Kaip priglobti svetainių prieglobą – palyginkite kainas ir planus – 2020 m. Gegužė

Šiomis dienomis atrodo, kad visi ir jų mama turi savo svetainę. Turėdami tiek daug skirtingų tinklaraščių ir nišinių svetainių, turi būti lengva sukurti ir tvarkyti savo puslapį, tiesa? Na, tai tiesa, bet faktas yra tas, kad daug įvairių dalykų patenka į interneto prieglobą. Norėdami padėti suprasti šį procesą, apžvelgsime visus prieglobos pagrindus ir tai, ką galite padaryti priglobdami savo svetainę. Nesvarbu, ar norite įsitraukti į internetinius dienoraščius, ar norite pradėti internetinį verslą, būtinai turite suprasti viską, ką reikia žinoti apie šį procesą ir jo veikimą.


Kas yra interneto priegloba?

Esmė yra ta, kad tam tikra svetainė ar paslauga saugo jūsų svetainę serveryje, kad ją būtų galima pasiekti iš bet kurios pasaulio vietos. Iš esmės tai reiškia, kad visi jūsų svetainės duomenys yra saugomi kietajame diske ir prijungti prie interneto, kad jūs ar kas nors kitas galėtų pasiekti jį įvesdami tinkamą domeną.

Taigi kuo tai skiriasi nuo visko saugojimo kompiuteryje ir tarpininko praleidimo? Priežastis naudoti žiniatinklio prieglobos paslaugą yra ta, kad jums nereikia jaudintis dėl serverio naudojimo, kad jūsų svetainė visą laiką būtų internete. Kai galvojate apie tai, norite, kad auditorija pasiektų jūsų puslapį bet kuriuo paros metu – tai reiškia, kad turite palaikyti stabilų ryšį ir jį atidaryti visą parą. Tai padaryti gali brangiai, kai atsižvelgiama į tokius dalykus kaip elektros sąskaitos ir belaidžio ryšio galimybės, todėl paprastai geriau, jei kas nors kitas sutvarko visa tai, kad gautumėte profesionalių rezultatų.

Be to, jei neturite įrankių ar programinės įrangos svetainei kurti nuo nulio savo kompiuteryje, gali būti sunku ką nors padaryti nenaudojant žiniatinklio prieglobos. Dažniausiai jie turės programas, kurias galėsite naudoti kurdami visus savo puslapio elementus, tokius kaip fonai, mygtukai ir funkcionalumas (el. Paštas, prenumeratos, el. Prekyba ir kt.)

Ką apie domenų vardus?

Pažvelgę ​​į daugumą žiniatinklio prieglobos pamatysite, kad daugelis jų pasiūlys ir nemokamą domeną ar tam tikrą domeno vardo prieglobą. Jei dar nesate prieglobos pasaulyje, galite susipainioti dėl to, kas jie yra, todėl leiskite mums paaiškinti.

Domeno vardas yra adresas jūsų svetainėje. Štai ką žmonės įves į savo paieškos juostą norėdami rasti jūsų puslapį. Kiekvienas domenas yra unikalus, ir jis turi būti užregistruotas, kad būtų aktyvus. Pastebėsite, kad domenai turi skirtingas galūnes, pvz., .Com, .net, .org ir pan. Daugeliu atvejų ta priesaga yra svarbi, nes ji nurodys, koks yra svetainės tipas ir iš kur ji kilusi. Pvz., Jei naudojate .org, greičiausiai esate organizacija, o .gov reiškia, kad tai yra vyriausybės svetainė. Priesaga taip pat gali keistis priklausomai nuo šalies. Daugelis jų naudoja savo priesagą, norėdami nurodyti svetainės kilmę. Pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė naudoja „co.uk“, o Japonija – „co.jp“.

Galų gale domenas yra tiesiog jūsų svetainės adresas ir jis turi būti unikalus. Jei norite, prie tos pačios vietos galite pridėti kelis domenus (pvz., Mywebsite.com, mycoolwebsite.com, mywebsite.net ir pan.). Taip yra todėl, jei norite įsitikinti, kad auditorija gali jus rasti dar lengviau. Pvz., Jei jūsų svetainės pavadinimas yra millerwebsite, tuomet norėtumėte užregistruoti miller.com, millersite.com ir millerwebsite.com, kad būtumėte saugūs. Tokiu būdu auditorija jus suras, net jei jie neturi tikslaus adreso. Tai daugiausia naudinga didelėms įmonėms, norinčioms užtikrinti, kad konkurentai ar paslaugų gavėjai nepirktų domenų, galinčių pakenkti jų reputacijai (pvz., Millerwebsitesucks.com)..

Domenų registratorius ir svetainės priegloba

Daugelis žiniatinklio prieglobos domenų vardų registraciją siūlys kaip paslaugą, o tai reiškia, kad per jas galite sukurti naują domeną arba perkelti į jums jau turimą domeną. Kol domenas yra užregistruotas priskirtų vardų ir numerių interneto korporacijoje (ICANN), tai yra legalu turėti ir jūs esate vienintelis jo savininkas.

Jei norite turėti svetainę, turite užregistruoti savo domeną, tačiau žiniatinklio priegloba yra ne tik tai. Kompiuteriai taip pat saugo visus jūsų svetainės duomenis ir vaizdus, ​​kad galėtumėte sukurti jūsų domeną atitinkantį puslapį. Abi yra būtinos norint prisijungti prie interneto, tačiau tai yra dvi skirtingos paslaugos, todėl nemaišykite jų.

Priėmimo tipai

Yra keturi svetainės prieglobos būdai: bendrasis priegloba, VPS priegloba, debesų priegloba ar skirti serveriai. Peržiūrėkime kiekvieną metodą ir jo veikimą.

Bendras priegloba

Tai yra labiausiai paplitęs būdas patalpinti jūsų svetainę internete, nes ji yra ekonomiškiausia ir lengviausia naudoti. Tai veikia taip, kad visi jūsų duomenys yra saugomi serveryje kartu su daugybe kitų svetainių. „Bendroji“ vardo dalis kyla iš to, kad viename serveryje yra dešimtys, šimtai ar tūkstančiai puslapių. Bendrai naudojamas priegloba paprastai reiškia, kad diske yra mažai vietos ir pralaidumo, tačiau kai kurios prieglobos paslaugos suteikia neribotas galimybes, turint mintyje, kad per daug nepasinaudosite ja..

Pasidalijamojo prieglobos naudojimo pranašumas yra kaina ir prieigos paprastumas, tačiau neigiama yra tai, kad esate riboti, kiek srauto galite sulaukti vienu metu. Jei jūsų svetainė pradės sprogti ir padidės, greičiausiai jums reikės savo serverio, kuris tvarkytų perpildymą.

Virtualiojo serverio (VPS) priegloba

Kaip rodo pavadinimas, tokiu atveju jūs gaunate savo skaitmeninį serverį savo svetainei, tai reiškia, kad turite didesnę prieigą ir valdote, kaip ji veikia. Kadangi visi duomenys yra skaitmeniniai, jie vis dar saugomi fiziniame kietajame diske kartu su kitomis svetainėmis – tai reiškia, kad jūs vis dar esate šiek tiek ribotas, kiek galite padaryti. Apskritai, VPS priegloba skirta žmonėms, norintiems valdyti dedikuotą serverį be išlaidų ar neribotų išteklių, kurie gali būti su juo susiję..

Dedikuoti serveriai

Tokiu atveju jūsų svetainė yra savo serveryje, tai reiškia, kad galite apdoroti tiek duomenų, kiek galite sau leisti. Tai naudinga didelėms svetainėms, kurių srautas yra didelis, nes jums nereikia bendrinti vietos diske, RAM ar pralaidumo kitiems. Kaip galite įsivaizduoti, visa tai kainuoja brangiai. Idealiu atveju jūs uždirbsite pinigus iš didelio srauto tokioms išlaidoms padengti.

Debesų talpinimas

Šiomis dienomis „debesyje“ saugoma ir tvarkoma vis daugiau dalykų. Šis terminas reiškia serverių tinklą, kuris veikia kartu tvarkydamas tokius dalykus kaip srauto padidėjimas ir pralaidumo problemos. Jei anksčiau visa tai buvo daroma per fizinę infrastruktūrą, tokią kaip modemai ir kabeliai, dabar visa tai galima padaryti internetu. Ši paslauga kainuoja šiek tiek daugiau nei pasidalijamasis priegloba ir nesuteikia jums šakninės prieigos prie serverio nustatymų pakeitimo, tačiau ji gali valdyti didelės apimties svetaines ir suteikia geresnį valdymą nei bendrinamas ar VPS priegloba.

Prieglobos sąlygos

Nors būtina žinoti ir suprasti įvairius žiniatinklio prieglobos metodus, ne mažiau svarbu, kad susipažintumėte su visomis taisyklėmis ir žodžiu, kuriuos išmesite tokiose svetainėse. Jei nežinote, ką kažkas reiškia, negalite ja pasinaudoti ir nežinote, ar tai gali jums padėti, ar pakenkti. Čia yra dažniausiai pasitaikančių hostingo terminų, kuriuos turėtumėte įsiminti, apžvalga.

Pralaidumas

Šis terminas reiškia greitį, kuriuo galite perduoti duomenis internetu. Tą dieną, norint siųsti didelius failus, pvz., Vaizdo įrašus, internetu reikėjo tonos pralaidumo, o tai reiškė, kad jūs turite mokėti papildomai, kad tai padarytumėte. Laimei, šiomis dienomis perduoti duomenis internetu (iš dalies dėka debesies) tampa vis pigiau, todėl pralaidumas nėra tokia problema. Paprastai dauguma žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų siūlo neribotą pralaidumą, darant prielaidą, kad nenaudojate vaizdo transliacijos paslaugos ar panašiai..

Disko talpa

Tai reiškia, kiek vietos standžiajame diske turėsite serveryje. Jei naudojate bendrą prieglobą, gali būti ribojamas disko vietos kiekis, nes esate saugomi kitose svetainėse. Tačiau kai kurie pagrindiniai kompiuteriai turi neribotą atminties talpą (vėlgi darant prielaidą, kad jūs tuo nepasinaudosite). Ši erdvė matuojama gigabaitais (GB). Jei jūsų kompiuteris apriboja jūsų saugyklos vietą, turėsite atnaujinti, jei savo puslapyje turėsite išsaugoti daugiau failų.

Duomenų bazės

Kai kuriate savo svetainės (pvz., „WordPress“) trečiųjų šalių sistemą, turite turėti duomenų bazę, kuri padėtų valdyti viską, ką darote. Kadangi ne patys programuojate viską (pvz., Mygtukus ir puslapio funkcijas), duomenų bazė veikia kaip svetainės smegenys. Paprastai gausite tiek duomenų bazių, kiek turite svetainių, kai kurie kompiuteriai siūlo ribotą tiek jų tiekimą arba neribotą kiekį, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą maršrutą..

Kas yra duomenys

Kai domenas registruojamas, yra kontaktinės informacijos sąrašas, kuris parodo, kas jį užregistravo, kad bet kuris asmuo galėtų susisiekti su tuo asmeniu ar subjektu dėl bet kokių priežasčių. Šie duomenys skelbiami viešai, kad žmonės galėtų patikrinti, kam priklauso tam tikras domenas. Šios informacijos tikslas yra sudaryti sąlygas geriau sekti internetą tik sukčiavimo, įsilaužimo ar bet kokio kito atvejo atvejais, kai prireiks, kad kažkas būtų atsakingas už domeną..

Apskritai žiniatinklio priegloba yra gana paprastas verslas, jei žinote, ką darote. Aptarę pagrindus, turėtumėte daug geriau suprasti, kaip visa tai veikia ir kaip kartu, tai reiškia, kad jums neturėtų kilti problemų priglobiant savo svetainę. Laimingas priegloba!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map