по 2015 роки, кількість студентів на бакалаврат з комп’ютерних наук втричі. Крім того, попит на ці бажані місця для вступу завжди значно перевищує пропозицію. Зважаючи на розмір та викладацькі обмеження у вищій освіті, не кожен кваліфікований, прагнучий спеціаліст CS, який подає заявку, потрапить.

Ступінь бакалавра (мінімум) з інформатики & Колись інженерія чи суміжні галузі вважалися золотим квитком на безпеку роботи у зростаючій та добре оплачуваній галузі. Але чи справді вища освіта – єдиний шлях до кодування кар’єри? І з непомірними і зростаючими витратами на навчання, – це ступінь CS, дійсно варта боргу? А для тих, хто хоче піти на поле пізніше у своїй кар’єрі: чи навчитися кодувати дійсно вимагає повернення до школи, щоб отримати ще один ступінь?

Якщо бурхливий ринок кодування завантажувальних камер є будь-якою ознакою, ні. Традиційна ступінь ні ваш єдиний варіант.

Що таке кодування завантажувальних камер?

Школи кодування обіцяють бути життєздатною альтернативою акредитованим програмам ступенів з інформатики & Техніка. Модель завантажувального завантажувального простору є простою та інноваційною: за частину часу та за частку ціни на університетський ступінь мотивованих людей навчають навичкам, необхідним для ведення успішної кар’єри в галузі комп’ютерної, програмної та веб-розробки. Ніяких попередніх знань чи досвіду не потрібно. 

Вперше запущена в 2012 році, модель кодування завантажувального кампа дійсно прижилася. У перші п’ять років після заснування першої школи кодування кодування bootcamp кількість студентів зросла понад 1000% по всій країні. Понад 23 000 завантажувачів завершили свої курсові роботи у 2017 році та приєдналися до ринку праці. Це надзвичайно вражаюча статистика, якщо врахувати, що 80 000 спеціальностей CS закінчуються щороку. 

що таке школи кодування

Кодування bootcamp порівняно зі ступенем інформатики: яка програма краще?

Неважко зрозуміти, чому завантажувальний кемпінг кодування може бути привабливим варіантом, але чи може школа кодування справді збитися до чотирирічного ступеня? Який кращий варіант? Відповідь складна і залежить від безлічі особистих факторів.

Якщо ви зважуєте свої варіанти в рішенні кодування bootcamp проти CS ступеня, наступна інфографіка для вас. Ми зламали найбільші відмінності між чотирирічним ступенем та кодувальною шкільною освітою щоб допомогти вам вибрати правильну форму для своїх цілей. Від витрат на навчання до найму перспектив до статистики різноманітності, ось що слід враховувати, приймаючи рішення між бакалавром CS або школою кодування:

Інфографіка: Кодування Bootcamp проти ступеня інформатики

Поділіться цим зображенням на своєму сайті

Будь ласка, включіть атрибуцію до WhatsTheHost.com із цією графікою.

кодування шкіл проти інфографіки ступеня інформатики

Джерела інфографіки

(Липень 2018 р.)

Інформацію, представлену в інфографіці, можна знайти за такими посиланнями:

Школа кодування та ступінь бакалавра: що мені підходить?

Кодування завантажувальних камер робить завдання з комп’ютера, програмного забезпечення та веб-розробки доступнішими, ніж будь-коли. Але, хоча вони можуть бути можливим варіантом для починаючих програмістів, школи кодування ніколи не ставлять за мету замінити традиційні чотирирічні програми. Швидше, вони побудовані для задоволення потреб студентів, які не зовсім вписуються у форму бакалавра.

Якщо ви потрапляєте в одну або декілька з наступних категорій, кращим варіантом для вас може бути кодування bootcamp:

Ви вже маєте досвід роботи та принаймні один ступінь

Для людей, зацікавлених зробити кар’єрний перехід після багаторічної роботи та досвіду навчання, думка повернутися до коледжів, зрозуміло, неприваблива. Школи кодування пропонують програмування, яке є більше підходить для дорослих ніж для підлітків. Згідно з Звіт про курс, середній завантажувач – 30, і вже має ступінь бакалавра та декілька років досвіду роботи.

Ви неохоче приймаєте позики

Студентський борг є 1,5 трильйона доларів промисловості. Середній клас 2017 року залишив коледж із майже 40 000 доларів боргу, і ця кількість продовжує зростати. Все більше і більше молодих людей ставлять питання про те, чи дійсно дорога формальна освіта, і шукають альтернативи.

Для початківців програмістів, які вже зав’язані студентськими кредитами з колишнього ступеня, витягнути більше боргів на другу ступінь, зрозуміло, може бути стримуючим фактором. Для випускників середньої школи, які зважують, чи відвідувати офіційну програму ступеня, чи перейти до школи кодування, перспектива закінчити швидше та з меншим боргом, ніж їхні ровесники, можуть стати конкурентною перевагою.

Школа кодування приходить в частка вартості університетського ступеня, що значно спрощує фінансування освіти на початковому етапі без позик. У той час як 70% студентів-бакалаврів закінчують заборгованість, лише близько 25% студентів кодують.

Чотири роки денної форми навчання для вас нездійсненні

Поставити своє життя на паузу на чотири роки та присвятити себе денному навчанню просто неможливо для всіх. Тим, хто є батьками, потрібно працювати повний робочий день, щоб підтримувати себе та / або інших людей, або просто не можуть провести ще чотири роки в школі, кодування шкіл може бути краще.

Завдяки худорлявій навчальній програмі та швидкому навчальному середовищу більшість майстрів-випускників закінчують приблизно 3,5 місяці. Це еквівалент одного семестру в коледжі чи університеті!

Тому що школи кодування є більш гнучким та доступним для різноманітних життєвих ситуацій, їхні студентські органи також мають більшу різноманітність, ніж ваш типовий університетський відділ CS. Жінки складали лише 14% випускників спеціальностей CS у 2015 році, але 36% ступенів. Аналогічно, чорношкірі та латиноамериканські склали лише 10% спеціальностей CS, але 25% градських бут-кемпів.

Висновок: виберіть найкращий варіант для своїх амбіцій

Існує багато факторів, на які потрібно зважити рішення кодування школи та ступінь бакалавра. Окрім врахування ціни, часового зобов’язання та вашої власної життєвої ситуації, якість програми має бути одним з найважливіших факторів вашого рішення. Якими мовами кодування ви б хотіли вивчити, у якому куточку галузі ви хотіли б закінчитися та який досвід ваші інструктори принесуть до столу, мають зіграти вирішальну роль у вибраному вами закладі..

Вибір найкращого для ваших амбіцій може бути тривалим процесом, наповненим невизначеностями. Поінформуйте себе скільки завгодно, і не втрачайте з поля зору своїх кар’єрних цілей. Але чи ви вирішили піти традиційним маршрутом і вступити до програми коледжу або університету, або ви проходите інтенсивні курси у коді-завантажувачі, одне зрозуміло: майбутнє виглядає світлим для тих, хто може кодувати.

Як це пов’язано з веб-хостингом?

Отже, це веб-хостинг навчально-оглядового сайту, як кодування завантажувальних камер стосується хостингу? Багато.

Веб-розробники розраховують на надійний хостинг, щоб отримати свій веб-сайт на гудіння і працює для них цілодобово. Без хостингу немає веб-сайту. Без великих відсіків кодування немає веб-сайту.

Розробники люблять швидкість і технологію таких хостів, як WP Engine, і звичайно завжди прагнуть отримати свої руки на найшвидших серверах.

Для тих, хто початківець, немає нічого поганого в тому, щоб створити сайт без коду на WordPress або інша платформа – просто робіть те, що працює!

Це все є частиною прекрасної, але складної екосистеми Інтернету – і ми щасливі, що є її частиною.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map