Ieškai naujo žiniatinklio prieglobos? Naudokite šį kontrolinį sąrašą

Jei bandai pasirinkti naują žiniatinklio prieglobą ir visiškai pasimetai, suprantu tave.


Aš jau buvau ten anksčiau.

Jūs rėkiate savo prieglobos paslaugų teikėją per jų palaikymo gijas. Jie čiulpia atsakydami, yra nenaudingi, nenori daryti kompromisų.

O galbūt niekada anksčiau nesukūrėte svetainės ir neturite kur pradėti.

Galbūt jūs matėte šimtus „geriausių žiniatinklio prieglobos“ sąrašų ir nežinote, kuo pasitikėti.

Na, šiandien aš jus šiek tiek priartinu. Naudokite šį kontrolinį sąrašą, kad padėtumėte nustatyti, kas turėtų būti jūsų kitas žiniatinklio prieglobos savininkas.

Pradedančiųjų žiniatinklio prieglobos sąrašas

Šiame skyriuje aprašomi pagrindai. Jei niekada anksčiau nenaudojote pagrindinio kompiuterio, pradėkite čia. Toliau straipsnyje mes kalbame apie pažangias funkcijas, kurios gali tapti pernelyg painios. Taigi, jei jūs tik pradedate, peržiūrėkite šį sąrašą. Tai padeda sudėti „Excel“ dokumentą, palyginant jūsų svarstomas prieglobos įmones ir tai, kaip gerai jos atitinka žemiau pateiktus kriterijus.

 • Kokio tipo palaikymą siūlo prieglobos įmonė? Ieškokite palaikymo visą parą telefonu, el. Paštu ir bendraudami. Daugelis skubios pagalbos prieglobos atvejų neįvyksta darbo valandomis.
 • Kaip greita atrama? Kai kurios įmonės gali atsakyti į bilietus valandomis ar dienomis („Rackspace“). Kiti yra labai greiti ir iškart reaguoja (SiteGround).
 • Kiek svetainių gali išlaikyti prieglobos planas? Kai kurie pradiniai paketai tokiuose kompiuteriuose kaip „WP Engine“ leidžia naudoti tik vieną svetainę. Nors kiti, pavyzdžiui, „SiteGround“ ir „HostGator“, leidžia neribotą skaičių svetainių. Tai yra svarbi savybė, tačiau neparemkite savo sprendimo vien tuo.
 • Kokia yra galiojimo garantija? Ar hostingo įmonė siūlo 99,99% neveiklumo garantiją? Tai reiškia, kad jie garantuoja, kad jūsų svetainė beveik niekada neišnyks. Perskaitykite prieglobos apžvalgas visame žiniatinklyje, kad pamatytumėte tikrąją vartotojo patirtį.
 • Ar priimančioji šalis siūlo nemokamą migraciją?? Svetainės perkėlimas į naują pagrindinį kompiuterį yra bauginanti užduotis. Net patyrę kūrėjai ir svetainių savininkai daro klaidas perkeldami kompiuterius. Jei jūsų hostingo kompanija jums tai siūlo, tai yra didžiulis įspūdis.
 • Ar jie automatiškai sukuria jūsų svetainės atsargines kopijas? Pasitaiko klaidų. Geriausi prieglobos įrankiai automatiškai sukuria jūsų svetainės atsargines kopijas. Kai kurie apgaulingi šeimininkai to neįtraukia ir, jei netyčia ištrinsite savo svetainę, gali sumokėti iki 150 USD ar daugiau.
 • Ar pagrindinis kompiuteris apima lengvų populiarių svetainių platformų diegimus? Itin įprasta, kad žiniatinklio prieglobos programos įtraukia vieno paspaudimo įdiegimą tokioms populiarioms programoms kaip „WordPress“, „Magento“, „Drupal“ ir kt. Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris siūlo tai, jei ne, tai yra raudona vėliava..

Išplėstinis žiniatinklio prieglobos kontrolinis sąrašas

Pereidami prie kai kurių sudėtingesnių funkcijų, tai dalykų, kurių nenorėtumėte praleisti, jei turite šiek tiek daugiau patirties. Tai yra dalykai, į kuriuos galbūt anksčiau teko įsitraukti, kurių praleisti labai sunku. Net jei esate pradedantysis, jei turite gana didelę ar sudėtingą svetainę, norite į tai atkreipti dėmesį.

 • Ar šeimininkas siūlo sustojimą vienu paspaudimu? Sukurti inscenizacijos kopiją svetainės plėtrai yra nepaprastai svarbu. Sukurti ir perkelti inscenizacijos domenus gali būti skausmas. Pasirinkite pagrindinį kompiuterį, kuris tai palengvina.
 • Ar turite apribojimus duomenų bazės dydžiams, kad galėtumėte pasidaryti pakopinę kopiją?? Net prieglobos įmonės, siūlančios vieno spustelėjimo paspaudimus, gali turėti duomenų bazės dydžio apribojimą. Tai gali būti labai nelinksma. Prie duomenų bazės dydžio prisideda vaizdų dydis ir kokybė, puslapių skaičius, nepriklausomai nuo to, ar naudojate el. Prekybos platformą, ar ne, ir kiti duomenų taškai.
 • Ar svetainė siūlo „Git“ integraciją? FTP yra senasis mokyklos būdas atnaujinti savo svetainę. Tikri svetainių kūrėjai naudoja tam tikros formos pokyčių valdymą, pvz., „Git“. Geri kompiuteriai siūlo lengvą jūsų svetainės integraciją.
 • Ribotas intarpų skaičius, kad Gitas galėtų dirbti? Inodai yra mažai failų, kuriuos sukuria jūsų svetainė ir kurie dažnai gali būti sudėti, jei naudojate el. Prekybos svetainę ar kitą svetainę, kurioje yra daug duomenų taškų. Gali būti labai nelinksma turėti „neribotą“ prieglobą ir tada supranti, kad tai netaikoma inodams.
 • Kas nutiks, jei jūsų svetainė bus nulaužta? Kliento svetainė, kurioje dirbau, buvo nulaužta, o žiniatinklio priegloba „SiteGround“ panaikino visą mūsų svetainę, kad neužkrėstų kitų svetainių bendrojo prieglobos tinkle. Iš jų perspektyvos to gali prireikti, bet mums tai neatrodė sąžininga. Jie netinkamai mus įspėjo ir tai sukėlė didžiulį galvos skausmą.
 • Ar kompiuteris siūlo kenkėjiškų programų stebėjimą? Dar viena maloni prekė, nors jūs taip pat turėtumėte gauti specialią paslaugą, tokią kaip „Sucuri.net“, kad tikrai įsitikintumėte, jog esate padengtas.

Yra daugybė kitų elementų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis naują kompiuterį. Žvelgiant į kainą yra tik vienas aspektas. Jei kuriate mažą pomėgių svetainę, jums viskas bus gerai, jei rasite pigiausių atsiliepimų. Bet jei jūsų verslas priklauso nuo jūsų aukštos kokybės svetainės, turėsite įsigyti pagrindinį kompiuterį, kuriuo galėtumėte pasikliauti. Šeimininkas su jums reikalingomis funkcijomis ir kokybe.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map